Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 10:44   #41
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Sve si rekla.
Meni su super te curke koje tako idealiziraju taj život u dvoje. Suuuuper seks sa jelom koje si već probala sto puta, da da, i nakon 10 godina, ajme ajmo se suuuper poseksati blow my mind subotom navečer nakon filma. Ultimativni vrh.
Samo onima koji to nemaju nimalo (trenutno), to je uber super zanimljivo, kao i sve ostalo što nemaš pa idealiziraš, a vjeruj ljudi koji imaju ovo što ti idealiziraš znaju da nije tako bajno iznutra.

I što te briga što će neevoluirani homo sapiensi oko tebe u Rvackoj reći? Nek te brine tvoje mišljenje o samoj sebi i mišljenje tebi istinski bliskih ljudi, a ne sela. Jel ti selo plaća račune i nosi ti čaj kad imaš gripu? Šta te briga za nebitne kašaste učmale polumozgiće.
Ja ne kažem da bi u dvoje bilo savršeno, za nešto tako super treba truda sa obje strane a ne samo da jedna strana vuče i prilagođava sebi.
Al da je ljepše u dvoje, ljepše je, može reć ko šta hoće. Samo treba nać pravu osobu. Ja sam previše toga prošla da bi pristala na bilo šta, radije ću onda biti sama.
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 10:48   #42
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Ti si jedan normalan prijatelj današnjice.Vjerovatno ipak ima veze i razočaranje u prošloj vezi.

Ali,ti si osjetila samostalnost.Imaš sve kaj trebaš,nitko te ne zajebava.Pogotovo kao žensko vrlo lako možeš doći do seksa,ako se zaželiš i tvoj život je odličan.

Polaganje računa,slušanje nekoga drugoga,prilagođavanje je naravno teret, i svakim danom što si starija biti će sve gore po tome pitanju.

Ako si zadovoljna,ok je odluka (mada nisi došla ovdje da ju odobrimo ).

Imaš jedan lijep život,i ako si zaista sretna,živi ga
muško sam ali mi je fascinatno kad netko bez pol pardona provali da zeni nije problem doci do seksa kad joj se uzjebe, narocito ako je zgodna. kako si vi zamisljate da to funkcionira? samo nazove ili zaustavi nekog na cesti, pokaze sisu i kaze "Ajmo tu iza coska". uopce ne ulazim u pojedinacne slucajeve dolaska do seksa kod ikoga ali nisu svi ljudi zecevi koji bi posevili sve sto hoda na 2 noge, dapace lakse je nac 20 razloga zasto nekoga ne poseviti nego obrnuto
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 10:58   #43
Ja ne znam di vi zivite i s kim se druzite... Evo ja imam 26 i oko mene od hrpe prijatelja i poznanika nitko nije udan ni ozenjen niti ima djecu, a i jako puno nije ni u vezi... oni koji jesu i dalje se druze sa ekipom i sa samcima i izlaze i putuju i zajebavaju se.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 10:59   #44
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
muško sam ali mi je fascinatno kad netko bez pol pardona provali da zeni nije problem doci do seksa kad joj se uzjebe, narocito ako je zgodna. kako si vi zamisljate da to funkcionira? samo nazove ili zaustavi nekog na cesti, pokaze sisu i kaze "Ajmo tu iza coska". uopce ne ulazim u pojedinacne slucajeve dolaska do seksa kod ikoga ali nisu svi ljudi zecevi koji bi posevili sve sto hoda na 2 noge, dapace lakse je nac 20 razloga zasto nekoga ne poseviti nego obrnuto
E, to su ti oni koji sudjeluju u svakoj temi ali na kraju podvuku trollanjem svoj problem.
Nije bitno sto je sad rijec o autorici... oni samo citaju ja, ja i samo ja !
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:06   #45
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
muško sam ali mi je fascinatno kad netko bez pol pardona provali da zeni nije problem doci do seksa kad joj se uzjebe, narocito ako je zgodna. kako si vi zamisljate da to funkcionira? samo nazove ili zaustavi nekog na cesti, pokaze sisu i kaze "Ajmo tu iza coska". uopce ne ulazim u pojedinacne slucajeve dolaska do seksa kod ikoga ali nisu svi ljudi zecevi koji bi posevili sve sto hoda na 2 noge, dapace lakse je nac 20 razloga zasto nekoga ne poseviti nego obrnuto
Kakvih ljudi ima više me ni to nebi čudilo. Naslušala sam se svega što ljudi rade, mene bude sram..
I jedino mi nisu jasni kako oni koji budu u vezama, tepaju si, on/ona je njihovo sve na svijetu itd, onda preko noći prekinu i za 2-3 dana nađu drugu/drugog ak ne i odma? Kak im to uspije, kak??
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:13   #46
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
autorice teme, tvoje samopouzdanje nije naraslo, samo si ga pokrila plahtom
Ovo. Zvučiš jako, jako fejk. Ne mislim da ovdje ili negdje drugdje svjesno lažeš, ali zvučiš kao netko tko sebi na brzinu proda par priča da preživi do sutra, pa to onda dalje mantraš kako najbolje znaš i umiješ.



Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Danas su moguća samo druženja parova gdje single ljudi apsolutno nisu dobro došli, ili druženja sa single curama koje će sat vremena na kavi pričati o tome kako su svi muškarci govna.
To jednostavno nije istina. Ovo si uvjerila sebe da je to jedino što je moguće, jer ti je tako lakše misliti, nego se zapitati zašto ti ne možeš naći nekog s kim bi se družila i s kim bi ti bilo lijepo. Samci se danas druže s parovima i to se lijepo druže, imaju zajedničkih tema. Cure koje su same ne sjede na kavama na kojima seru o bivšima. Stvarno ti je lakše misliti da je to sve što same cure rade? Ti si jedina koja je drugačija, bolja od toga?

Ne kažem da je lako naći dobro društvo, bilo ono upareno ili ne, nije lako (oh kako to dobro znam ) ali kad ti to ne uspije, ajd ne seri da su svi drugi zakurac. Jer nisu. Ima super ljudi. Uparenih i neuparenih. Koji imaju super teme za razgovor koje ne uključuju nužno raspravu o najboljim pelenama na akciji niti o sranju po bivšima.

Zašto ti takvim ljudima nisi zanimljiva, zašto te oni odjebavaju, zašto si njima dosadna, ne znam, ali jedna od mogućnosti je ta da lako nanjuše koliko si fejk.

Netko tko kaže da je otkrio feminizam nakon par komentara usputnih ljudi o tome zašto dama putuje sama zvuči zapravo smiješno. Otkrila si tad feminizam? Stvarno? Daj mi molim te objasni kako se to otkrije feminizam, koji ti je valjda do tad bio nepoznat, nakon što netko usputan prokomentira 'a dama putuje sama'?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:16   #47
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Hrabro je ipak željeti i sanjati o nekome tko će mi se stvarno svidjeti, tko će me razumjeti, odgovarati mi...

hm, baš si važem jel da počnem zajebavat il neš sa smislom otipkam...

spikaš o hrabrosti - jer hrabro je biti solo...
pa znaj nema tu nikakve hrabrosti već prije kukavičluka. straha od "kvalitete" osobe s kojom bi se uparila.

zrelije žene jasno kažu: - jebeš onog čiji se mozak kurči a kurac filozofira.
obzirom da znaju šta hoće, znaju kako do toga i doći.

ti si sebi složila neku spiku o hrabrosti čisto da utješiš samu sebe jer ipak godine prolaze a još uvijek ne znaš ni šta bi željela ni kako do toga doći.

u zadnje tri godine (jer prijašnjih sam bio bračno uparen) daleko više puta sam izašao solo nego uparen.
a upravo iz tih solo izlazaka sam se uparen vraćao.
kad vidiš da to uparivanje nije kvalitetno već postane tlaka odeš dalje.

