Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2011., 23:50   #41
Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
Nije vrag da su namjerno zamjenjene....
I to mi je palo na pamet, ali ne vjerujem. Nema logike. Nijedna nije bila bolesna kad se rodila, pa da bi ih zato možda zamijenila. Mislim da je postala sumnjičava kad je vidjela da Daphne ne liči na nju (a vjerojatno ni na oca) i počela istraživati.

Ali ne reći ništa sve te godine, a po slikama se vidjelo da zna otkad je Bay bila još malena, to mi neshvatljivo. Pa to joj je kćer, rodila ju je. I sad ima nekog smisla zašto pokazuje manje interesa upoznati Bay, nego što se ovi trude oko Daphne. Regina naprosto već zna puno o Bay.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 23:58   #42
počela sam gledat seriju i mogu reć da je vrlo dobra. zasad. nadam se samo da mi neće krenit nizbrdo i zakomplicirat se, ka i PLL (šta je jako šteta)

bay me živcirala u početku, al sad mi je onako. ipak mi je bolja daphne. dalje, emmett mi se jako sviđa, baš je smišan al sam mislila da će on bit sa daphne (al di je bay već zaboravila onog svoga čerokija iako ne mogu reć da mi se sviđa)

živcira me ona plava mater jer cilo vrime misli na to šta će drugi reć, kao "njeni prijatelji", a ni onaj otac mi nije nešto drag, dok mi je brat-kockar u početku bia dobar, al kad je krenia sa svojim pokerom...
tako i wilkie, koji je jako simpatičan momak, ali mu dajem minus jer se i on uvalia u kocku

regina mi nije bila baš nešto, a sad još gore kad smo saznali da je ona već znala. ko zna šta će ispast od toga.
bruce je debil.

dakle, u ciloj seriji meni se sviđaju: daphne i emmett. i ona reginina mater.

al, usprkos likovima, serija mi se sviđa
__________________
Don't make me Avada kedavra you
Luna Lovegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 16:21   #43
Ostao sam kad je Daphne našla slike od Bay dok je bila mala.. Regina je znala od samog početka... ali zašto onda nije niš rekla?

Što se tiče Bayinog tate, ja mislim da je i on saznao da Daphne nije njegova pa nije htio odgajat nečiju drugu kćer.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 20:26   #44
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ostao sam kad je Daphne našla slike od Bay dok je bila mala.. Regina je znala od samog početka... ali zašto onda nije niš rekla?

Što se tiče Bayinog tate, ja mislim da je i on saznao da Daphne nije njegova pa nije htio odgajat nečiju drugu kćer.
kad je već toliko povezan sa svojom krvi, moga je nać Bay. Prenategnuta teorija

Regina je vjerojatno saznala kad se Daphne razbolila.
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 23:13   #45
Sve mi je to nategnuto.....

recimo da je Regina saznala kad se Daphne razboljela, zašto je šutjela? da Bay nije radila test na kemiji, nikad se ne bi saznalo.....

i živcira me što nije htjela da Daphne dobije aparatić, to mi je tak sebično! koza!
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 00:11   #46
Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
Sve mi je to nategnuto.....

recimo da je Regina saznala kad se Daphne razboljela, zašto je šutjela? da Bay nije radila test na kemiji, nikad se ne bi saznalo.....

i živcira me što nije htjela da Daphne dobije aparatić, to mi je tak sebično! koza!
jer život nije film.
da se takvo nešto dogodi u stvarnosti (a ima slučajeva) ko kaže da bi roditelji zamijenili djecu?
evo, u danom primjeru rečeno je da oba para roditelja više vole djecu koja nisu biološki njihova.
one priče o 'zovu krvi' i 'the osjećaju' i znanju da je netko tvoja obitelj (koje viđamo u sapunicama) mo'š obisit mačku o rep.
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 10:46   #47
Quote:
DailyProphet kaže: Pogledaj post
jer život nije film.
da se takvo nešto dogodi u stvarnosti (a ima slučajeva) ko kaže da bi roditelji zamijenili djecu?
evo, u danom primjeru rečeno je da oba para roditelja više vole djecu koja nisu biološki njihova.
one priče o 'zovu krvi' i 'the osjećaju' i znanju da je netko tvoja obitelj (koje viđamo u sapunicama) mo'š obisit mačku o rep.
To stoji, al ona je ipak otišla i sve istražila o svom biološkom djetetu.....Regina, jel
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 14:10   #48
Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
To stoji, al ona je ipak otišla i sve istražila o svom biološkom djetetu.....Regina, jel
vjerojatno je zanimalo šta je i kako je. ili bar, sliči li joj pa se to pretvorilo u stalkanje.
al možda nije obavijestila kennish-family jer se bojala upravo ovoga šta se događa. ili nije tila da ih zamijene pa da bay osjeti pad u životnom standardu (ahjadnamalabogatašica), dok je daphne navikla na takav život (a nije brate da nemaju za kruh, nego eto).
oni su se totalnu ubacili u njen i Daphnein život.
Bay trenutno nije zanimljiva ni jednoj ni drugoj strani...

nisam još pogledala novu epizodu pa bubam bezveze!
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 15:34   #49
Super epizoda. Sve je logično. Nije ništa rekla jer se bojala da će joj oduzeti Daphne i da onda neće imati nijednu kćer. Bayin otac je otišao jer Daphne nije bila njegova.

