Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2013., 17:22   #61
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ako se "benzinska mapa" nije pomakla, onda je jednako...
Tj. ako je plinska mapa dobro podešena, BC bi trebao pokazivati istu potrošnju kao kada se vozilo na benzin, ima ovdje i način na koji se to može provjeriti ako BC ima pokazivanje trenutne potrošnje, ali mislim da isto mora prikazivati i ukoliko BC pokazuje samo prosječnu potrošnju, samo naravno tada test iz linka nije moguće odraditi
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 20:22   #62
pozdrav ekipa imam problem oko potrosnje benzina.stvar je ovakva.prije 3 mjeseca sam isao za munchen i kak sam krenuo nisam stao do gore ,osim za plin u austriji i stvar je u tome da se kazaljka benzina nije pomaknula i tamo i nazad ,sto ce reci da sigurno ne trosi benzin??

ali stvar je od kad sam se vratio,a i prije toga radim 500km mjesecno,znaci jedan tank plina mjesovite voznje,to ce reci 1000km u 2 mjeseca ,to mi ispadne oko 600kn u 2 mjeseca..i sad ,ja u ta dva mjeseca potrosim 30 litara benzina,ali mjesecno u tih 500km ja ga zapalim oko 25 puta i jos kak je sad hladno grijem ga oko 3 minute i on za nekih kilometar prebaci na plin.

da li je moguce da mi na ove uvjete potrosi 30 litara benzina na 1000km??
luka0409sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2020., 13:19   #63
Quote:
luka0409sk kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa imam problem oko potrosnje benzina.stvar je ovakva.prije 3 mjeseca sam isao za munchen i kak sam krenuo nisam stao do gore ,osim za plin u austriji i stvar je u tome da se kazaljka benzina nije pomaknula i tamo i nazad ,sto ce reci da sigurno ne trosi benzin??

ali stvar je od kad sam se vratio,a i prije toga radim 500km mjesecno,znaci jedan tank plina mjesovite voznje,to ce reci 1000km u 2 mjeseca ,to mi ispadne oko 600kn u 2 mjeseca..i sad ,ja u ta dva mjeseca potrosim 30 litara benzina,ali mjesecno u tih 500km ja ga zapalim oko 25 puta i jos kak je sad hladno grijem ga oko 3 minute i on za nekih kilometar prebaci na plin.

da li je moguce da mi na ove uvjete potrosi 30 litara benzina na 1000km??
Imam sličan problem, da li si uspio sta postic?
PrcMoje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.