kad tražiš bilo šta, recimo ispala ti naušnica u travu - mičeš busen po busen dok je ne nađeš. ako "hrabro" gledaš iz daljine i čekaš da ti se naušnica sama vrati - biti ćeš "hrabra" veći dio svog života.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:42   #48
Ovako na prvu idemo prednosti:Sloboda da provodiš slobodno vrijeme kako želiš,nema kupovanja skupih i nepotrebnih darova,nema spolnih bolesti,nema slomljenog srca i bez patetičnih komplikacija u vezi...sada idu mane:usamljenost,dosada,spoznaja da nikada nećeš imati djecu,određeni socijalni krugovi teško prihvaćaju neuparene i ismijavaju ih itd.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:52   #49
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Kakvih ljudi ima više me ni to nebi čudilo. Naslušala sam se svega što ljudi rade, mene bude sram..
I jedino mi nisu jasni kako oni koji budu u vezama, tepaju si, on/ona je njihovo sve na svijetu itd, onda preko noći prekinu i za 2-3 dana nađu drugu/drugog ak ne i odma? Kak im to uspije, kak??
mislim da im zapravo ne uspije. rekao bih da je tu posrijedi umjesnost u stvaranju krivog dojma. ili ljepse receno: pricali su bajke na uho "voljeno-me/j", a u stvarnosti su imali pripremljen teren na drugome mjestu. to je klasicna situacija: "s kime se dopisujes? ma nista, neki frend, frendica me zafrkava, gluposti." cesto budu gluposti, osim u onom jednom slucaju kad nisu.
ima patoloski ljubomornih ljudi i to nije dobro, ali to je situacija gdje jedino intuicija kroz cudan gubitak povjerenja moze pomoci da se covjek spasi ako ju je u stanju poslusati na vrijeme.
ja sam imao slicnu situaciju, nikada u dugogodisnjoj vezi nisam bio ljubomoran, jednostavno nisam imao potrebe, niti imam nisko samopuzdane dok, kako ce se pokazati pred kraj veze nisam polako poceo osjecati laganu ljubomoru na stalno prckanje po telefonu. nisam bio ni sam siguran zasto to osjecam, nije mi nikada palo na pamet provjeriti i jedno slovo na njezinom telefonu-kao sto ni nisam. No, na kraju se ispostavilo da to njoj vise nije to, bla bla, long story short prekinula je samnom i nakon 2, 3 mjeseca bila sa najdivnijim likom na svijetu, koji je bio toliko dobar da joj je bilo sve neugodno pricati koliko jest. a prije toga je bila u stanju 100 puta dnevno izgovoriti kako sm super, a meni vec bilo neugodno i dosadno za slusati.
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:52   #50
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
muško sam ali mi je fascinatno kad netko bez pol pardona provali da zeni nije problem doci do seksa kad joj se uzjebe, narocito ako je zgodna. kako si vi zamisljate da to funkcionira? samo nazove ili zaustavi nekog na cesti, pokaze sisu i kaze "Ajmo tu iza coska". uopce ne ulazim u pojedinacne slucajeve dolaska do seksa kod ikoga ali nisu svi ljudi zecevi koji bi posevili sve sto hoda na 2 noge, dapace lakse je nac 20 razloga zasto nekoga ne poseviti nego obrnuto
Jednostavno pravilo:muški su lovci,žene lovine.

Napravi profil na nekoj dating stranici,malo provokativnije slike i dobit će hrpu poruka.Vrlo brzo će dobiti sve što želi.Malo je i do muškog mozga tu
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:55   #51
hrabrost je jedna iznimna i plemenita osobina. biti single sigurno ne bih nazvala hrabrošću? to mi dođe kao ismijavanje svih jezivih životnih trenutaka u kojima ljudi budu i ostanu hrabri.
a sasvim sigurno u taj koš ne spada slučajan singl status.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:55   #52
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post

Žao mi je što nikako da skužiš, iako sam sve rekla.

Jasno sam napisala da bi kukavno bilo dati priliku bezveznjaku koji mi je dosadan, samo zato što je on eto dobar dečko. Ili tako djeluje.

Ali to nije glavna tema.

Glavna su tema odabiri i funkcioniranje u single životu kako prolaze godine.

Lako je putovati s ekipom kada imaš 20. I ja sam tada intenzivno putovala s ekipom. Ali su svi stekli "svoje živote", a ja nisam. Sada putuju u parovima, a meni preostaje da putujem sama. Jednostavno, suvisli ljudi su suvislo upareni, a većina single ekipe, i muške i ženske, u mojim godinama su pomalo lijene, zatvorene, negativne osobe, barem u Hrvatskoj. Imam srećom jednu single prijateljicu koja je okay, ali nikog drugog ne znam da je single i ima moju razinu pozitivnosti, entuzijazma i sve to.

