Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 08:24   #61
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne znam.
Želim kao nekog, ali ne u smislu da aktivno tragam. To najbolje vidim po tim oglasima, znala sam ih više napisati "sebi za dušu" jer onog trena kad bi se ljudi javili, shvatila sam da mi se - ne da. Ružno, jebiga, ali tako je. Rijetko me tko pridobije. Toliko da se pitam što sa mnom ne valja. Rijetko kome poželim pisati. Rijetko mi je tko awesome.

Ne želim nekog, bilo kog. Ako se desi da nekog želim, onda je to jer mi se netko već svidio, mimo neke aktivne potrage.
Ne da mi se dopisivati s nekim tek tako, da bi otkrili jesmo li jedno za drugo, nemam volje za to. Samo zato jer je on muško, ja žensko i jer možda imamo nešto zajedničko.

Sviđa mi se moj mir, moj stan, moja sloboda. Ali da, zafali mi nekad netko. No ne toliko da bih s nekim bilo kim pokušavala. Kao kad ti fali seks i sad, imaš situaciju da možeš bilo s kim, ali to nije to. Jer želiš s nekim tko ti je turbo napet. Tako i s vezama. Ne može potrebu utažiti bilo tko. I kad kažem bilo tko, ne mislim doslovno bilo tko i neki bezveznjak nego da netko može biti i ok, ali ja to neću znati jer mu nisam dala šansu. Neki ljudi ne propuste takve prilike. Neki se ljudi intenzivno dopisuju sa svima pa s kim upali. Ja to ne mogu, nemam volje za to. Isto tako i s izlascima, neki ljudi izlaze da bi nekog upoznali. SF.
Ne znam kako bih bolje opisao situaciju u kojoj se trenutno nalazim. Boldano najviše. Što sve stariji, to mi rijeđe netko sjedne.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 08:50   #62
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bih bolje opisao situaciju u kojoj se trenutno nalazim. Boldano najviše. Što sve stariji, to mi rijeđe netko sjedne.
Što si stariji, to si vjerojatno i svejsniji sebe i svijeta oko sebe i bolje znaš što ti odgovara, a što ne. A onda je i teže naći nekoga s kim ćeš se poklopiti na više razina. A oduševiti se s nekim je isto širok pojam i ovisno u kojem kontekstu ga promatraš, nije uvijek divan
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:34   #63
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Što si stariji, to si vjerojatno i svejsniji sebe i svijeta oko sebe i bolje znaš što ti odgovara, a što ne. A onda je i teže naći nekoga s kim ćeš se poklopiti na više razina. A oduševiti se s nekim je isto širok pojam i ovisno u kojem kontekstu ga promatraš, nije uvijek divan
Tak nekak, iako ne pričam o oduševljenju koliko o tome da me netko uspije ugodno iznenaditi ili biti ušima ugodan. Zgodnih žena ima ionako koliko hoćeš.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:28   #64
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
nikako sposoban biti solo i usamljen
Svi smo mi to sposobni, sad, kolko smo zadovoljni, to je već drugi par rukava.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:31   #65
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Što si stariji, to si vjerojatno i svejsniji sebe i svijeta oko sebe i bolje znaš što ti odgovara, a što ne. A onda je i teže naći nekoga s kim ćeš se poklopiti na više razina.


Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
koliko o tome da me netko uspije ugodno iznenaditi ili biti ušima ugodan. Zgodnih žena (i muškaraca ) ima ionako koliko hoćeš.
Isti problem 😒😏
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 07:26   #66
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Svi smo mi to sposobni, sad, kolko smo zadovoljni, to je već drugi par rukava.
Nimalo zadovoljan,ne funkcioniram,destruktivan sam sam sebi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:08   #67
Naravno da želim,ali to je izgleda znanstvena fantastika.Ljudski odnosi su postali tako komplicirani da mi se gade i ljudi i sav ovaj svijet.
Camarilo Brillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:15   #68
Pitam se zašto na usamljenim srcima pišu ljudi koji žele biti sami...
Batiste is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 07:30   #69
Quote:
Camarilo Brillo kaže: Pogledaj post
Naravno da želim,ali to je izgleda znanstvena fantastika.Ljudski odnosi su postali tako komplicirani da mi se gade i ljudi i sav ovaj svijet.
Apsolutno i u potpunosti se slazem sa ovim!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:11   #70
Quote:
Camarilo Brillo kaže: Pogledaj post
Naravno da želim,ali to je izgleda znanstvena fantastika.Ljudski odnosi su postali tako komplicirani da mi se gade i ljudi i sav ovaj svijet.
Znači, nekad su odnosi bili puno jednostavniji? Valjda se ne misli na srednji vijek ili takvo nešto.
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:44   #71
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Znači, nekad su odnosi bili puno jednostavniji? Valjda se ne misli na srednji vijek ili takvo nešto.
Misli se na 20-30 godina unazad, prije interneta.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:41   #72
Quote:
Camarilo Brillo kaže: Pogledaj post
Naravno da želim,ali to je izgleda znanstvena fantastika.Ljudski odnosi su postali tako komplicirani da mi se gade i ljudi i sav ovaj svijet.
Složila bi se s tim, ali smatram da to nije zato jer je prije bilo bolje, stvar je samo u tome što je danas tempo i sam ritam i način života ubrzan pa tako i ljudi kroz dostupne tehnologije u principu uspiju u trenu iskazati svoj pravi karakter što prije nije bilo moguće. Neku osobu bi vidio jednom pa je onda ne bi vidio danima, mjesecima i ljudi su drugačije komunicirali, nisu bili tako zbrzani i površni ali to ne znači da kad tad nisu pokazali svoj pravi karakter. Danas se taj karakter iskaže odmah pa u neku ozbiljniju komunikaciju ljudi ni ne žele ulaziti. Niti u komunikaciju a kamoli u što više.
Osobno ne, ne želim biti ni sama ni usamljena, ali kao da mi je to netko zadao i prorekao kao sudbinu. Stvari se neprestano ponavljaju. Loše stvari dakako. A sama se osjećam kao da nikad nisam niti nikad ni neću pripadati ovom svijetu i ovom društvu. I nije mi lijepo što sam sama i usamljena. A što se više trudim da to promijenim tim više upoznajem loših ljudi. Zato i kažem da ovaj svijet nije za mene. No, ima jedna dobra stvar u tome. Bar neću žaliti niti za svijetom niti za ljudima, a niti oni za mnom. Tužno ali istinito.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.