Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2011., 12:02   #1
Manpower

Vidila sam da posrednička tvrtka "Manpower" traži prodavače i voditelje u trgovini..da li netko zna za koju firmu i oni to traže i kako se to uopće može saznati prije prijavljivanja za posao?
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:21   #2
Quote:
allayna kaže: Pogledaj post
Vidila sam da posrednička tvrtka "Manpower" traži prodavače i voditelje u trgovini..da li netko zna za koju firmu i oni to traže i kako se to uopće može saznati prije prijavljivanja za posao?
To i mene zanima,ako netko ista zna o tome.
ttanja0706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:01   #3
Public Relations Expert - Manpower vrši selekciju

Zna li netko info o kojoj se telekom kompaniji radi? Na oglasu na žalost ne piše...
http://www.moj-posao.net/Posao/19752...ons-Expert-mf/
rocc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 01:47   #4
Manpower

je li netko vidio oglas možda za recruitment and sales assistant? što sve zapravo taj posao obuhvaća? ima li tko iskustva s ovom agencijom? mene baš zanima i pratim ju jer me zanima hrm između ostalog, ali nisam baš sigurna koliko ovo radno mjesto ima veze s tim...
__________________
Too tired too talk.
WhySerious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 13:23   #5
MANPOWER Agencija

Zna li netko kako je raditi preko Manpower agencije?
Na Mojposao je objavljeno da traže prodajne predstavnike u Zagrebu i Rijeci za svog klijenta koji se bavi telekomunikacijama, prodajom.
Prodaju se usluge HT-a i Iskona ali za koju je to firmu.Ima li neko iskustva sa tim ? Da li je to nešto slično ko Meritus plus o čemu je na frumu već dosta pisano
dragec84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 21:08   #6
Quote:
dragec84 kaže: Pogledaj post
Zna li netko kako je raditi preko Manpower agencije?
Na Mojposao je objavljeno da traže prodajne predstavnike u Zagrebu i Rijeci za svog klijenta koji se bavi telekomunikacijama, prodajom.
Prodaju se usluge HT-a i Iskona ali za koju je to firmu.Ima li neko iskustva sa tim ? Da li je to nešto slično ko Meritus plus o čemu je na frumu već dosta pisano
Mene su zvali iz Manpowera i gđa mi je rekla da se radi o švedskoj grupaciji M+.

Prodaja door to door. Rekla sam joj hvala, ne hvala.
indiana40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 13:41   #7
Htjela bih vas pitati ako išta znate o poslodavcu koji je stavio ovakav oglas http://www.moj-posao.net/Posao/21066...eda-uprave-mz/, ali, kao što možete vidjeti, poslodavac je očito neka mafijaška ili tajna organizacija te voli ostati anoniman

I što misliti o ovako nečemu? Meni se čisto ne da guzica potezati do fotokopirnice i iskesati par kunića za nekoga tko nema obraza niti se predstaviti Glavno da ja moram uokolo sve svoje moguće privatne podatke ostavljat svakakvim poslodavcima

Mislim se poslati im CV i molbu bez navedenog imena i prezimena i hebat im sve po spisku u molbi. Al' nije da bih išta postigla sa tim
Murikala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 13:51   #8
Quote:
Murikala kaže: Pogledaj post
Htjela bih vas pitati ako išta znate o poslodavcu koji je stavio ovakav oglas http://www.moj-posao.net/Posao/21066...eda-uprave-mz/, ali, kao što možete vidjeti, poslodavac je očito neka mafijaška ili tajna organizacija te voli ostati anoniman
kako si ti došla do svih tih zaključaka i šta je tebi čudno u ovom oglasu?
da malo pile - pile.. ali baš da je nešto taaaako čudno - bogami i nije
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 14:46   #9
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
kako si ti došla do svih tih zaključaka i šta je tebi čudno u ovom oglasu?
da malo pile - pile.. ali baš da je nešto taaaako čudno - bogami i nije
To sa mafijaškom i tajnom organizacijom sam stavila čisto sarkazma radi Nažalost, ni prvi ni zadnji oglas na koji sam tako naletjela, ništa čudno, daleko od toga, al' da me živcira, jest. Kojeg vraga se imaju skrivati? Dobro je neki forumaš jednom izjavio (ne sjećam se koji, sorry): "Kako bi bilo da mi njima šaljemo životopise bez imena i prezimena; ne bi nas niti uzeli u obzir". Mišljenja sam da osoba koja traži posao bar može imati tolika prava da zna za koga se prijavljuje, gdje se nalazi poslovnica tog poduzeća, koja im je glavna djelatnost itd.? Ako već oni od mene zahtijevaju moje osobne podatke... Ne, ne smatram da sam otkrila toplu vodu i sl., nisam od jučer na zavodu, al' bojim se da neke stvari nikad neću naučiti tolerirati

Kad sam već kod toga, ima li tko od vas da se ikad javio na ovakve oglase i bio pozvan na razgovor? Ikakva iskustva?
Murikala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:44   #10
Quote:
Murikala kaže: Pogledaj post
To sa mafijaškom i tajnom organizacijom sam stavila čisto sarkazma radi Nažalost, ni prvi ni zadnji oglas na koji sam tako naletjela, ništa čudno, daleko od toga, al' da me živcira, jest. Kojeg vraga se imaju skrivati? Dobro je neki forumaš jednom izjavio (ne sjećam se koji, sorry): "Kako bi bilo da mi njima šaljemo životopise bez imena i prezimena; ne bi nas niti uzeli u obzir". Mišljenja sam da osoba koja traži posao bar može imati tolika prava da zna za koga se prijavljuje, gdje se nalazi poslovnica tog poduzeća, koja im je glavna djelatnost itd.? Ako već oni od mene zahtijevaju moje osobne podatke... Ne, ne smatram da sam otkrila toplu vodu i sl., nisam od jučer na zavodu, al' bojim se da neke stvari nikad neću naučiti tolerirati

