Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2010., 10:09   #21
Quote:
just__me kaže: Pogledaj post
Ima ovdje studenata doticnog faksa? Evo ja za par dana trebam na upise, odredili su nam blokove izbornih predmeta i sad moramo izabrati jedan pa bi mi savjeti iskusnijih jako dobro dosli. Pomagajte!

1.
Život stanice (Doc.dr.sc. Mirela Baus-Lončar)
Molekularna genetika (Prof.dr.sc. Marija Heffer-Lauc)
Kako primijeniti Hipokratovu prisegu (Doc.dr.sc. Rudika Gmajnić)

2.
Osnove rada na računalu (Doc.dr.sc. Vesna Ilakovac)
Genetika (Doc.dr.sc. Svjetlana Marić)
Razvojna biologija (Prof.dr.sc. Marija Heffer-Lauc)

3.
Molekularna i stanična biologija u kliničkoj praksi (Prof.dr.sc. Marija Heffer-Lauc)
Biomehanički modeli primjenjivi u lokomotornom sustavu (Prof.dr.sc. Radivoje Radić)
Kako primijeniti Hipokratovu prisegu (Doc.dr.sc. Rudika Gmajnić)

Kakav je koji izborni, koja je kombinacija po vasem misljenju najbolja? Treba li izborne birati po principu da sam sto manje na njima ili ipak ono sto me zanima? Bila bih vam jako zahvalna.
Mislim da ćeš više odgovora dobiti ovdje: http://perpetuum-lab.com.hr/forum/
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 13:01   #22
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Mislim da ćeš više odgovora dobiti ovdje: http://perpetuum-lab.com.hr/forum/
Ucinilo mi se da tamo nema puno studenata iz Os, ali pokusat cu, hvala ti.
just__me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 19:41   #23
zainteresirana sam za upis u tu 3godišnju medicinsku, dali je potrebno baš da se prije išlo u medicinsku srednju, ili nije bitno?
Možda zvuči banalno, ali me zanima, pa ako netko znam, please odgovor...
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 19:47   #24
jesu najavili na mef osijek da se piše prijemni kao nekada iduce godine?
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:58   #25
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
jesu najavili na mef osijek da se piše prijemni kao nekada iduce godine?
e da zanima me ona specijalizacija od 3 godine, 6 semestra koja traje...molim ako netko ima podrobnije infor.o tome...ja sam na mef os. malo gledala
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 18:02   #26
Thumbs up

Ima li tko kome treba anatomski atlasi, imam tri komada, ruska su stvarno dobro očuvana , završio sam fax pa bi ih povoljno prodao. Možemo se dogovoriti za cijenu!!! jelda?? Eto, pa ako ima javite se!!! lijep p o z y.
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:32   #27
Može li mi netko reći koliko je prošle godine ljudi otprilike prijavilo medicinu u Os?
Znam da upisuju 70 ove godine, ali zanima me koliko prijavljenih dolazi na jedno mjesto.
desert.rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:11   #28
godišnje ti se prijavi od 150 do 200 ljudi
prime oni i više od 70. npr na sadašnjoj 3. i 6.godini ima po 90 ljudi...planiraš upisati?
__________________
Insanity: doing the same thing over and over again and expeting different results.
kao-normalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:03   #29
Nakon koje se godine može prebaciti na medicinu u zg/ri?
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:27   #30
Quote:
bubblegum_lina kaže: Pogledaj post
Nakon koje se godine može prebaciti na medicinu u zg/ri?
A Split?

Najranije se može prebaciti na drugu godinu, dakle, nakon prve, a najkasnije na petu godinu, dakle, nakon četvrte godine, na neki drugi MEF u državi.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 16:48   #31
Quote:
Alpagueur kaže: Pogledaj post
A Split?

Najranije se može prebaciti na drugu godinu, dakle, nakon prve, a najkasnije na petu godinu, dakle, nakon četvrte godine, na neki drugi MEF u državi.
eee vidiš tamo mi je rodica, u st-u
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 18:49   #32
završavam gimnaziju (opću) i kao jedan od mogućih fakulteta sam stavila sestrinstvo u osijeku.
e sada, zanima me... jel veliki nedostatak to što nisam išla u medicinsku školu? kakav je program studija, i studij općenito?... tj. hoću li imati problema na fakultetu s obzirom da nisam slušala tu zdravstvenu njegu? ima li netko u sličnoj situaciji kao ja, da nije išao u medicinsku srednju? :help:
Niara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 15:43   #33
I ja idem u gimnaziju al jezičnu...inače nemam super ocjene al bih htjela na medicinu pa se pouzdam u državnu maturu iako još nisam počela da učim al budem xD Po meni nebi trebao biti problem sto idemo u gimanziju jer verujem da cemo tam sve naučit sto su i ovi u srednjoj medicinskoj naravno ak me uopšte prime
-DrAgAnA- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 16:31   #34
i ja sam zainteresirana za medicinu u os..zanima me dal ima puno zainteresiranih za os,zna tko to možda?
anjuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 17:01   #35
Quote:
anjuska kaže: Pogledaj post
i ja sam zainteresirana za medicinu u os..zanima me dal ima puno zainteresiranih za os,zna tko to možda?



anjuška, i ja sam zainteresirana
dayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 21:02   #36
Quote:
-DrAgAnA- kaže: Pogledaj post
I ja idem u gimnaziju al jezičnu...inače nemam super ocjene al bih htjela na medicinu pa se pouzdam u državnu maturu iako još nisam počela da učim al budem xD Po meni nebi trebao biti problem sto idemo u gimanziju jer verujem da cemo tam sve naučit sto su i ovi u srednjoj medicinskoj naravno ak me uopšte prime
ljudi iz srednje medicinske nisu ni u kakvoj prednosti naspram tebe
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 21:07   #37
dayna nadam se da nas nema puno zainteresiranih :P
anjuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 00:57   #38
Quote:
Niara kaže: Pogledaj post
završavam gimnaziju (opću) i kao jedan od mogućih fakulteta sam stavila sestrinstvo u osijeku.
e sada, zanima me... jel veliki nedostatak to što nisam išla u medicinsku školu? kakav je program studija, i studij općenito?... tj. hoću li imati problema na fakultetu s obzirom da nisam slušala tu zdravstvenu njegu? ima li netko u sličnoj situaciji kao ja, da nije išao u medicinsku srednju? :help:
na prijamnom su ti njega i anatomija...sa mnom na fax (ja idem na sestrinstvo u rijeci) ide zenska koja je dosla sa opce gimnazije..nastrebala je 2 knjige prije prijmnog i to je to..ako imas volje,samo naprijed=)
marinchy03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 00:29   #39
Pozdrav svima. Zanima me koji su uvjeti za upis na medicinski fakultet u osijeku. Završio sam srednju trogodišnju, i ako postoji mogućnost upisa što sve trebam napraviti za upis. Hvala na odgovorima.
danielx10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 00:47   #40
za pocetak trebas zavrsit neku 4ogodisnju skolu da bi mogao pisat drzavnu maturu
Fatalni_cevap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.