Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2016., 15:23   #2361
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Ljudi su se počeli vraćati nazad u RH,konkretni potezi u ovih 6 mjeseci su napravljeni,neke od njih si nabrojao u postu iznad.
Ljudi su jednostavno uvidjeli da se napokon počeo raditi pravi posao pa su krenuli nazad.

Posebno bih istaknuo ministra Nakića,šteta što je vlada pala,mislim da je on imao puno toga pametno za reći i uraditi. haha

može neki konkretan uvid u to?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 25.06.2016., 15:47   #2362
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
može neki konkretan uvid u to?
Pa to se podrazumjeva otkad su se domoljubi vratili na vlast.Dok su komunisti bili na vlasti masovno se iseljavalo i onda kao da nas je sami dragi Bog pogledao i vratio Domoljube na čelo države.
Vidit će te,Hdz će sve sredit u državi,uz malo sreće i truda bit ćemo uspješni kao Grci,oni nek nam budu putokaz naše svijetle budućnosti.

Ako su mogli Grci zašto ne bi mogli i mi ?
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Old 25.06.2016., 15:51   #2363
Quote:
Plinkiton kaže: Pogledaj post
S obzirom na novonastale okolnosti, odnosno Brexit i jačanje nacionalizma u Europi, HDZ bi trebao nastaviti putem mađarskog Fidesza i poljskog PiS -a, politikom zemalja "uspravnice". Dr. Hasanbegović i Kovač se čine kao idealni ljudi za takvo što. HDZ -u u ovom trenu najmanje trebaju bezlični briselski birokrati koji nemaju veze s Hrvatskom.
Plenković je navodno jučer rekao da ne želi Hrvatsku u Višegradskoj skupini vidjeti.

http://narod.hr/eu/plenkovic-cameron...globalnu-krizu
DJTcro is offline  
Old 25.06.2016., 16:01   #2364
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Plenković je navodno jučer rekao da ne želi Hrvatsku u Višegradskoj skupini vidjeti.

http://narod.hr/eu/plenkovic-cameron...globalnu-krizu
joj, to se priča pred svake izbore
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 25.06.2016., 16:53   #2365
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Igraju se igre oko Hasanbegovića, hoće li on biti kandidat?
Ne bi trebalo zanemariti niti činjenicu kako ljudi bliski Vladimiru Šeksu već lobiraju kod Zlatka Hasanbegovića, kaže naš insider, da on bude zamjenik Plenkoviću, što Zlatko Hasanbegović, prema tom istom insideru, nije sklon prihvatiti

http://direktno.hr/en/2014/direkt/52...i-kandidat.htm
Pa zar nije vaso zmjenik predsjednika? I sam je rekao da se bira SAMO predsjednik! Onostaje na toj fumkciji!
leo4 is offline  
Old 25.06.2016., 20:56   #2366
Mislim da se „stara“ već „uhodana“ ekipa u HDZ-u nebu tako lako maknula s pozicije! I ja se slažem da bi kompletno sadašnje rukovodstvo, koje je zajedno s garavim eksperimentiralo, trebalo dati ostavku a Plenky dovesti svoje ljude. Ali oni koji su „krvarili“ za HDZ i vezali se lancima teško da će samoincijativno otići !
leo4 is offline  
Old 25.06.2016., 21:16   #2367
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Pa zar nije vaso zmjenik predsjednika? I sam je rekao da se bira SAMO predsjednik! Onostaje na toj fumkciji!
i sigurno ne bu dozvolio da Plenko pobjedi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 25.06.2016., 21:24   #2368
HDZ-ov portal objavio je danas da bi Zlatko Hasanbegović i Miro Kovač ovih dana trebali objaviti kandidaturu za šefa HDZ-a.

Ovu informaciju HDZ-ov portal, kako navodi, doznaje od insidera iz HDZ-a koji tvrdi fa su Hasanbegović i jedan ugledni član HDZ-a u stalnom kontaktu. Taj je ugledni član navodno klon opciji prema kojoj bi Hasanbegović bio predsjednikom HDZ-a jer uživa veliku potporu članstva, a kako bi kao zamjenik bio ministar vanjskih poslova Miro Kovač.

HDZ-ov portal ove svoje tvrdnje potkrepljuje i izjavama HDZ-ovaca Miloševića i Brkića da neće pristati na to da mediji biraju predsjednika stranke te tvrdnjom da bi u ozračju Brexita, kako navode, HDZ-u odgovarali kandidati koji se zalažu za reformu Europske unije.

HDZ-ov portal tvrdi i da im je njihov insider otkrio da ljudi bliski Vladimiru Šeksu već lobiraju kod Hasanbegovića da on bude zamjenik Plenkoviću, ali ovaj to navodno nije sklon prihvatiti.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 26.06.2016., 01:03   #2369
Uf, sad se dvoumim za koga navijati. Planjku ili Hasana, oba mogu pogubna za stranku!? Uf, uf, slatke li dileme.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is online now  
Old 26.06.2016., 02:24   #2370
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Ma nikad, di bi on, ono da će svatko u svoja četiri zida smjeti o čemu hoće, vanka samo što se smije, uopće nije prijetnja...
Možeš mi dati neki primjer isključivosti, koju je izgovorio Tomica?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 26.06.2016., 02:27   #2371
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
karamarko nije nikom prijetio????
osim državnom odvjetniku, recimo
pa guglaj malo

nije vrijeđao???
u kampanji je bio suho zlato
čisti nepatvoreni anđeo
Državni odvjetnik je pravobranitelj mafije.

