Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 11:40   #1
The Leftovers (2014-2017)



Quote:
The Leftovers is an American television drama series created by Damon Lindelof and Tom Perrotta airing on HBO. It is based on Perrotta's novel of the same name. The pilot was written by Lindelof and Perrotta, and directed by Peter Berg.

The series stars Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Chris Zylka, Margaret Qualley, Ann Dowd and Carrie Coon.

In a global cataclysm, "The Sudden Departure," 140 million people disappeared without a trace. Three years later, residents of Mapleton, N.Y., try to maintain equilibrium when the notion of "normal" no longer applies. Intense grief has divided families and turned faith to cynicism, paranoia and madness, leading some of the traumatized to join the Guilty Remnant, a cultlike group. Kevin Garvey, a beleaguered police chief, must keep peace between townspeople and the cult, a task made tougher with concern about his kids. His daughter alternates between apathy and rebellion, and his wayward son befriends a charismatic prophet.

It premiered on HBO on June 29, 2014. The series has been renewed for a ten-episode second season, scheduled to premiere on October 4, 2015.


HBO
IMDB




čudi me kako još nema temu, a trebala bi biti po svemu sudeći još jedna popularna HBO-ova serija

Zadnje uređivanje lie : 21.09.2015. at 20:51. Reason: apdejt
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 12:18   #2
Ma, živio HBO. Ne znam što bih da ih nestane. Ovo izgleda bolje i bit će bolje od svih tristodevedesetosam tema o novim serijama koje su osvanule nedavno.

Jay, zašto si zaljubljen u NBC? I HBO zaslužuje tvoju ljubav. I FX

kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 12:41   #3
Ha....škicnut ću
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 13:22   #4
Lindelofovo ime mi nije garancija za golo govno a kamoli kvalitetnu seriju. Ali svejedno izgleda zanimljivo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 00:43   #5
Hoće ovo imat samo jednu sezonu?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 01:14   #6
eh, tek sam sada skužio, pa njih je nestalo samo 2%...a ja mislio da ih je ostalo 2%
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 09:20   #7
Hahaha @Baphomet, same here


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 23:47   #8
ne piše nigdje da je riječ o mini-seriji
prva sezona ima 10 epizoda, tako da po svemu sudeći trebala bi biti regularna serija, vjerojatno zamjena za True Blood
ja ću pilotirat, pa ostatak vjerojatno pogledat kad završi sezona
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:24   #9
Ajd pilotirat ću ovo, djeluje zanimljivo, mada mrzim što nitko još nije odgledao i ostavio komentar, pa se ne mogu orijentirat uopće.

Držim fige da ne bude forsiranja nasilja i jebanja 80% epizode i prodavanja istog pod zanimljivu radnju. HBO, please.

Idem sad gledat. :jedekokice:
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:45   #10
Tek sam počeo gledati i već sam na 7 min. pilota Vrag mi nije dal mira, pa sam došao škicnuti komentare.
Ono što mi je odmah zapalo u oči je nestanak 3 čovjeka na malom prostoru, riječ je o parkingu supermarketa (beba, tata koji je vozio kolica i vozač automobila) i zbog toga sam dobio dojam da je dosta ljudi nestalo. A ono samo 2%
Odoh gledati nastavak
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:45   #11
Evo, pogledala sam ja, ali me sram što sam polagala neke nade u ovo.

Uglavnom, odličnih prvih pet minuta nakon kojih pomisliš: opa, bit će, bit će, a onda opet same old u revijalnom tonu.

Nabacali sve i svašta i već vidim iz aviona da će se toliko spetljat i otezat dok im gledatelji ne popizde. I na kraju će, naravno, svi bit mrtvi. Ili u čistilištu. Ili kako je ono već bilo prvi puta. Znamo svi gdje.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:04   #12
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Tek sam počeo gledati i već sam na 7 min. pilota Vrag mi nije dal mira, pa sam došao škicnuti komentare.
Ono što mi je odmah zapalo u oči je nestanak 3 čovjeka na malom prostoru, riječ je o parkingu supermarketa (beba, tata koji je vozio kolica i vozač automobila) i zbog toga sam dobio dojam da je dosta ljudi nestalo. A ono samo 2%
+1 za ovo, al' valjda ne bi bilo dovoljno dramatično i vrišteće da je samo jedno nestalo, a htjeli su stvorit paniku odmah na početku.

