Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2014., 15:59   #61
Izašla druga epizoda, još luđa nego pilot
Eva
Echoplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 19:19   #62
Ja nemam pojma zakaj mi je ovo dobro, al mi je dobro. Da moram objasniti zašto, ne bi mi uspjelo.

Kad pogledaš, fakat je random "horror" nabacan na hrpu bez očite poveznice i smislene radnje, ali meni je svejedno lijepo i zabavno i zanimljivo.

Odličan cast Doriana. Totalno mu vjerujem. Sve.

Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
I moram priznati, Eva Green, koliko god bila prekrasna, ona kao da uvijek ima istu ulogu - misteriozna, hladna, naoko črvsta Uvijek mi je ista, sad već i dosadna.
I, što sad kažeš na Evicu? Scena je bila čista glumačka bravura.

Meni je draža od 99% ovih "it" glumica s A liste.

I koji kuki je ovo na kraju bilo?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 20:25   #63
Isuse ova serija... ako ovako nastave, ovo će biti najbolja serija svih vremena...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 21:45   #64
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
I koji kuki je ovo na kraju bilo?
Baš mi je bilo žao Proteusa Uf.. što će sad tek bit
Echoplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 22:27   #65
Hopla, Dorian...

Nebitna fakta - na lijevom prstenjaku nosi prsten identičan Deanovom iz Supernaturala minus crta posred prstena.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 23:04   #66
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
I, što sad kažeš na Evicu? Scena je bila čista glumačka bravura.

Meni je draža od 99% ovih "it" glumica s A liste.
Što da ti kažem, i dalje mi ne ostavlja dojam
Najbolje mi je bilo kad se Madame Kali obratila "I ask you to suspend your desbelief", kao da nam se redatelj obratio
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 02:36   #67
Eva je bila fenomenalna u ovoj epki

Dorian je uvrnuto hoot, kad sam vidla sliku glumca misla sam još jedan baby face tip ali ovaj mali ima karizmu i zna glumit, pala sam

i ok potpisujem kaya714 , gledam seriju i dobra mi je a ne znam zaš mi je dobra i fakat koji kuki ovo na kraju žao mi Proteusa
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 11:10   #68
dorian mi je bio zanimljiv do scene kad se piperica krvavo iskaslje po njemu njemu ne moze nista, ali svejedno ewww :Pranjeukiselini:

proteus zar ga ne moze ponovo sastaviti
onaj novi/stari "sin" bi ionako mogao biti zanimljiviji
mozda napokon bude i neka radnja
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 19:43   #69
meni je ovo totalna trash komedija.
sve mi se cini da cu pogledati i trecu.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 23:30   #70
Zvanično ne kužim ništa, i potpisujem ove kojima je dobro, a ne znaju objasnit.

Nemam pojma šta je ono bilo sa Evom za stolom. Jel to trebao objasnit govor onog starca lude frizure, sa pričom o onim bogovima i spajanjem nekim što dovodi do gašenja svijetla, a nastanka tame?
Nemam pojma otkud ono izmigolji iz Proteusa na kraju.

Malo mi je previše random druga epizoda. Šta je ona prva scena, jel to taj koji je ubio i onu trudnicu i sedmogodišnje dijete il?

Dorian stigao, može. I never say no. Da se primjetit, lol.

Ako netko kuži, ne bi bilo loše da objasni fino cijelu epizodu, napiše roman i tako. Lijenost nije vrlina.

I za divno čudo, seks scene valjaju.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:33   #71
Gle, imamo vampire, dorian gray, frankestaina. Što fali? Vukodlak.
Clue #1: Žrtve su rastrgane.
Clue #2: Napadi počeli nedavno.
Clue #3: Naš amer se probudio na tlu ujutro.

Vukodlak ubija one ljude, i to je ovaj naš amer koji je nedavno došao u Britaniju.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 19:45   #72
već sam misla da ću doć i jedina zacerekat na Doriana. ali kad sam vidla ovo:
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Hopla, Dorian...: Slin:: Slin:
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Dorian je uvrnuto hoot, kad sam vidla sliku glumca misla sam još jedan baby face tip ali ovaj mali ima karizmu i zna glumit, pala sam: cerek:
odmah mi je lakše. tako da evo

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Zvanično ne kužim ništa, i potpisujem ove kojima je dobro, a ne znaju objasnit. : D ...
Ako netko kuži, ne bi bilo loše da objasni fino cijelu epizodu, napiše roman i tako. Lijenost nije vrlina. : p
khm, ko i tebi, meni sve u glavi i

ženska kaj se poševila s Dorianom mi nije jasna, i Proteus na kraju al ovaj će bit neki zajeban. tak da čekam(o) treću ep
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 00:10   #73
druga epizoda puno bolja od pilota i sviđa mi se ak će nastavit u tom smjeru
ono, hororac je, al ne takav da mi nabija stres, stepla sam se na onu scenu na kraju ( pročitah teoriju za to da je Ethan vukodlak, lako moguće da je tako )

ona scena sa Dorianom i onom sa tuberkulozom je zapravo toliko odvratna, ali paralelno i toliko napeta, baš sam guštala u njoj

scena sa prizivanjem onog duha one cure mi nije baš najjasnija, mislim ne kužim, poanta je?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 00:31   #74
ja ne kužim poantu zaš Dorian jebe prostitutku sa tuberkulozom? šta ga napaljuje to šta zna da bi ga mogla ubit da nije besmrtan. Uglavnom uvrnut lik
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 14:08   #75
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post

scena sa prizivanjem onog duha one cure mi nije baš najjasnija, mislim ne kužim, poanta je?
Eva je izgleda također (kao i gospođa koja je vodila seansu i to primijetila) snažan medij, poveznica s mrtvima i/ili nestalima. U nju je tada ušla Daltonova kći i progovarala kroz nju. Svo popratno izvijanje i strahotne scene su samo bonus koji je trebao dočarati muke Evinog tijela dok je druga osoba u njoj.

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja ne kužim poantu zaš Dorian jebe prostitutku sa tuberkulozom? šta ga napaljuje to šta zna da bi ga mogla ubit da nije besmrtan. Uglavnom uvrnut lik
Pročitaj knjigu, možda postane jasnije.

Moram priznati kako me ovdje zapravo najviše zanima što će napraviti upravo s Dorianovom pričom.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 14:42   #76
Meni je ova druga taaako dobra

Mene više od Doriana zanima drugi "sin" i što će biti s njim

A o slučaju nestale kćeri imam dojam da znam puno premalo, pa me to još ni ne zanima toliko
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 15:00   #77
@L3go, Dorian je moja prva literarna ljubav neprimjerena godinama u kojima je pročitana, pa zato. Njega sam upoznala mnogo prije Frankensteina, Dracule i ostalih plašilaca. Sentimentalni razlozi. Tako to bude kad roditelji ne kontroliraju sve što dječica uzimaju s polica.

Moglo je bit i gore.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:05   #78
Tehničko pitanje... Jel vam druga epizoda preskakivala? Nabasah na verziju di tokom cijele epizode scene preskaču po par sekundi, tražila bi bolju verziju ako je samo moja bila zeznuta.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:17   #79
Moja nije
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:20   #80
Niti moja. Kupit drugu.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.