Naše krivosuđe je ganjalo jedino sirotinju ovrhama i deložacijama, u kriminalce se nisu smjeli dirati
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 26.06.2016., 09:54   #2372
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Mislim da se „stara“ već „uhodana“ ekipa u HDZ-u nebu tako lako maknula s pozicije! I ja se slažem da bi kompletno sadašnje rukovodstvo, koje je zajedno s garavim eksperimentiralo, trebalo dati ostavku a Plenky dovesti svoje ljude. Ali oni koji su „krvarili“ za HDZ i vezali se lancima teško da će samoincijativno otići !
Mislim da to ne ide tako.Članovi HDZ-a biraju vodstvo stranke(predsjednika,zamjenika,potpredsjednike i članove predsjedništva) po načelu jedan član,jedan glas.Barem sam ja to skužio kad su bili zadnji izbori u HDZ-u.Plenković ne može nikoga postavljati ili micati bez izbora.
Tomo1972 is offline  
Old 26.06.2016., 11:56   #2373
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Uf, sad se dvoumim za koga navijati. Planjku ili Hasana, oba mogu pogubna za stranku!? Uf, uf, slatke li dileme.
Ja navijam sa Hasana - čovjek je oličenje jednog pravog i istinskog HDZ-ovca

Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Mislim da to ne ide tako.Članovi HDZ-a biraju vodstvo stranke(predsjednika,zamjenika,potpredsjednike i članove predsjedništva) po načelu jedan član,jedan glas.Barem sam ja to skužio kad su bili zadnji izbori u HDZ-u.Plenković ne može nikoga postavljati ili micati bez izbora.
Da, to članovi biraju... predsjedništvo i još nešto
Što je sasvim ok. Ne vidim ničeg dobrog u tome da predsjednik sam odruđuje ekipu koja će voditi stranku.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 26.06.2016., 11:57   #2374
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Možeš mi dati neki primjer isključivosti, koju je izgovorio Tomica?
A tebi treba neki primjer isključivosti veći od ovog navedenoga? Da ti netko kaže da ćeš ubuduće morati dobro paziti što pričaš izvan svog dvorišta?
__________________
MCR
ball is offline  
Old 26.06.2016., 13:00   #2375
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Uf, sad se dvoumim za koga navijati. Planjku ili Hasana, oba mogu pogubna za stranku!? Uf, uf, slatke li dileme.
za obadva, za obadva

mozda nekaj bude tek tada,

trader7 is offline  
Old 26.06.2016., 13:38   #2376
Težak izbor.
Volio bi vidjeti Plenkovića na tom mjestu da razjebe Milanovića. Ali s druge strane nisu valjda ludi propustiti šansu da Hasanbegović bude glavni? Hasan bi svakako bio u trendu s daljnjom moralnom i kognitivnom propašću stranke.

U svakom slučaju nam se crno piše.
Zek0slav is offline  
Old 26.06.2016., 15:38   #2377
jel Brkić vratio razliku novca koji je dobivao jer je magistar?

u kojoj je fazi tužba u vezi prepisanog magisterija?

meni je neshvatljivo da rulja glasa za te polupismene seljake
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 26.06.2016., 16:51   #2378
Nemojmo zaboraviti kod tih ideja da će Plenković ovo ili ono i sam HDZ kao faktor.

Jer HDZ sam po sebi ima velikih problema.
Uzmimo primjer Crnoje. Postoji velik dio HDZ-a koji želi nekog takvog kao ministra. I pitanje je, što Plenković čini u takvoj situaciji kad se u njoj nađe.
Čekaju ga automatski unutarstranački sukobi sa svima takvima, sa svime što je negativna selekcija donosila kroz dekade HDZ-a. Isti oni sukobi koje je Sanader u govorima spominjao, pa Karamarko nakon njega, a koje je valjda jedino Jadranka Kosor imala tendencije i provoditi.

A ako to ne učini, ako takve ne otkači, onda u čemu je razlika između njega i bilo koga drugoga (poput ovih dosadašnjih) na mjestu predsjednika HDZ-a?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 26.06.2016., 18:52   #2379
Moram vam se pohvaliti da sam se prijavio za kandidaturu u svezi novog predsjednik stranke...pa sta reci glasajte zna se za me
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Old 26.06.2016., 19:41   #2380
[QUOTE=kiss me;59254361
Da, to članovi biraju... predsjedništvo i još nešto
Što je sasvim ok. Ne vidim ničeg dobrog u tome da predsjednik sam odruđuje ekipu koja će voditi stranku.[/QUOTE]

I to je dobra stvar.Prije smo u vrhu HDZ-a imali razne Kalmete,Jandrokoviće i ostale,a sad Kalmeta,Rimac i ostali nisu uspjeli ući u vrh stranke.Članovi stranke biraju puno bolje nego oni poslanici ili kako se već zovu koji su prije birali po naredbi vrha stranke.
Tomo1972 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.