Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 12:33   #1
Southland (2009-2013)

Jeste li gledali pilot? Meni se serija bas svidjela i jedva cekam sta ce biti dalje.






Zadnje uređivanje Ribac : 22.04.2009. at 15:43. Reason: Za sada bez "spoiler" u naslovu jer serija nije prikazana/otkupljena na nekoj hrvatskoj televiziji
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 21:27   #2
meni je prilicno dobra, zasad je zanimljivo a glavni adut je ben mckenzie, drago mi je da je opet na tv-u

ona samozatajna detektivka je dobar lik
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:43   #3
Stvarno je dobra serija.
Od Bena stariji partner Michael Cudlitz je stvarno dobar glumac.
U biti cijela ekipa je ok.
Ovo ako potraje bi mogao biti novi NYPD Blue.
Nathan Fillion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 16:56   #4
I meni je serija zakon! Zasada ima jako dobre rejtinge i moguce je da cemo gledati drugu sezonu...vidjeti cemo gledanost trece epizode oko 18:30h
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 20:48   #5
Evo ja sam se totalno zapalio za seriju Dobra vijest : Serija ce imati drugu sezonu ove jeseni od 13 epizoda!
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 10:09   #6
Zadnja epizoda je imala najmanju gledanost do sada i lagano nisam bio siguran da će dobiti drugu sezonu no ipak je.
Serija jednostavno ima nešto što te vuče da pogledaš novi nastavak.
Super je to što su stvarno zanimljivi i likovi i glumci.
Naravno nakon samo jedne pogledane epizode ne bi ni mrtav živio u LA-u, kad vidim sve one retardirane likove, al serija je super.

Još samo da Castle dobije drugu sezone i ja sam sretan ko beba.
Nathan Fillion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 14:40   #7
Moram i ja priznati da sam se iznenadio kad sam cuo da ce se serija vratiti na jesen...Zna li itko koliko ce ova sezona imati epizoda? Nece valjda samo 7?
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 14:30   #8
Ova serija je zakon!
Loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 18:22   #9
Evo taman sam pogledao 5. epizodu....i moram reci da je bila najdosadnija epizoda do sada...mislim da u seriji ima previse detektiva..
Loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:32   #10
Da malo dignem temu iz podruma
Gleda li tko ovu seriju, zadnja epizoda mi je bila najbolja do sad.
Colonel_Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:23   #11
Ja sam jucer poceo sa drugom sezonom. Steta sto nitko ne prati :/
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 14:10   #12
Evo i ja sam počela gledati i to jučer

Ne znam zašto prije nisam čula za ovu seriju, slučajno sam naišla na nju. Inaće, obožavam serije ovakvog tipa.

Jučer sam pogledala prvih 5 epizoda (do kasno u noć, nisam mogla prestati gledati, baš te navuče da gledaš )

Serija mi je odlična. Sviđa mi se stil snimanja (malo me podsjeća na ''homicide life on the street'', ali samo zbog snimanja).
Onako realističko dosta s puno pokreta kamere (u nekim trenucima se čini kao da gledaš dokumentarac).
Zatim sviđa mi se što imamo detektive i policajce, te što su su prikazali i ružniji dio amerike, odnosno gdje su te bande i kriminal i gdje nema fenci života.

Glumačka postava je solidna, večina mi je poznata.

Uglavnom jako mi se sviđa serija.

Šteta što po sezoni ima tako malo epizoda.

Moram sad još skinuti drugu i treću.
Kad pogledam još par epizoda, javim opet dojmove.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 14:35   #13
Evo i ja sam počela gledati i to jučer
...

Kakav timing
Ja isto obožavam ovakve serije, što je realnije to bolje.Od aktualnih jedino je još Detroit 187 sličan, ali su ga izgleda ukinuli.
Colonel_Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:59   #14
Jeli jos itko jucer poceo gledat??

nezz kako sam mogao samo tako zaboraviti na ovu seriju. Valjda zato jer je na TNTu
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:29   #15
Pogledah sve do sad, nisam normalna , jučer sam cijeli dan buljila u seriju.
Oduševljna sam serijom.

Aaaaaaa...Zašto nitko ne gleda?
I zašto su ovako dobre serije podcjenjene i ne dobivaju dovoljno pažnje u medijima? Ne kod nas, u americi naravno.

Neke scene kad vidiš kako su snimane, npr 2sez 1ep kad upadnu u onaj kvart, i kada onaj lik neće zaustavit auto, pa masa nahrli na njih... uf prejebeno

..ili u 3 sezoni kad oni pljačkaši pucaju na njih, pa idu spasiti onog svog što leži na cesti, pa pancirke skidaju postavljaju na stakla .

Zatim ono kad se Sammy veže za onog klinca, pa mu želi pomoć ali jednostavno se dogodi to da se sve izokrene, jer tamo gdje klinac živi ne možeš izbjeći takovim situacijama i samo jedan mali napad i klinjo ima gun i ubije nekog i sve je gotovo. Pa kad ovaj shvati počne trčati do klinca pa upadne unutra, mali plače na krevetu s gunom u ruci, pa ga ovaj grli i plače isto i onda hapsi, presavršeno napravljeno.

Ima puno takvih stvari, mogla bi sad brdo toga izdvojiti.

Također odlično napravljeno što nema muzike u napetim situacijama koje inaće ubucaju u serije, nego sve čuješ (disanje, kako čahure padju na pod i sl..). Da bude napetije i da se sse bolje dočara.

Sviđa mi se i kako su svi međusobno povezani, kako prvo patrola dolazi na mjesto zločina, pa onda stižu detektivi (po potrebi ako je homicide)i kako su svi potrebni u rješavanju slučajeva.