Na pitanja iz okoline se ne obazirem. Ali problem nastaje, kao što sam već napisala, kada mi single status utječe na poslovne komunikacije, jer su udane ženske ljubomorne i misle da im želim preoteti njihove teško stečene suputnike.

Jesam bila jasnija?
Iskreno, ne mislim da je hrabrost odbiti nekog tko ti je dosadan. Zar to ne radi većina ljudi?

Jesu li onda te lijene, zatvorene, negativne single osobe isto hrabre samo zato jer su solo i nose se sa sličnim poteškoćama ili si samo ti hrabra jer si pozitivnija od svih?

I ovo s poslovnom situacijom mi nije jasno. Ti uvijek surađuješ s parovima na poslu pa ti ljepše polovice stvaraju probleme? Ne kažem da nema ljubomornih ljudi u parovima, ali ne vidim ih u tolikoj mjeri da bi otežavali posao.

Single sam puno duže od tebe pa ne primjećujem ništa od toga što pišeš, barem ne u tolikoj mjeri da bih mislila da si ti sad nešto posebno drugačija od ostalih samaca i majka hrabrosti. Ako si toliko u miru sa svojom samoćom zašto imaš potrebu tako često pljucati po uparenim ljudima? Nisu svi upareni ljudi upareni samo zato da ne bi bili solo, zamisli čuda, neki žele biti sa svojim polovicama.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:01   #53
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Jednostavno pravilo:muški su lovci,žene lovine.

Napravi profil na nekoj dating stranici,malo provokativnije slike i dobit će hrpu poruka.Vrlo brzo će dobiti sve što želi.Malo je i do muškog mozga tu
Ajme meni, dokle ce neki guslati u iste gusle.

jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:05   #54
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
hrabrost je jedna iznimna i plemenita osobina. biti single sigurno ne bih nazvala hrabrošću? to mi dođe kao ismijavanje svih jezivih životnih trenutaka u kojima ljudi budu i ostanu hrabri.
a sasvim sigurno u taj koš ne spada slučajan singl status.
Potpisujem svaku rijec
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:06   #55
mislim da rijeci hrabrost ovdje ima znacenje uzeti si slobodu da radis sve sto ti padne na pamet, a drugi ljudi ogranicenih pogleda na zivot smatraju nemogucim ili tesko izvedivim ako nemas partnera. i onda dođemo do situacije da je podvig otici na kolodvor i zaputiti se na odmor sa svojim koferom i nikim vise,jer zna se na odmor se ide ili sa ekipom ili partnerom, sve ostalo granici sa ludoscu. nemojmo si tepati da smo ekstra napredni i da to nije uobicajeno jer jest. nazalost. mozda nama par to nije cudno, ali da provedes anketu vecina ispitanika bi rekla da ne ide samostalno na odmor bilokamo. koliko ljudi dođe u malo bolji restoran (dakle ne menzu u pauzi od posla) i naruci rucak, veceru i pojede ju samo. vrlo malo, premalo. ostaju doma i pred tv-om trpaju u sebe. pa i u studentskim menzama kolicina ljudi koji jedu sami je vrlo mala u odnosu na one koji jedu u drustvu, a tamo stvarno nema razloga da itko ikoga osuđuje za ista
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:11   #56
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
mislim da rijeci hrabrost ovdje ima znacenje uzeti si slobodu da radis sve sto ti padne na pamet, a drugi ljudi ogranicenih pogleda na zivot smatraju nemogucim ili tesko izvedivim ako nemas partnera. i onda dođemo do situacije da je podvig otici na kolodvor i zaputiti se na odmor sa svojim koferom i nikim vise,jer zna se na odmor se ide ili sa ekipom ili partnerom, sve ostalo granici sa ludoscu. nemojmo si tepati da smo ekstra napredni i da to nije uobicajeno jer jest. nazalost. mozda nama par to nije cudno, ali da provedes anketu vecina ispitanika bi rekla da ne ide samostalno na odmor bilokamo. koliko ljudi dođe u malo bolji restoran (dakle ne menzu u pauzi od posla) i naruci rucak, veceru i pojede ju samo. vrlo malo, premalo. ostaju doma i pred tv-om trpaju u sebe. pa i u studentskim menzama kolicina ljudi koji jedu sami je vrlo mala u odnosu na one koji jedu u drustvu, a tamo stvarno nema razloga da itko ikoga osuđuje za ista
ne znam kako da vam ovo priopćim, ali većina ljudi svoj život ne živi, kako bi se reklo, punim plućima. ne rade tonu stvari jer zašto, jer čemu. o čemu mi pričamo, pa na ovom istom pdfu ljudi već godinama dramatiziraju oko prilaženja nekome (jer zašto kad možeš dobiti odjeb?).

