Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2013., 22:52   #5121
I ja sam joj poslala već 2 poruke i ništa. Dok odgovori mali bi se mogao odviknuti od pelena.....
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 23:09   #5122
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
I ja sam joj poslala već 2 poruke i ništa. Dok odgovori mali bi se mogao odviknuti od pelena.....
ako ti je hitno možeš ju nazvati ili poslati sms, ima br. telefona i moba na profilu
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 01:01   #5123
da ni meni se nije javila
__________________
Sarita
SaritaSarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 09:56   #5124
Moram se ispričati za cinizam, javila mi se. Nadam se da će se i vama javiti.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 16:43   #5125
Quote:
zabut kaže: Pogledaj post
Ali kako se odlučiti?!
S obzirom da ću roditi u zimu i nemam sušilicu,ne bih uzimala AIO jer im najduže treba da se osuše!



Dakle za mene su ili pocket ili fitted?! U pocket ide obavezno uložak(pamuk,frotir i za noć bambus ili konoplja i za njih uglavnom ne treba cover! Za fitted mi treba cover a uložak mogu staviti po noći! Ulošci se mogu kupiti zasebno ili jednostavno da ubacim tetru i na to se stavljaju papirići koji se bacaju u slučaju kakice,a u slučaju mokraće mogu se oprati! Coveri su ili plastični ili vuneni?!




Kako da odlučim što mi u biti treba? Najjednostavnije bi bilo uzet aio al me opcija sušenja onemogućava!?
Mame kažu da AIO i nisu baš najbolje rješenje za svakodnevnu upotrebu.

Mene je isto brinulo jer nemam sušilice i za početak sam nabavila prefold pelene (pogledaj na web str. EKO-BUTIK "pupeko prefold") koriste se sa snapi kopčom, imaš više načina motanja, a dosta su jeftine, a kasnije ih možeš koristiti kao uložak u npr. pop in peleni. Prilično se brzo suše, možeš ih staviti na radijator, meni se suše max 24 sata, a napravljene su od bambusa i jaako su mekane i bez sušilice

I za pocket i za fitted i split pelene ti trebaju cover. Al postoje pocket AIO pelene. Pocket su znači one koje se pune (možeš koristiti prefold kao što sam ti napisala). Razlika između fitted i split pelene je ta da fitted pelene ima već ušivene uloške a kod split pelene se ulošci odvajaju pa se brže suše. Da, coveri su ili PUL ili vuna.

Uzela sam i par pelena od šivalica s odvojivim uloškom i one se isto suše cca dan i pol kraj radijatora.

Najbolje ti je za početak uzet od svake pelene par komada pa vidjet šta vam najbolje odgovara. Možeš naći i dosta kratko korištenih i očuvanih pelena za početak da probate, a dalje si sama polako nadopunjavaš kolekciju

p.s. ako imaš facebook učlani se u grupu "moderne platnene pelene" tamo ćeš naći odgovore na svaa pitanja )
Tonnkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 23:43   #5126
Mamike koje koristite tetre...
Do sada smo korostili origami fold ali nam je to sada tanko, imamo 9mj i budemo lrilicno brzo mokri, osobito ako se nacicava cica/ bocica. Koji fold koristite? Ja sam mislila mozda na origami fold jos po sredini staviti jos jednu pelenu, mozda iskoristiti prefoldsice koje smo.ranije koristili?
Kako se vi snalazite?

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2
vrapček is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 23:58   #5127
Quote:
vrapček kaže: Pogledaj post
Mamike koje koristite tetre...
Do sada smo korostili origami fold ali nam je to sada tanko, imamo 9mj i budemo lrilicno brzo mokri, osobito ako se nacicava cica/ bocica. Koji fold koristite? Ja sam mislila mozda na origami fold jos po sredini staviti jos jednu pelenu, mozda iskoristiti prefoldsice koje smo.ranije koristili?
Kako se vi snalazite?

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2
Pozz
Meni je super tetra složena u origami ili airoplane + unutra prefold (imam od bambusa, pupeko prefold, veličina S, iz eko-butika, baš ih volim ) i na to naravno zaštitne gaće
Šmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 17:07   #5128
Quote:
Šmu kaže: Pogledaj post
Pozz
Meni je super tetra složena u origami ili airoplane + unutra prefold (imam od bambusa, pupeko prefold, veličina S, iz eko-butika, baš ih volim ) i na to naravno zaštitne gaće
Haha vidim da smo dosle na isti stos.. mi imamo prefoldse BM, danas sam ga zamotala origani + prefold i zastitne gace na to.. stvarno mi se cini debelo.. hm.. razmislj mozda da narucim od sivalica uloske za pocketice pa samo d amu to po sredini stavim na origami smotanu tetru?

