Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2013., 18:13   #201
Quote:
maturant112 kaže: Pogledaj post
Greškom sam prijavio eng na visoj a mislio sam na nizoj,da li se sada moze nesto napraviti u vezi toga ,da kontaktiram nekog ili nesto?pls odg
Nažalost ne možeš ništa.
__________________
acta non verba
kemičar_93 is offline  
Old 03.02.2013., 18:17   #202
Quote:
maturant112 kaže: Pogledaj post
Greškom sam prijavio eng na visoj a mislio sam na nizoj,da li se sada moze nesto napraviti u vezi toga ,da kontaktiram nekog ili nesto?pls odg
Ne znam da li je prije bilo govora da se može s više na nižu, ali ne i obrnuto. Stvarno ne znam, valjda će odgovoriti netko tko je više upućen trenutačno.

Znam da možeš polagati na višoj svejedno, pa će ti se preračunat bodovi za nižu, pa ako i osrednje napišeš na višoj, možeš dobiti lijepe bodove na nižoj tako da ništa ne gubiš time što si prijavio krivo. Jedino ako ti ne ide engleski...
Effy is offline  
Old 03.02.2013., 18:41   #203
Quote:
Effy kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je prije bilo govora da se može s više na nižu, ali ne i obrnuto. Stvarno ne znam, valjda će odgovoriti netko tko je više upućen trenutačno.

Znam da možeš polagati na višoj svejedno, pa će ti se preračunat bodovi za nižu, pa ako i osrednje napišeš na višoj, možeš dobiti lijepe bodove na nižoj tako da ništa ne gubiš time što si prijavio krivo. Jedino ako ti ne ide engleski...
NE, NE I NE! Pročitaj brošuru i vidjet ćeš da piše kako to nikako nije moguće.
Feferonka is offline  
Old 03.02.2013., 18:56   #204
Quote:
Feferonka94 kaže: Pogledaj post
NE, NE I NE! Pročitaj brošuru i vidjet ćeš da piše kako to nikako nije moguće.
Sto ne ?
Ako si ti prijavio A razinu, a fakultet trazi B razinu i nosi 5% bodova, tih 5% bodova mozes dobiti JEDINO ako si sve tocno napisao na visoj razini ... Tako i za sve ostalo ....

Nego, mi moze netko odgovoriti na pitanje u vezi broja prijava sa prosle stranice ?
fakEEE is offline  
Old 03.02.2013., 19:02   #205
Quote:
Effy kaže: Pogledaj post
Ne možeš mailom, ali možeš normalno spremiti kao dokument, staviti na usb i isprintat. Tako sam ja napravila kad sam skužila da sam ubila toner i zaboravila ga zamijenit
Kako da to spremim,kliknem desni klik i nigdje nema copy ili save as?
bluelions1986 is offline  
Old 03.02.2013., 19:02   #206
Ma gdje se točno može vidjeti ta rang-lista ocjena? ja to ne mogu naći..
asdfg5 is offline  
Old 03.02.2013., 19:05   #207
Quote:
fakEEE kaže: Pogledaj post
Sto ne ?
Ako si ti prijavio A razinu, a fakultet trazi B razinu i nosi 5% bodova, tih 5% bodova mozes dobiti JEDINO ako si sve tocno napisao na visoj razini ... Tako i za sve ostalo ....

Nego, mi moze netko odgovoriti na pitanje u vezi broja prijava sa prosle stranice ?
Oprosti, mislila sam da mislis da se bodovi preracunavaju na B razinu ako A ne polozis... Krivo sam procitala
Feferonka is offline  
Old 03.02.2013., 19:08   #208
Quote:
asdfg5 kaže: Pogledaj post
Ma gdje se točno može vidjeti ta rang-lista ocjena? ja to ne mogu naći..
Moji rezultati > 12/13 - ljetni rok > rezultati po prijavljenim stud. programima

Feferonka, nema beda
fakEEE is offline  
Old 03.02.2013., 19:54   #209
Quote:
bluelions1986 kaže: Pogledaj post
Kako da to spremim,kliknem desni klik i nigdje nema copy ili save as?
Klikni na prijavnicu da ju otvoriš. Onda klikni print, pa pod destination - change - local destination (odaberi desktop ili što već) - save as pdf.
Effy is offline  
Old 03.02.2013., 21:50   #210
Quote:
fakEEE kaže: Pogledaj post
Moji rezultati > 12/13 - ljetni rok > rezultati po prijavljenim stud. programima

