Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2008., 12:39   #41
cure, danas u Gloriji IN piše da Teint Innocence u Martimexu košta 236 kn... možda je neka greška, ne znam jel moguće da je toliko velika razlika od drugih parfumerija
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 20:16   #42
dugo vec koristim calming effect podlogu..odlican je za suhu i osjetljivu kozu.
daje lijep zdrav sjaj..
treba mi preporuka za neki koji bolje prekriva?da ne izaziva pristice, da nije premasan?
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 11:53   #43
nadam se da ću možda ovdje nabasat na nakog s istim problemom i mogućim rješenjem za taj problem
naime, moja koža je strašno suha i podložna "ljuštenju" pa se stalno moram lickat kremicom, pogotovo zimi.
do sad sam isprobala masu različitih pudera i kod svakog isti efekt. faca mi se počne ljuštit u sitnimsitnimsitnim krpicama, a puder ko da se skuplja na određenim točkama na licu (sredina čela, obrazi odmah kraj usana, jagodice) i onda izgledam ko da sam stavila puder samo na te dijelove lica odvratno nešto.
jel ima (ili je imao) možda ko sličan problem? neki savjet koji da puder isprobam?
pliz...
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 12:27   #44
Quote:
PIKA 24 kaže: Pogledaj post
Cure probajte MaxFacorr u sticku, jako je mastan, idealno prekriva SVE, podočnjake, prištiće, crvenilo, super se razmaziva, košta 60kn i traje oko 6mjeseci! Ja imam strašno suhu kožu pa koristim onu staaaaru tamnoplavu niveu jedamput u debelom sloju pa kad se to upije (odma) malo još natapkam prije pudera na kritičnim mjestima, stavim MF stick prođem sa četkicom za rumenilo nabrzaka po cijelom licu pa stavim rumenilo i dalje maskaru i to je to!
ako je mastan,neznači da je dobar,treba biti hidratantan a ne mastan,nije to balzam
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 12:28   #45
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ako je mastan,neznači da je dobar,treba biti hidratantan a ne mastan,nije to balzam
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 12:31   #46
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
nadam se da ću možda ovdje nabasat na nakog s istim problemom i mogućim rješenjem za taj problem
naime, moja koža je strašno suha i podložna "ljuštenju" pa se stalno moram lickat kremicom, pogotovo zimi.
do sad sam isprobala masu različitih pudera i kod svakog isti efekt. faca mi se počne ljuštit u sitnimsitnimsitnim krpicama, a puder ko da se skuplja na određenim točkama na licu (sredina čela, obrazi odmah kraj usana, jagodice) i onda izgledam ko da sam stavila puder samo na te dijelove lica odvratno nešto.
jel ima (ili je imao) možda ko sličan problem? neki savjet koji da puder isprobam?
pliz...
nemoj se sad previše opterećivati puderm jer nema tako hidratantnog pudera koji će prekriti takvo stanje lica.prvo se rješi dehidracije i dovedi lice u dobro stanje i onda uzmi neki hidratantni puder.meni jedan od najboljih je kanebo cream finish,ako ga još negdje ima.ustvari lako ćeš naći puder a lice probaj teretirati sa uljem nočurka ili nekim drugim preparatom.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 10:38   #47
dali je netko moza probao puder clinique soft finish? cini mi se ok pa da cujem malo iskustva prije kupnje
Jessy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:20   #48
Question

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
nemoj se sad previše opterećivati puderm jer nema tako hidratantnog pudera koji će prekriti takvo stanje lica.prvo se rješi dehidracije i dovedi lice u dobro stanje i onda uzmi neki hidratantni puder.meni jedan od najboljih je kanebo cream finish,ako ga još negdje ima.ustvari lako ćeš naći puder a lice probaj teretirati sa uljem nočurka ili nekim drugim preparatom.
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
nadam se da ću možda ovdje nabasat na nakog s istim problemom i mogućim rješenjem za taj problem
naime, moja koža je strašno suha i podložna "ljuštenju" pa se stalno moram lickat kremicom, pogotovo zimi.
do sad sam isprobala masu različitih pudera i kod svakog isti efekt. faca mi se počne ljuštit u sitnimsitnimsitnim krpicama, a puder ko da se skuplja na određenim točkama na licu (sredina čela, obrazi odmah kraj usana, jagodice) i onda izgledam ko da sam stavila puder samo na te dijelove lica odvratno nešto.
jel ima (ili je imao) možda ko sličan problem? neki savjet koji da puder isprobam?
pliz...
Eto, ima nas još sa takvim problemima Znam da je prva stvar srediti kožu, ali što ću za to vrijeme s licem? Molim vas prijedlog za neki puder koji će mi biti za prekrivanje dok ne riješim problem s licem. pliz, pliz
starshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 09:10   #49
curke molim pomoć ..trebam dobar puder za suhu kožu... molim vas nekoliko preporuka .. ... inače koristim avene hidratantnu kremu za suhu kožu i koji god puder stavim na nju nikako ne izgleda dobro .. suho i perutavo .. ma bezveze .. malo sam istraživala i došla do ova tri brenda ..avene, clinique i chanel .. što kažete koji od ovih brendova je the best
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 09:57   #50
Isti problem..Nakon dosta eksperimentiranja... moj izbor je definitivno Chanel Vitalumiere, taj puder je stvarno savršen za moju suhu kožu prezadovoljna sam...
Blondie ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 10:01   #51
evo ja ga baš imam danas, moj omiljeni zimski puder....predivan!!!!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 10:07   #52
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
evo ja ga baš imam danas, moj omiljeni zimski puder....predivan!!!!