Šmu, koje zastitne koristite?
Mi smo na ME Rikki, moramo nadopunit kolekciju zastitnih gaca pa bi mi vas aiskustva dpbro dosla..
Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2
vrapček is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 23:40   #5129
Quote:
Tab kaže: Pogledaj post
Tnx. Ma ne žuri mi se nego nisam znala da li sam poslala na pravi profil. Nisam bila sigurna da li joj je taj profil za narudžbe ili privatni.
nije se promjenila godinama.
takva je bila i prije 5 godina. posaljes mail i odgovor ti stigne za 8 dana.
tako da je proslo mjesec i po od prvog maila do dogovora.
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 22:22   #5130
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
nije se promjenila godinama.
takva je bila i prije 5 godina. posaljes mail i odgovor ti stigne za 8 dana.
tako da je proslo mjesec i po od prvog maila do dogovora.
Potpisujem. A od dogovora do paketića prođe još toliko.

I ne samo to, ja imam iskustvo dvije narudžbe i obje su bile zbrljane, ili je nešto falilo ili sam dobila nešto što nisam tražila (a nije me upozorila da nema toga što želim, već je samo poslala nešto zamjensko).

boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:26   #5131
Quote:
boo-boo kaže: Pogledaj post
Potpisujem. A od dogovora do paketića prođe još toliko.

I ne samo to, ja imam iskustvo dvije narudžbe i obje su bile zbrljane, ili je nešto falilo ili sam dobila nešto što nisam tražila (a nije me upozorila da nema toga što želim, već je samo poslala nešto zamjensko).

a svi inače hvale njene pelene, a ja htjela od nje uzet neke za probu, ovo me sad odbija...čula sam da cure dugo čekaju odg al ovo baš nije pohvalno od nje
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:34   #5132
Quote:
ribica2302 kaže: Pogledaj post
a svi inače hvale njene pelene, a ja htjela od nje uzet neke za probu, ovo me sad odbija...čula sam da cure dugo čekaju odg al ovo baš nije pohvalno od nje
kad sam joj ja poslala prvu poruku je bila u inozemstvu pa mi se nije javila, nakon druge poruke jako brzo sam dobila odgovor i dogovorila narudžbu..jako je draga tak da nemoj odma odustati od njezinih pelenica, a o njima sam čula sve najbolje
__________________
Sarita
SaritaSarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:42   #5133
Quote:
SaritaSarita kaže: Pogledaj post
kad sam joj ja poslala prvu poruku je bila u inozemstvu pa mi se nije javila, nakon druge poruke jako brzo sam dobila odgovor i dogovorila narudžbu..jako je draga tak da nemoj odma odustati od njezinih pelenica, a o njima sam čula sve najbolje
i ja isto, do sad! I stvarno su prekrasne na slikama ja bi njene bikini cut, nitko nema takve ko ona
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 13:28   #5134
Evo prije par dana se meni javila i prihvatila zahtjev za prijateljstvom na fejsu. Pogledala sam albume i odabrala što bi naručila i poslala joj ogromnu poruku sa tim što bi naručila, u kojim dezenima i još hrpu pitanja. Žena mi je isto tako kilometarskom porukom odgovorila u roku od 24 sata. Za sada sam sa svime zadovoljna. Definitivno uzimam od nje pelene. Narudžbu još nisam potvrdila. Rekla sam joj da u petak idem na sajam beba u west gate pa moram vidjeti koliko love ću tamo ostaviti i da li od nje naručujem ovaj ili idući mjesec. Rekla je da nema problema.
Tab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 14:27   #5135
Quote:
Tab kaže: Pogledaj post
Evo prije par dana se meni javila i prihvatila zahtjev za prijateljstvom na fejsu. Pogledala sam albume i odabrala što bi naručila i poslala joj ogromnu poruku sa tim što bi naručila, u kojim dezenima i još hrpu pitanja. Žena mi je isto tako kilometarskom porukom odgovorila u roku od 24 sata. Za sada sam sa svime zadovoljna. Definitivno uzimam od nje pelene. Narudžbu još nisam potvrdila. Rekla sam joj da u petak idem na sajam beba u west gate pa moram vidjeti koliko love ću tamo ostaviti i da li od nje naručujem ovaj ili idući mjesec. Rekla je da nema problema.
ja sam na prošlom sajmu pokupovala većinu svojih pp, flafice...šteta da nema više izlagača ipak je drugačije vidjet pelene uživo i osjetiti ih pod rukom!
Bili su još natura i tabita, al flafice su mi se učinile naj od svih, a i cijena im je bila ok
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:11   #5136
Ja planiram na ovom sajmu uzeti par flafi i natura. Stalno čekam da objave popis izlagača pa nikako ...rekli su da će objaviti sredinom tjedna. Ionako ću za početka nabaviti po par pelena od više proizvođača pa onda kada se beba rodi vidjeti što mi najviše odgovara i dokupiti kolekciju.
Tab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:14   #5137
u eko butiku imate close pop in na akciji, ja ih imam 6 i jako sam zadovoljna (beba ima 2mj)
__________________
Sarita
SaritaSarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 22:10   #5138
Jel idu bambino mio coveri na os pelene?
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 19:55   #5139
I mi smo se malo educirali i opremili na sajmu.. sajam je stvarno dusu dao za kupovinu pp.. moze se vidjeti vise vrsta, raspitati i tako..

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2
vrapček is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 22:13   #5140
Cure, koje su pp uzi model? Prvenstveno mislim na onaj dio medju nigicama?

Koje zastitne su vam se pokazale ok? Mi smo uzi, a duzi..

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2
vrapček is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.