Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 23:51   #61
pazi mene jadnice s njih 57. 8 sada..
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 10:59   #62
Quote:
bubblegum_lina kaže: Pogledaj post
jel ti to imaš 11,948 postova?!?!?!!?!?!!? jebemti miša!!
ja san ti nista
imas svita sa po 4 puta vise od mene
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:08   #63
ma da?!? o.0
frendee
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:20   #64
Vidjela sam nedavno curu s 19 000! I ja ću brzo dogurati do toga!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:29   #65
pa dobro na koju foru? šta ona visi na kompu i dok spava onako?
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 14:12   #66
Koliko vas se prijavilo za medicinu u Splitu i kome je prvi izbor? Kako idu pripreme?
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 14:29   #67
Quote:
plavetnilo100 kaže: Pogledaj post
Koliko vas se prijavilo za medicinu u Splitu i kome je prvi izbor? Kako idu pripreme?
Meni je MEF Split drugi na popisu, odmah iza Zagreba, pripreme ne idu nikako, nadam se da mi se neće obit o glavu...

Prijavio sam hrv B, mat A, eng B, i bio, kem i fiz... Nadam se da ću upast, ne bi mi bio bed i u Split, ako ne u Zagreb

What about you?
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 14:47   #68
Prijvljena sva 4 med.f. u HR. Svi su u gabuli radi pripremanja jer skola + pripreme nikome nije zgodno. Sta je s onom pricom o besplatnoj prvoj godini, to ne vrijedi za medicinu?
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 00:02   #69
Quote:
plavetnilo100 kaže: Pogledaj post
Prijvljena sva 4 med.f. u HR. Svi su u gabuli radi pripremanja jer skola + pripreme nikome nije zgodno. Sta je s onom pricom o besplatnoj prvoj godini, to ne vrijedi za medicinu?
mislim da to sve pada u vodu, nikom neće bit besplatno, osim posebnih kvota kak je bilo i prije ili linearno, koji fax ima.
btw. i ja mislim na mef mislim, još odlučujem, do 6 mj ću valjda bit sigurna prijavila sam sva 4. pokušavam se pripremat, al mi je jako teško balansirat učenje i za maturu i za školu. matura mi je važna, ali ne mogu školu zanemarit. već su mi neki profesori počeli prigovarat... joj čini mi se da će ovo bit psihički teže nego fizički... ne možeš bit na svim stranama, a moraš. svako ima svoje zahtjeve i očekivanja... mama me već upisala u zg, ona misli da je to piece of cake. kao i sestre su upale svaka na svoj fax u zg, ap bum i ja! pokušala sam joj objasnit da su mi šanse mizerne gotovo nikakve, ali ona već razmišlja kak će opremit stan! već sam luda!

kak se vi pripremate? btw koji ovak prosjek imate? (moj je 4.6)
__________________
Svatko želi biti netko, nitko ne želi raditi na tome. (Goethe)
somebody_else is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 13:17   #70
haha... ne smis razmisljat tako da su ti sanse nikakve, dobro se pripremi pa ce ti se i sanse povecat
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 14:30   #71
Medicinski fakultet Rijeka/Split

Pošto se dvoumim za dogodine između ova dva,a vidim da nema već teme,može li mi netko napisati dojmove s jednog i drugogu,usporediti ih?

Gdje je lakše upasti,koji je amo reći "lakši" ,kakvi su općenito......
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 14:45   #72
Rijeka više prima, pa je i lakše upasti, podjednake su težine, ja sam malo subjektivan ali savjetujem Rijeku , jer i ja tamo idem...
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 14:49   #73
brat mi je u Rijeci već na fakultetu tako da će mi prva opcija biti Rijeka,no Split mi je susjedni grad pa me zanima kako je tamo za svaki slučaj.......
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 13:48   #74
i ja ću u Rijeku.... znam da je teško, al jel se ima vremena za koji puta izaći van?? kakvi su profesori, ekipa??
analija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 13:54   #75
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Rijeka više prima, pa je i lakše upasti, podjednake su težine, ja sam malo subjektivan ali savjetujem Rijeku , jer i ja tamo idem...
kako je u rijeci? kakvi su profesori?? jel je velika razlika između zagreba??
analija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 14:02   #76
Quote:
analija kaže: Pogledaj post
kako je u rijeci? kakvi su profesori?? jel je velika razlika između zagreba??
odi na perpetuum, tu nas je dosta rjecana http://perpetuum-lab.com.hr/forum/
fijolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:34   #77
hvala...
analija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 14:14   #78
zna li netko kakva je situacija sa placanjem tj. ne placanjem integriranih studija kao sto su medicina i dentalna medicina? da li ce studenti bit oslobodeni placanja diplomskih godina?
__________________
cvbcb
majstorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 15:59   #79
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
Nerrazzuri studira tamo i on ce jednog dana nabasat na ovu temu, al prije toga tribate znat da je nerrazzuri zapravo Hugo
Vidi ovoga redikula
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 15:29   #80
Ja se isto pripremam za upisati medicinu u Splitu, uzeti ću sve A razinu, osim matematike, jer medicina ne traži A razinu, već idem na pripreme, što privatno, što nam u školi profesori pomažu, tako da nadam se da ću upasti.

Samo, da pitam vas koji već studirate u Splitu, što vam je sve na prvoj godini, osim anatomije i jel zaista teško, kao što oastali govore?
Marlenne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.