Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2014., 00:02   #61
Jel ovi išta uče u toj školi? Mr. Feeny ne bi bio ponosan na Corya kako se ponaša u razredu. I izluuuuuuđuje me kako se Riley prema Coryu ponaša za vrijeme nastave, ko da je doma.

U novoj epizodi je bio i flashback iz "Boy meets world". I stara Topanga se pojavila kao hippie.

E, dobili su i 2. sezonu.

Quote:
Cory and Topanga are here to stay, at least for another year: The Disney Channel has picked up Girl Meets World for a second season.

Girl Meets World is a spin-off of the popular ’90s sitcom Boy Meets World, a show that followed the lives of Cory (Ben Savage), Topanga (Danielle Fishel), and their friends and family as they grew up together. Savage and Fishel reprise their roles as Cory and Topanga in Girl Meets World as the parents of middle schooler Riley (Rowan Blanchard).

The spin-off, developed by Boy Meets World creators April Kelly and Michael Jacobs, has become the No. 1 TV show among kids ages 2 to 14 since its June 27 premiere on Disney Channel. Kids aren’t the only ones watching though: “The series swiftly became a favorite of kids and their parents, many of whom grew up with Boy Meets World,” executive vice president of original programming at Disney Channels Worldwide Adam Bonnett said in a statement.

As a nod to the older viewers, Girl Meets World has featured cameos from Boy Meets World characters, including an upcoming guest spot for Lee Norris—who Boy Meets World fans know as Stuart Minkus—on the August 15 episode.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 23:22   #62
Prošli petak je emitirana epizoda koju su valjda svi čekali otkad su najavili da će se serija snimat.

Božićna epizoda s Coryem, Topangom, Shawnom i Coryevim starcima. Zasad najbolja epizoda. Baš me podsjetilo na dobre stare dane Boy meets world. Nažalost, nisu spomenuli ni Erica ni Feenya ni Morgan S tim da sam negdje pročitao da će Feeny i Eric bit u 2. sezoni, Morgan se ne spominje.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 19:13   #63
Dijelim Jayjevo mišljenje.
Ovo stvarno počinje ličiti na BMW, malo upadate-ani BMW i tome se veselim.
Oko je zacaklilo i srce zaigralo baš kao kada sam gledao prethodnika

Veselim se S02, sva stara ekipa, weeee.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 23:02   #64
Upravo sam pogledala tu božićnu epizodu i bas me divna nostalgija uhvatila

Lijepo je vidjeti stari trio na okupu Kao da i nije prošlo toliko godina od originalne serije.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 01:29   #65
U 2x1 i 2x4 se pojavi Feeny na kratko (u 2x4 malo više), al 2x5 je prava poslastica za sve fanove Boy meets world - pojavljuje se Eric tj. Mr. Squirrles Uz božićnu epizodu, najbolja epizoda dosad.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.