Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2013., 21:06   #4861
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
zašto se ne bi dobro opralo?
vreća je mrežasta, nije da je hermetički zatvorena i da voda i deterdžent ne mogu ući u nju.
ajde drugi put se odupri porivu da izvadiš pelene iz nje i javi nam kako su se oprale (garantiram ti da nećeš vidjeti razliku)
Ja uvijek perem pelene u vreći od bambino mio (mrežasta je i dosta velika). Odlično se operu, ja je ne vežem tako da do kraja pranja sve pelene ispadnu iz vreće.
Doriana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 21:57   #4862
Quote:
Doriana1 kaže: Pogledaj post
Meni su super close parent. Kupila sam u SLO dosta povoljno. Platila sam svaki komad 15 EUR i dobila 6 boostera uključeno u cijenu. Ako se kupi više komada ima dobrih ponuda.
Ovdje su preskupe ... blago ti se ... :/
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:38   #4863
Quote:
maky_13 kaže: Pogledaj post
Ovdje su preskupe ... blago ti se ... :/
Ovdje ih ni nema, zato sam i kupila u Slo.
Doriana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 00:00   #4864
Quote:
brbr79 kaže: Pogledaj post
meni su ipak najbolj popolini. ak su popisani stavim ih u masinu, operu se s pelenama i opet ih koristim.

anna01 meni su ti papirici super, osobito od kad smo krenuli s dohranom. bacim u wc s kakacom i pelena skroz cista, ne svaki put, al uglavnom da
ma imala sam ih sa starijom pa nisam previse koristila...
mislim da cu tako i sada, odnosno i sada sam bez njih, ma ne zelim se zezati sa tim...

Quote:
maky_13 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da ona govori o krpicama za brisat guzu a ne op papirićima za skupit kakicu ... hihihi ...
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 08:23   #4865
Quote:
Doriana1 kaže: Pogledaj post
Ovdje ih ni nema, zato sam i kupila u Slo.
Eko butik ih drži, sad trenutno ih nema al od 1.7. bi ih trebali dobiti ... Morala bih prvo probati jedan komad da vidim hoće li stezati moju bucku ...

P.S. nove Dolisa pelene su mrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bolje su mi zasad od babysaurus.
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 20:01   #4866
Quote:
boo-boo kaže: Pogledaj post
Uzela sam sad i flafi bambus konoplja pa ću ju probati za noć kad je operem, javim
Dvije noći smo do sada proveli u novoj flafici i nemam šta drugo reći nego da sam ODUŠEVLJENA! .To nenormalno upija . Za usporedbu, do sada smo koristili za noć naidine bblike sa tri uloška + jedan frotirni ME uložak i pelena ujutro bude skroooz mokra; ovoj peleni dio na guzi bude suh!!

E sad vidjet ću kakva će biti kroz duže vrijeme ali za sad samo pohvale . I jako je mekana i lijepa.

Nije za dan po meni jer je široka među nogama i uložak koji ide uz nju je isto širok i debel a ne može se maknuti jer onda drukeri žuljaju guzu.
boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 20:07   #4867
ozbiljno dolazim u napast da prodam skoro sve babysaurus (a nove sam ih kupila :/) i kupim si nature ili tako nešto uže. i moj je sve lijeniji što je veća pelena.
i ja čekam dolisu. noćnu i cb-bikini kroj.
a novoj flafici konoplja bambus fali jedan uložak i to me nervira, mislim da ću uzeti posebno od tete flafi samo taj uložak
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 21:40   #4868
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
ozbiljno dolazim u napast da prodam skoro sve babysaurus (a nove sam ih kupila :/) i kupim si nature ili tako nešto uže. i moj je sve lijeniji što je veća pelena.
i ja čekam dolisu. noćnu i cb-bikini kroj.
a novoj flafici konoplja bambus fali jedan uložak i to me nervira, mislim da ću uzeti posebno od tete flafi samo taj uložak
Pliz javi kakva ti je dolisina nocna kad ti dodje...i ja bi je mozda uzela..

Kako mislis da flafici fali ulozak? Ova moja ima 2.
boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 22:51   #4869
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
ozbiljno dolazim u napast da prodam skoro sve babysaurus (a nove sam ih kupila :/) i kupim si nature ili tako nešto uže.
I ja...
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 23:59   #4870
Quote:
boo-boo kaže: Pogledaj post
Pliz javi kakva ti je dolisina nocna kad ti dodje...i ja bi je mozda uzela..

Kako mislis da flafici fali ulozak? Ova moja ima 2.
kupila sam je iz druge ruke, bila je nova neoprana, al fali onaj manji uložak. kaže teta flafi da taj uložak i nije tak bitan jer je samo 2 sloja al da će mi poslati ako baš hoću
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 13:40   #4871
Što je to 'Nova Flafica'?

Ekipa koja koristi Naidine pelene...kako posložite uloške na Muttici (2 spojena uloška) kad je pelena namještena na najmanju veličinu? Tada ulošci vire na guzi...samo preklopite nekako ili ima neka bolja šema koju nisam uspjela skužiti?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 21:46   #4872
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Što je to 'Nova Flafica'?