tu se radi o određenom pristupu vlastitom životu, a taj zbilja ne vuče korijene iz činjenice jesi u vezi ili nisi.

mislim, nemojte se ljutiti, ne želim nekoga uvrijediti, ali ako je nekome najveća hrabrost u njegovom cjelokupnom životu otići sam na večeru ili otići na more, onda vam od sveg srca- čestitam. živite jako lijep i siguran život.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:21   #57
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
...
Oprosti mi, ali za mene je onaj tvoj prvi post patetika. Hrabrost je biti samac?
To nema nikakve veze sa hrabrosti već sa životnim stilom i vlastitim izborom.
Ti si u cijelom tom popriličnom velikom postu pričala da ne želiš biti sa bilo kime, da sa onima sa kojima si htjela biti nisu bili zainteresirani za tebe, a oni koji su bili zainteresirani za tebe ti nisi bila zainteresirana za njih. I sve to ovako na prvu zvuči lijepo, logično. Ali znaš kaj? Iskreno mislim da si ti jedna od onih koja ni sama ne zna što zapravo želi. Da imaš neku apstraktni pojam sreće koju ne znaš i ne možeš pronaći u stvarnom životu, i onda ti se događa to što ti se događa. I to bi i objasnilo ovaj dio:
Quote:
Zadnja veza kratko mi je trajala, ostavio me iz jednostavnog razloga - ja sam sve što može racionalno poželjeti, ali njegovom (j**enom) srcu nešto nedostaje. Nemam ono nešto, tj. to nije to. Naravno, poslije je našao lijenu neobrazovanu tipušu koju je odmah i oženio, trebalo je zbog nekih papira i štajaznam, ali eto, ona je imala "ono nešto".
Oprosti ako griješim ali ti si sigurno uvijek moraš imati sve pod kontrolom, sve mora imati neki svoj red, raspored, ništa ne može ići spontano. Možda čak da i bude nekih setbackova u životu. Ukratko mislim da si preveliki perfekcionist i zato si vjerojatno odbila tog tvojeg bivšeg, jer si ga previše gušila. Možda ga je ta "neobrazovana i lijena tipuša" kako ju zoveš gledala kao osobu a ne nakupinu vrlina i mana, pluseva i minusa i kako se to uklapa u njezin život. Zato je on kod nje pronašao "ono nešto", što ti niti ne možeš niti pojmiti. Kažeš za sebe da si emotivna ali cijeli taj tvoj post je sve samo ne emotivan. Hladan, kalkulativan. Bit biti u vezi sa nekime je međusobna potpora u ostvarivanju što osobnih što zajedničkih ciljeva. Biti zajedno u dobrom i u zlu. Ne gledati nečija postignuća već nečiji karakter, osobnost i kako se uklapaju sa tvojim.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:22   #58
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
mislim da rijeci hrabrost ovdje ima znacenje uzeti si slobodu da radis sve sto ti padne na pamet, a drugi ljudi ogranicenih pogleda na zivot smatraju nemogucim ili tesko izvedivim ako nemas partnera. i onda dođemo do situacije da je podvig otici na kolodvor i zaputiti se na odmor sa svojim koferom i nikim vise,jer zna se na odmor se ide ili sa ekipom ili partnerom, sve ostalo granici sa ludoscu. nemojmo si tepati da smo ekstra napredni i da to nije uobicajeno jer jest. nazalost. mozda nama par to nije cudno, ali da provedes anketu vecina ispitanika bi rekla da ne ide samostalno na odmor bilokamo. koliko ljudi dođe u malo bolji restoran (dakle ne menzu u pauzi od posla) i naruci rucak, veceru i pojede ju samo. vrlo malo, premalo. ostaju doma i pred tv-om trpaju u sebe. pa i u studentskim menzama kolicina ljudi koji jedu sami je vrlo mala u odnosu na one koji jedu u drustvu, a tamo stvarno nema razloga da itko ikoga osuđuje za ista
Možda nije uobičajeno čisto iz razloga što su ljudi društvena bića i neki ne vole raditi stvari sami.
Osobno ne bih nikad išla na putovanje sama, ne zbog toga što bi me netko čudno gledao nego zato što ne vidim nimalo užitka u tome da sama istražujem nepoznato i da to nemam s kime podijeliti jer sam eto društvena osoba. I inače na putovanjima mi je puno zabavnije druženje nego sama destinacija. Nebitno mi je pri tom radi li se o partneru ili prijateljima.

