Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 10:08   #161
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Pa život nema svrhe. Život je samo nastavak na materiju koja postoji. Kao da je antilopa uživala u životu kad je proždire lav ili puž uživao u životu kad ga netko zgazi. Samo mi ljudi egoistično mislimo da moramo ostvariti sebe, biti s onim tko nam odgovara, ne želimo žrtvovati život za ništa i nikoga a zapravo nam je jedina svrha dalje prenijeti gene. Ljudske pizdarije kao posljedica dokolice.

Nisu patnje mladog Werthera nego moj pogled na život.
Jesi li ikad vidio mačku kako se sunča?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:23   #162
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Vidim da sam uzburkao duhove ovdje. To mi je u potpunosti bila namjera. Nažalost, tako je kako je. Važno je prihvatiti istinu, a svi koji ovo čitaju znaju da pričam istinu. Ono što je najbitnije je prihvatiti istinu. Ionako ne živimo da bismo uživali u životu. Ako vam je lakše, umirovit ću ovaj account kad dođem na 1000 postova. Točno godinu dana poslije registracije, moj ciklus ovdje će biti gotov.
Obligado
Stvarno znaš zacrnit horizonte.
Da kažeš da si nesretan, hajde, ali da nas uvjeravaš da samo ti vidiš dobro, a vidiš samo mrak...
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:30   #163
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa da daljne rođakinje koje zaista rijetko vidim. Ne družim se sa njima pa ih ne smatram prijateljima. Ono po defultu su mi drage.
Da nažalost je imala onu najgoru traumu koja žena može doživjet od muškarca.
a šteta... sad budem navalu sline moral s nekim obrokom zaustavit.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:31   #164
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Pod samci,mislim na dvije grupe.

1.)Oni koji praktički nikada nisu imali nikoga,a htjeli bi,govorimo o ljudima 35+ (pogotovo u manjim sredinama)

2.)Oni koji su to svojevoljno.

Možete obje skupine,malo analizirati....ja ću se malo dotaknuti ove . da vidite na što mislim.

Npr. kad pogledam par samaca (muških najviše) nemogu da ne primjetim "picajzlost" . Od toga da sve mora biti kao po špagi,od uvijek čistog auta i sl.

Onda se to reflektira da im je i skupo dati za nekoga nešto,što bi oni trošili na neku ženu i sl.

Vaša opažanja
Ovo je poprilično jednostavno, a i u postavljenim "pitanjima" si djelomično i dao odgovor. Ovi drugi su sami svojevoljno, što će reći - njihov izbor, tako su valjda sretni ili što već.. dok su ovi prvi sve kontra toga, u potrazi za nekim da ne budu usamljeni.

Generalno, samce možemo onda podjeliti na 2 tipa, usamljene i same, zar ne?
__________________
"potpis"
Q Storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:35   #165
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Vidim da sam uzburkao duhove ovdje. To mi je u potpunosti bila namjera. Nažalost, tako je kako je. Važno je prihvatiti istinu, a svi koji ovo čitaju znaju da pričam istinu. Ono što je najbitnije je prihvatiti istinu. Ionako ne živimo da bismo uživali u životu. Ako vam je lakše, umirovit ću ovaj account kad dođem na 1000 postova. Točno godinu dana poslije registracije, moj ciklus ovdje će biti gotov.
?
ne živimo da bismo uživali u životu? to je tvoja "velika" istina?

a možda... samo nabacuješ riječi pa se izgubi smisao...
no, da otklonim zabunu - što za tebe znači uživati u životu?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:28   #166
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Postoji još i gora i blesavija racionalizacija...da se muškarci boje lijepih žena...
Tako su Bar Rafaeli i Mila Elegović govorile kako se muškarci boje pristupiti lijepim i uspješnim ženama, jer dugo nisu mogle pronaći udvarače.
A realno, one meni baš i nisu nešto.
Nisam primijetila da se netko boji Kelly Brook ili Jeniffer Lopez. One su nakon svakog prekida već za mjesec dana u novoj vezi. A definitivno mi izgledaju ljepše, privlačnije i seksipilnije od gornje dvije.
Pitanje je jesu li one zbarile tipove ili tipovi njih. Karakterno snazne zene unose pomutnju u um prosjecnog muskarca. Lopezica je pomalo i opsesivna kontrolom, tako da sumnjam da je nju lik zbario, vec je bilo obratno. Ona je odabrala tko joj se svidja. I u tome je sva poanta. Isto tako imate karakterno snazne zene koje su usto i lijepe ali u okolini u kojoj zive jednostavno nema izazovnog karaktera a i takvima se polusvjet nabacuje pri izlascima sve dok takva osoba ne shvati da joj zivot jasno porucuje da mora napraviti rez i promjeniti okolinu i ljude oko sebe, odrezati ih.

