Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 08:49   #2421
Iz istanbula za kubu

Da li je netko putovao s turkishem iz istanbula u havanu? Pise na njihovoj stranici da let tamo traje 14 sati a natrag 16 iako na airfrance pise da je u oba smjera 10 sati. Kakva su iskustva?
Visnja73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:19   #2422
Quote:
Wild Egg kaže: Pogledaj post
mi razmisljamo isto za 10mj otici s djecom, veca ce biti 8godina, to me ne muci, al mladja ce biti tek 1god.. Isto me jedino muce autosjedalice i javni prijevoz.. Ovako ce sigurno uzivat, more i pijesak, ne moze im biti lose
+1 😀
Pruzila nam se prilika za medeni mjesec od 10 do 12mj. Mali ce tada imati 10tak mjeseci. Sve imamo sredeno moramo samo kupiti avio karte. E sad koliko ke sigurno?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:30   #2423
Pozdrav ljudi. Stvarno ima svega tu za procitat i puno stranica za listat. Nesto sam procito al ako moze neka pomoc odn savjet. Bio sam u par agencija i dobio neke savjete i cijene. Dal je preskupo platit hotel s doruckom u havani 4 nocenja s doruckom i na cayo coco 5 nocenja hotel all in s aviokartama za 10000 po osobi? Nije uracunat prijevoz do cayo coca i viza.
Jednom sam sam organiziro neko putovanje al je to bilo do Londona i na dva dana al ovo je na duze pa ne znam bas di i kako da trazim. Na avio karte sam naso let preko londona i toronta do havane za 5 k po osobi. Planira se ic sljedece god u 3 mjesecu ili 2. Kako je s rezervacijom hotela? Bolje odmah rezervirat ili doc tamo pa na licu mjesta? Koje su cijene rentanja autiju i dal se to isplati? Kakvo je vrijeme u tim mjesecima?
Hvala unaprijed na odgovorima
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 12:00   #2424
Varadero i Cayo Coco 9 dana možda bez agencije, spavanje po casama za 25-40 cuca, Varadero ili Cayo Coco na 2 dana čisto da vidiš da se ne isplati n: ali gušti su gušti.. Avio karte iz zga/ven/trst/ljub uz malo truda za 450-550 eura, rentacar oko 75 cuca.
jager85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 19:00   #2425
Quote:
svrljozgd kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi. Stvarno ima svega tu za procitat i puno stranica za listat. Nesto sam procito al ako moze neka pomoc odn savjet. Bio sam u par agencija i dobio neke savjete i cijene. Dal je preskupo platit hotel s doruckom u havani 4 nocenja s doruckom i na cayo coco 5 nocenja hotel all in s aviokartama za 10000 po osobi? Nije uracunat prijevoz do cayo coca i viza.
Jednom sam sam organiziro neko putovanje al je to bilo do Londona i na dva dana al ovo je na duze pa ne znam bas di i kako da trazim. Na avio karte sam naso let preko londona i toronta do havane za 5 k po osobi. Planira se ic sljedece god u 3 mjesecu ili 2. Kako je s rezervacijom hotela? Bolje odmah rezervirat ili doc tamo pa na licu mjesta? Koje su cijene rentanja autiju i dal se to isplati? Kakvo je vrijeme u tim mjesecima?
Hvala unaprijed na odgovorima
varadero 21 noć + avion zagreb-frankfurt-varadero i natrag 16000 kn po osobi
Mala Svemirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 07:38   #2426
Quote:
Mala Svemirka kaže: Pogledaj post
varadero 21 noć + avion zagreb-frankfurt-varadero i natrag 16000 kn po osobi


Imala si tamo all in? Koji mjesec si bila?
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 09:54   #2427
21 noć u varaderu..
Valjda nešto besmislenije nisam čuo..žali bože novaca i vremena.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:51   #2428
Quote:
svrljozgd kaže: Pogledaj post
Imala si tamo all in? Koji mjesec si bila?
da all in.. 7 mjesec

Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
21 noć u varaderu..
Valjda nešto besmislenije nisam čuo..žali bože novaca i vremena.
nama je bilo super..
iz varadera smo organizirali izlete i uvijek se vraćali u varadero pa se dan dva odmarali pa opet izlet... i tako smo htijeli i tako nam je odgovaralo
Mala Svemirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 07:36   #2429
Quote:
Mala Svemirka kaže: Pogledaj post
da all in.. 7 mjesec
nama je bilo super..
iz varadera smo organizirali izlete i uvijek se vraćali u varadero pa se dan dva odmarali pa opet izlet... i tako smo htijeli i tako nam je odgovaralo
u dobrom hotelu ja bi bio i 210 dana. Jedino mi se čini malo preskupo, o kojem se hotelu radi?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:44   #2430
Ima li neki lokalni bus koji vozi do Old Havana s Havana airporta?
Koja mu je cijena?

Hvala.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 00:15   #2431
Ja bi svima preporučila taxi kad tek stignu, nekakvih 20 CUC i dovede vas na točnu adresu.
frenki12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 18:21   #2432
Ima li dobrih plaži u Havani i okolici?
Varadero mi je preskup.
Hvala.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 03:09   #2433
Ima lokalni bus, zaboravila sam koji broj.. Cijena je ispod 1 cup. Mislim 0.80 cup. Ide odmah ispred 2. Terminala.
Varadero je ok za dan-dva. Sve vise je gubljenje vremena.
Imaju plaze sjeverno od havane. Autobus broj 400 ide gore


Sent from my E2303 using Tapatalk
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:38   #2434
to znam. mislila sam da netko ima preporuku za konkretnu plažu.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 00:54   #2435
Pozdrav Kubanci i Havanci. Bio sam na Kubi 2007. No vjerujem da se dosta toga promjenilo, prvenstveno mogucnost privatnog smjestaja. Isao bih solo u Havanu tri do cetiri tjedna , spavao u Havani u casi. Htjeo bi komotniji smjestaj znaci svoj na svome twc, internet me ne zanima previse. Htjeo bih smjestaj ugovoriti iz Hrvatske. Molio bih preporuke za kvalitetan smjestaj, samac , cim mine sezona tornada znaci listopad studeni. Sve ostale preporuke i ideje takodjer su dobrodosle.
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:11   #2436
Bok ljudi, s frendicom letim u ponedjeljak (10.7.) za Havanu iz Ljubljane i imamo ogromnu pauzu u Parizu ( 22 sata ) sto nam uopce nije lose jer smo mislile izaci i biti u Parizu taj dan. Sad je pitanje, mozemo li mi bez problema izaci s aerodroma i biti u Parizu taj dan? Ili trebamo vaditi neke papire da bi izasle s aerodroma?
Asvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:51   #2437
Quote:
Asvin kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, s frendicom letim u ponedjeljak (10.7.) za Havanu iz Ljubljane i imamo ogromnu pauzu u Parizu ( 22 sata ) sto nam uopce nije lose jer smo mislile izaci i biti u Parizu taj dan. Sad je pitanje, mozemo li mi bez problema izaci s aerodroma i biti u Parizu taj dan? Ili trebamo vaditi neke papire da bi izasle s aerodroma?


Mozes gdje hoces


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:57   #2438
Quote:
Asvin kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, s frendicom letim u ponedjeljak (10.7.) za Havanu iz Ljubljane i imamo ogromnu pauzu u Parizu ( 22 sata ) sto nam uopce nije lose jer smo mislile izaci i biti u Parizu taj dan. Sad je pitanje, mozemo li mi bez problema izaci s aerodroma i biti u Parizu taj dan? Ili trebamo vaditi neke papire da bi izasle s aerodroma?


Mozes gdje hoces


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:03   #2439
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
Mozes gdje hoces


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala Ajvan i mislile smo da je tako ali smo htjele biti 100 % sigurne.
Asvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 01:24   #2440
Povratne karte avio karte iz COLOGNE prema Kubi su 300€.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.