Kad sam već kod toga, ima li tko od vas da se ikad javio na ovakve oglase i bio pozvan na razgovor? Ikakva iskustva?
Pa firma XY je unajmila MojPosao da umjesto njih odradi selekciju - vjerovatno da im suzi izbor
A naravno da MP neće napisati za koju firmu.. kao ni jedna druga agencija za posredovanje
Jedini slučaj za koji ja znam da je pisalo ime firme je bilo kad je Hill radio selekciju za H&M - ja sam bila jedna od pozvanih - i to si pitala

Iako baš nemam neko lijepo mišljenje o tim agencijama i kvalificiranosti njihovog kadra, Manpower mi je ispao posebno dno - slala sam im jednom molbu i ostane ti CV u njihovoj bazi... i jedan dan, ženska me nazove da dođem na testiranje, kao "našla je moje podatke u bazi podataka... trebaju nekog za voditelja prodaje, za jednu od telekomunikacijskih firmi... a eto, ona vidi po mom iskustvu i završenom faksu da bi ja odgovarala tome, pa kad bi mi odgovaralo da dođem na testiranje?"
Mic po mic, ispalo da je to prodaja ovih telefonskih paketa tako što grebeš ljudima po vratima
Samo ne znam u kojem dijelu mog životopisa ili molbe je našla informaciju koja bi ju iole navela da je to nešto čemu stremim u životu... o bitnosti diplome za obavljanje takvog posla neću ni ulaziti
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 11:41   #11
Manpower

bok ekipa!

da li netko ima iskustva ili bilo kakvu informaciju vezano za testiranja ili pronalaženja posla preko agencije Manpower?

hvala
beba0013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 21:58   #12
Quote:
beba0013 kaže: Pogledaj post
bok ekipa!

da li netko ima iskustva ili bilo kakvu informaciju vezano za testiranja ili pronalaženja posla preko agencije Manpower?

hvala
Oni ti samo naprave početnu selekciju za poslodavca, neke firme nemaju vremena za pregledavanje 500 zamolbi i životopisa, pa angažiraju agenciju koja za njih odabere 5 kandidata koji idu na finalni razgovor.

Bio sam na jednom razgovoru s tipom iz Manpowera i nikakvo testiranje nije bilo već su me samo preporučili za razgovor u firmi.
Dioniz7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 19:24   #13
Quote:
Dioniz7 kaže: Pogledaj post
Oni ti samo naprave početnu selekciju za poslodavca, neke firme nemaju vremena za pregledavanje 500 zamolbi i životopisa, pa angažiraju agenciju koja za njih odabere 5 kandidata koji idu na finalni razgovor.

Bio sam na jednom razgovoru s tipom iz Manpowera i nikakvo testiranje nije bilo već su me samo preporučili za razgovor u firmi.
hvala Ti!
beba0013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 17:46   #14
Manpower Call Center

Dali je neko radio preko njih ?

Konkretno za Vodafone i Sky u Hrvatskoj. Traze call centar agente u Puli i Umagu.

Dali zna netko nesto vise ?
DLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:28   #15
Ima li netko novija iskustva s Manpowerom? Za koje sve kompanije rade, kako izgledaju razgovori, testiranja, jeste li pomoću njih uspjeli pronaći posao?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 10:58   #16
Lightbulb Manpower: Moje iskustvo

Quote:
DLS kaže: Pogledaj post
Dali je neko radio preko njih ?

Konkretno za Vodafone i Sky u Hrvatskoj. Traze call centar agente u Puli i Umagu.

Dali zna netko nesto vise ?
Koliko je meni poznato, Manpower više ne traži agente za Vodafone i Sky za Pulu, a vjerujem da ni za ostale projekte za Umag.

Ja sam radio za njih na jednom projektu i bili su skroz u redu. Ukoliko se bude pojavila nova prilika za zapošljavanje preko njih, javiti ću im se, a i Vama.
dark_lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:57   #17
Manpower

Manpower se vratio u Pulu! Traže se kandidati.
Koga zanima nek mi se javi na mail: [email protected]
Dani.maresole is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 17:39   #18
Mislim da se taj Manpower uopće ne isplati,osim ak ti nije hitno jako.
Znaju tražit po dvije refernce,a posao je slab.
Uglavnom rade za velike poslodavce,pa mislim da je lakše naći sam poslodavca.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 13:37   #19
Manpower posao od kuće

Bok!

Dali netko ima iskustva, ili je već radio u službi za korisnike za Amazon?

Kontaktirali su me iz tvrtke Manpower, za rad u službi za korisnike za Amazon-za talijansko tržište, rad od kuće? Prvih mjesec dana je trening prati se od kuće preko interneta, traže internet vezu i fiksni telefon za obavljanje posla.

Ako itko bilo šta zna, hvala unaprijed

Hvala
scima111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 14:38   #20
Nije im za vjerovati. Ja sam bio na razgovoru, ušao u uži krug. Zvali me da imam gažu (trodnevni posao na InMusic festivalu) samo da produžim sanitarnu (na svoj trošak ofkors) i čekam da mi jave detalje o poslu. Sva sreća da nisam odmah nasjeo i bacio novce na glupu sanitarnu jer kasnije mi se više nisu ni javljali. Toliko o njima.
Mark 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.