Bay i Emmet su mi i dalje slatki zajedno
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 22:53   #50
Ja sam nekak razočarana
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 23:39   #51
Razočarana pa cerek? Očekivala si veće peripetije?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 01:28   #52
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
...
Bay i Emmet su mi i dalje slatki zajedno
slažem se

to je jedino izvuklo ovu epizodu. ništa se nije dogodilo!
morat ću prestat gledat promo filmiće, otkriju SVE.
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 15:10   #53
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Razočarana pa cerek? Očekivala si veće peripetije?

Malo mi šteka (trudnički) mozak

Jedva sam dočekala epizodu i tako je sve glatko teklo, očekivano, predvidljivo i ono završi, a ja

i što ćemo mi sad komentirati tjedan dana?

__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 17:04   #54
Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
Malo mi šteka (trudnički) mozak


Quote:
Jedva sam dočekala epizodu i tako je sve glatko teklo, očekivano, predvidljivo i ono završi, a ja

i što ćemo mi sad komentirati tjedan dana?
Evo, Regina je šutila kako ne bi ostala bez obje kćeri i sad je na neki način doista i ostala bez njih. Obje se ljute na nju i gledaju ju s takvim prijezirom da će se ova morat debelo potrudit da izgladi odnose.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 20:40   #55
Ja se kladim da ce se vec u iducoj epizodi pomiriti s bar jednom
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 22:15   #56
Meni je epizoda bila dosta dobra, prava drama Mislim da će se prije pomirit s Daphne nego s Bay.. Bay je stvarno loše prošla u ovoj situaciji... u njenim očima Regina je zadržala Daphne jer nije htjela remetit mir, a Kennishovi pak žele Daphne jer je njihova biološka kći.. i na to sve, Emmet doma ima oltar posvećen spomenutoj Za izludit

Brat se već odvikao od kocke?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 12:55   #57
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Evo, Regina je šutila kako ne bi ostala bez obje kćeri i sad je na neki način doista i ostala bez njih. Obje se ljute na nju i gledaju ju s takvim prijezirom da će se ova morat debelo potrudit da izgladi odnose.
Skužila sam ja sve, samo nekak mi je nešto falilo

sad će garant krenuti pravna bitka za Daphne....
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:04   #58
Ja sam u komadu pogledala zadnjih par epki i ful mi se sviđa kako se razvija glavna priča. Ovo da je Regina znala za sve je pravo iznenađenje, i zaista mi ju je bilo žao na kraju. Bilo mi je žao i Bay, vidi se kako ju je to pogodilo i trebat će joj da se oporavi, sumnjam da će ikad oprostiti Regini.
Al sve u svemu kužim Reginu i zašto je napravila šta je napravila. A ono da krv nije voda bla bla bla to prolazi jedino u meksičkim sapunicama tako da dobro da nisu tome pribjegli u ovoj seriji.

A Daphne ak će se okrenut protiv Regine i ostat s Kennishevima onda sve k vragu. Možda joj nije biološka mama al malo to znači s obzirom šta je sve za nju žrtvovala i kako ju je odgajala i u šta je odrasla.

Spajanje Bay i Emmetta mi je totalno neočekivano i onako iz vedra neba, bit će zanimljivo vidjeti kak će Daphne reagirat na sve to, jer već do sad kad je sumnjala da ima nešto nije bila sretna pa ono
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 22:01   #59
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Ja sam u komadu pogledala zadnjih par epki i ful mi se sviđa kako se razvija glavna priča. Ovo da je Regina znala za sve je pravo iznenađenje, i zaista mi ju je bilo žao na kraju. Bilo mi je žao i Bay, vidi se kako ju je to pogodilo i trebat će joj da se oporavi, sumnjam da će ikad oprostiti Regini.
Al sve u svemu kužim Reginu i zašto je napravila šta je napravila. A ono da krv nije voda bla bla bla to prolazi jedino u meksičkim sapunicama tako da dobro da nisu tome pribjegli u ovoj seriji.

A Daphne ak će se okrenut protiv Regine i ostat s Kennishevima onda sve k vragu. Možda joj nije biološka mama al malo to znači s obzirom šta je sve za nju žrtvovala i kako ju je odgajala i u šta je odrasla.

Spajanje Bay i Emmetta mi je totalno neočekivano i onako iz vedra neba, bit će zanimljivo vidjeti kak će Daphne reagirat na sve to, jer već do sad kad je sumnjala da ima nešto nije bila sretna pa ono
Svaka čast na cijelom kometaru. A za Daphne se slažem s tobom. Bay razumijem, ali Daphne nikako ne mogu shvatiti.

A Emmett i Bay su mi preslatki, samo će njemu biti grozno, ako se nađe u situaciji gdje mora birati između njih dvije.
jele86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 22:06   #60
Quote:
jele86 kaže: Pogledaj post

A Emmett i Bay su mi preslatki, samo će njemu biti grozno, ako se nađe u situaciji gdje mora birati između njih dvije.
Vjerojatno će doći do toga. I spočitnut će mu se što je tvrdio da nikad ne bi bio s curom koja čuje, a evo ga sad s Bay. Ali stvarno su slatki, on je simpa i baš dobrica.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.