Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 21:22   #4201
žica definitivno
ili red dwarf ako ti je do smjeha


jesam li ja jedini koji gleda defiance
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 12:27   #4202
@Hopey:

ja obožavam Mad Men i to bih ti preporučila, ali ako te nije dovoljno navuklo tijekom prve sezone, onda ništa

Za The Wire treba puno strpljena da se uopće uključiš u seriju, ali mislim da se isplati

Ostalo nisam gledala

Ja bi da mi neko kaže ima li ijedna nova serija da bi se isplatilo upratit je (osim the affair koju gledam)

Baš mi nešto fali tjednih tekućih, ali mi se čini da svi nešto kukaju na temama o novim serijama
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 14:20   #4203
@hopey,

Ja bih ti preporučila da se prvo baciš na The Wire. Najkasnije do sredine prve sezone postat ćeš ovisna i gutat epizodu za epizodom.

Mad Men se može i polako pijuckat i uživat. Zapravo, i bolje je tako nego progutat sve odjednom.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 20:35   #4204
3 predloga za Zicu, to stvarno nisam ocekivala, barem ne tako ubedljivo. Ali dobro, ako vi tako kazete! Javim se kad budem imala utiske.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 22:20   #4205
žica je najbolja serija ikad snimljena
to samo @lie ne prepoznaje što mnogo govori o njoj
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 22:26   #4206
zica je definitivno najbolja serija ikad jos jedan plusić za gledanje
https://www.youtube.com/watch?v=f3XbDg5wOCg
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 20.11.2014. at 22:36.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 21:06   #4207
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
jesam li ja jedini koji gleda defiance
Dao sma im nekoliko šansi, ali nisam vidio smisla
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 22:35   #4208
ma daj
bolji su od on farscape sranja bar duplo
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 07:40   #4209
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
ma daj
bolji su od on farscape sranja bar duplo
Nisam ni gledao, prvi puta čuo za to od Abeda u Community, a on voli i Dr Who, pa mi nije neki kriterij
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:08   #4210
nemoj ni gledat
ja sam na svoju žalost pogledao prvu sezonu i 2-3 od druge. bolje je gledat babilon 5 neg to
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:33   #4211
Darius Britt, ja tebe volim.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...6&postcount=57
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:39   #4212


Sve mi je jasno čim vidim kome odgovara.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:53   #4213
@dee,

tko je taj, daj i nama reci da se zna za ubuduće. Nisam upoznata s opusom.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:18   #4214
odi na politiku, ako si mazohist tamo se bavi femin(ac)izmom
slican review je bio i na borgen ako se dobro sjecam
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 25.11.2014. at 22:36.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:09   #4215
A tak.

Hvala, vjerujem ti na riječ.
Ne bude se išlo provjeravat. Zdravlje je najvažnije.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:20   #4216
Femin(ac)izam, a?

Gledam po fejsu, danas je dan onih žena što bježe po sigurnim kućama, što susjedima vele da su pale niz stepenice i da ih ništa ne boli jer su se lupile o vrata od ormara.

I da su one krive što su naljutile svojeg mužjaka jer nisu završile ručak na vrijeme.

Kad vi tako budete bježale, nemojte da vam padne na pamet da s tim nešto nije u redu: to je taj feminacizam, naime. Sjetite se Stelle Gibson i njezine "mizandrije", vi to ne želite biti, jelda?
Lupite se kišobranom po glavi da si izbijete nepopularne stavove. Ako vam ih vaš mužjak već nije izbio.

Borgen nisam gledala. Ne volim politiku, zato.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:43   #4217
citajuci temu negdje sam naisla na taj izraz koji mi se stvarno urezao u pamcenje, a savrseno je opisuje u jednoj rijeci. onaj trenutak kad razmisljas da li da se zgrozis ili umres od smijeha srecom imam nizak tlak, a (ne)srecom volim citati o skoro svemu

pogledaj borgen, politika je skroz light, najvise se bavi zivotom nase junakinje bezgresne žmk danske predsjednice i njenog muza gresnog slabica, te njene frendice, također bezgresne žmk, novinarke i spin doktora koji je ,pogađas, gresni muski slabic
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:15   #4218
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
citajuci temu negdje sam naisla na taj izraz koji mi se stvarno urezao u pamcenje, a savrseno je opisuje u jednoj rijeci. onaj trenutak kad razmisljas da li da se zgrozis ili umres od smijeha srecom imam nizak tlak, a (ne)srecom volim citati o skoro svemu

