Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 23:09   #21
I ja
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:44   #22
Za tjedan dana napokon nova epizoda
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 19:46   #23
Ljudima se baš i nije sviđala Show me the monkey

Meni je bila super A i naslov je zakon

Ja bi onakvog majmuna

LoVe is back
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 18:57   #24
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Ljudima se baš i nije sviđala Show me the monkey

Meni je bila super A i naslov je zakon

Ja bi onakvog majmuna

LoVe is back
Uh moram počet gledat... 2. sezona + sve dosad od 3 mi je na dvd-ima, al nemam previše volje da išta gledam

Mislite da će se obnoviti na 4. sezonu ?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 00:28   #25
Ja sam skeptičan

Jer ako se govorka o 8. sezoni GG-a, i sa toliko novih serija koje bi najesen trebale krenut na CW.... Ne znam...

Al molim boga da je bude
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 16:51   #26
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Ja sam skeptičan

Jer ako se govorka o 8. sezoni GG-a, i sa toliko novih serija koje bi najesen trebale krenut na CW.... Ne znam...

Al molim boga da je bude
Ma i ja. Doduše, VM, Smallville i GG je jedino što mi se trenutno sviđa na CW. Tako nek otkazuju ostale for all I care
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 20:27   #27
Ne diraj OTH

Nek otkažu 7th heaven, WWE i ANTM
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 21:45   #28
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Ne diraj OTH

Nek otkažu 7th heaven, WWE i ANTM
AJME DA !!!! Povlačim ovo za OTH!!!! SEDMO SRANJE NEEDS TO BE CANCELLED !!!!!! Kako mrzim tu seriju A šo je ANTM ?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 23:18   #29
America's next top model
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 13:20   #30
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
America's next top model
Joj da.. glupost... al siguran sam da neće to otkazati. Radije bih da maknu BEAUTY & GEEK. That was retarded
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:57   #31
Ma znam da neće ANTM maknut kad im je to najgledanije

Al meni je BATG baš fora
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:23   #32
Okej epizoda

Opet BSG talk
'So say we all T-shirt'

Ona Madison Sinclaire me tako iritira
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 17:06   #33
ja sad dovrsavam 2. sezonu veronica &logan moraju bit opet zajedno

ok je serija, uvrnuta je potpuno, to mi se svidja
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 11:45   #34
OK, zašto je gledanost tako mala? Ili ja gledam krivu gledanost ? Al se uglavnom vrti oko 1.5-1.9 neće je valjda ukinut
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 22:15   #35
Ja nisam baš optimističan

Utorak je sjeban dan jako... Gilmoreice se jaaako dobro drže protiv Idola, ali VM protiv Housea... Ne baš...

Zadnjih par tjedana je upravo zbog Foxa pala gledanost...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 00:37   #36
evo, ja moram reći da sam u tjedan dana pogledala sve dosad emitirane epizode i totalno sam se zakačila na seriju. Zbog nje sam čak i zapostavila sve ove ostale koje pratim tjedno.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 20:19   #37
Ja sam se razočarao u trećoj sezoni Popustili su strašno jer nema jednog story-arca u cijeloj sezoni, a ni nema toliko kemije među likovima... Ono, Wallace se pojavi u svakoj trećoj epizodi... wtf? Ne znam... Mislim nisam ni ovotjednu epizodu još pogledao... A pogledao sam serije koje proljetos prije VM-a nikako ne bih pogledao...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 00:39   #38
Pa, s jedne strane to je normalno čim su srednju školu zamijenili faksom. Makar Wallace i meni fali.

Osobno, mislim da su trebali malo više radnju smjestit u njen sat kriminologije ili čega već. Ali, ide to polako: Ravnatelj i trener ubijeni, Fitzpatrick braća će se sigurno još pojaviti...priča je tu, samo je dosta raščlanjena.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:19   #39
Znam da kaskam, al volim pisat komentare. NE ZAMJERITE.