Znam nekoliko takvih zena, one koje sa godinama nisu uspjele naci nekog na svom nivou cesto zavrsavaju u stadiju ravnodusnosti kada im svaga nova veza se brzo razvodni jer je potrosen elan na poluljude i neda im se vise baviti vezama jer im to uzima previse energije.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 13:47   #167
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
BTW, svako i svačije razglabanje o odlasku, nepisanju i ostaloj braći (čak i kad nije garnirano pompoznim "Ako vam je lakše...") je temeljito precjenjivanje svoga forumskog značenja. Ne čini to, ružno izgleda. Tko god se od nas makne s foruma, big deal: nakon nedjelje će i dalje svanuti ponedjeljak.
Byron jebemu mater, napisao sam da ću umirovit ovaj svoj account nakon 1000 postova, ne da ću i otići s foruma.hr.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:01   #168
iz osobnog iskustva, oni koji su sami vlastitim izborom:

- znaju što žele, tako si planiraju dane i razumljivo je da upravo radi toga vole svoju rutinu. nisu spremni ili voljni mijenjati život kakav su si posložili, bar ne u tom trenutku i sigurno ne radi neke hipotetske osobe na čije bi nalaženje morali utrošiti vrijeme i energiju, a ionako nisu uvjereni da je cijela stvar vrijedna truda.

- neću reći da su nužno inteligentniji, ali najčešće su zanimljiviji sugovornici i pokrivaju više tema nego prosječni upareni pojedinac, osobito ako je ta uparena osoba onaj najtipičniji primjer žene kojoj se život sveo na kuhanje, pranje i brigu o djeci.

- bolje stoje po pitanju opće kulture, aktualnosti, upućenosti u glazbenu scenu, svijet filma, knjige i općenito svih tih stvari kojima se moraš posvetiti, a za što mnogi koji su u vezi ili u braku jednostavno nemaju vremena.

- fleksibilniji su, samostalniji, cijene točnost i organiziranost i čini mi se da su nerijetko nestrpljivi i netolerantni prema onima koji kasne i krše dogovore, što je dakako posljedica toga što istu sposobnost organiziranja i rukovođenja slobodnim vremenom zahtjevaju i od onih koji ga ipak imaju manje na raspolaganju.

- ipak ne bih rekao da više vole životinje od uparenih. na svakog samca koji će si nabaviti kućnog ljubimca vjerojatno ćeš naći i jednaki broj muževa i očeva koji će smatrati da je potpuno normalno da obitelj posjeduje psića. jedino mislim da su samci ti koji će se prije okrenuti egzotičnim životinjama poput zmija i tarantula, a ne oni koji žive sa ženom i djetetom.



što se tiče onih koji žele i traže vezu, ali ju iz nekog razloga ne ostvaruju:

- nerijetko očaj pršti iz njih, dobiješ dojam da bi zbog usamljenosti pristali na bilo što i bilo koga.

- skloniji su žutim minutama, očito zbog nezadovoljstva privatnim životom koje se prenosi i na druga područja.

- opća socijalna neprilagođenost kod jednog solidnog broja takvih. je li upravo to prethodilo dugotrajnoj samoći ili ih je samoća napravila takvima, ne znam.

- zapuštenost i neatraktivan izgled, često uvjetovani i nezaposlenošću.


nadam se da se nitko neće uvrijediti.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:38   #169
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Byron jebemu mater, napisao sam da ću umirovit ovaj svoj account nakon 1000 postova, ne da ću i otići s foruma.hr.
Koja je svrha umirovljenja jednog profila i izrada novog (ako ciljas na to)?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 15:14   #170
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Baš sam neki dan razmišljao o tome koje su cure iz mojeg razreda u srednjoj bile dobri komadi. Znači stvarno dobri komadi. Od njih cca 15, nabrojao sam ih 3, što kad bi u postocima govorili je 20 %. Moje iskustvo je pokazalo ono pravilo 20 : 80. Odnosno da imamo 20 % univerzalno dobrih komada i ostatak prosjek ili ispod prosjeka.
Prosječne su u većini? Stvarno neobično. Osim toga, što fali prosjeku ?
KurtTank is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:56   #171
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Baš sam neki dan razmišljao o tome koje su cure iz mojeg razreda u srednjoj bile dobri komadi. Znači stvarno dobri komadi. Od njih cca 15, nabrojao sam ih 3, što kad bi u postocima govorili je 20 %. Moje iskustvo je pokazalo ono pravilo 20 : 80. Odnosno da imamo 20 % univerzalno dobrih komada i ostatak prosjek ili ispod prosjeka.
Evo onda da tvoje iskustvo prodrmamo. U srednjoj vecina cura su bili komadi i pol, mislim da su samo 3 bile prosjecnog izgleda koje nakon par godina su isto bile komadi kad su poradile na sebi, tjelovjezba, rekreacija, odijevanje... Znaci mogli busmo rec da je omjer 80 : 20. Uz to to su godine kad svi prolazimo velike transformacije uslijed hormonalnog sarzijevanja, pa nije ni cudno da neki nakon 24 godine se znaju dosta promjeniti i proljepsati. Muskih nije bilo puno, ipak se radilo o kemicarima gdje vecinom dominira zenski spol. Na faksu, poslovne informatike omjeri spolova su bili podjednaki, vecina cura su isto bili komadi. Nemam pravila, samo znam da ljudi koji su ambiciozni, kreativni i obrazovaniji i vise drze do sebe i svog izgleda.


Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:07   #172
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Koja je svrha umirovljenja jednog profila i izrada novog (ako ciljas na to)?
Tko je rekao da ću raditi novi?
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:10   #173
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Tko je rekao da ću raditi novi?
Sad nas zbilja držiš u napetosti!
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:28   #174
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Tko je rekao da ću raditi novi?
Imam samo jedan odgovor na ovo tvoje cendranje:

https://www.youtube.com/watch?v=mtM7oEA6Hdo

Batiste is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 02:57   #175
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Imam samo jedan odgovor na ovo tvoje cendranje:

https://www.youtube.com/watch?v=mtM7oEA6Hdo

Kakvo vražje cendranje. To je jedno od mojih najdubljih životnih uvjerenja - život nema svrhe, život je nastavak na materiju koja postoji, nema života prije ili poslije života, mi smo skupina bjelančevina i kemijskih spojeva koji imaju privid svjesnosti a zapravo su to sve kemijski procesi u našem mozgu.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 03:38   #176
trenutno sam u fazi kad se debljam jer vani jesen :/
Inace gejmam,u vezi isto! to je ono mojih 2 sata gejma za 2 sata citanja
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 23:32   #177
Po meni najbolja i najuočljivija karakteristika samaca je njihova mogućnost da donesu odluku bez konzultacije sa svojom drugom polovicom. Znači kad pitam frendicu hoćemo na kavicu u petak popodne, ako je u vezi reći će mi nešto u stilu "čujemo se kad vidim kaj ovaj moj ima u planu" a ako je sama onda će mi odmah reći kako stoje stvari, jel' može ići ili ne.
Čak i ako se odmah dogovorimo postoji veeeelika mogućnost da se nešto promijeni jer partner ima neke promjene kod sebe a jedna stvar vuče drugu.. blabla

E sad...
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
1.)Oni koji praktički nikada nisu imali nikoga,a htjeli bi,govorimo o ljudima 35+ (pogotovo u manjim sredinama)

2.)Oni koji su to svojevoljno.
ovo mi je malo nezgodno postavljeno jer svi bi htjeli imati nekoga samo što samci ili:
  1. ne žele nikoga iz trenutne ponude
  2. žele nekoga iz ponude ali taj netko ne želi njih

Većina dosad nabrojanih stvari ovisi o karakteru osobe i nekim sasvim desetim okolnostima koje nemaju puno veze s uparenošću... s jedne strane možemo reći da će karakterno jaka osoba prekinuti lošu vezu jer joj nije bad biti sama i neće trpjeti sranja dok s druge strane za istu tu osobu možemo reći da ju ne jebe ni pola posto što joj je dečko seronja jer je ona karakterno jaka ženska kojoj on odgovara u nekim drugim stvarima a ovo što je seronja ju baš i ne pogađa.

Znam dosta samaca kojima se jednostavno neda zamarati sa svim onim pizdarijama s kojima se moraš zamarati kad dejtaš, upoznaješ nekoga.. blabla... neda se ni meni i nemam uopće neku želju puštati novu osobu u svoj život. Opet znam i dosta osoba u vezi koji su generalno nesretni ali im je lakše ostati u toj vezi nego se vraćati na početak i biti opet single i tražiti nekog novog.

Mislim da naginjem ovom stavu po kojem su samci psihički jače osobe, mogu izgurati dan (ili godinu) oslanjajući se samo na sebe (ili neke bližnje koji nisu partner) i općenito su fokusiraniji na sebe i na osobe oko sebe, za razliku od osoba u vezi koje velik dio pažnje rezerviraju za partnera a ono što ostane podijele na ostale ljude.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.