Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 23:41   #861
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Ima dosta takvih
...
Najzabavniji dio mi bude suptilno ponizavanje mog intelekta, cime me misle valjda osvojiti

Jel' tako i vama rade?
Meni ne. Ne znam da li da se zabrinem ili da budem zadovoljna što je tako. Vjerojatno ipak ovo drugo.
Martian7 is offline  
Old 18.05.2017., 23:42   #862
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
I

Najzabavniji dio mi bude suptilno ponizavanje mog intelekta, cime me misle valjda osvojiti

Jel' tako i vama rade?


Stvarno nisam nikad ulazila u prevelike rasprave sa takvim uletačima...
Onak, znala sam šturo odgovoriti, pa bi većinom ubrzo odustali...
Zadnji primjerak mi već par postova komentira u box...
Jednostavno sam ga izignorirala, pa ako ga nekaj zanima nek napise na topic...

Samo me zanima zašto to rade...s obzirom da smo na forumu, pa nema potrebe za takvom komunikacijom



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.
rana jesen is offline  
Old 18.05.2017., 23:46   #863
Quote:
rana jesen kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam nikad ulazila u prevelike rasprave sa takvim uletačima...
Onak, znala sam šturo odgovoriti, pa bi većinom ubrzo odustali...
Zadnji primjerak mi već par postova komentira u box...
Jednostavno sam ga izignorirala, pa ako ga nekaj zanima nek napise na topic...

Samo me zanima zašto to rade...s obzirom da smo na forumu, pa nema potrebe za takvom komunikacijom



Sent from my iPhone using Tapatalk
Priznaj da se samo hvalis i da znas zasto to rade
the33 is offline  
Old 19.05.2017., 00:00   #864
Quote:
rana jesen kaže: Pogledaj post
Stvarno nisam nikad ulazila u prevelike rasprave sa takvim uletačima...
ja tu efektivno utrosim dvije poruke koje stanu u jedan red do dva

Dragi takvi uletaci:
znam da citate, stoga pazi vamo
puuno bi jednostavnije i smislenije bilo da uletite s "bok, os se dopisivat" nego copypasteati onolike tekstove po inboksima nakon kojih ne znate stati kad vam se kaze
Svi znamo da je krajnja poanta i jednog i drugog pristupa - barenje. Mogu vas odbiti i ignorirati u oba slucaja, ali u ovom drugome cete pobirati ignorcine, cudenja i graditi stav o sebi kao o potkapacitiranoj i/ili psiho osobi.
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Old 19.06.2017., 22:30   #865
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Kako vi odvajate zito od kukolja?
Treba ti bar tjedan dana da nekog upoznaš, savjetujem ispitivati direktno, pa u rukavicama. Trebaš koristiti obje metode da vidiš da li se neke stvari preklapaju i nije na odmet ponovit pitanja neka nakon par dana opet da se vidi točnost informacija. Uzmi si vremena i nikako se ne zaletavati.
Nasmijan is offline  
Old 19.06.2017., 22:32   #866
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Uz to sve što si navela, zaboravila si nadodat da pola njih uopće nije ni slobodno.
Tako ti je obično i sa ženske strane isto. A takve vezane cure nažalost rijetko prihvaćaju i nova prijateljstva, što je logika, imaju sređen život i ne da im se objašnjavati od kuda novi ljudi u životu. Ali dobro to sve zavisi.
Nasmijan is offline  
Old 20.06.2017., 18:52   #867
Stalno čujem žalopojke oko tih "dobrih dečkiju", žene, stvarno ste uspjele stvoriti propagandu i to ozračje gađenje prema normalnim dečkima. Svaka vam čast, našle ste savršeno opravdanje, i sad si možete naći nekog seljačinu koji će biti "dobar" prema vama bez da vas neko osuđuje.

Jer naravno, uvijek možete reći "Joj dosta mi tih dobrih dečkiju".
Morello is offline  
Old 20.06.2017., 22:40   #868
Quote:
Morello kaže: Pogledaj post
Stalno čujem žalopojke oko tih "dobrih dečkiju", žene, stvarno ste uspjele stvoriti propagandu i to ozračje gađenje prema normalnim dečkima. Svaka vam čast, našle ste savršeno opravdanje, i sad si možete naći nekog seljačinu koji će biti "dobar" prema vama bez da vas neko osuđuje.

Jer naravno, uvijek možete reći "Joj dosta mi tih dobrih dečkiju".
Istina. Njima su normalni dobri dečki "premirni", pa im zato ne pašu. A dok nađu seljačinu kako kažeš, onda posle drame i plaču, lete slike kako bi htjele biti voljene i kako nema nigdje NORMALNIH DEČKI
mark 88 is offline  
Old 21.06.2017., 03:13   #869
Ti si divan dečko i sve to stoji, ali meni treba netko da mi lupi šamar i kaže marš u Audi.
Dodo86 is offline  
Old 21.06.2017., 14:59   #870
audi?!
nezgodan2 is offline  
Old 21.06.2017., 15:04   #871
Cudnog li cuda...
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Old 21.06.2017., 16:20   #872
Quote:
Morello kaže: Pogledaj post
Stalno čujem žalopojke oko tih "dobrih dečkiju", žene, stvarno ste uspjele stvoriti propagandu i to ozračje gađenje prema normalnim dečkima. Svaka vam čast, našle ste savršeno opravdanje, i sad si možete naći nekog seljačinu koji će biti "dobar" prema vama bez da vas neko osuđuje.

