Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 12:24   #2621
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post

Zadnje vrijeme sam i ja tako nešto doživjela/primjetila. A sad možda samo umišljam jer je malo mjesto pa se slučajno potrefilo tako jedno 4-5 puta..
Uglavnom, ja u jedan kafić sa jednom frendicom, taj lik izlazi iz kafića, pozdravlja. Drugi put druga frendica drugi kafić, idemo doma sa kave, lik sjedi 2 stola iza, mi prolazimo on pozdravlja opet... I tako jedno 4-5 puta već u zadnja 2 tjedna, zadnji put mi je bilo malo
Al mislim da umišljam, ipak mala sredina pa ono..
Ili je lik jednostavno inventar u toj birtiji.. čudo da vas se sjeća uopće koliko pije!
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:27   #2622
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Al mislim da umišljam, ipak mala sredina pa ono..
promjeni rutu ... ako je i on promjeni onda znas tko sta umislja
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:45   #2623
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
promjeni rutu ... ako je i on promjeni onda znas tko sta umislja
Promjenila 2-3 kafića uvijek on u blizini. Znam dečka, stariji je, ne loče, mislim da nije takav lik. Samo mi je postalo čudno jer ga prije tamo uopće nisam viđala, rijetki slučajevi da ga uopće sretnem ikako. Možda je dečko na godišnjem pa se opušta...
Samo eto, podsjetilo me ovo na njega pa sam morala nekome reć
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 00:02   #2624
možda on isto misli za vas
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:53   #2625
Danas, ponedjeljak, oko 14 sati. Štros. U hodu nakon okreta i slučajnog pogleda cura solo sjela na klupu. Visoka, duge svijetlo smeđe kose. Zelene oči ako sam dobro skužio. Tamnije odjevena i neke crne tenisice na nogama. Ja sam morao nažalost u žurbi produžiti. Nadam se da joj Štros nije nepoznanica.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:42   #2626
Jučer, malo iza 20h, Glavni kolodvor ..... i wonder River S., did I accidentally see you there ...
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 23:39   #2627
Danas nešto prije 21 sat, 17tica, stao sam se iza, pogledao prema naprijed i evo tebe, sjediš okrenuta prema meni.
Susjeda, bio bi red da se konačno jednom i pozdravimo. Nasmiješi se slijedeći put
MaliZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 22:27   #2628
Jedan decko koji je setao crnu (mislim labradoricu) Reu danas popodne.
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:14   #2629
Slatkoj plavo-smećkastoj djevojci koja je grickala baget sendvič u tramvaju. Don't, dooon't do that again please. To vertikalno lizuckanje majoneze koja je procurila van... Vrijeme tada počne puziti, a ja kasnim.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:49   #2630
Ženo koja si proletila jučer Zrinjevcem s torbom preko ramena na kojoj je pisalo - proizvodnja društvene kritike, vodim te na pivu.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:04   #2631
Quote:
PanLugar kaže: Pogledaj post
1988. godina, Drug Tito je odavno umro, ljeto, dan poslije završetka škole, bili smo grupno na promenadi uz ekonomsku školu, ona je prolazila sa svojom frendicom iz razreda....crvena košulja, bijele hlače, uske, pripijene uz noge, crvene starke, duga svijetlo smeđa kosa svezana u rep, kristalno plave oči, dubok pogled, nježno aristokratsko lice poput princeze, pomalo čak i porculanske puti, osmijeh i primjetan razmak između sjekutića...u prešetavanju s noge na nogu, pogledala me 3 puta od čega taj treći uz osmijeh....


Ako se prepoznaš, javi se, tada sam bio balav i cvikao sam te zaustaviti tj zazvati da nam se pridružiš u zabavi i druženju....jer sam tada još bio junfer.....sada znam kako ćemo nadoknaditi sve ove izgubljene godine
čestitam na probijanju jumfera nakon 29 god.

Neznam da li se zezaš ili stvarno pamtis toliko detalja nakon toliko vremena. Ako si iskren, onda izjava dolje od Sacher-Masocha se treba shvatiti vrlo vrlooo ozbiljno.
__________________
"Beauty will save the world"

Zadnje uređivanje SOX-9 : 28.05.2017. at 14:16.
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 21:53   #2632
Kafić Blue Red kod Konzuma na Sarajevskoj, mlađa cura koja radi tamo... možda umišljam i vjerojatno su slučajnosti, ali zabavljaju me pogledi i smješkanja svaki put kad prolazim
__________________
"Awake, arise, or be forever fallen."
Tyet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:36   #2633
Danas otišla drugi put u životu sama na Sljeme, na povratku sretnem nekog dečka, pitam za smjer i na kraju se spustili dolje zajedno. Nekih sat - sat i pol zajedničke šetnje i razgovora. Izmijenili brojeve i vjerojatno ćemo skupa gore sljedeći vikend.

Prošli put kad sam se penjala sama, upoznala sam jako simpatičan i drag bračni par, dva simpa policajca, tri bakice i jednog lika na potezu Sljeme-Puntjarka, koji me zapamtio s te staze i popričali si malo kad me vidio da se motam dolje blizu tunela.

Upoznala sam i obitelj divljih svinja, ali se s njima nisam imala namjeru družiti, a ni one sa mnom, pa smo pobjegli svatko u svom smjeru .

Pa eto - novi ljudi se mogu bilo gdje upoznati.
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:25   #2634
Zar nisi ti s mikijem?

Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
Prošli put kad sam se penjala sama, upoznala sam jako simpatičan i drag bračni par, dva simpa policajca, tri bakice i jednog lika na potezu Sljeme-Puntjarka
Što se dogodi na Sljemenu, ostaje na Sljemenu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:32   #2635
Quote:
Zek0slav kaže:
Zar nisi ti s mikijem?
I onda ne smijem upoznavati nove ljude? Miki zna da nije ugrožen.

Quote:
Zek0slav kaže:
Što se dogodi na Sljemenu, ostaje na Sljemenu.
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:35   #2636
Iskreno, nije da ne smiješ, al zapita se čovjek ako mu se žeMska organizirano i kontinuirano nalazi s nekim
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:53   #2637
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Iskreno, nije da ne smiješ, al zapita se čovjek ako mu se žeMska organizirano i kontinuirano nalazi s nekim
Što se zapita?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:56   #2638
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Što se zapita?
Pa da se seksa na SLjemenu sa tim tipom. U svakom slučaju neprirodno je to.Mislim da smo po prvi put ulovili forumašicu od forumaša u otvorenom preljubu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:04   #2639
A poanta je samo da svugdje možeš upoznati nove ljude .

Quote:
josuha kaže:
Pa da se seksa na SLjemenu sa tim tipom. U svakom slučaju neprirodno je to.Mislim da smo po prvi put ulovili forumašicu od forumaša u otvorenom preljubu.
Puno je grmlja gore, strateški raspoređeno upravo iz tih razloga.
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:06   #2640
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
A poanta je samo da svugdje možeš upoznati nove ljude .
Aha. Onda je ok.Poanta je ispravna. Sretno u grmlju sljedeći vikend!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.