Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2008., 09:48   #141
drago repac

interesira me da li je čuo netko za njega ili još bolje ima li netko vlastito iskustvo vezano za tretmane kod njega. thnx
catrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:19   #142
Zna li tko za iscjelitelja Marjanovića?

Oprostite,

uključujem se na ovaj forum radi voljene prijateljice koja je teško bolesna od karcinoma bronhija koji je metastazirao. Vjerojatno je može spasiti samo čudo i ona je u potrazi za njim.

Čula je za izvjesnog iscjelitelja Mar(i)janovića i dobila broj telefona 032 304 068, na koji on navodno prima pozive između 8 i 9 ujutro, a na koji se nitko ne javlja. Rečeno joj je da je on iz Virovitice, ali je pozivni 032, što se ne slaže.

Da li je itko čuo za tog čoveka? Molim Vas za bilo kakvu informaciju.

Puno hvala
grizlica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:28   #143
Ovaj topic bi trebala staviti na podforum Alternativno liječenje.
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=203
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:41   #144
Question

Quote:
ela kaže: Pogledaj post
Ovaj topic bi trebala staviti na podforum Alternativno liječenje.
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=203
Rado, ali ne znam kako se to radi, kako se tema prebacuje u drugu rubriku?Jedva sam nakon postavljanja pronašla i ovu temu da vidim da li je stigao koji odgovor - nisam baš vična pisanju po forumima.
grizlica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 23:03   #145
Quote:
grizlica2 kaže: Pogledaj post
Rado, ali ne znam kako se to radi, kako se tema prebacuje u drugu rubriku?Jedva sam nakon postavljanja pronašla i ovu temu da vidim da li je stigao koji odgovor - nisam baš vična pisanju po forumima.
Ti ne možeš prebaciti, ali može moderator. Ti postavi svoju temu tamo kao što si i ovu postavila.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 04:37   #146
Jeste li čuli ljudi za "Bracu sa Srebrenjaka?
jamajka st. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 01:49   #147
ja bi ti pomogao prijatelju, ali jbg neznam

a ni ostali neznaju
 
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 12:55   #148
ja sam bila kod jednog bioenergetičara u zgb. (nije poznat, i nije muljator) i stvarno mi je pomogao...bila sam malo skeptična, ali već nakon prvog tretmana mi je bilo puno bolje.
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 09:30   #149
jel mi može netko na PM dati ime i prezime barem jednog dobrog bioenergetičara na području Zagreba koji nema bolesno visoke tarife? Tnx.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 14:49   #150
G. Mar(i)janović

Grizlica2, pročitajte privatnu poruku!
mamali113 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 11:04   #151
Bioenergetičar - preporuka

Da li je netko imao iskustva ili je čuo za nekog bioenergetičara/iscjeljitelja koji je uspio probuditi osobu iz kome?
Naime, moja šogorica se trenutno nalazi u najdubljoj komi zbog oteklina koje su se pojavile nakog vađenja velikog tumora na mozgu. Operacija je prošla uspješno, tumor je odstranjen, mozak nije oštećen, nije bilo krvarenja. No, dan nakon operacije pojavile su se velike otekline kao posljedica operacije zbog kojih je ona završila u komi.
Bio bih zahvalan ako bi netko mogao dati neki kontakt (broj telefona, e-mail adresu) nekog bioenergetičara koji bi možda mogao pomoći.
enceladus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 23:35   #152
zdenko domancic
Ivan Roca
Imas na temi brojeve telefona etc.

Iako,iskreno, mislim da bioenergeticari ne mogu pomoci,no to je samo moje misljenje.
Sto su lijecnici rekli?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 00:19   #153
Vratih se sa odmora i zatekoh brdo mail-ova sa upitima za broj Domančićevog učenika kod kojeg sam bio. Nekima sam ga poslao, ali lakše mi je ovako jer vidim da se ipak smiju objavljivati tel. brojevi. 095 8868-868 Branko. Neću nikome ništa obećavati. To je nezahvalno. Nas nekoliko smo oduševljeni.
machak1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 11:14   #154
Nažalost, liječnici ne daju velike šanse da se probudi iz kome. Zato i pokušavamo pomoći na druge načine.
enceladus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 03:02   #155
Quote:
enceladus kaže: Pogledaj post
Nažalost, liječnici ne daju velike šanse da se probudi iz kome. Zato i pokušavamo pomoći na druge načine.
nece bioenergicar nikome pomoci osim samom sebi, niti moze, ipak sve sta radimo, radimo sebi. oni su samo kanali bozanske ljubavi, kao i svi mi, svjesni toga ili ne, samo malo veci, ta energija netreba ego bioenergicara da s njom manipulira, ona zna sama vrlo dobro bolje od ikoga od nas kuda treba da ide, ja vam savjetujem da neodbacujete bioenergiju tako olako, i znam sta govorim.
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:50   #156
osoba koju poznajem,od ranog djetinjstva imala je strašne bolove u kičmi,obilazili joj starci i liječnike,i ustanove,ali sve skupa niš.....isto su tako davali pare,nije im ništa darovano sa neba....ne znam uzrok tim bolovima i nisam medicinski stručnjak koji barata terminima,ali tom dečku nitko od predstavnika službene medicine nije pomogao,ali pokušali jesu,neću reći....na kraju,obitelj se odlučila okrenuti alternativnoj metodi,....rezultat,.....jedan bioenergetičar nije napravio ništa,nakon nekoliko tretmana nakon kojih nije napravio ništa,nije uzeo ni kune jer nije uspio pomoći,....išli su potom kod drugog,nakon par mjeseci,i drugi je kroz nekoliko(ne znam točan broj) tretmana napravio nešto što ni njegov prethodnik a ni doktori(službena medicina) nisu uspjeli.....to je bilo prije nekih cca 10 godina,ili više,....i bol se više nije vraćala......ne znam razlog tomu i nisam stručnjak za alternativne načine liječenja,samo iznosim jedno pozitivno iskustvo osobe koja je bila na tretmanima bioenergetičara.....

Zadnje uređivanje luiz : 20.05.2009. at 22:55.
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 18:36   #157
Dobar dan! Ja znam tipa kojeg IMENOM I PREZIMENOM ne bih preporucila. Iako su preporuke bile dobre, ne da mi nije pomogao, nego naprotiv. I to nakon puuuno vremena i novaca. Ulogirala sam se da vam to kazem, mislim da ne smijem javno reci o kome se radi, ali cuvajte se, pazite se.
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 21:19   #158
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Dobar dan! Ja znam tipa kojeg IMENOM I PREZIMENOM ne bih preporucila. Iako su preporuke bile dobre, ne da mi nije pomogao, nego naprotiv. I to nakon puuuno vremena i novaca. Ulogirala sam se da vam to kazem, mislim da ne smijem javno reci o kome se radi, ali cuvajte se, pazite se.
Ajde mi na PM reci o kome se radi, pliz
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 16:18   #159
Jesam!
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 01:32   #160
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Dobar dan! Ja znam tipa kojeg IMENOM I PREZIMENOM ne bih preporucila. Iako su preporuke bile dobre, ne da mi nije pomogao, nego naprotiv. I to nakon puuuno vremena i novaca. Ulogirala sam se da vam to kazem, mislim da ne smijem javno reci o kome se radi, ali cuvajte se, pazite se.
I nas ostale zanima, sto nebi o imenima? Ajde barem reci jeli poznat???
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.