Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2007., 20:51   #21
Ne znam koja je fora u toj knjizi

Ne znam je li stvar u godinama, ali ja ju nisam mogla pročitat do kraja
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:54   #22
Thumbs up

Quote:
pussycat doll kaže: Pogledaj post
Oi ljudi...
jaaaako mi je drago vidjeti vas sve tu kako komentirate najbolju knjigu koja sam u životu pročitala...
stvarno je savršena,prekrasna..romantika i napetost.. nemam riječi..
edward.. ..zašto postojiš samo u knjizi..?
___________________________
potpisujem. ....aaaaaaaaaaaaaaaaaa
edward

ja sam stalno pricala frendici o toj knjizi, a ona mi je stalno govorila da ne kuzi zas sam ja opsjednuta tom knjigom....e sad ju je procitala..pa joj je jasno...sad smo obje posudile 2.dio..jer je tek sad dosao u knjiznicu...danas krecem na citanje...
jooojj....zasto je Edward samo lik iz knjige???

i btw: jel treci dio izasao na hrvatskom?
__________________
....sometimes people run away just to see if anyone cares enough to follow....
mala Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 11:17   #23
Quote:
babe2 kaže: Pogledaj post
Ne znam koja je fora u toj knjizi

Ne znam je li stvar u godinama, ali ja ju nisam mogla pročitat do kraja
Ako nisam mlada gotičarka, za Anne Rice mislim da je sranje i sere mi se od romana u kojima mlada ah! patnica ah! zaljubi se u vampira (Ah! Ah!) i on u nju (ah!) i onda oni zajedno pate (Ah! Ah! Ah!) bih li onda trebao čitati tu knjigu?
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 19:42   #24
ajmeee,jedna od NAJDRAŽIIH knjiiga...uh,da,edward
super je knjiga...trenutno čitam Pottera,al čim budem gotova,prelazim na 2. dio.Sumrak imam doma,frendica mi je tu knjigu kupila za ročkas...pametno moje
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 09:34   #25
ok sad ste me zaintrigirale! sljedeća mi je na popisu!
__________________
U zemlju vila kreneš vozom, a stigneš vlakom...
T<e>a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:55   #26
tu sam ja knjigu citala,odlicna je! jos koji opisi za jednog vampira......
Haligh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 21:52   #27
Quote:
zoran k kaže: Pogledaj post
Ako nisam mlada gotičarka, za Anne Rice mislim da je sranje i sere mi se od romana u kojima mlada ah! patnica ah! zaljubi se u vampira (Ah! Ah!) i on u nju (ah!) i onda oni zajedno pate (Ah! Ah! Ah!) bih li onda trebao čitati tu knjigu?
gle,ja nisam ni gotičarka,a Rice nikad nisam voljela..pa sam se oduševila knjigom..iskreno,bila sam skeptična na početku,činilo mi se totalno isfurano,ali mislim da ima "ono nešto"..nekako te zavede,ja nisam mogla prestati čitati.bilo mi je stvarno...čudno..
je tipa-patnica i njen vampirko pate,ali nije strašno kako se može činit!
probaj
__________________
Don't worry about your youth or inexperience,they will pass soon enough!
pussycat doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 21:58   #28
Joj, pussycat doll, sad mi je tak bed kaj sam zaboravila na tvoju preporuku. Idem preksutra u pohod na knjižnicu i obavezno uzimam, pa se javim ovdje s dojmovima kad pročitam.
Sunny4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 01:43   #29
naveli ste najbolje opise: očara te i nemožeš prestat čitat....uživljena sam totalno u knjigu,al još san bila luđa kad san čula da uskoro dolazi film...2008 bi treba izać oko trećeg miseca.i tip koji bi treba glumit edwarda mi baš paše za tu ulogu.evo ga:
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 18:27   #30
Što se tiće filma,procitala sam da se tek u 3.mjesecu 2008.pocinje snimati jer glumci jos uvijek nisu odabrani,mislim casting jos nije održan.A sam film bi trebao izaći 2008.Vjerojatno za Božić jer tada izlaze hitovi i filmovi tada najvise zarađuju.A ovaj glumac,Henry Cavill,mislim,uglavnom on nije izabran za Edwarda već ga je sama Stephanie Meyer predložila jer joj je on najdraži,moram priznati i meni je poprilično dobar za Edwarda.Definitivno odite na njezinu stranicu jer ima stvarno puno informacija.
anabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 10:11   #31
Quote:
anabella kaže: Pogledaj post
Što se tiće filma,procitala sam da se tek u 3.mjesecu 2008.pocinje snimati jer glumci jos uvijek nisu odabrani,mislim casting jos nije održan.A sam film bi trebao izaći 2008.Vjerojatno za Božić jer tada izlaze hitovi i filmovi tada najvise zarađuju.A ovaj glumac,Henry Cavill,mislim,uglavnom on nije izabran za Edwarda već ga je sama Stephanie Meyer predložila jer joj je on najdraži,moram priznati i meni je poprilično dobar za Edwarda.Definitivno odite na njezinu stranicu jer ima stvarno puno informacija.
e oprosti onda sve mi je to prenijela prija,al sad san i ja vidila drukčije informacije na njenoj stranici.
jeli iko od vas pročitao mladi mjesec na hrvatskom?u mojim zaostalim knjižnicama u gradu kažu da još nisu dobili i da neće uskoro..u algoritmu je 139kn,što mi je zbilja puno.sta da radim,pomozite a pomrčina,jel uopće prevedena na hrv?da ih čitam na eng nije mi isti doživljaj
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 12:16   #32
Prije dva dana sam dobila Mladi mjesec na hrv. Nije mi dobar kao Sumrak, fali Edward... Ostavila sam si još par stranica do kraja da duže uživam u knjizi... Ovo su mi definitivno najbolje knjige...čak bolje od Harrya iako sam mislila da je to nemoguće....
Rossella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 12:26   #33
Quote:
Rossella kaže: Pogledaj post
Prije dva dana sam dobila Mladi mjesec na hrv. Nije mi dobar kao Sumrak, fali Edward... Ostavila sam si još par stranica do kraja da duže uživam u knjizi... Ovo su mi definitivno najbolje knjige...čak bolje od Harrya iako sam mislila da je to nemoguće....
kako misliš fali edward?
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 14:22   #34
Pa nema ga onako puno kao u prvoj knjizi.

