Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2011., 13:31   #41
eee ljudiiii...čujem da je Đurđica Vukmirović najgora učiteljicaaa...
Nije istina, super je to profa
samo se moraš stalno učiti i slušati na njenom satu i to je to. testovi znaju biti teški, ali i lagani sve ovisi kak naučiš. ako kreneš od početka učiti biti će ti lagano. na kraju šk god pišete jedan veliki test (al ne svi, samo ni koji žele) i kolko dobiješ iz njega takavu ocijenu na kraju imaš. iz tog testa nitko nije dobio lošije od 4 ili 5 (može se prepisati)

Quote:
Kayla ^^ kaže: Pogledaj post
eee ljudiiii...čujem da je Đurđica Vukmirović najgora učiteljicaaa...u školiii..daj malo pišite o njojj...strah me..čula sam lošee stvari o njoj ://
da je se svi boje..i sveee..aid pričajte..i čujem da ako prozboriš neš da će te rušitiii..:/

Nije istina, super je to profa
samo se moraš stalno učiti i slušati na njenom satu i to je to. testovi znaju biti teški, ali i lagani sve ovisi kak naučiš. ako kreneš od početka učiti biti će ti lagano. na kraju šk god pišete jedan veliki test (al ne svi, samo ni koji žele) i kolko dobiješ iz njega takavu ocijenu na kraju imaš. iz tog testa nitko nije dobio lošije od 4 ili 5 (može se prepisati)

Zadnje uređivanje Alpagueur : 27.09.2011. at 18:27. Reason: Spajanje postova
Majauibš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 19:46   #42
Vidim da se nešto govori o Vukmirovićki. Pa da eto i ja kažem koju.
Evo imam ju već četvrtu godinu, jer idem i na etiku, a sad mi predaje i ustav i mogu reći kako je ona "priča za sebe". Ona je osoba koja traži da ti izraziš svoj stav, ali ukoliko nije kao njezin ili sličan njezinom, nećeš dobro proći kod nje. Naravno ne odrazi se to na ocjenama, već na psihi. Komplicirana osoba definitivno, no valja i takve upoznati, jer oni jednostavno misle da sve znaju. Heh, od njenog "čitanja iz plavih očiju" i sl. Često me živcira tim svojim kak ti čitanjem iz plavih očiju, jer ti ne znaš šta netko misli, možeš samo pretpostaviti, koliko god to zvučalo čudno. Iako ima sto godina, ne može pričitati što netko misli, samo nagađati.

Inače o ovoj školi. Zanimljiva tema. Mislim da mnogo ljudi, nakon što se upuste u ovu školu, odustane od Pravnog fakulteta, jer vidie što ih tamo čeka. Sami štreberajluk. Matematika je minimum minimuma, strani jezici - ako ih sam ne naučiš, proći ćeš loše, jer barem oni profesori koje ja imam su toliko pasivni da mi često dođe da odem u prosvjetu, jer ništa ne rade. Sjednu na stolac, strana ta i ta i sad ti uči. Odlično. -.-'
A za maturu se dobrano moraš sam pripremati. Pa si ti razmisli. I ako ne visiš po Bog zna kakvim stranicama tvoja opća kultura će biti 0.

Pamet u glavu!
__________________
Cijena pogreške je previsoka!
Molier* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 00:00   #43
Quote:
Molier* kaže: Pogledaj post
Vidim da se nešto govori o Vukmirovićki. Pa da eto i ja kažem koju.
Evo imam ju već četvrtu godinu, jer idem i na etiku, a sad mi predaje i ustav i mogu reći kako je ona "priča za sebe". Ona je osoba koja traži da ti izraziš svoj stav, ali ukoliko nije kao njezin ili sličan njezinom, nećeš dobro proći kod nje. Naravno ne odrazi se to na ocjenama, već na psihi. Komplicirana osoba definitivno, no valja i takve upoznati, jer oni jednostavno misle da sve znaju. Heh, od njenog "čitanja iz plavih očiju" i sl. Često me živcira tim svojim kak ti čitanjem iz plavih očiju, jer ti ne znaš šta netko misli, možeš samo pretpostaviti, koliko god to zvučalo čudno. Iako ima sto godina, ne može pričitati što netko misli, samo nagađati.

