Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2009., 22:05   #21
sve je na www.vuka.hr
gortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 14:25   #22
Seminari!!!

Seminari i maturalni radovi vrlo povoljno na sljedećoj stranici:

http://zagorka-seminari.blog.hr
jagodicabobica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 01:25   #23
u kojem kvartu se nalazi veleuciliste ?
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:56   #24
kvart

Quote:
felix_arba kaže: Pogledaj post
u kojem kvartu se nalazi veleuciliste ?
Veleučilište ti je na dvije lokacije.Sve osim strojarstva je u starom dijelu grada, ako si iz Ka - stara vojarna kod Karla, a strojarstvo ti je u novom centru VTŠ , nova zgrada.
BRUNA41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 23:32   #25
Quote:
BRUNA41 kaže: Pogledaj post
Veleučilište ti je na dvije lokacije.Sve osim strojarstva je u starom dijelu grada, ako si iz Ka - stara vojarna kod Karla, a strojarstvo ti je u novom centru VTŠ , nova zgrada.
uglavnom,jel na luščiću ili tako neš ? nisan iz ka,zato i pitam...
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 14:53   #26
Jeli se može upisati Ugostiteljstvo na Veleučilištu, nakon završene trogodišnje škole.

Hvala unaprijed
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 14:12   #27
e bok ljudi!! ja ove godine upisujem ugostitlejstvo i zanima me jer se tam uce njemacki i engleski?? jer sam samo imala njemacki!!! jel oni sve primaju u prvom roku kad se napravi popis!!! javite hitno
maura duran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 14:54   #28
ja planiram zastitu na radu ima jos zainteresiranih?
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:41   #29
???????

Kaj na ugostiteljstvu nema studiranja uz potporu mzos-a????
Kakve su matematika i statistika???
Jel to uopće moguće položiti???
za odgovor pod hitno
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:43   #30
ja planiram sigurnost i zaštitu na radu...može mi netko reć jel navala...kakve ocjene trebaju bit da se upadne bez plačanja
Bejbi_KLC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 19:05   #31
ja sam baš upislala zaštitu na radu..hehe i bez plačanja..ma ne trebaš imat neke ocjene upali su i oni koji su imali dvojke,trojke...al su ti prošle prijave sad imaš drugi rok...
bluerider50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 20:07   #32
A zna li netko nešto za studij sestrinstva? iz iskustva? gledala sam na njihovoj stranici al nisam našla baš previše... zahvalna sam na svakoj informaciji...
__________________
think pink!
Mary_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 12:35   #33
ja sam isto upala bez plaćanja hehehhe
makar moji nisu baš oduševljeni..kao kakav je to faks? dio ćeš nać posao s timi tako
Bejbi_KLC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:19   #34
jel zna neko jel teska prehrambena tehnologija?jel ko ide tam?ja sam mislila ici sad na prijave 20.-og,al ne znam kaj da upisem?kaj je tesko kaj nije?
kiks33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 17:20   #35
ć
pop84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 17:28   #36
Ja bih trebao neke informacije o tom veleučilištu, tj. o Zaštiti i sigurnosti. Dali bi mi netko htio pomoci? Bilo bi dobro da mi se ta odredena osoba doda kao friend na Facebook-u. Marko Marić (Slika filma "Crank")




Unaprijed Hvala
pop84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:50   #37
Post Veleučilište u Karlovcu

Ja planiram upisati Veleuciliste u Karlovcu smijer mehatronicar. Zavrsio sam trogodisnju skolu smijer Tehnički crtač. Zanima me da li je to dobar izbor i kako mogu nastaviti skolovanje nakon toga
Mario009c is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 16:41   #38
veleučilište u karlovcu-promjena smjera

...da li netko mozda zna kako se u Karlovcu moze sa smjera Mehatronika prebaciti na neki drugi smjer i na taj nacin zadrzati studentska prava ako u indeksu nemas bodove i niti jedan ispit jer je i upisan zbog ugovora za rad preko studentskog centra...tnx...
MajaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 17:13   #39
I ja se ovdje priključujem pitanju. Da li netko zna da li se moguće prebaciti s jednog smjera na drugi (ove godine sam upisala prehrambenu tehnologiju uz potporu ministarstva).
I da li je moguće nekako ekskivirati predavanja ili se dogovoriti nekako s upravom fakulteta, s obzirom da sam redovni student, ali radim od 08:00 do 15:00 sati, a i nisam iz Karlovca?
Unaprijed hvala!
Anabella28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:41   #40
Evo friških informacija s Veleučilišta, iz (skoro) prve ruke! Na Ugostiteljstvu ima još mjesta, prijave traju ovaj tjedan (do 4.9.), a i za druge studije ima nešto mjesta.
Prijave na specijalističke studije traju cijeli 9.mjesec - Poslovno upravljanje i Strojarstvo. S obzirom da MBA studiji koštaju puno više po Zagrebu i slično, ovaj (Poslovno upravljanje) je zbilja jeftin: 15.000 kuna godišnje. Pogledajte si Ekonomski fakultet u Zagrebu - katastrofa!
Što se tiče sestrinstva, kvota je popunjena, primaju samo 45 ljudi. To izvodi riječki Medicinski fakultet, uvjet za upis je jedna godina staža u struci i imaju prijemni ispit. Ove godine su upisali drugu generaciju, sve je još firško i novo, ali je OK - trude se i sigurno će ići sve glađe svake godine. Nastavnici su uglavnom Riječki.

Nadam se da je pomoglo
mala Milka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.