Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2011., 19:39   #41
Vpš Libertas

Stari moj žali bože mojih 33 000kn!!! Profesori predaju po više predmeta i onda ti stave npr 3 predmeta u 1. roku na isti dan i sat tako da ne možeš pisati više predmeta odjednom i oonda pazi sad stavi ti kao 2. rok te iste predmete TAJ isti dan popodne kao 2. ROK! znaci ja nemrem pisati, vidjeti dali sam prosao i opet prijaviti 2. rok jer je bio isti dan kad i 1.!!!! To se ne događa ni na državnim ni nigdje!!!!! Da i još to da taj isti dan imaš recimo još 4 predmeta od drugih profesora koji su isto neusklađeni i znaju biti u isto vrijeme, a onda idučih 10 dana nema ispita, a predviđeno vrijeme za 1 rok je 15 dana i za 2. rok druga polovica mj. Ma strašno! Ispiti se plačaju to znaš? možeš 3 puta past i onda plačaš ostalo..+ školarina. Pljačka i to brutalna! O profesorima ti nemam kaj pričat uglavnom ponašaju se kao da si ti njima uzeo 33 tisuce a ne oni tebi. Onak ni liftom se ne možemo služiti nego samo profesori jer postoje kartice, a uredi su na 3. katu. Na vrhu zgrade su ti ovce kao reklama, ali vjeruj mi nisu daleko od istine!
markozgb88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 22:59   #42
Ja sam oduševljena s faxom, nikakvih problema nisam imala kaj se tiče polaganja ispita, većina njih se može kolokvirati i ona priča da se ništa nemora učiti, ne drži vodu, istina,neki predmeti se lakše polože, ali za veliku većinu njih se treba poprilično naučiti. Prva 3 izlaska na ispit su besplatna i većini se nikada nije dogodilo da bi došli do tog da moraju plaćati
tibera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 18:28   #43
Ja se planiram upisat sad na prvu godinu na Libertas. Po ovim vašim pričama i ono što znam već od prije za Libertas, vidim da svi imate uglavnom samo riječi hvale za školu. Tako da 99% ću ići tu. A to što košta puno, tih 30 000kn, a je da je puno, al opet ne bi to nikome trebalo bit puno novaca, jer ulažeš u sebe u nešto pametno.
josip92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 10:52   #44
Bok ,
Planiram se upisati na prvu godinu izvanrednog studija poslovne ekonomije na Libertasu . Kakva su vaša iskustva ? Od kad do kad su predavanja?
Zaposlena sam i imam dvoje male djece pa sam malo u strahu da li se to sve može odraditi ...

Da li znate kada su upisi u 9.mjesecu 2011 ili 02.2012 . Krenula bi što prije...

I naravno kolika je školarina ako se uzima na 10 rata?

Hvala...
rrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 20:05   #45
Quote:
rrina kaže: Pogledaj post
Bok ,
Planiram se upisati na prvu godinu izvanrednog studija poslovne ekonomije na Libertasu . Kakva su vaša iskustva ? Od kad do kad su predavanja?
Zaposlena sam i imam dvoje male djece pa sam malo u strahu da li se to sve može odraditi ...

Da li znate kada su upisi u 9.mjesecu 2011 ili 02.2012 . Krenula bi što prije...

I naravno kolika je školarina ako se uzima na 10 rata?

Hvala...
Ja ne idem još, ali se neš malo sječam šta su mi rekli kada sam bio u Libertasu, da je nastava vikendom, ako se ne varam. Upola je manja cijena nego redovno, tako da ako košta 15000 kn, a na 10 rata, bi bilo valjda oko 1500 kn.
Al preporučujem ti da ih nazoveš ili pošalješ mail i dogovoriš da dođeš jedan dan kod njih na razgovor, gdje će ti oni sve u detalje objasnit.
Ja sam isto bio prije jedno tjedan dana kod njih i sve su mi objasnili, popričali lijepo. Šta god te zanima možeš pitat, možeš se i dogovorit sa njima sve. Baš se vidi da idu skroz na ruku studentima.
josip92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 04:52   #46
bok svima ... ja od ove godine također idem na Libertas ...
zanima me dali je tesko naci posao nakon zavsetka?
hvala unaprijed
Ketys05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 12:36   #47
pročitala sam na par mjesta cifru od 15000 kn za školarnu za izvanredan studij poslovne ekonomije ???