Inače o ovoj školi. Zanimljiva tema. Mislim da mnogo ljudi, nakon što se upuste u ovu školu, odustane od Pravnog fakulteta, jer vidie što ih tamo čeka. Sami štreberajluk. Matematika je minimum minimuma, strani jezici - ako ih sam ne naučiš, proći ćeš loše, jer barem oni profesori koje ja imam su toliko pasivni da mi često dođe da odem u prosvjetu, jer ništa ne rade. Sjednu na stolac, strana ta i ta i sad ti uči. Odlično. -.-'
A za maturu se dobrano moraš sam pripremati. Pa si ti razmisli. I ako ne visiš po Bog zna kakvim stranicama tvoja opća kultura će biti 0.

Pamet u glavu!
jel se još hvali kako je jajo iz prljavaca bio njezin učenik?
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 15:09   #44
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
jel se još hvali kako je jajo iz prljavaca bio njezin učenik?
Njega nam još nije spomenula, za čudo. Ima vremena. Trenutno joj je Milanović u igri -.-'
__________________
Cijena pogreške je previsoka!
Molier* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:51   #45
kamo poslije osnovne

dragi forumaši, pišite o svojim iskustvima u upravnoj školi. koliko je teško, kako ste zadovoljni, kakve su vam ocjene, kakvo je društvo, i da li ste poslije upravne upisali faks i koji. molim i pozitivna i negativna iskustva. čitala sam sve do sada, ali za ovu školu ima reletivno malo toga. pa dajte malo pišite da oni koji razmišljaju kuda će lakše odluče. o gimnazijama ima puno, a o ovoj školi i ne baš.
trnoruzica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:17   #46
Wink iskustva i ocjena

ljudi dajte pišite malo o svojim iskustvima i ocjenama u ovoj školi. koji je smjer bolji, kakvo je društvo, koliko je trebalo zapravo bodova da se upiše u uibš, da li je dovoljno zadovoljiti bodovni prag ili je interes veći.
pozdrav!
trnoruzica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 03:58   #47
Prošle god. sam završila Upravnu. Predmeti nisu teški, ni profesori nisu loši. Ima ih par koji su malo kompliciraniji, kod takvih se samo treba malo više potruditi, ali bez brige, ne grizu. Program je dobro prilagođen struci, ali istina je da ipak fali malo znanja za državnu maturu pa se kod tog treba malo više angažirati. No u svakom slučaju, moje iskustvo je pozitivno.
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:50   #48
upisi

