Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2024., 09:18   #6921
u danasnje vrijeme materijalizma, tesko je doci ili prepoznati koja je "teta" prava, a koja lazna!
sigurno su takve rijetke, ali one koje uistinu zele pomoci nekome svojim darom/talentom u biti ne naplacuju svoje usluge ili im dades sam/sama koliko mislis/mozes da treba.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 00:53   #6922
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
u danasnje vrijeme materijalizma, tesko je doci ili prepoznati koja je "teta" prava, a koja lazna!
sigurno su takve rijetke, ali one koje uistinu zele pomoci nekome svojim darom/talentom u biti ne naplacuju svoje usluge ili im dades sam/sama koliko mislis/mozes da treba.
A zasto ne bi svoj talenat naplacivale?

Imam ja umjetnicku crtu, dakle talenat, pomazem ljudima prodavajuci im usluge, zamisli, da mogu placat rezije!
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 13:30   #6923
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
u danasnje vrijeme materijalizma, tesko je doci ili prepoznati koja je "teta" prava, a koja lazna!
sigurno su takve rijetke, ali one koje uistinu zele pomoci nekome svojim darom/talentom u biti ne naplacuju svoje usluge ili im dades sam/sama koliko mislis/mozes da treba.
Da, mislim da su pravih jaaako malo... Takve većinom možda i nisu na linijama nego ljudi k njima idu po preporuci (tako sam čula za neke).

Meni je sad super prilika za provjeriti i tarot i astrologiju. Imala sam čitanje i u vezi ljubavi i u vezi posla, s tarot majstoricom i s astrologinjom.
U vezi ljubavi imaju suprotna predviđanja, u vezi posla slična. Međutim tarot majstorica mi je bila sva nekak neodređena tak da mi je to kao da mi i nije niš rekla xD Nekak premalo vjerujem u to.

S druge strane, astrologinja mi je i u vezi posla i u vezi ljubavi dala jaaako konkretne informacije, s datumima i ishodima, pa mi je puno uvjerljivija i sve sam zapisala. I radi se baš o velikim stvarima koje će se morati odviti u narednih 5 mjeseci, pa ću u listopadu baš vidjeti je li bila u pravu ili ne.
Baš mi drago što ovu svoju situaciju mogu iskoristiti za provjeru tako da ubuduće znam da li da vjerujem u to ili ne.
Pa ako ispadne sve onako kako je rekla, dat ću vam preporuku. A ako ne bude, javit ću vam i to, u listopadu.
Blacha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.