Ekipa koja koristi Naidine pelene...kako posložite uloške na Muttici (2 spojena uloška) kad je pelena namještena na najmanju veličinu? Tada ulošci vire na guzi...samo preklopite nekako ili ima neka bolja šema koju nisam uspjela skužiti?
LOL nova flafica je moja nova Flafi pelena i to konoplja bambus da budem precizna.

za mutt: sad sam išla isprobati i u teoriji možeš prikopčati uložak za gornji red unutarnjih drukera pa ne viri. u praksi nisam probala
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 21:50   #4873
Haha, a ja mislila novi flafi model!

Probala ja i s drukerima na gornje unutranje...onda je pak naprijed cijelo čudo od materijala jer se podupla sama pelenica (zbog S broja pa se prednji dio preklapa), a i ulošci se 'zgužvaju'. Sve ja to još isprobavam na 'suho' jer beba tek treba doći, možda će biti lakše (ili teže?!) kad budem imala model .
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:16   #4874
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Što je to 'Nova Flafica'?

Ekipa koja koristi Naidine pelene...kako posložite uloške na Muttici (2 spojena uloška) kad je pelena namještena na najmanju veličinu? Tada ulošci vire na guzi...samo preklopite nekako ili ima neka bolja šema koju nisam uspjela skužiti?
Ulosci se kopcaju na unutarnji red drukera ali ne bi trebali viriti, meni ne vire. Uzimas li u obzir dubinu pelene ili ih samo prislonis? pitam s obziirom na to da jos nemas guzu. Inace mozes ulozak jos i presavit, ja sam mom decku znala taj gornji ulozak presavit kod misica.
boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:04   #4875
Pa mislim da sve radim po PS-u, tj. da pelena stoji onako kako bi na guzi. Ulošci su taman veličine za L size, tj. kad se stave na gornje drukere i ne smanjuje se veličina pelene. Ali s S vire na dupetu. Mislila sam samo da postoji neka šema, ali dobro, možda na početku ni nećemo ići s ulošcima nego s tetrom pa kad naraste da se pelena više ne treba smanjivati, onda ubacimo uloške u igru. Hvala curke!
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 11:57   #4876
sara-jel postoji ikakva mogucnost da se ti i ja vidimo kod mene ali s pelenama...???
ja bi narucila i od Naide ali i od Dolise...pa da ipak uzivo vidim...
skuham ti kavu,kolac i sto god jos hoces
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 14:43   #4877
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Pa mislim da sve radim po PS-u, tj. da pelena stoji onako kako bi na guzi. Ulošci su taman veličine za L size, tj. kad se stave na gornje drukere i ne smanjuje se veličina pelene. Ali s S vire na dupetu. Mislila sam samo da postoji neka šema, ali dobro, možda na početku ni nećemo ići s ulošcima nego s tetrom pa kad naraste da se pelena više ne treba smanjivati, onda ubacimo uloške u igru. Hvala curke!

Ne znam stvarno, meni ne vire a mislim da ne bi smjeli, trebali bi odgovarati dužini pelene...koliki bi ti onda cover trebao . Možda ih je produžila . Pitaj nju.
boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 15:15   #4878
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Što je to 'Nova Flafica'?

Ekipa koja koristi Naidine pelene...kako posložite uloške na Muttici (2 spojena uloška) kad je pelena namještena na najmanju veličinu? Tada ulošci vire na guzi...samo preklopite nekako ili ima neka bolja šema koju nisam uspjela skužiti?
nemam muticu pa ti ne mogu pomoci... i meni je kad se bb smanji na najmanju onaj najveci 3 ulozak dug ali zato ga prisavijem kod pise i bas lijepo upija di piski..

vezano za flafice, one su mi definitivno grozne, pa ove dvije fitted koje imam su toliko siroke, da ih najvece zastitne l ne mogu u potpunosti pokriti, i zato mi uvjek promoce, a osusiti se nikada...
kome treba imam ih dvije, (bijelu konoplju-bambus i plavu) koristene svega 2-3 puta prodajem za 30 kn / kom.
Kakve su doline nove? Meni nisu bile naj ali sam ih kupila sa prvom curom znaci ima 4 g i bile su najtanje i najmanje pelene i u njima je uvjek bila mokra.

Bi li koja poslikala pelene u upotrebi, znaci na bebi? Moze i preko pm-a ?
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 16:47   #4879
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
Bi li koja poslikala pelene u upotrebi, znaci na bebi? Moze i preko pm-a ?
i ja bih rado vidjela nekog minijaturnog bebača u pp. šta ću kad sam vizuelni tip.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:26   #4880
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
i ja bih rado vidjela nekog minijaturnog bebača u pp. šta ću kad sam vizuelni tip.
pliz, i meni slikicu!
i ja sam vizualni tip...

moram se požaliti...nikak da mi stignu nekakve pelene koje sam naručila da ja to konačno probam u rukama i detaljno pregledam...šmrc...valjda su svi skužili iz mojih mailova i narudžbi da sinko stiže tek za 3 mjeseca i da mi se u biti ne žuri

dobila sam za sad jedino ME covere s pelenka...ljudi su stvarno brzi...naručila sam ih i platila u subotu, dobila sam ih doma za 3 dana, u utorak
jelena2609982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.