ja sam jedna zabrinuta majka. kcer mi je sada 7 razred i razmišlja o upisu u ovu školu. ja nemam ništa protiv, ali se brinem hoće li imati dovoljno bodova. inaće je bila odlična učenica, a sada je malo popustila i ocjene su uglavnom četvorke. vidjela sam koliki je prag u jednom i drugom smjeru, ali me zanima sa koliko se stvarno bodova može upasti. da li je dovoljno zadovoljiti prag ili treba više bodova. pišite!
trnoruzica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 21:45   #49
heej ljudi.... ja prvi put na forumu.. čitao sam sva pitanja i odgovore i mene zanima pošto sam ja evo sada osmi razred i htio bih postati pravnik u budučnosti... dali mogu postat pravnik tako da idem smjerom upravnog referenta i koliko treba bodova za upasti? unaprijed hvala :P .....
Samo Stjepan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:44   #50
trnoruzica 3 - pogledajte koliki prag je potreban, vjerojatno piše na web stranici škole. Kad sam se ja upisivala, bilo je dovoljno zadovoljiti navedeni prag, jer upadali su i oni sa manje bodova, tako da mislim da nema brige.
samo stjepan - sa smjerom upravi referent postaješ up.referent, i možeš u budućnosti raditi većinu srodnih uredskih poslova, ali primjerice ako želiš postati odvjetnik i tome slično, to ne možeš samo sa ovom školom već moraš dalje na pravni fakultet ili zavisi što se dalje traži.
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 00:48   #51
Hey, meni je velika želja otić u upravnu i poslije na faks. No poprilično sam zabrinuta je li ću upast u školu. Sad završavam osmi razred, i imam najmanje 51 bod. Planiram imati oko 53 čak i 54 boda. Što mislite, je li postoji ikakva šansa da upadnem???????
E i jel uzima upravna bodove za astmu, branitelje itd.....?
xYellowDiamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 12:52   #52
Quote:
xYellowDiamonds kaže: Pogledaj post
Hey, meni je velika želja otić u upravnu i poslije na faks. No poprilično sam zabrinuta je li ću upast u školu. Sad završavam osmi razred, i imam najmanje 51 bod. Planiram imati oko 53 čak i 54 boda. Što mislite, je li postoji ikakva šansa da upadnem???????
E i jel uzima upravna bodove za astmu, branitelje itd.....?
Hmm ovako za upravnog referenta ti treba 49 bodova ,a za poslovnog tajnika 46.Barem je tako bilo,a pošto su ljudi upadali i s manje sumnjam da ce podizati bodovni prag.Mislim da ce ti to biti dovoljno jer i ja sam sada osmi razred i imati cu oko 53 plus sto cu dobiti dodatne bodove.Mislim da uzima bodove, ali moras imati dokumentaciju npr da ti je tata 100% invalid rata, da su ti oba roditelja nezaposlena....itd neznam tocnu situaciju kod tebe pa samo dajem primjere.Sto se bolesti tice za to mogu dobiti samo osobe koje imaju po individualnom programu koliko znam... Mozda i nesto postoji na cemu mozes dobiti bodove za bolest (nekakav poseban pregled ili tako nesto), ali neznam tocno sto ako saznam budem javio i ako trebas sto javi pa budem nasli valjda . LP
SJ
Sweet Johnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 02:11   #53
Quote:
Sweet Johnny kaže: Pogledaj post
Hmm ovako za upravnog referenta ti treba 49 bodova ,a za poslovnog tajnika 46.Barem je tako bilo,a pošto su ljudi upadali i s manje sumnjam da ce podizati bodovni prag.Mislim da ce ti to biti dovoljno jer i ja sam sada osmi razred i imati cu oko 53 plus sto cu dobiti dodatne bodove.Mislim da uzima bodove, ali moras imati dokumentaciju npr da ti je tata 100% invalid rata, da su ti oba roditelja nezaposlena....itd neznam tocnu situaciju kod tebe pa samo dajem primjere.Sto se bolesti tice za to mogu dobiti samo osobe koje imaju po individualnom programu koliko znam... Mozda i nesto postoji na cemu mozes dobiti bodove za bolest (nekakav poseban pregled ili tako nesto), ali neznam tocno sto ako saznam budem javio i ako trebas sto javi pa budem nasli valjda . LP
SJ
Ove godine je snižen bodovni prag za upravnog referenta treba 48 bodova, a za poslovnog tajnika 45 bodova. Tako da svi vi koji ćete imat 50 i više bodova sigurno upadate.
kiki88888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 10:50   #54
Quote:
Sweet Johnny kaže: Pogledaj post
Hmm ovako za upravnog referenta ti treba 49 bodova ,a za poslovnog tajnika 46.Barem je tako bilo,a pošto su ljudi upadali i s manje sumnjam da ce podizati bodovni prag.Mislim da ce ti to biti dovoljno jer i ja sam sada osmi razred i imati cu oko 53 plus sto cu dobiti dodatne bodove.Mislim da uzima bodove, ali moras imati dokumentaciju npr da ti je tata 100% invalid rata, da su ti oba roditelja nezaposlena....itd neznam tocnu situaciju kod tebe pa samo dajem primjere.Sto se bolesti tice za to mogu dobiti samo osobe koje imaju po individualnom programu koliko znam... Mozda i nesto postoji na cemu mozes dobiti bodove za bolest (nekakav poseban pregled ili tako nesto), ali neznam tocno sto ako saznam budem javio i ako trebas sto javi pa budem nasli valjda . LP
SJ
Znači ti ideš sljedeće godine za upravnog refrenta? E i jel znaš kada je dan otvorenih vrata za UIB školu?
xoxo