pogledaj borgen, politika je skroz light, najvise se bavi zivotom nase junakinje bezgresne žmk danske predsjednice i njenog muza gresnog slabica, te njene frendice, također bezgresne žmk, novinarke i spin doktora koji je ,pogađas, gresni muski slabic
Predsjednica ne može biti bezgrešna, baš kao ni predsjednik; nikad to ne bi postali da su bezgrešni. Tako da izgleda - ništa od Borgena za mene. Samo bi me naživciralo.

Ovo o zgražanju i umiranju od smijeha nisam razumjela, ali valjda ćeš dopustiti jednoj ostarjeloj forumašici da ne kuži nove i moderne tokove suvremene misli na prvu.

Cheers!
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:30   #4219
ma tako nekako je taj tip komentirao seriju, kao nije to ok da se radi serija u kojoj muskarci imaju hrpu mana, a zenama sve ide od ruke pa sam malo (vise) karikirala
stvarno je ok serija, ali malo se brinem jer mi je unatoc teskoj feministickoj propagandi najdrazi lik muskarac

osim toga, opcenito cesce volim negativce nego pozitivce u filmovima i serijama. mozda da se zabrinem i zbog toga

sto se tice ovog drugog-kad procitas hrpu teksta u kojem se ozbiljno raspravlja o tome kako zene zele kazniti i preodgojiti muskarce i pritom se koriste svim mogucim sredstvima malo se zbunis i sokiras
tema sama po sebi nije losa tj. zanimljiva je. evo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 26.11.2014. at 00:50.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:51   #4220
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ma tako nekako je taj tip komentirao seriju, kao nije to ok da se radi serija u kojoj muskarci imaju hrpu mana, a zenama sve ide od ruke pa sam malo (vise) karikirala
stvarno je ok serija, ali malo se brinem jer mi je unatoc teskoj feministickoj propagandi najdrazi lik muskarac

sad se ozbiljno brinem za sebe jer cesce volim negativce, nego pozitivce

sto se tice ovog drugog-kad procitas hrpu teksta u kojem se ozbiljno raspravlja o tome kako zene zele kazniti i preodgojiti muskarce i pritom se koriste svim mogucim sredstvima malo se zbunis i sokiras
Kad je riječ o feminizmu, danas se svašta prodaje pod tom etiketom pa malo zbunjuje.
Inače, feminizam NIJE histerično vrištanje o dezenu na nečijoj košulji, niti rasprava kako te muškarac smije pogledati, a da ga ti ne odvedeš na sud.

Ali feminizam JEST rasprava o sve više anoreksije među malom djecom ko i među odraslim ženama (TV glumice koje izgledaju ko da jedu svaki drugi tjedan), o zahtjevima za operacijama, depilacijama, botoksima i umecima... Što je *ružno*, a što *lijepo*, koliko to košta i tko si može to priuštiti. Anđa s odrezanim sisama reklamira neku privatnu bolnicu u NYT. To je feministička tema, a ne cjepidlačenje oko kuta pod kojim je pao muški pogled na moju guzicu. Bog da je netko uopće gleda!

Stella Gibson iz The Fall nosi štikle od bar 12 cm. I to u zadnjoj epizodi, kad stoji na onom poljskom putu, u mraku, na terenu, okružena policijom. Ženstvena elegancija koja lomi kosti. Kome treba, zašto je tu i što postiže.

Žene koje žele kazniti i preodgojiti sve muškarce jesu glupače, isfrustrirane babetine, ali nisu feministice. Feminizam je ideja jednakosti svih ljudi. Uvijek bio, uvijek će bit. Od jednakosti na radnom mjestu, u kući, do jednakosti u seksu i svuda.
Kad frajer odvede curu na "one night stand", onda je on zločest. Kad to napravi Gibson, ona je kurvetina. Koliko smo frajera gledale ispod oka, ali nismo ništa poduzele jer smo znale kako će nas društvo komentirat?

I tako dalje.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.