Poceo sam gledati i 2. sezonu. Kao i uvijek, ODLICNA!

Kao i u 1. sezoni, zasada imamo dvije misterije. Prva je, nesreca školskog autobusa ( naime, školski autobus se strovalio s litice ), a druga je misterija tajanstveni ubojica ? Naime, u noci kada je Logan pretucen, netko je ubio Felixa, clana motoristicke bande. Logan je nadjen na podu do Felixovog tijela, s nožem u ruci. Iako, kasnije je oslobodjen svih optužbi , što dolazi do prekida prijateljstva izmedju Veronice i Veevila, kao i Logana i Duncana.

E sad... autobusna nesreca. Naime, Veronica, Duncan, Logan, Meg i još neki ucenici su otišli školskim autobusom na bejzbol igralište kako bi se upoznali s novim kandidatom za gradonacelnika, koji je poznati bejzbol trener ( glumi ga Steve Guttenberg, iz Police Academy ). Nakon razgovora, Duncan, Logan i braca Casablancas , te kcer od trenera su se u Neptune vracali s limuzinom ( jer im se nije svidio bus ), a Veronica, Meg i ostale kolege su odlazile autobusom. Meg i Veronica su se pokušale pomiriti ( naime, Veronica je prekinula s Loganom, te se vratila Duncanu ) što je razljutilo Meg, koja sad ne želi pricati s njom. Staju na benzinskoj postaji, gdje Veronica vidi Veevila, s kojim poprica, dok u autobusu profesorica upita jesu li svi unutra, a Meg odgovara : Svi smo tu!, znajuci da je Veronica vani. Zapravo, Meg joj je tada spasila život. Nakon što Veronica shvati da joj je bus pobjegao, Veveel se ponudi da je odveze do Neptune, i taman na pola puta kraj litice ugledaju limuzinu, i dim. Ljudi iz limuzine izlaze, i trenerova kcer govori " Svi iz autobusa su poginuli! ", dok vidimo autobus u moru Doduše, kasnije se saznaje kako je Meg preživjela, no u komi je.

Wallace je upoznao novu ucenicu, koja je prava snobovska kuja Veronica je isto ne podnosi Nažalost, mala je u intru, kao i braca Casablancas, tako da sumnjam da ce biti medju sporednijim likovima.

Inace, pojavila se i Kendall Casablancas, glumi je Charisma Carpenter ( Cordelia - Buffy, ubojica vampira ) . Glumi macehu od brace Casablancas. I naravno, s kim bi mogla održavati vezu nego s Loganom? Kad Veronica i Beaver to saznaju, Beaver to ode reci svom ocu, koji je radio mutne poslove u vezi dionica, tako da je pobjegao kada je saznao da mu dolazi policija.

I sad ... kraj 3. epizode ( dotud sam pogledao )..... Veronica cita bukvicu Loganu, što je spavao s Kendall, i što radi nerede u Neptune , i proalzi njegovom kucom, gdje ugleda plakat filma Aarona Echollsa, a u filmu se radi o slijetanju autobusa preko litice ...... Veronica shvati da je autobus namjerno pokvaren samo zbog nje! To je trebao biti atentat na nju!!!!!

VERONICA MARS
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:35   #40
Dobra mi je bila zadnja epizoda. Riješili si slučaj sa trenerom, a priča sa dekanom se još komplicira.

Ono što me skroz zbediralo je to što su "ubili" Lamba. On mi je bio fenomenalan! Razgovori Keitha i njega si uvijek bili genijalni, isto kao i razgovori njega i Veronice. Bummer...

Veronica iza rešetaka je isto bila fora, sa svojim "I've got the jailhouse blues" komentarima.

Što se love dijela serije tiče, sad mijenjaju ploču. Kako je Veronica u 2 sezoni zamijenila Logana Duncanom, sad je on taj koji moves on. Ili se to bar tako čini za sad.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.