Quote:
Blondie ** kaže: Pogledaj post
Isti problem..Nakon dosta eksperimentiranja... moj izbor je definitivno Chanel Vitalumiere, taj puder je stvarno savršen za moju suhu kožu prezadovoljna sam...
znači chanel .. a i meni se po recenzijama činio najbolji ... koju kremu stavite ispod njega?
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:06   #53
Quote:
Dorja kaže: Pogledaj post
znači chanel .. a i meni se po recenzijama činio najbolji ... koju kremu stavite ispod njega?
Vitalumiere je SAVRŠEN puder za suhu kožu. Savršen. Hidratizira, daje zdravi sjaj i dewy finish, ostaje na koži, ne naglašava suhe dijelove (kod mene to NITI JEDAN drugi puder nikad nije uspio), ne uvlači se u pore, ukratko, savršenstvo od pudera. Samo dobro pazi - ima ISKLJUČIVO žute nijanse. Ja sam ga nedavno kupila, i odmah zatim prodala jer mi je najsvjetlija nijansa bila prežuta. Ako si žućkasta, za suhu kožu nema boljeg pudera, ali ako si neutralna, ili nedaj bože roza, bježi od njega sto na sat!!
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 14:20   #54
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Vitalumiere je SAVRŠEN puder za suhu kožu. Savršen. Hidratizira, daje zdravi sjaj i dewy finish, ostaje na koži, ne naglašava suhe dijelove (kod mene to NITI JEDAN drugi puder nikad nije uspio), ne uvlači se u pore, ukratko, savršenstvo od pudera. Samo dobro pazi - ima ISKLJUČIVO žute nijanse. Ja sam ga nedavno kupila, i odmah zatim prodala jer mi je najsvjetlija nijansa bila prežuta. Ako si žućkasta, za suhu kožu nema boljeg pudera, ali ako si neutralna, ili nedaj bože roza, bježi od njega sto na sat!!
ajme meni onda ništa od chanela ... moje lice je rozo .. pa čak i crveno na obrazima ... i baš sam se poradovala a ono šipak .. jel znate možda je li za suhu kožu dobar clinique .. ako da .. koji preporučujete?!... a ako ne ja onda ne znam koji više da probam, ...
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 14:51   #55
ima sada novi Chanel Vitalumiere AQUA i on ima nijansu za roza podton kože, mislim da se zove Beige Rose nijansa.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 01:32   #56
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
ima sada novi Chanel Vitalumiere AQUA i on ima nijansu za roza podton kože, mislim da se zove Beige Rose nijansa.
Je, AQUA ima čak nekoliko nijansi za rozi podton, međutim meni on nije ni blizu dobar kao obični vitalumiere jer ne prekriva baš ništa, već sam negdje napisala, meni je ko neka lijepa vodica. Odličan za nekoga tko već ima savršen ten, ali u smislu prekrivanja ne radi ništa.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 09:23   #57
Anarniel pa ona koja ima suhu kožu ima za prekriti eventualno kapilarice ili neke mrljice, takvoj koži je potreban puder samo da ujednači ten stoga ni ne treba jako prekrivanje.
Ja osobno nisam isprobala taj Vitalumiere aqua, al moja kolegica ga ima i lice joj lijepo izgleda kad ga nanese, ali nakon nekih 5 sati, kao da više nema pudera na licu. No većina tih aqua pudera su takvi, daju fini osjećaj na licu, ne zatežu, lagani su, al nisu trajni.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:55   #58
No, pa i ja isto to kažem, ali aqua NE prekriva ništa, barem meni nije. Niti kapilarice, niti mrljice. Ja imam kod nosa jednu kapilaricu, i par flekica od starih prištića, i on to meni ne prekrije. Čak niti crvenilo. Jednostavno je ko vodica, dobar bi bio za više manje savršenu kožu da joj da malo zdravog sjaja.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:17   #59
drage cure, zahvaljujući vašim preporukama kupila sam vitalumiere i spasila se. zapravo imam neku čudnovatu mješovitu kožu - imam proširene pore na obrazima bliže nosu i nešto malo na čelu, t-zona mi se ne masti baš previše unatoč tim proširenim porama (pakao nastaje samo ako mi padne na pamet sužavati ili nedobog isušivati te pore, kad se stisnu, sebum navali kao lud, prištići, kaos), ali voli mi izbiti pokoji prištić u pms-u. ostatak lica mi se zimi ljušti i voli se isušiti, sve u svemu, svi puderi namijenjeni mješovitoj koži, ili normalnoj, nakon par sati me krenu zatezati, koža se ljušti i tako to.
uz vitalumiere - divota. imam zdravi sjaj, ne nakuplja se u tim mojim zloglasnim porama, jako, jako je udoban, baš kao dobro pogođena krema. jedini mi je neostatak to što nakon pokojeg sata malo ode s lica, ali tome sam doskočila tako da blago prijeđem supertankim slojem clinique almost powdera i zasad sam prezadovoljna.

u svakom slučaju, velika vam hvala na ovom topiku, riješile ste mi višegodišnje nerviranje oko pudera tijekom zime. i oprostite što sam ovako opširna, forum uglavnom samo čitam i detaljnost nekih postova mi zna biti od velike pomoći, pa se i sama raspisah...
malimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:21   #60
da, probala sam na ruci aqua varijantu, jasno, ne prekriva ništa, ali mi se činilo da bi se moglo nanositi u više slojeva (buildable, jelte). bi li to pomoglo i u trajnosti, ne bih se usudila procijeniti.
malimi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.