Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2009., 12:22   #201
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
a di se može kupiti to orahovo ulje i koliko košta?
ma jeftino je, oko 14 kn, imaš u dm-u
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 15:34   #202
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
ma jeftino je, oko 14 kn, imaš u dm-u
hvala
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:16   #203
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
hvala
nema na čemu.
 
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:24   #204
Moja kosa je dosta tretirana bojom, imam i blajhane pramenove, a duga je, no prilicno je zdrava, posto gledam da izbegnem fen kad god mogu, samo je posle pranja i uvijanja peskirom prosusim fenom, sklap samo, a onda navijem na one ogromne viklere koji fino isprave kosu, pa izgleda kao da je fenirana i kao da mi je frizer cetkom uvio krajeve....
Leti ne moram fen uopste, posto bude 45 stepeni, pa se kosa osusi za tren oka.

Od "hemikaljia" koristim sampon za farbanu kosu, posto nije agresivan, balzam ili pakovanje za regeneraciju, trenutno onaj novi L'orealov Gelee royale, sa medom. Koristim i ono crveno L'orealovo pakovanje... Naravno ne sve odjednom, nego kako mi kad dodje. Probala sam i L'Oreal professionel balsam za farbanu i suvu kosu, kao i onaj ,e sad mu zaboravih ime, sto selektivno hrani kosu, koji ne opterecuje celu, mislim da je Lumino shine, tako nesto isto iz profesionel kolekcije.
Eto, ja sma vec duze vreme na L'orealu, mada nekom bolje lezi Nivea, nekom Gliss, zavisi od kose...

Inace, koristim maslinovo ulje, predobro mi je, ok, malo smrdi, ali stavim ga uvece malo i sutradan operem kosu, prosto pod prstima osecam razliku.
Ova druga ulja tipa cicak, kokos su mi onako, nista posebno, urade posao, ali maslinovo je zakon, bar meni. Jaja ne stavljam, mada moja jedna drugarica stavi majonez!!!!! Majonez ima ulje i jaja i njoj pomogne bas, ima bas finu kosu.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 15:29   #205
Meni je super ona noćna krema iz najnovije lorealove linije, stavljam to svaku večer, izostavljam tjeme, i kosa mi ne izgleda više suho kao prije. Čitala sam da nekim curama nije oodgovarao i da im je mastio kosu, dok je meni super iako mi se kosa lako zamasti.
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 01:40   #206
ona s matičnom mliječi?
shminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 01:59   #207
Quote:
shminkerica kaže: Pogledaj post
ona s matičnom mliječi?
ne znam jel' pitas mene ili ovu devojku sto posle mene pisala... Ja eto sad koristim onaj L'Orealov sa maticnim mlecom balsam, ok mi je, to je taj sto pise na njemu Gelee royale!
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 09:40   #208
ako pitaš mene, da to je ona s matičnom mliječi.
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 12:58   #209
za jako oštečene kosu kažu da je ovo najbolje, nisam probala ali hoču:
http://www.lookfantastic.com/haircar...on-9-50ml.html

http://www.makeupalley.com/product/s...Reconstructor/
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 02:02   #210
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
ne znam jel' pitas mene ili ovu devojku sto posle mene pisala... Ja eto sad koristim onaj L'Orealov sa maticnim mlecom balsam, ok mi je, to je taj sto pise na njemu Gelee royale!
da, pitala sam frutabel, ali nema veze, dobro da si i ti odgovorila.

Quote:
frutabel kaže: Pogledaj post
ako pitaš mene, da to je ona s matičnom mliječi.
da. hvala
shminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 09:41   #211
Quote:
frutabel kaže: Pogledaj post
Meni je super ona noćna krema iz najnovije lorealove linije, stavljam to svaku večer, izostavljam tjeme, i kosa mi ne izgleda više suho kao prije. Čitala sam da nekim curama nije oodgovarao i da im je mastio kosu, dok je meni super iako mi se kosa lako zamasti.
da li to znači da ujutro opereš kosu, ili? Nisam još vidjela tu kremu. Mislim da ću se danas uputiti do DM-a.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 10:02   #212
kosu perem navečer, a prije spavanja stavim tu kremu ili što je već.
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 10:43   #213
Jel znate neko dobro ulje za kosu, valovitu?
mama duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 13:35   #214
Quote:
mama duda kaže: Pogledaj post
Jel znate neko dobro ulje za kosu, valovitu?

neznam baš za valovitu ali znam da u dm-u ima ulje od čička za svjetlu kosu od Afrodite
možda ima nešto i za valovitu
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 13:36   #215
kad smo već kod ulja za kosu...dal vi stavljate regenerator kad koristite ulje?
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 21:02   #216
Ja sam nekad davno, dok sam koristila ta ulja, stavljala ulje na suhu kosu i drzala kao neki pakung sat-dva, nakon toga bi dvaput samponirala kosu i na kraju stavila regenerator.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:34   #217
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Ja sam nekad davno, dok sam koristila ta ulja, stavljala ulje na suhu kosu i drzala kao neki pakung sat-dva, nakon toga bi dvaput samponirala kosu i na kraju stavila regenerator.
ok, hvala
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:58   #218
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
hocu

iako meni je onaj keuneov sasvim dobar, bas me zanima moze li frieda uciniti nesto bolje
Koliko košta taj keune blow heat protector?
mary8ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 19:19   #219
ja koristim Olival avokadovo ulje za ostecenu kosu.u dm-u kosta oko 25kn.onako fino na pumpicu.tu kolicinu rastrljam izmedju dlanova i nanesem prevenstveno na vrhove(ne blizu tjemena jer mi se brzo masti kosa a i izgledalo bi masno).
to mi je odlicno jer inace iamm bjelkaste pramenove koji dosta isuse vrhove kose.
e ovo ulje stavim na opranu kosu na vrhove i fino izgleda i mirisi.stavim i drugi dan ...tj moze s epo potrebi.vrhovi izgledaju puno zdravije.inace sadrzi A i E vitamine
inace Olival ima jos cickovo,bademovo ulje i valjd orahovo.tako nesto.jedan od njih je protiv ispadanja kose a drugi za sjaj smedje kose
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 01:15   #220
Quote:
mama duda kaže: Pogledaj post
Jel znate neko dobro ulje za kosu, valovitu?
Kokosovo,orahovo,palmino,ricinusovo..vidi u Aromatici..sva su fantastična za kosu,obnovu,za vrhove...
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.