Quote:
kiki88888 kaže: Pogledaj post
Ove godine je snižen bodovni prag za upravnog referenta treba 48 bodova, a za poslovnog tajnika 45 bodova. Tako da svi vi koji ćete imat 50 i više bodova sigurno upadate.
Kak znaš da je snižen bodovni prag? Na stranici ništa ne piše.

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 22.05.2012. at 11:54. Reason: spajanje postova
xYellowDiamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 22:13   #55
Quote:
xYellowDiamonds kaže: Pogledaj post
Znači ti ideš sljedeće godine za upravnog refrenta? E i jel znaš kada je dan otvorenih vrata za UIB školu?
xoxo



Kak znaš da je snižen bodovni prag? Na stranici ništa ne piše.
hmm pa iskreno nisam jos sto posto siguran da cu ici, ali to je jedan od izbora . Za dan otvorenih vrata neznam kada je sry
Sweet Johnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 23:05   #56
Quote:
Sweet Johnny kaže: Pogledaj post
hmm pa iskreno nisam jos sto posto siguran da cu ici, ali to je jedan od izbora . Za dan otvorenih vrata neznam kada je sry
Idem u ovu školu i već je odluceno da je bodovni prag 48 za referenta, a 45 za tajnika, uostalom dan otvorenih vrata skole vam je 2.lipnja od 9 do 11:30h, pa cete dobiti letke na kojima vam pisu predmeti i bodovni pragovi, a na internet se bodovni pragovi objavljuju tek nakon dana otvorenih vrata.
kiki88888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:34   #57
e, a kj se to govori da ce se skola premjestit u črnomerec?
xYellowDiamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 15:36   #58
smjer poslovni tajnik/tajnica

kakva su Vam iskustva sa ovim smjerom, kakvo je društvo i da li se kvaliteta nastave razlikuje od smjera upravni referetnt. vidim na stranicama da u oba smjera predaju isti profesori, pa se nadam da je kvaliteta (posebno hrvatskom i engleskog) neovisna o smjeru koji upišeš. pozdrav svima i sretno onima koji ove godine upisuju srednju školu. moja kćer će slijedeće godine i nadamo se da će upasti u UIBŠ.
trnoruzica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 12:22   #59
hmm eto bio sam jucer na danu skole, nije nesto posebno bilo organizirano, ali skola se cini ok.Od sljedece godine se vjerojatno sele na crnomerec, tako da ce sva nastava biti tamo organizirana.Drzali su prezentaciju i jedina informacija koju sam ozbiljno shvatio je: 580 cura i 74 dečka u skoli prosle godina
Za izborne predmete dobio sam preporuku da uzmem talijanski (jer je njemački navodno težak, ali se salabahter moze koristiti) i latinski jer pomaze pri upisu na faks (i nije tako tezak.)Profesori (barem oni koji su bili) ne cine se losi i mozes normalno popricat s njima.Bodovni pragovi su 45 i 48 kako je vec gore napisano i ako se prijavis za upravnog referenta, a ne uspijes uci na taj smjer odma te zovu na telefon i pitaju dali si zainteresiran za poslovnog tajnika.Sto se ekipe tice skroz je ok (Ženski rod, muskog nije bilo puno ).Pa ako vas kaj jos zanima sam javite na pp ili ovdje.LP
Sweet Johnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:06   #60
Moja preporuka vam je da svi koji ne mislite ici na pravni fakultet da ne uzimate latinski.
kiki88888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.