Zvala sam referadu i pitala i rekli su mi je da se nastava održava jedan tjedan u mjesecu i da je školarina od 28000 do 30000 kn ovisno o modelu plaćanja..

Pa me zanima otkud ta informacija o 15000 kn ?
rrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 00:14   #48
Quote:
rrina kaže: Pogledaj post
pročitala sam na par mjesta cifru od 15000 kn za školarnu za izvanredan studij poslovne ekonomije ???

Zvala sam referadu i pitala i rekli su mi je da se nastava održava jedan tjedan u mjesecu i da je školarina od 28000 do 30000 kn ovisno o modelu plaćanja..

Pa me zanima otkud ta informacija o 15000 kn ?
to su lupetanja bezveze. mene zanima vanredni studij (postoje 2 opcije takvog studiranja) i cijena onoga gdje su predavanja 1 tjedan mjesecno je 25tk a drugog,na kojem su predavanja svaki dan,je 30 tisuca...
zambata14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 12:35   #49
Mi u Kutini plaćamo izvanredni studij poslovne ekonomije 15.000,00 kn, ako je u ratama, ako se plaća odjednom onda je cijena 14.000,00 kn.
Mislim da sam studij košta kod nas 18,000,00 kn (tako se pričalo), a grad nam sufinancira razliku.
Cijene se jako razlikuju zavisno od gradova u kojima se pohađa studij.
dezire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 17:22   #50
Diploma potpredsjednika Vlade RH na Visokoj skoli Libertas?? Lazna ili nije uopce Diploma?

Pozdrav svima.

Ne znam spada li ovo na ovaj topic ili na politiku (molim moderatora-e da odluce), ali me zanima kakvu je to "Diplomu Visoke poslovne škole Libertas: Nadzor i korporativno upravljanje za članove nadzornih odbora i upravnih vijeća" mogao dobiti potpredsjenik Vlade na skoli Libertas?

Je li to studij, radionica, seminar?

Jer, koliko vidim iz njegove biografije, u to je vrijeme (negdje 2003-2007. g) dr. Darko Milinovic bio, radio i obnasao razne duznosti:

- 2002 - ravnatelj opce bolnice Gospic
- 2003 - clan Predsjednistva HDZ-a
- 2003 - Predsjednik Upravnog vijeća KBC Rijeka
- 2003 - Predsjednik Upravnog vijeća NP Plitvička jezera
- 2003 - 2008 - Zastupnik u Hrvatskome saboru,
- 2003 - 2008 - potpredsjednik Hrvatskoga sabora,
- 2003 - 2008 - član Odbora za obitelj, mladež i šport
- 2002?- 2005 - pripremao je magistarski rad kojeg je obranio 2005 („Minimalno agresivna terapija cervikalnih intraepitelnih neoplazija u cilju očuvanja fertilne sposobnosti žena“)

E, sad, tako zaposlen i vazan covjek, pored svih svojih obveza uspijeva diplomirati (jer dobio je Diplomu) na Visokoj skoli 2007. godine, i to skoli koja je svoje dopusnice dobila 08. rujna 2005. godine i to za studije Poslovna ekonomija, Management unutarnje i medjunarodne trgovine, Management bankarstva, osiguranja i financija.

E sad, moja su pitanja sljedeca, jer ja sam Stupid:

- kakav je to dvogodisnji studij?
- kojeg moze pohadjati tako zaposlen covjek
- koji radi na zahtjevnom magistarskom radu
- i dobije diplomu pod nazivom Nadzor i korporativno upravljanje za članove nadzornih odbora i upravnih vijeća, cega, koliko vidim, nema u dopusnicama?

Zato postam na stranicu ove skole, jer vidim da ima ljudi koji su upisali studij na ovoj skoli, ali svejedno, ako pripada na portal politika, molim da moderator prebaci na odgovarajuce mjesto.
komutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 11:06   #51
Quote:
rrina kaže: Pogledaj post
pročitala sam na par mjesta cifru od 15000 kn za školarnu za izvanredan studij poslovne ekonomije ???

