Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 13:26   #1
2 godine iskustva, kakav posao tražiti

VSS, mag. oecc., s 2 godine iskustva u RIFu u proizvodnoj firmi od 300 ljudi, kakav se posao može naći na tržištu, budući da sam sad plaćen stvarno ispod svakog razuma....

Netko s nedavnim iskustvom traženja, kakvi se poslovi nude na tom području s tim iskustvom i za koje uvjete?
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 22:46   #2
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
VSS, mag. oecc., s 2 godine iskustva u RIFu u proizvodnoj firmi od 300 ljudi, kakav se posao može naći na tržištu, budući da sam sad plaćen stvarno ispod svakog razuma....

Netko s nedavnim iskustvom traženja, kakvi se poslovi nude na tom području s tim iskustvom i za koje uvjete?
Koji god hoces, da bi znao sta znaci oecc i RIF mozda bi ti znao bolje odgovoriti. Kod trazenja posla sve samo zavisi kako dobro napises propratno pismo i da si uporan ... stvarno uporan. Ako nemas puno iskustva prodaj godine zivota, reci da te zanima da ostanes sa firmom duze vremena ... svu srecu!
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:23   #3
paaa.. što bi htio raditi? Što znaš? voliš?
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:46   #4
Quote:
Slovenac2 kaže: Pogledaj post
Koji god hoces, da bi znao sta znaci oecc i RIF mozda bi ti znao bolje odgovoriti. Kod trazenja posla sve samo zavisi kako dobro napises propratno pismo i da si uporan ... stvarno uporan. Ako nemas puno iskustva prodaj godine zivota, reci da te zanima da ostanes sa firmom duze vremena ... svu srecu!
Odjel računovodstvo i financije, 2 god iskustva, magistar ekonomije, problem je što je pozicija voditelja zauzeta i vjerojatno će još duže biti zauzeta, ja imam osjećaj da sam ovdje naučio sve što sam mogao, jednostavno prođe mjesec dana da ne naučim više ništa novo, u početku sam prošao apsolutno sve pozicije koje se tiču moje struke, stalno rotiranje bilo je zanimljivo i svaki dan nešto novo.. sad tog više nema, sad je samo obavljanje posla.

Zanima me jel tvrtke primaju, neke manje recimo 15-20 zaposlenih (ova ima preko 300), ljude s 2-3 godine iskustva na voditeljska mjesta ili treba natući još malo, pa onda.. ????

Ili brojke jednostavno nisu bitne i sve ovisi koliko nekome "sjedneš" na razgovoru i testiranjima?

Inače mislim da se mogu dobro "prodati", još me nisu odbili na nijednom razgovoru za posao, a objektivno nisu imali ni razloga, jer bolje nisu ni tražili, bez lažne skromnosti, pretpostavljam da sam na testiranjima uvijek bio među najboljima, sav posao sam obavio odgovorno ko da ga za sebe radim, a uvjete nisam tražio nikakve posebne, jer mi je bitno bilo stjecati iskustvo samo.. uz to sam nekonfliktna osoba s kojom se ljudi obično lako slažu.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:19   #5
Quote:
ex nihilo kaže: Pogledaj post
paaa.. što bi htio raditi? Što znaš? voliš?
Svaka cast na tvom iskustvu i znanju, ali mislim da ti je najbitnije da sam sebi das odgovore na pitanje -sto bi htio i sto volis...

Iz mog iskustva- ako posao voditelja nije nasljednog ili "hitnog" tipa ( preuzela sam u bivsoj firmi vd mjesto kad je sefika bila trudna jer nisu mogli tako "brzo" naci nekog izvana) -dve tri godine ti je dosta tanko. Ja sam postala vd pod prisilom nakon sedam godina u toj firmi, iskustva imam oko 15-16. Vise me ni za zivu glavu ne bi mogao nitko natjerati na to. No svi smo razliciti.

U vecini firmi gdje sam radila voditelj se isprofilira iz postojeceg kadra. Ako smo uzimali ljude izvana, da dodju drito na to mjesto i preskace vazne stepenice, tu je obicno nesto smrdilo-zajeban odjel ili nesto s cim se nikom neda baktat.

Zadnje uređivanje ex nihilo : 24.06.2017. at 00:35.
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 01:05   #6
A mogao bi naučiti da nisi mag. oecc., nego mag. oec.

Oeconomia nikada nije imala cc...
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.