Feferonka, nema beda
Dakle, ja mogu vidjeti samo listu za one fakultete koje sam ja prijavio?
Nema negdje cjelokupna lista bez obzira na odabrane fakultete?
asdfg5 is offline  
Old 03.02.2013., 22:20   #211
Quote:
asdfg5 kaže: Pogledaj post
Dakle, ja mogu vidjeti samo listu za one fakultete koje sam ja prijavio?
dap.
fakEEE is offline  
Old 03.02.2013., 23:35   #212
Quote:
fakEEE kaže: Pogledaj post
dap.
Što je, dakle, sve u svemu jedna velika prevara jer tko zna koliko ljudi još uoće nije postavilo listu fakulteta.
Dakle, ovakva lista me može samo dovesti u zabludu.
asdfg5 is offline  
Old 04.02.2013., 00:14   #213
Quote:
asdfg5 kaže: Pogledaj post
Što je, dakle, sve u svemu jedna velika prevara jer tko zna koliko ljudi još uoće nije postavilo listu fakulteta.
Dakle, ovakva lista me može samo dovesti u zabludu.
Mozda, no vecina nas je sastavljala predmete po onome sto fakulteti traze ( razine i izborne ) tak da ja sumnjam da ce se ista drasticno mijenjati do pocetka polaganja mature
fakEEE is offline  
Old 04.02.2013., 01:31   #214
Quote:
fakEEE kaže: Pogledaj post
Mozda, no vecina nas je sastavljala predmete po onome sto fakulteti traze ( razine i izborne ) tak da ja sumnjam da ce se ista drasticno mijenjati do pocetka polaganja mature
slazem se sa time sto si napisao,nece tu bit vise toliko ubacivanja. Nit je bilo prosle godine nit ce bit ove,a tamo pred kraj kad se bude masovno micalo zbilja ne zeljene fakseve samo ce se ic prema gore na listi
Alfa KT is offline  
Old 04.02.2013., 10:50   #215
Quote:
fakEEE kaže: Pogledaj post
Da, dosli su rezultati !

Nego, broj prijava se razlikuje izmedu stranica studij.hr i postani-student ... Naime, na studij.hr pise puno vise prijava nego sto na postani-student ima plasmana ( npr. na studij.hr za pravo pise 2000 broja prijava dok na postani-student pod plasman ima samo do 1100 ) .. Zna netko u cemu je kvaka ?
Na listama na postani student su samo oni kojima je to najviši izbor na koji su upali. Npr, ako si ti po ocjenama upao na svoj prvi izbor, nema te na listama 2., 3. itd izbora.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 04.02.2013., 14:56   #216
Dokumenti su im stigli 23.1., ali još uvijek mi podatci nisu verificirani. Hoće to brzo?
 
Old 04.02.2013., 16:06   #217
Te rang liste onda ne znače baš previše do početka mature?
mugisugi is offline  
Old 04.02.2013., 16:18   #218
Quote:
mugisugi kaže: Pogledaj post
Te rang liste onda ne znače baš previše do početka mature?
naravno da ne,netko ko ima manje bodova u srednjoj moze rasturit maturu pa se ugurat ispred ovih koji su imali dosta vise bodova itd,to je tek tolko da se vidi kolko ih se gdje prijavilo,mada mozes i sam vidjet otprilike hoces upast ili neces tj kak trebas napisat maturu da upadnes na zeljeni faks
Alfa KT is offline  
Old 04.02.2013., 16:27   #219
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
naravno da ne,netko ko ima manje bodova u srednjoj moze rasturit maturu pa se ugurat ispred ovih koji su imali dosta vise bodova itd,to je tek tolko da se vidi kolko ih se gdje prijavilo,mada mozes i sam vidjet otprilike hoces upast ili neces tj kak trebas napisat maturu da upadnes na zeljeni faks
Ok hvala!
mugisugi is offline  
Old 04.02.2013., 21:41   #220
bok,
može li mi netko reći moram li ja slati potpisanu prijavnicu ak ne namjeravam pisat ništa ove godine nego želim ostavit rezultate od pretprošle DM...
parenta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.