Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2007., 14:59   #1
Tribunj- kamp Starine

Je li netko zna nešto više o tom kampu? Našla sam vrlo šture podatke na netu. Konkretno me zanimaju bungalovi, izgledaju ok (twc, mala kuhinja, terasa), u borovoj su šumi i što mi je najvažnije primaju pse.
Koliko je kamp uopće udaljeno od Tribunja i ima li svoju plažu?
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:09   #2
Quote:
lea_li kaže: Pogledaj post
Je li netko zna nešto više o tom kampu? Našla sam vrlo šture podatke na netu. Konkretno me zanimaju bungalovi, izgledaju ok (twc, mala kuhinja, terasa), u borovoj su šumi i što mi je najvažnije primaju pse.
Koliko je kamp uopće udaljeno od Tribunja i ima li svoju plažu?

Ej Lea_li ja ti uredno ljetujem u Tribunju vec 500 godina
Prosle godine bilo je jako puno ljudi sa jako puno pasa, sad neznam bas koliko su ih vodili po plazama, ali ako kamp nije najgora nuzda tamo ima dosta ljud koji primaju pse u apartmane, pogotovo ovakve mini-slatkise ko tvoji. Mislim da je taj kamp odmah blizu plaze na potezu izmedu Tribunja i Vodica, a od jednog do drugog ti je oko 3 km setnje uz plazu. Vodicke plaze nisu nesto, bar ne meni jer su preplitke i prekamenovite, ali cujem da se sve preureduje. A u bungalovima nisam bila, a na slici mi izgledaju OK. Nazovi pa malo vise propitaj, al u Tribunju se imas gdje setati, ne brini.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 11:32   #3
ma koje plaze u vodicama i tribunju, malo nize ima super plaza u sovlju i ima par plaza izmedju tribunja i sovlja. tamo idem na more vec dobrih 24 godina.
goranOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 11:53   #4
Quote:
goranOR kaže: Pogledaj post
ma koje plaze u vodicama i tribunju, malo nize ima super plaza u sovlju i ima par plaza izmedju tribunja i sovlja. tamo idem na more vec dobrih 24 godina.
Ma sta fali plazama u Tribunju??? Rekoh, ne one prema Vodicama, te su bljakače, ali Zamalin kad nema guzve ... Ma ja ti preferiram kamenjare, iskreno, da imam camac nijedna me obala nebi vidjela jer fakat MRZM guzve i hrpe ljudi jedne na drugima, a guzve su danas svugdje. Al Tribunjče ko Tibunjče - super! Nadam se da neće postati prepopularan i samim time izgubiti svoju draž, mir, tišinu.... i čistoću
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 12:38   #5
Smartie, hvala ti puno. Sada si me baš zagrijala za Tribunj. Odustala sam od privatnog smještaja jer mi psi baš i nisu najtiši pa se bojim da ne bi bilo problema zbog toga. Naravno moglo bi biti problema i u kampu, ali mislim da su ljudi u kampu tolerantniji (bar se nadam). Također meni treba apartman ili soba (da ima twc) za dvije osobe, a uglavnom je sve što sam našla veće.
Znaći, Tribunj je od Vodica udaljen 3 km (nisam znala da je to tako blizu).
Tamo se sve može obaviti pješke (najvjerojatnije ću biti bez auta)? Koliko ima od Tribunja do Šibenika?
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 12:57   #6
Mozes slobodno i pjeske do Vodica, uz more nema vise od 20min hoda. Mislim da su sada i postavili rasvjetu na cijelom potezu. Do Sibenika ti ima nekih 15tak kilometara, ali voze autobusi.

Ok Zamalin je dobar kad nema guzve, ali je uglavnom ima uvijek dosta ljudi. A Vodicke plaze su uzas zivi. Imam kucu u Vodicama ali uvijek idem van Vodica na kupanje.
goranOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 23:23   #7
Jesi probala gledati ovdje:
http://www.adria-island.org/hr/apart...ribunj/tribunj

ili

http://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=0696

najbolje da ih nazoves i pitaš, a oni možda mogu i dalje preporučiti.

Tribunj ti ima inače skoro sve, poštu, kafiće, restaće, konobe i to nimalo loše, Konzum par mini privatnih dućana, Movie Pub ( ), jedini bed mi je što nema npr. apoteku nego moraš u Vodice a ad dođeš tamo su nesnosne gužve i mislim da rade dvokratno što mi je totalna nebuloza za špicu sezone. To se možda i promijenilo, ali najbolje da si furaš osnovne stvari iz Zg-a tipa tablete za glavobolju, onaj šumeći kalcij za alergije i ako to... Najbliži vet je u Šibeniku, imala sam čak i broj al sam izgubila. Do Šibenika možeš busom al neznam kako vozi, tamo idem ako baš stvarno moram, jer da imam rolls royce nebi mi se dalo landrat okolo po vrućini Kad sam tamo onda je totalna fjaka i ljenčarenje. Ni u dućkas mi se neda, odvratno! Ja ove godine neidem ako idem onda možda tek u 9 mj.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 12:16   #8
Hvala ti, još ću pogledat za ove apartmane.
Ja isto mislim samo ljenčarit. Malo me strah da se peseki ne razbole (ovo im je prvi put da idu na more ), morem se raspitat o vetu u Šibeniku. Zvati ćemo taksi ako će se nešto dogoditi, ali nadam se da neće biti potrebe.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:39   #9
Kontaktirala sam TZ i rekli su mi da mi o kampu Starine ne mogu reći ništa lijepo
Što se tiće privatnog smještaja, apartmani koji mi odgovaraju financijski ne primaju ljubimce, oni koji primaju su mi preskupi. Ima u Tribunju jedan povoljan i prima ljubimce, ali još mi nisu ništa odgovorili. Uglavnom, pretražila sam cijeli Jadran i sve sam više uvjerena da peseki ostaju doma , a ja ću u Dubrovnik prijateljici.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 09:05   #10
Cool Kamp Starine