Ma sve te sitnice na koje paze.

Likovi su jako dobro obrađeni i svi imaju zanimljivu priču i koje mogu odlično obraditi. Svi imaju neke svoje probleme.

I stvarno kad vidiš na kakve sve intervencije idu i kako to onda utječe na njih.

Danas pogledala zadnju prikazanu 3x04 epizodu i whoa koja epizoda.

Onaj početak i Sammy u bolnici (stvarno odličan lik)i glumac ga fenomenalno interpretira.
Sviđa mi se kako na početku najave samo priču.i poslije se vrate kako je sve dovelo do te scene..
Jebote nisam očekivala da će kilnut jednog od glavnih likova.. i jbt koja je to scena bila.

Tih zadnjih pet minuta otkad se ovi zaustave autom i započnu raspravu s ovima i taman se okrenu da odu i onda Nate dobije palicom po glavi i sve ode kvragu. I jadan Sammy kad ga okruže, pa počne pucati s gunom u zrak i jadan ne može Natea do auta dovuči dok im pomoć nije stigla, pa sve do opet one početne scene u mrtvačnici.. fenomenalno napravljeno.

Jao, jedva čekam novu epizodu..
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:02   #16
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Pogledah sve do sad, nisam normalna , jučer sam cijeli dan buljila u seriju.
Oduševljna sam serijom.

Aaaaaaa...Zašto nitko ne gleda?
I zašto su ovako dobre serije podcjenjene i ne dobivaju dovoljno pažnje u medijima? Ne kod nas, u americi naravno.

Neke scene kad vidiš kako su snimane, npr 2sez 1ep kad upadnu u onaj kvart, i kada onaj lik neće zaustavit auto, pa masa nahrli na njih... uf prejebeno

..ili u 3 sezoni kad oni pljačkaši pucaju na njih, pa idu spasiti onog svog što leži na cesti, pa pancirke skidaju postavljaju na stakla .

Zatim ono kad se Sammy veže za onog klinca, pa mu želi pomoć ali jednostavno se dogodi to da se sve izokrene, jer tamo gdje klinac živi ne možeš izbjeći takovim situacijama i samo jedan mali napad i klinjo ima gun i ubije nekog i sve je gotovo. Pa kad ovaj shvati počne trčati do klinca pa upadne unutra, mali plače na krevetu s gunom u ruci, pa ga ovaj grli i plače isto i onda hapsi, presavršeno napravljeno.

Ima puno takvih stvari, mogla bi sad brdo toga izdvojiti.

Također odlično napravljeno što nema muzike u napetim situacijama koje inaće ubucaju u serije, nego sve čuješ (disanje, kako čahure padju na pod i sl..). Da bude napetije i da se sse bolje dočara.

Sviđa mi se i kako su svi međusobno povezani, kako prvo patrola dolazi na mjesto zločina, pa onda stižu detektivi (po potrebi ako je homicide)i kako su svi potrebni u rješavanju slučajeva.

Ma sve te sitnice na koje paze.

Likovi su jako dobro obrađeni i svi imaju zanimljivu priču i koje mogu odlično obraditi. Svi imaju neke svoje probleme.

I stvarno kad vidiš na kakve sve intervencije idu i kako to onda utječe na njih.

Danas pogledala zadnju prikazanu 3x04 epizodu i whoa koja epizoda.

Onaj početak i Sammy u bolnici (stvarno odličan lik)i glumac ga fenomenalno interpretira.
Sviđa mi se kako na početku najave samo priču.i poslije se vrate kako je sve dovelo do te scene..
Jebote nisam očekivala da će kilnut jednog od glavnih likova.. i jbt koja je to scena bila.

Tih zadnjih pet minuta otkad se ovi zaustave autom i započnu raspravu s ovima i taman se okrenu da odu i onda Nate dobije palicom po glavi i sve ode kvragu. I jadan Sammy kad ga okruže, pa počne pucati s gunom u zrak i jadan ne može Natea do auta dovuči dok im pomoć nije stigla, pa sve do opet one početne scene u mrtvačnici.. fenomenalno napravljeno.

Jao, jedva čekam novu epizodu..
sve epizode pogledala??
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:29   #17
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Pogledah sve do sad, nisam normalna , jučer sam cijeli dan buljila u seriju.
Oduševljna sam serijom.
Ne valja to tako, kad se naleti na kvalitetnu seriju, treba pomalo dozirati
Sutra nova epizoda
Colonel_Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 19:17   #18
Moćno je bilo finale 2. sezone. Drago mi je što ga je ona ženska uhvatila

Sad cu pogledat 3x01 Super serija
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:30   #19
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Moćno je bilo finale 2. sezone. Drago mi je što ga je ona ženska uhvatila

Sad cu pogledat 3x01 Super serija
Nešto si i ti ubrzao s gledanjem

E ja sam u toj epizodi pomislila da ga neće uloviti i da će ju lik silovati. Ali su super napravili. Brzo ga je ulovila i to je bilo to.

Inaće za moje brzo gledanje. Istina da trenuto imam viška vremna, ali pošto serija nema puno epizoda to se brzo pogleda.

I kod mene je obrnuta situacija, kad mi je neka serija odlična moram ju odmah pogledati.

Nisam dugo naišla na seriju koja me tako jako oduševila i koja je stvarno kvalitetno napravljena.

Sviđa mi se što zaista žele realno sve prikazati i što snimaju na pravim lokacijama i rade priče iz real lifea itd.

Možda je čak i dobro što nema puno epizoda po sezoni.


Jedva čekam danas/sutra novu epizodu
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 00:14   #20
I ja jedva cekam Stigo sam te
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.