Jedva čekam nastavak, zanima me kako će to završiti....
Rossella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 00:52   #35
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
e oprosti onda sve mi je to prenijela prija,al sad san i ja vidila drukčije informacije na njenoj stranici.
jeli iko od vas pročitao mladi mjesec na hrvatskom?u mojim zaostalim knjižnicama u gradu kažu da još nisu dobili i da neće uskoro..u algoritmu je 139kn,što mi je zbilja puno.sta da radim,pomozite a pomrčina,jel uopće prevedena na hrv?da ih čitam na eng nije mi isti doživljaj
Ma nemas se kaj ispricavat.Fakat sam veliki fan ove knjige,nikad mi se dosad to nije dogodilo pa volim sirit vijesti i raspravljat o knjizi.Cula sam da Pomrcina dolazi iduci tjedan,ili sad u 11 mjesecu,prevedena,iskreno na engleskom je fakat jos bolji dozivljaj,moje frendice,i ja sama,smo procitale Pomrcinu na engleskom i iskreno jos je bolja nego na hrvatskom.A sto se tice Mladog mjeseca,i meni je u pocetku bili cudno bez Edwarda,ali fakat volim lik Jacoba,i mislim da je fakat sve o njemu super napisala i uvela sam lik u kjnigu dosta odlicno,kad procitate sve 3 knjige vidjet cete da je 2 dio odlican.Meni se isto nije svidio odmah poslije Sumraka,ali poslije mi je postao i bolji od samog Sumraka.Ali opet,o ukusima se ne raspravlja,al uzivajte.
anabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 14:29   #36
Meni se lik Jaboca nije svidio, stalno sam strahovala da se nešto ne dogodi između njih...
Čitala sam na njenoj stranici da tek drugi put kad se pročita da se Jacob svima svidi.
Pomrčinu definitivno kupujem, neda mi se čekat još nekoliko mjeseci dok stigne u knjižnicu..
Rossella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 21:46   #37
Quote:
anabella kaže: Pogledaj post
Što se tiće filma,procitala sam da se tek u 3.mjesecu 2008.pocinje snimati jer glumci jos uvijek nisu odabrani,mislim casting jos nije održan.A sam film bi trebao izaći 2008.Vjerojatno za Božić jer tada izlaze hitovi i filmovi tada najvise zarađuju.A ovaj glumac,Henry Cavill,mislim,uglavnom on nije izabran za Edwarda već ga je sama Stephanie Meyer predložila jer joj je on najdraži,moram priznati i meni je poprilično dobar za Edwarda.Definitivno odite na njezinu stranicu jer ima stvarno puno informacija.

Bila sam i na Stepheninoj stranici, i što se mene tiče Henry Cavill bi bio odličan izbor.


A što se knjiga tiče, pročitala sam samo Sumrak do sada, idem po ostale ovih dana... I da, oduševljena sam
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 10:19   #38
Pročitala sam sve tri knjige....odlične su, samo me Bella malo živcirala u nekim dijelovima, al sve u svemu, super je knjiga.
__________________
''...Al’ nece biti raskida, ti isti si skot k’o i ja...''
vampire_stake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 18:48   #39
ja mislim da je ovo najbolja knjiga na svijetu..........
pre odlicna je..........
ja bi htjela razgovarati o knjigama pa ko hoce nek se javi..........
stvarno mi je vazno.........
knjiga je pre dobra.....
ne mogu prestat razmisljati o njoj......
ko zeli razgovarati nek mi se javi.......
sve sam tri knjige procitala.......
preporucila bi svakome da procita knjige..........javite se ljudi........
inga_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 22:34   #40
Ne znam da li ste procitali,ali izabrali su glumicu Kristen Stewart za ulogu Belle u filmu.Cini mi se da ce zapravo glumica biti odlicna,iako sam zamisljala Bellu kao Emiliy Browning,iz Lemony Snicketa,ona mi je bila savrsena.Zao mi je kaj ona nece glumit,ali mislim da ce Kristen biti super.Sad jos moramo cekat da izaberu Edwarda,i Jacoba,ako ce ga stavit u prvi film.
anabella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.