Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2023., 01:41   #2321
Koji Avon parfemi imaju pristojnu trajnost?
SunLoverr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 12:39   #2322
Quote:
SunLoverr kaže: Pogledaj post
Koji Avon parfemi imaju pristojnu trajnost?
Far Away (onaj prvi i izvorni) ja osobno ga ne volim jer mi nešto smeta u njemu. EVE Confidence, EVE Prive, TODAY TOMORROW ALWAYS cijela linija, uskoro izlazi TTA Wonder, sve zavisi koje mirisne note preferirate.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2023., 23:21   #2323
Bok.
Trebam dva pudera Calming Effects, ima neka Avon Lady iz Zg koja bi mi to mogla pribaviti. Ako ko ima nek me cimne prek pp a za nijanse i plaćanje se dogovorimo...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2023., 18:13   #2324
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
vjerojatno je nijansa Rosy outlook
Mark Epic ruževi već dosta dugo nisu u ponudi, izašli su iz ponude kataloga. Nedavno sam naišla na čak 6 komada nekorištenih tih ruževa na svom lageru ali to vam je staro, datum proizvodnje je iz 2018. a Avon uglavnom kaže da je rok za njihove proizvode 3 godine.
Uzmite si Avon ultra kremasti ruž u nijansi Toasted Rose, to vam je predivan kremasti ruž boje mesa identičan Epic ružu nijanse Rosy outlook
Znaci li to da vam ih je jos ostalo kod vas..?ma bas mene briga..uzela bih🙂stvarno ne pratim bas rokove..koristim i dosta nakon roka..ne smeta mi 2018🙂javite mi ako mi mozete to povoljno prodati..😉hvala za savjrt za tu nijansu..nikad nisam.probala..i onaj carnation hidrokolor je super ali mi je malkice dosadio..

Rosavitta..pitala sam za ruz Mark nijansa Epic..bas jr bio dobar...neka se jos tkogod javi ako ima.kod sebe.🙂
Laura2019 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2023., 18:21   #2325
Aha ..sada sam nasla svoj ruz..nijansa je Sweetheart..ja sam mislila da se nijansa zove epic��ali svejedno mogu probati vasu Rosy outlook ,AvonladyVK��ako nemate sweetheart��
Laura2019 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2023., 18:58   #2326
AvonladyVK..aha sad sam nasla nijansu u kazalogu ultrakremastog Toasted rose..pretaman mi je opak..meni odgovaraju nijanse svjetlije..slicna onoj Carnation..iz iste linije ovih ultrakremastih je ..kao toasted rose..neka svjetla boja mesa..obavezno kremasta..ako se sjetite neke nijanse slicne..��superr.hvalaaa
Laura2019 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2023., 21:11   #2327
Podrav cure, htjela sam naručiti ovaj set TTA parfema, ali baca crveno.
Da li netko zna jel se to promijeni kroz neko vrijeme, jel bude nova zaliha ili ?
Donella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2023., 19:27   #2328
Quote:
Donella kaže: Pogledaj post
Podrav cure, htjela sam naručiti ovaj set TTA parfema, ali baca crveno.
Da li netko zna jel se to promijeni kroz neko vrijeme, jel bude nova zaliha ili ?
ne znam na koji set točno misliš, ali semafor se mijenja čim nove količine stignu na skladište. Jedino ako je sivo to se rijetko kad promijeni, gotovo nikad.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2023., 12:41   #2329
Avon se toliko "obezbrazio" da mi para ide na uši... srećom pa sam se sjetila da su mi nedavno poslali link za anketu, tako da sam si dala oduška i napisala sve što ih ide...

Npr. uzorci su im skuplji ravnih 60%.
Halooo... 5 uzoraka je bilo 1,25€ - sad 2€


Katalozi... više se ne može naručiti 3 komada (koja su bila 1,80€ )- sad je najmanje 5 kataloga - za 3€.
A prije je 7 kataloga bilo za 2,80€


Uglavnom, razmišljam da totalno odustanem od toga (kao što sam i od Oriflamea - i uopće mi ne fali) - pa nek si sami prodaju.

Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2023., 21:47   #2330
Narucila bi par stvari iz kataloga za 8.mjesec pa ako ima netko na podrucju Rijeke tko se bavi Avonom nek mi se slobodno javi porukom
Squishy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2023., 11:21   #2331
Bok cure!

Nekada davno narucivala sam iz Avona preko rodakinje, sad sam malo prelistala online katalog pa me zanima ako bih si htjela nesto naruciti je li bolje uclaniti se kao Avon Lady ili povlasteni kupac? U cemu je razlika?
Da li pri prvoj narudzbi odmah dobijem popust?

Jos me zanima koja je cijena kataloga, vrecica i uzoraka?
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2023., 10:26   #2332
Iskreno, ni jedno ni drugo. Na notinu imaš nešto Avona, možda imaju to što te zanima. Avon je MLM pa je bolje izbjegavati takve stvari, pogotovo u današnje vrijeme kad nam je dostupno brdo kvalitetnije kozmetike po povoljnim cijenama.
Cukarinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2024., 11:46   #2333
Poz, trebala bih jednu Avon lady na istoku Zg za dvije-tri stvari
Sarah Walker is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.