Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 02:36   #21
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
ej jel zna neko možda jel istina da se za prijemni na pedagogiju ka gledaju ocjene i daju ti temu da napišeš esej?? i to je ka sve? i imam još jedno pitanje..šta ako npr. upadnem hrvatski bez plaćanja,a engleski s plaćanjem, jeli onda plaćam ili ne? plz ako neko zna...
koliko mi je poznato od prijatelja i poznanika koji su lani polagali, plaćaš..
nekima su čak nešto mućkali s bodovima, pa bi na kraju ispalo da plaćaju oba smjera..
__________________
..i polako nasuči brod na te plišane sprudove
i sanjaj..
ana..:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:48   #22
Info

molim da ako itko ima primjerak prijemnog od sociologije da mi posalje an mail: [email protected]
thx
kmsexy beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:56   #23
jeli im puno "priko veze" na ovom faxu? Ja ove god upisujem pa me pomalo trta vata ( i jel iko zna jeli puno težak prijemni iz engleskog?
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:48   #24
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
jeli im puno "priko veze" na ovom faxu? Ja ove god upisujem pa me pomalo trta vata ( i jel iko zna jeli puno težak prijemni iz engleskog?
ma samo sve lipo nauči, i ne boj se ništa..
šta se tiče ˝veza i vezica˝- ništa više nego na ostalim fakultetima,.. ...ni manje,..
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 02:33   #25
Ja studiram na ffst. Hrvatski mi je težak.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 19:10   #26
meni je uvik bia san hrvatski studirat,a engleski čisto jer moran nešto uz to a i ok mi ide...al svi idu na neke pripreme blabla jedino ja ne valjda će mi bit dovoljno moje znanje!! tj.nadam se
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 19:11   #27
Engleski i Hrvatski su najteža kombinacija. Sritno.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 00:35   #28
FFST

Tko će ove godine na ffst i šta ćete upisati,tko ide nek napise kako je sto studira...
__________________
Bolje da vas mrze zbog onoga što jeste, nego da vas vole zbog nečega što niste.
André Gide
artemis7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 09:44   #29
jučer san pisala prijemni iz hrvatskog i engleskog - katastrofa teška!! neznan koji je teži od kojega,i to san se pripremala mislim sasvim dovoljno...teško da ću upast šmrc sad moran čekat jesenski rok il ak ni to ne uspijem pauzirat godinu dana još su oba prijemna stavili isti dan jedan u 8 drugi u 11,popizdila san...
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 11:25   #30
Mogla si još sociologiju pisat, da se osiguraš. Slabo će ti ostat na ffst-u za deveti, možda nešto filozofije i povijesti umjetnosti.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 13:11   #31
Ja ću vjerojatno iduće godine engleski i talijanski ili još povijest umjetnosti, pa me zanima ako ima tko želje/volje prodati svoje ovogodišnje skripte?

Btw, zašto je ispalo engleski tako teško?!
Gdje je bio catch?
Također, me zanima kakvo je zanimanje za talijanski..
Puuuno fala
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 17:16   #32
Smile

Za talijanski je interes također velik. Ja sam danas pisala prijemni za tal u splitu i upala sam . Prijemni baš i nije bio težak no moraš dobro poznavat vokabular.Prijavilo se 145 ljudi a prima 50.
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 17:20   #33
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
neznan koji je teži od kojega,i to san se pripremala mislim sasvim dovoljno...
samo jedan savjet - sljedeće godine nemoj 'ne znam' pisat zajedno i odmah si korak bliže da upišeš..
__________________
..i polako nasuči brod na te plišane sprudove
i sanjaj..
ana..:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 17:22   #34
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
jeli im puno "priko veze" na ovom faxu? Ja ove god upisujem pa me pomalo trta vata ( i jel iko zna jeli puno težak prijemni iz engleskog?
i još jedan: 'je li' & je l'

mislim, da me ne bi krivo shvatila, ovo nije soljenje pameti, već samo dobronamjerni savjet..
__________________
..i polako nasuči brod na te plišane sprudove
i sanjaj..
ana..:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 19:30   #35
Tko ide sutra na pov. i pov. umjetnosti?
__________________
Bolje da vas mrze zbog onoga što jeste, nego da vas vole zbog nečega što niste.
André Gide
artemis7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 18:24   #36
hvala na savjetima curo,neću komentirat iden pitat šta me zanima,a ti meni o nekim gramatičkim greškama wao baš mi to sad triba pored svih problema!!
btw upala san hrv,a eng i pedagogiju nisan šmrc
vautrin jel postoji ikakva šansa da bude slobodnog mista na 2. roku za hrvatski? to mi je ajme bitno...jedino to bi s guštom studirala
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 19:14   #37
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
vautrin jel postoji ikakva šansa da bude slobodnog mista na 2. roku za hrvatski? to mi je ajme bitno...jedino to bi s guštom studirala
Nema šanse. A oduševljenje hrvatskim bi ti (vjerojatno) naglo palo. Ja mislim da se najviše odustaje upravo na hrvatskom. Ove godine ih je otišlo najmanje 10 (koji su bili upisani prošle godine).
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 02:52   #38
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
hvala na savjetima curo,neću komentirat iden pitat šta me zanima,a ti meni o nekim gramatičkim greškama wao baš mi to sad triba pored svih problema!!
pa ne radi se tu da ideš studirat brodogradnju (mada ni to ne bi bilo opravdanje)..
učinilo mi se apsurdno spominjat hrvatski kao životni san, a u istoj rečenici 'ne znam' i 'je li' napisat zajedno..

u svakom slučaju, no hard feelings..stvarno nisam imala u planu bit otrovna ili mudrovat..
__________________
..i polako nasuči brod na te plišane sprudove
i sanjaj..
ana..:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 08:47   #39
a ja se tješim da će bit dosta slučajeva ka i ja-da su upali jedan predmet,a drugi nisu...jedino to bi me spasilo iako čisto sumnjam da će ih takvih bit puno vautrin koja si ti godina hrvatskog? čula san da je samo prva godina užas,a da ostale i nisu tako teške...
a bojim se ako pauziram godinu da poslije uopće više neću imat volje za fax..
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 12:02   #40
Quote:
annie018 kaže: Pogledaj post
a ja se tješim da će bit dosta slučajeva ka i ja-da su upali jedan predmet,a drugi nisu...jedino to bi me spasilo iako čisto sumnjam da će ih takvih bit puno vautrin koja si ti godina hrvatskog? čula san da je samo prva godina užas,a da ostale i nisu tako teške...
I ja sam čuja (a i osjetija ) da je prva najteža. Ako si u oba prišla prag, onda svakako ajde na prozivku, šansi svakako imaš. Ja sam prva godina, na upisu sam hrvatski bija iza 100. mista, al sam upa.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.