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Nabacali sve i svašta i već vidim iz aviona da će se toliko spetljat i otezat dok im gledatelji ne popizde. I na kraju će, naravno, svi bit mrtvi. Ili u čistilištu. Ili kako je ono već bilo prvi puta. Znamo svi gdje.
Oh god no. Ovo je toliko prožvakano da se više uopće žvakat ne može i vrijeme je da se proguta i uzme novi drukčiji zalogaj.

Ja sam na dvadesetoj minuti, ideja zanimljiva, samo me brine da će bit previše naglaska na ove neke tehničko-državno-sigurnosne dosadne stvari, radije bih da se malo to "pomisteriozira".
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:58   #13
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post

samo me brine da će bit previše naglaska na ove neke tehničko-državno-sigurnosne dosadne stvari, radije bih da se malo to "pomisteriozira".
Pa da, na to i na "međuljudske odnose". A misteriju su nam dali prvih pet minuta, pa što još hoćemo? Ukoliko budemo nezadovoljni što gledamo SF u kojem nema SF-a, nego se svi zaljubljuju i međuljudski odnosiraju, autor će se naceriti i reći: Pa ljudi, nije ovo serija o neznamkakvom misteriju, radilo se naime o putu. Ljudi. Unutarnjem. I kako ih je to sve dotaklo. Koga briga kud su ovi i zašto nestali?

Eh.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:42   #14
Okej, odgledano.

I nije sad da mi je loše. Ove u bijelom ne kužim ili sam propustila kad se bolje pojasnilo šta su oni pošto radih još par stvari za vrijeme gledanja. Kao, smatraju da nema povratka ovima pa zato ono stop wasting your breaths?
Zašto ne pričaju, zašto svi puše 24/7? Oni su mi zasad veća misterija od ovih heroja.

Jill mi je super iritantna, ne mogu je gledat, a tek je pilot.

Ima potencijala priča, ali kao da će se svaka epizoda svest na bitke ovih u bijelom i ovih drugih, tugu i jad ljudi kojima je netko nestao, partijanja tinejđera itd. To nije to što hoću. Al' nastavljam gledat.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 20:23   #15
Meni je ovo preloše. To je sve šta mogu komentirati.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:57   #16
Imam osjećaj da će ovo zajebati kao i Resurrection... Ne sviđa mi se, ali budemo vidjeli...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 22:34   #17
Ja to gledao 3 sata. Uvijek mi je nešto odvlačilo pažnju, pa sam prekidao, pa sam na kraju otišao van, pa tek kad sam se vratio uspio pogledati konačno do kraja. Puno klišeja, buntovni teenegeri, obiteljske nesuglasice (otac i sin ne razgovaraju), religijske rasprave itd... dobivao sam konst. deja vu Sad nakon 3 god. od tih nestanaka trebalo bi se kakti nešto pokrenuti, a to neki predskazuju preko svojih snova. Također, imamo i neobičan kult, sektu ili nešto slično koji samo šute, puše, obučeni u bijelo i promatraju druge... Ma svega ima. Pravi gemišt svega Pogledat ću još koju epizodu, pa ću onda odlučiti, ali hebiga, ja imam niske kriterije, hehe.
Netko je spomenuo da mu je Jill iritantna. I ja se pridružujem toj konstataciji.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 22:52   #18
Pogledao sad na HBO i nije me ostavilo bez daha.
Dat cu šansu pa cemo vidjet, platforma je super potencijal ali čini mi se da bi ovo mogao biti jos jedan bezokusni jeftini koktel na šanku u 4 ujutro.
Onako, uzmeš jer žedan a ne da se izguštaš.

No, mozda me demantiraju. Vidio se kurac u jednoj sceni, bilo je i teen cunnilingusa ali ne pretjerano da upada u oči.
Malo me nervira napadanje pasa. Slabiji sam na njih nego na ljude. Budemo videli
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:14   #19
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Ja to gledao 3 sata.
ja san imala osjećaj ko da gledan tri sata koliko mi je dosadno bilo.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 02:08   #20
Pilot me uopce nije odusevio..prvih 5 min ajde zanimljivo, ali dalje je bio cisti WTF...nesto se bojim da ce ovo biti kao i Resurrection...dat cu joj sansu samo zato jer je ova serija bila najavljivana kao obecavajuca...Ako me razocara prva sezona odustajem.
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.