Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 22:24   #1
Krpanje rupetine u siporeksu

Glupo, ali se dešava...
Bušeći rupe u siporeksu za par tipli za šarafe, siporeks se maltene odlomio u par komadića i sad umjesto male rupice za tiplu imam rupetinu 5x veću od inicijalno zamišljene.

Nevolja je da rupa mora biti po PS-u i da dobro "drži" jer su rupe namijenjene da drže šarafe od ogradice za bebača da ne ulazi u kuhinju.
Isto tako, ne mogu pomaknuti rupu jer nema previše lufta i samo bih veći nered tako napravio...

Dakle, kako mogu lako, efikasno i brzo skrpati tu rupetinu i opet ju izbušiti (nadam se uspješno) kako treba i ubaciti tiplu da drži ogradicu?
Znači, s čim i kako ju mogu opet sazidati?

Hvala svim majstorima
brazilac 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 22:28   #2
kupi tiple za siporeks
začepi rupe ljepilom za pločice i prije stvrdnjavanja (40 min )izbuši rupe šrafcigerom
zatim uvrni tiple za stiropor imbus ključem
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 09:46   #3
Quote:
kanjar kaže: Pogledaj post
kupi tiple za siporeks
začepi rupe ljepilom za pločice i prije stvrdnjavanja (40 min )izbuši rupe šrafcigerom
zatim uvrni tiple za stiropor imbus ključem
brazilac 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 12:48   #4
ja bi sa zamješao malo gipsa i pjeska, odma u masu dok je svježa stavio tiple... kao što električari gipsaju kutije, ljepilo za pločice se sporo suži, treba ti 3 dana, a ljepilo u debljim nanosima puca, ja sam stavljao fleksibilno i ako je debelo opet puca... A i gips ti je jeftiniji od ljepila .... ipak danas je kriza
manixman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.