Slična stvar mi je i s restoranima, tamo idem uglavnom samo zbog društva, definitivno ne zbog hrane. Normalno da mi je onda ugodnije i zabavnije gledati tv doma dok jedem nego sjediti i jesti u tišini u restoranu. Naravno da sam u studentskoj menzi znala jesti i sama jer se tada i svodilo samo na hranu, ali ako bi se našlo društvo za jelo opet je bilo ugodnije.
Iz moje perspektive i jedna i druga aktivnost imaju veze sa druženjem s ljudima općenito, a ne sa uparenošću.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:24   #59
Jednu drugu osobinu ti treba priznati: dosljednost. Naslov teme podjednako je fejk koliko i rečenice kojima se opisuješ.

Biti single je hrabrost? Ajde nemoj zajebavat'. Kojim to ugrozama neuparena osoba danas mora odolijevati? Otputuješ negdje sama i onda te, kao, zgroženo, prijekorno ili već nekako gledaju? Čak i da jest tako - a dam se kladiti kako bespotrebno pretjeruješ (sumnjam da si obasuta pitanjima a kako a zašto na svojim putovanjima, a famozna tumačenja tuđih pogleda su sprdnja), ne'š ti drame zbog toga što te netko ovako ili onako gleda.

Ovih je dana objavljen članak o transrodnoj osobi koja živi u Zagrebu, bila je silovana i dvadesetak puta pretučena. Sad se lijepo prekrij škarniclom zbog te tvoje samoproglašene hrabrosti trpljenja, ah i oh, navodnih pogleda.

Drugi dio fejkanja su tvoje samopromocijske divnasam suparsam rečenice. Znaš ono kad muškarac nabaci jebeni aftershave, ali povremeno ipak na površinu ispliva činjenica da se mogao i otuširati? E, tako u moru tvojih rečenica svako toliko ispliva prijezir prema drugima i smatranje boljom, do mjere u kojoj se čovjek zapita što se doista krije iza nekadašnjeg, navodnog, pomanjkanja samopouzdanja.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:28   #60
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne znam kako da vam ovo priopćim, ali većina ljudi svoj život ne živi, kako bi se reklo, punim plućima. ne rade tonu stvari jer zašto, jer čemu. o čemu mi pričamo, pa na ovom istom pdfu ljudi već godinama dramatiziraju oko prilaženja nekome (jer zašto kad možeš dobiti odjeb?).

tu se radi o određenom pristupu vlastitom životu, a taj zbilja ne vuče korijene iz činjenice jesi u vezi ili nisi.

mislim, nemojte se ljutiti, ne želim nekoga uvrijediti, ali ako je nekome najveća hrabrost u njegovom cjelokupnom životu otići sam na večeru ili otići na more, onda vam od sveg srca- čestitam. živite jako lijep i siguran život.
Mislim da dovoljno govori spotted. Gdje lik ili zenska stoji pored osobe, da bi isti tren uploadali sliku na net i pitali kako se lik ili zenska zove i da im se javi. A stajali su pola metra jedno od drugog i nitko nista. Toliki je strah ljudi danas, i bome za svaku sitnicu danas zbilja treba hrabrosti jer ju nazalost dobar dio ljudi nema obzirom da su se neke osnovne stvari u ljudskim odnosima promjenile. Kao npr. Osnove komunikacija. Cak i sam prilaz vani ponekad je smatran neugodnoscu obzirom da postoji face preko kojeg se mozes javiti. Pa ispada da su se ljudi sveli na apartmane za najam jer se prije moras bookirati.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.