Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 18:35   #6841
A ove godine nas nesto ide u Manchester zbog Monarcha (kad je vec direktni let iz ZG).

Iako, nema veze kud puklo, izgleda da na zalost svugdje moze.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 08:52   #6842
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Mandrili je pogrdan naziv za splicane kojeg su nam dali beogradani . Kroz 70-te i 80-te je to bilo jako izrazeno. Cak ima i u nekom srpskom tresh filmu spominjanje mandrila iz splita. Kasnije su to i kod nas prihvatili pa se sicam prvih gostovanja u Zg s pocetka 90-tih da su nam panduri na zeljeznickom govorili " stigli nasi mandrili sad cemo sa vama u zoo pokraj stadiona " . Jebali mater tako je i bilo , strpalo bi nas u maksimirsku sumu do utakmice Kasnije su purgeri poceli sa tovari pa se taj nazim mandrilo izgubija . Nisam odavno cuja to Mandrilo ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mandrilo:
http://slobodnadalmacija.hr/dalmacij...mandrilo-jedan
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 09:41   #6843
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Dolazi li ko od mojih mandrila na tribinu u cetvrtak ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koju tribinu?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 17:34   #6844


Cita sam ovo odavno medutim otac mi kaze da ovo nema veze sa vezom . Pa sad ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:55   #6845
Pozdrav,

Prijatelj mi je kupio kartu kod Lufthanse za Los Angeles. Na karti mu pise Economy (K). Možete li mi reći sto slovo K točno znači? Gledam nešto po webu i vidim da ima veze s miljama i slicnim stvarima, ali ako netko može dati precizniji odgovor bio bih jako zahvalan.

Unaprijed hvala.
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 11:09   #6846
Pa mozes dalje googlati ako bas trebas preprecizno. Na dobrom si tragu, to je preciznija klasa unutar ekonomske i vjerojatno medju najnizima, moze znaciti koliko ces dobiti milja za taj let unutar kojeg Frequent Traveler programa (od 0% do 100%), koliko je fleksibilna karta i tako to. Ali to mozes procitati i u terms and conditions od karte.

Ja skupljam milje, pa se ne zamaram time, jer nikad neces dobiti milja koliko mozes ustedjeti na karti. Ako je najjeftinija, ne ocekuj puno.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:44   #6847
Pitanje: što je ljepše? Prag ili Toskana? Jeee...znam, pitanje mi je za k. No raspravljam s mužem gdje ići i što vidjeti... i ne možemo se dogovoriti. S tim da aranžman Toskane su manji gradovi...nije onaj klasični obilazak Firenza-Pisa! Ja sam za Toskanu naravno. Jer nam je zadnje putovanje bilo u Budimpeštu koju obožavam...ali imam osjećaj da je Prag vrlo sličan.... Na čiju stranu ćete stati ? :-)
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 01:57   #6848
Težak izbor, meni je možda mrvicu bolja Toskana.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 18:04   #6849
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Pitanje: što je ljepše? Prag ili Toskana? Jeee...znam, pitanje mi je za k. No raspravljam s mužem gdje ići i što vidjeti... i ne možemo se dogovoriti. S tim da aranžman Toskane su manji gradovi...nije onaj klasični obilazak Firenza-Pisa! Ja sam za Toskanu naravno. Jer nam je zadnje putovanje bilo u Budimpeštu koju obožavam...ali imam osjećaj da je Prag vrlo sličan.... Na čiju stranu ćete stati ? :-)
Glasam za Toscanu, ali neces pogrijesiti ni s Pragom (a ipak je drukciji od Budimpeste, po mojoj skromnoj procjeni, meni ljepsi).

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:21   #6850
Probala sam na netu naci ali opet nisam sigurna pa da mi neko potvrdi.Iz Lyona mi treba avio prijevoz (za dragog radi tamo) negdje na more. Dal' Dubrovnik , dal Split ili Pula svejedno. Vidjela sam na netu ima za Dubrovnik i Split, ali nikako na redu letenja na web stranici zracne luke ne mogu naci tu liniju. Zato (ponavljam)pitam i ovdje.Takodjer me zanimaju i cijene....
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:13   #6851
Milano - Meksiko za 267 eura
tijekom rujna, listopada i studenog


http://hrbackpacker.com/novosti/?vri...ura%20povratno

Prijevoznik je Aircanada
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:23   #6852
Quote:
cro_gavran kaže: Pogledaj post
Milano - Meksiko za 267 eura
tijekom rujna, listopada i studenog


http://hrbackpacker.com/novosti/?vri...ura%20povratno

Prijevoznik je Aircanada
Baš gledala predložene karte - i na Skyscanneru se ne otvaraju nikakvi povoljni datumi
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:18   #6853
Nije li vec kasno za to?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:56   #6854
Milano(Malpensa)-Hawaii (Kauai)

od 438 evra povratna po osobi u 11-12 mjesecu


http://www.tripair.fr/eng/Airtickets...ubID=kayak_web


http://www.tripair.fr/eng/Airtickets...ubID=kayak_web
Oslo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 23:25   #6855
Poskupilo ali ima drugih datuma u 11-12 mjesecu za oko 450 evra
Oslo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 02:01   #6856
Zrakoplovna tvrtka VLM Airlines u utorak započinje s redovnim letovima iz Maribora za Split i Dubrovnik, za koje vlada velik interes među slovenskim turistima koji putuju na Jadran. Budući da iz Ljubljane nema letova za hrvatski obalu, zanimanje je veliko u cijeloj zemlji jer su cijene VLM Airlnesa ekonomične, osobito u usporedbi s cijenama benzina i cestarina za slovenske i hrvatske autoceste, navodi ponedjeljak mariborski list Večer.

Povratna karta iz Maribora za Split može se dobiti već za 78 eura na više, a za Dubrovnik za 98 eura, ovisno o brzini rezervacije, a putnici dobivaju i besplatno parkirališno mjesto na mariborskom aerodromu. Direktor mariborske zračne luke Boris Bobek kazao je da je zadovoljan što je taj aerodrom dobio novu međunarodnu liniju, prvu nakon 2015. godine, kad su ukinuti letovi za London.

Kaže kako postoji mogućnost da se letovi za Split i Dubrovnik, koji su za sada dogovoreni za kolovoz, produže i u posezoni, bude li dovoljno interesa. VLM Airlines će letove iz Maribora za Split i Dubrovnik obavljati zrakoplovima Fokker 50, kapaciteta 50 putnika.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:47   #6857
I wouldn't mind...

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news...uring-10930635
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:54   #6858
Pa je malo seksisticki, gdje su muske "hostese" ?


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:05   #6859
Nisam roda, ali neka bude i službeno:

"Evo mene, moje nebo plavo
na srcu si mom
dolazio nisam ti odavno
tamo gdje je dom.."


Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:07   #6860
budapest-Astana 51 euro povratna by Wizz.
Od 31.10. prtljaga je standardna kao u svih lcc kompanija.
https://travelfree.info/direct-fligh...na-e51-ways-2/

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.