Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2004., 15:36   #61
replaji;)

ovako: dom ti dodje oko 200kn ako redovno uletis ako si ispod crte onda nesto vise....
al ti se ne isplati stat u domu kad za 400-600kn imas stan, kucu...

a sad glede matematike na 4. godisnjem studiju imas na 1. godini matematiku 1 i matematiku 2 svaka po jedan semestar. Na drugoj godini te cekaju mat. metode. to ti je to glede matematike al ako nisi matematicki tip racunaj da ces se barem posteno potrudit za proc.....
pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 19:52   #62
Hm, ne kužim.

Svi bježe u Zagreb, samo vi iz njega.

Logiko, logiko, nikad te nisam volio.
Auron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 11:52   #63
Faks ti je Ok, ako zelis mozes strasno puno nauciti kasnije mlatiti dobru lovu. Pogotovo smjer IS. Ali ako zelis zavrsiti primi se knjige odma i zestoko, jer ces inace imati jako velikih problema.
FOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 12:14   #64
FOI je odlican faks, ali primi se knjige zestoko jer ga inace neces zavrsiti. Da je tezak, je full je tezak i kapa dole onima koji sve daju u roku
Recimo da ih sa 1. na 3. redovno dode od 300 studenata nekih 40, mozda i manj.
To je meni malo porazavajuce al je tak.
Zato ako dodes primi se knjige i kao sto rece jedan kolega SRETNO!
FOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 12:30   #65
Rulja misli da nema programiranja na FOi-u. To su oni koji ne mogu poloziti ni prvu godinu pa onda kukaju kak je faks pre ekonomski i da im se nije dalo uciti ekonomiju.
To je bullshit, omjer ekonomskih predmeta i informatickih je po mojoj slobodnoj procjeni 1:6 , mada su i ti ekonomski usko vezani uz informatiku.

A programiranja imas dovoljno, bez brige puno vise nego na drugima fakultetima.
Recimo Programiranje1. , Programiranje2. , Strukture podataka , modeli i simulacije, programiranje za web, napredno prog. za web, i jos hrpu drugih kolegija...
FOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 13:50   #66
Ja samo znam da se je čovjek sa završenim FOI-em (i to još jedan od boljih) na prezentaciji smrznuo kada je vidio da mu je file ZIP-an, jer on WINZIP nije znao koristiti (oćito ni engleski mu nije baš išao )
Znam, sad će te reći da to nema veze, da on zato vlada naprednom trigonometrijom, C-om, c++-om i gomilom ostalog znanja, i da sam ja samo zavidan i jadan, ali činjenica je da ga je ubio WINZIP.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 20:10   #67
Quote:
ruda mraz kaže:
evo, ja idem na foi, smjer PITUP, ne pitaj me kaj to znaci jer neznam
imas 2 smjera, IS koji je 4 godine, teski u 3 picke materine i gadan, i imas smjer PITUP koji je 2 godine, teski u 2 picke materine i malo manje gadan..
ja sam prva godina tak da jos puno toga neznam.. ali znam da je dekan pizda, proha iz engleskog zakon, iz ekonomije je cistam ok, profa iz gospodarstva je dobar(moj sused) , ali njegova asistentica SNJEGULJICA je pickica i glupa je ko ku'rac, tip iz tjelesnog je arogantna budala na koju se trebas samo zderati(imam prakse) i vise ti nebu sral.. meni je faks vise manje dobar.. tam idem vecinom radi drustva jer se tam nebres nist navciti jer se previse ne trude, ali ak te informatika zanima to ti je najboljio faks.. pa makar nist ne vredi
Joj, sto imamo razlicita misljenja...

PITUP = Primjena informacijske tehnologije u poslovanju!

Za IS ne znam, ali PITUP uopce nije tezak. Ja sam PITUP, druga godina (parcijala )... ali pala sam zato sto sam se zajebavala i nisam ucila. Ustvari, cak sam i mogla spasiti godinu, ali nije mi se dalo... bilo je ljeto, lijepo vrijeme i meni se nije dalo uciti. Bar priznam!

One ispite koje sam do sada dala sam dala uz minimalan trud. Ponesto sam naucila (nije bas da sam se pretrgla od ucenja ), ponesto sam imala srece, a ponesto sam dala na lijepe oci.
Istina, ima i predmeta za koje trebas stvarno zagrijati stolicu... te jos nisam dala.

Dekan je zakon (mislis na Dvorskog?), meni jedan od drazih profesora.

Eto...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 20:21   #68
Quote:
LaTiTeA kaže:
...Dekan je zakon (mislis na Dvorskog?), meni jedan od drazih profesora.
Pa Dvorski je sada dekan? A što je sa Hutinskim
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 20:31   #69
Ja MISLIM da je Dvorski....

Nisam 100% sigurna...

A moze biti i da je Hutinski ...

Koji vrag je onda Dvorski? Mi kada smo trebali ove godine kukati nekome, kukali smo njemu... i on je poduzeo sto je trebalo...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 21:05   #70
Quote:
FOI kaže:
Faks ti je Ok, ako zelis mozes strasno puno nauciti kasnije mlatiti dobru lovu. Pogotovo smjer IS. Ali ako zelis zavrsiti primi se knjige odma i zestoko, jer ces inace imati jako velikih problema.
to mi se ne svidja...
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 21:13   #71
Quote:
sokre kaže:
to mi se ne svidja...
A cuj Sokre. Nema zahebancije sa FOI-em.
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 22:46   #72
a di ima?
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 22:50   #73
Nigdi.
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2004., 00:00   #74
Hutinski je dekan, dok je Dvorski prodekan za nastavu.

Inače faks nije pretežak, FER je puno teži.
Risbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2004., 14:31   #75
bah..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 22:41   #76
evo sad sam gledo na htv-u dokumentarac o bivsim programerima koji su radili u Microsoftu. Imaju u prosjeku 35-40 godina i oni su vec u penziji!!!!!!!!!!!!!
zasto?????? Kakvo je stanje kod nas sa FOI-em ....
Ja ne bi bas vilio postat penzic sa 40 leta!!!!!
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 11:42   #77
Quote:
LaTiTeA kaže:
Ja MISLIM da je Dvorski....

Nisam 100% sigurna...

A moze biti i da je Hutinski ...

Koji vrag je onda Dvorski? Mi kada smo trebali ove godine kukati nekome, kukali smo njemu... i on je poduzeo sto je trebalo...

Hutinski je dekan, Dvorski je prodekan za nastavu pa nista cudno da se njemu si zale
BTW Latice cini se da smo kolege. Ja sam se ove godine prebacio na PITUP smjer direktiva u drugu godinu
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 20:55   #78
Oooooo.... kooooolega...

Mozda smo se i sreli na nekom ispitu
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 21:20   #79
Mozda
Kolko jos brojis do kraja?
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 21:40   #80
Jos bar ovoliko.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.