Zvala sam referadu i pitala i rekli su mi je da se nastava održava jedan tjedan u mjesecu i da je školarina od 28000 do 30000 kn ovisno o modelu plaćanja..

Pa me zanima otkud ta informacija o 15000 kn ?

rrina, prije 2 dana sam dobila informaciju iz referade da postoji opcija za 15.000 kn.. E sada, ne znam da li bi ta cijena vrijedila u tvom slučaju jer ja recimo trenutno imam 90 ETCS bodova (VŠS sa stručnog studija) i planiram nastaviti dalje na Libertasu za 180 ETCS bodova. Najbolje da ih nazoveš pa pitaš.. Uglavnom to bi profunkcioniralo ukoliko se skupi grupa od 50 ljudi, izvanredno, subotama predavanja koja bi počela već krajem ovog mjeseca, polaže se predmet po predmet...
karolina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 12:33   #52
Kako je za posao nakon ovog faksa, ili poslovne škole?
Rihanna-R is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 12:35   #53
Quote:
dezire kaže: Pogledaj post
Mi u Kutini plaćamo izvanredni studij poslovne ekonomije 15.000,00 kn, ako je u ratama, ako se plaća odjednom onda je cijena 14.000,00 kn.
Mislim da sam studij košta kod nas 18,000,00 kn (tako se pričalo), a grad nam sufinancira razliku.
Cijene se jako razlikuju zavisno od gradova u kojima se pohađa studij.
Je li jeftinije negdje u manjem gradu, od ova 4 veča?
Rihanna-R is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 12:21   #54
Quote:
Rihanna-R kaže: Pogledaj post
Kako je za posao nakon ovog faksa, ili poslovne škole?
Čujem da su ovi faksevi što imaju samo vikendom školu jako traženo. A navodno da ovih sa Libertasa uopće nema na burzi

Inače kako su nama bili rekli faks je inače 30 000, ali grad i županija subvencioniraju pola
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 14:23   #55
pozdrav!! jel ima tko ovdje da nastavlja školovanje na Libertasu? ja sam završila višu na jednom fakultetu i sad nastavljam visoku na Libertasu! 15 000 kn mjesečno i predavanja su samo subotom... smjer trgovinsko poslovanje, predavanja počinju 21.04.!
mayadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 16:02   #56
Quote:
mayadi kaže: Pogledaj post
pozdrav!! jel ima tko ovdje da nastavlja školovanje na Libertasu? ja sam završila višu na jednom fakultetu i sad nastavljam visoku na Libertasu! 15 000 kn mjesečno i predavanja su samo subotom... smjer trgovinsko poslovanje, predavanja počinju 21.04.!
Pozdrav. Misliš 15.000kn godišnje? Mene su evo zvali dva puta i sada su šanse da idem 75%. Završio sam na splitskom trgovinsko poslovanje i iskreno nisam baš nabrijan na učenje ,ali predmeti koje sam dobio za razliku i treću godinu zvuče zanimljivo (nema statistiike i matematike )
Kaže mi ženska koja me kontaktirala da sa završetkom treće godine postajemo prvostupnici ili ti bachelor. Mislim ići na tu treću godinu i onda dosta.
Šta su tebi rekli? Inače sviđa mi se zbog posla ideja predavanja subotom. Preko ljeta nema predavanja...
nick_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 23:59   #57
da, 15 000 godišnje, 1 500 mjesečno... i ja sam diplomirala na Splitskom, malo poduzetništvo... uvjeti koje su nam ponudili na Libertasu su i više nego idealni, ali ja nažalost ove godine ne mogu upisati, ali se nadam da će isti takvi biti i iduće godine..
predavanja su već počela... sretno!
mayadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 17:29   #58
zašto vi koji ste završili splitsko idete još i na libertas?
nikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 17:46   #59
Ima tko iskustva u Kutini? planiram tamo ići poslije srednje
Art With Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 15:23   #60
Osnove ekonomije II

Jel ima netko zadatke koje ste radili na vježbama?Hvala.
Lorenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.