Jer naravno, uvijek možete reći "Joj dosta mi tih dobrih dečkiju".
Ovo ama baš nitko nije rekao.
Nama je dosta dečkiju koji govore da su dobri, samo da bi sasulji drvlje i kamenje jer nisu dobili ono što smatraju da zaslužuju svojim čistim postojanjem.

Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Istina. Njima su normalni dobri dečki "premirni", pa im zato ne pašu. A dok nađu seljačinu kako kažeš, onda posle drame i plaču, lete slike kako bi htjele biti voljene i kako nema nigdje NORMALNIH DEČKI
Volim kad mi se na temu o nečemu javi primjer baš onoga o čem se priča. Onda ja ne moram izmišljat primjere, nego se na jednom punokrvnom forumašu vidi o čem pričam .
dire Dawn is offline  
Old 21.06.2017., 17:33   #873
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ovo ama baš nitko nije rekao.
Nama je dosta dečkiju koji govore da su dobri, samo da bi sasulji drvlje i kamenje jer nisu dobili ono što smatraju da zaslužuju svojim čistim postojanjem.



Volim kad mi se na temu o nečemu javi primjer baš onoga o čem se priča. Onda ja ne moram izmišljat primjere, nego se na jednom punokrvnom forumašu vidi o čem pričam .

Ja sam samo rekao činjenicu, koju mogu potkrijepiti stanjem u hrvatskom društvu
mark 88 is offline  
Old 21.06.2017., 19:16   #874
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ja sam samo rekao činjenicu, koju mogu potkrijepiti stanjem u hrvatskom društvu
Potkrijepi
dire Dawn is offline  
Old 22.06.2017., 10:54   #875
Inače ne volim po nikome ovako pričati, ali što je ovo tema za samo sažaljavanje od ženskog roda ili neko bildanje ega?

Pa vi ni ne znate definiciju dobrog dečka!

Spominjete loše dečke koji se pretvaraju. Dobrim dečkima ni nedate šansu. Kasno vam dođe iz te "iskusne" guzice u glavu kad dobri:

A) nađu neku koja ih zaslužuje i da im šansu ili

B) kad potpuno odustanu i pomire se biti samci (ima i toga).

Vaša izbor su loši dečki, stoga i zaslužujete da vas se vara jer vi ste samo njima zabava, još jedan trofej na k*rcu.

Vaše samo zavaravanje je jadno i ponašanje prema dobrim dečkima koje ne zaslužujete. Zapravo niste daleko od kurvi ali one barem okrenu pare vi niti to.

A ti dobri dečki će kad tad odrasti postati muškarci koji brinu i usrečuju svoju bolju polovicu, brinu o njoj i stijena su za oslonac kad joj treba i naći će pravu koja će im da šansu. Jer ih ojačaju upravo ovakve tuke.

A tuke na kraju se samo zavaravaju da će promjeniti lođeg dečka da je zadnji put vara, da je zadnji put digao ruku na nju i ostavio joj masnicu, da je zadnji put pio, da je zadnji put prokockao plaću...

I to vam dođe u glavu kasno sa +30 kad vam je prošao zadnji vlak.

Uopće niste vrijedne pozornosti da ste ne znam kako lijepe takvih ima ko dreka po cesti.

Na kraju ako vam se posreći pokupite nekog jadnog dobricu bez samo poštovanja koji se nije izgradio u muškarcai opet ste dobile figu.

Vi bi se zabavljale s lošim dečkima pa onda tražile rame za plakanje.

Dajte dečki samo poštovanje i odjebite ovdje komentirati i davati pažnju ovim curama bez samo poštovanja koje imaju visoko mišljenje o sebi, a nema ih koliko je crno pod noktom.
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 22.06.2017. at 11:15.
oss is offline  
Old 22.06.2017., 11:06   #876
Prosao mi zadnji vlak, doslo mi u glavu.
Od onda letim. :aviJon:
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 22.06.2017., 11:10   #877
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Razumijem sto govoris, ali pristojno odbijanje je najjednostavniji nacin da ih se rijesim. Previse je kretena na ovom svijetu da bih se 'borila' s njima ili se spustala na nivo na kom obitavaju.

Pristojnost prema svim takvima je najracionalniji moguci pristup. Apsolutno ne znaci da time podvijam rep - samo im izbijam njihovo osnovno oruzje (primitivizam uz manje ili vise prikrivenu nasilnost) iz ruku. Zasto bih gubila zivce na takve? Kreteni postoje - fact of life. Ne mogu ih promijeniti, ali se mogu izmaci na razdaljinu na kojoj sam im nedostupna.
Pristojnost kada ne treba biti pristojan je ono sto se racuna. Lako je biti pristojan i civiliziran kada se mora.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 22.06.2017., 11:13   #878
Quote:
Vaša izbor su loši dečki, stoga i zaslužujete da vas se vara jer vi ste samo njima zabava, još jedan trofej na k*rcu.

Vaše samo zavaravanje je jadno i ponašanje prema dobrim dečkima koje ne zaslužujete. Zapravo niste daleko od kurvi ali one barem okrenu pare vi niti to.
Velis, ni tebe, dobrog decka, te kurve ne primjecuju. Ne znaju one kaj propustaju.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 22.06.2017., 11:16   #879
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Velis, ni tebe, dobrog decka, te kurve ne primjecuju. Ne znaju one kaj propustaju.
Ja kurve ignoriram i ne gledam.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Old 22.06.2017., 11:17   #880
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Velis, ni tebe, dobrog decka, te kurve ne primjecuju. Ne znaju one kaj propustaju.
Dobro je da više nisi muško. Viš da ne bi onda poradi solidarnosti svih dobrih dečkiju na svijetu mogao odgovarati ovdje
calea is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.