Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 06.07.2005., 02:13   #1
Ma koji ***** vi zapravo ocete???

Ona: "Pa zasto mi nikako ne izlazimo s tvojim prijateljima?"
JA: "Pa kako ne, ali nismo bili tada s Ivom, pa onaj put s Katom, pa jos sa Mirkom i tako"
Ona: " Je al ja bi tila da odemo nekad i na neku festu di ti je rodbina ili prijatelji ili slicno, i ustalom zasto ne pozoves kuci Juru I matu i njihove cure i da i ja dodjem ponekad"
Ja: "(vec pocelo kipit)Pa ja, Jure i Mate ni ne dovodimo cure kad se zajednicki nalazimo, a reka sam ti da te s rodbinom neman ni namjeru upoznavat bar zasada"
Ona: "Al zar ti to ne bi moga prominit ako meni smeta?"
Ja: (sad kipim vec za popizdit i mislim, boli me ***** sta tebi smeta) Ne, ne bi moga.
Ona: suti
Ja: "(nakon nekoliko minuta njene sutnje i pogleda u prazno) pa sta sutis samo?"
Ona: suti
Ja: "Ma OK ionako je kasno vec pa iden spavat kuci"
Ona: "Znaci neces cut sta san ti tila rec?"
Ja: "Pa daj reci vec jednom jebote!!!"
Ona: opet suti

Sta je pjesnik htio reci: pa dajte glupace jedne nedojebane ucinite usluge polovici stanovnistva ove planete i shvatite da se mi NE MIJENJAMO, i ako ocemo ic na cugu s ekipom, vi idite stajaznam, kupovat. Ili ako ocemo gledat utakmicu, idite kupovat, ili ako ocemo spavat, idite kupovat.

Al ne, ja dodjem doma i uzmem KLIK, kad tamo neka kucketina Fani savjetuje nekog drkarosa kako mi zene tribamo drzati ko kap vode na dlanu. Ma idi i nadji propisnog jebaca a ne nekog gaypedera droljo glupa.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.