Kamp Starine nažalost ne prima kućne ljubimce,iz jednostavnog razloga jer smo mali kamp, te nemamo adekvatan prostor za smještaj istih.
Iskreno žalimo jer nemožemo ponuditi takvu mogućnost.
Ukoliko netko ima prijedlog kako unaprijediti ponudu našeg kampa,
bili bi zahvalni da ga iznese.
akraplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 09:18   #11
Quote:
akraplja kaže: Pogledaj post
Kamp Starine nažalost ne prima kućne ljubimce,iz jednostavnog razloga jer smo mali kamp, te nemamo adekvatan prostor za smještaj istih.
Iskreno žalimo jer nemožemo ponuditi takvu mogućnost.
Ukoliko netko ima prijedlog kako unaprijediti ponudu našeg kampa,
bili bi zahvalni da ga iznese.
Kamp Starine, može li kakav kontakt na privatnu poruku - e-mail, telefon... Zanima me kamp.
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 09:43   #12
Quote:
goranOR kaže: Pogledaj post
ma koje plaze u vodicama i tribunju, malo nize ima super plaza u sovlju i ima par plaza izmedju tribunja i sovlja. tamo idem na more vec dobrih 24 godina.

s ovim se u potpunosti slažem, odlična plaža
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 11:12   #13
Cool Kamp Starine

Svi zainteresirani za Kamp Starine mogu detaljnije podatke pogledati na:

www.kampstarine.com
akraplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 11:39   #14
Quote:
akraplja kaže: Pogledaj post
Kamp Starine nažalost ne prima kućne ljubimce,iz jednostavnog razloga jer smo mali kamp, te nemamo adekvatan prostor za smještaj istih.
Iskreno žalimo jer nemožemo ponuditi takvu mogućnost.
Ukoliko netko ima prijedlog kako unaprijediti ponudu našeg kampa,
bili bi zahvalni da ga iznese.

Ne razmijem što podrazumijevate pod adekvatnim prostorom za smješat ljubimaca. Pa moji psii žive sa mnom u stanu i adekvatan prostor za njih je onaj gdje i ja boravim.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:09   #15
Kamp Starine

Pod adekvatnim prostorom podrazumljevam i prostor u kojem ne boravite
samo vi, nego i svi ostali gosti.
Terase su otvorene, prilazni putevi, kamp također sadrži otvoreni prostor u kojem često borave mala djeca.
Vjerojatno se slažete da vaš ljubimac ne može biti zatvoren cijelo vrijeme.
Neka pravila moraju postojati mi smo se zasad odlučili za ovakvo pravilo,
nadam se da nam to ne zamjerate.
akraplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:40   #16
No dobro, očito nismo na istim valnim dužanima
Pas svakog savjesnog vlasnika među ljudima je na lajni, skuplja iza njega i ne pušta na prostore namijenjene djeci.
Na svu sreću ima puno kampova s otvorenim terasama, prilaznim putevima i sl. koji primaju naše ljubimce, tako da vaš kamp možemo zaobići u širokom luku. Ionako prošle godine nisam dobila niti jedan pozitivan kometar za taj kamp.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 03:10   #17
akraplja, možete li mi reći ima li bungalov klimu, zamrzivač u frižideru i kakva je plaža - jel ima velikog kamenja u moru? Hvala!
ciciban3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 20:29   #18
Netko je rekao da nije čuo dobre komentare za kamp Starine. E pa ima ih!
Mi smo prošlo ljeto bili u tim bungalovima koji su nas oduševili. Naravno, svi oni koji očekuju veću komociju i klimu mogu slobodno zaobići ovu temu. To nisu delux apartmani, ipak je to kamperski smještaj.
U bungalovima ima sve potrebno; kreveti,mini kuhinja sa štednjakom,sudoperom,hladnjakom sa malim zamrzivačem, ormar, kupaonica sa tuš kabinom,umivaonikom i wc-om.
Ispred je terasa sa stolom i klupama. Ništa nam nije falilo. Za tu cijenu i ne treba tražiti više.
Zaista nas smještaj nije puno koštao.
Do mora se valjalo malo prošetati, ali to nije bio nikakav bad.
Što se tiče ljubimaca, ne znam, mislim da svoju djecu ne bih smjestila u prostor gdje je netom prije boravio npr nečiji pas. Znam da ljudi čiste svoje ljubimce,ali ipak za njima ostane ako ništa drugo onda miris. Bez uvrede.
Koliko smo primjetili u kampu Starine najviše gostuju obitelji sa malo djecom.
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 00:09   #19
Zainteresirana sam za ljetovanje u kampu zanima me što točno znači prošetati se do plaže? Koliko su bungalovi udaljeni od plaže?
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 14:21   #20
Quote:
goranOR kaže: Pogledaj post
Mozes slobodno i pjeske do Vodica, uz more nema vise od 20min hoda. Mislim da su sada i postavili rasvjetu na cijelom potezu. Do Sibenika ti ima nekih 15tak kilometara, ali voze autobusi.

Ok Zamalin je dobar kad nema guzve, ali je uglavnom ima uvijek dosta ljudi. A Vodicke plaze su uzas zivi. Imam kucu u Vodicama ali uvijek idem van Vodica na kupanje.
Hej ,zar ne vozi vise Jadrolinija od Vodica do Sibenika?To je bila dobra turica malo da razgledas otoke i Sibenik s mora.Barem onih godina kad sam bio u Vodicama i Tribunju.
55et is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.