Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2014., 22:46   #61
E i ja sam to primijetila, ali kad od toga ionako nema kruha nije mi se to dalo ni spominjati

još 2, još 2 mislim da ima 12 epki , a ovo je bila 10 ako se ne varam

edit:


sad sam išla gledati na IMDB i nije mi jasno , zašto piše da je danas izašla i 11 ja ju nisam našla samo sam 10 našla
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 07:56   #62
Na http://www.tv.com/shows/believe/episodes/ piše da ima 11 epizoda i zadnja ide 1.6.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 09:29   #63
Ne ću se tako igrati

Ma mora ih biti 12, pa ne mogu oni to sad sve u jednoj epki privesti kraju sve me strah da će to biti sve nešto nedovršeno

Na mom tv-kalendaru i dalje stoji da ima 12 , tako da ja ću još živjeti u zabludi da ima još 2 epke ostalo ignoriram
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:19   #64
Dobro finale, ako se to može zvati finale...

Znači Milton je zapravo bio glavni prije Romana...

Bo i Tate su mi bili odlični kao i uvijek...

Šteta, mislim da je tu bilo materijala za jednu sezonu od cca 22 epizode, baš ... Imam osjećaj da su htjeli ubiti seriju već kod prvih trailera za sezonu...

__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 22:38   #65
Ima sigurno još jedna epizoda , tako da ovo sad nije bilo finale

12 epizoda će ići tek 15.6.

Nadam se da će u toj jednoj, nekako zaokružiti priču, mislim da bi čak i mogli
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 07:37   #66
Lažeš



Sada vidim da su ubacili 12-tu ono koji kreteni, a na NBC stranici nije bilo ništa...

Jedva čekam
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 08:43   #67
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Lažeš



Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Sada vidim da su ubacili 12-tu ono koji kreteni, a na NBC stranici nije bilo ništa...

Jedva čekam

Izgleda da imam bolje izvore Meni je već od prije prikazivalo da ima 12 epki
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 17:47   #68
I ja išla provjeravat prije par dana i naišla na neku wtf promo sliku za tu (valjda) zadnju epizodu.

Sve u svemu, meh. Jedva sam se nekako dovukla do tu.
Tek sad u zadnjoj baš zanimljivo, iako mi je npr. Miltonova priča nikakva, s obzirom na ranije potenciranje toga da skriva nešto strašno.
Ili je stvar u tome kako je odrađen cijeli prikaz te scene

E i Tate bez veće rasprave ode s Bo na onu priredbu Nakon toliko bježanja i svega...
Iako, vjerojatno je zatvaranje priče u prvom planu pa ajde, može.

Finale večeras. Valjda.
Da vidimo kako će obuzdat onu ludu što ih je pročitala.
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 21:04   #69
Pogledao "finale" i onako bljah. Vidi se da je forsano, više je kao kraj neke procedurača epizode nego sezone (kako je vjerujem zamišljeno) nego kraj (prisilni) serije...

Ma zapravo mi je bilo svejedno, više sam se veselio Bo & Tate scenama... Ne sjećam se kada sam zadnji puta vidio takvu "otac/kćer" kemiju pa mi je baš žao što nisu barem produžili seriju na cca 22 epizode i završili dostojno..
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 21:35   #70
E baš to , i meni je finale tj. kraj serije bilo meeh

Ali taj odnos između Tate i Bo mi je savršen, i meni je samo zbog njih žao što nisu dobili punu sezonu I baš se vidi da je sve nabrzaka napravljeno, ali dobro moglo je i gore završiti.
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 13:22   #71
A ono je finale bio? Uopce nisam imao dojam da je finale...Aj dobro onda...nije lose.
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 18:22   #72
Vjerovali ili ne ali epizoda 1X13 je na torretnima Upravo skidam, pa ako stignem nabacim oko večeras.

ps. Tražim po netu ali nigdje info što se to događa... Možda neka alternativna epizoda završetak
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...

Zadnje uređivanje Lex Luthor : 10.07.2014. at 18:30.
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 22:04   #73
Ok, pogledao tu 1x13 koja zapravo nije 13, već je radnja smještena negdje između 1-11 epizode, nema veze s dvanaestom epizodom.

Slučaj je bio onako naiva a sama radnja nije baš bila u skladu s finalom tj. dvanaestom epizodom... Bo može uzeti drugima njihove "moći" a ako se dobro sjećam nije to napravila u finalu. I baduvej Milton ima "moći"... LIk mi je iritantan...

Uglavnom konfuzno vremenski i samom pričom, ali drago mi je opet vidjeti Bo i Tatea... Tko zna možda još izbace koju epizodu. Ova epizoda je navodno puštena prošli mjesec u Novom Zelandu, tako barem kaže neki forumaš s tv.com.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 10:49   #74
ja ju još nisam pogledala, nikako da ulovim dovoljno vremena da na miru pogledam
Jedva čekam da opet vidim Bo i Tate
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.