Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 17:12   #21
Zahvaljujem
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 12:43   #22
s.oliver

veliko razočarenje danas....dakle sva ta sniženja i sve je ok za 5 ali ponašanje pojedinih prodavačica je
čast izuzecima kao jedna cura prodavačica tu iz Osijeka koja mi je ostavila robu za sniženje(HVALA JOJ ) i dođem danas po to i sve super.vidim da sam uzela dvije slične košulje za muža..jednu vratim a dodam piđamu za malu i tak još jednu majčicu i ostalo..čekam na blagajni red ogroooman i dočekaju te nadr....ne prodavačice još se počnu tamo iskaljivati na meni tipa"jeste vi ovu vreću ostavili na čuvanju " ja kažem JESAm..a one na mene" onda SVE TO MORATE I KUPITI" ja kažem da sam nešto oduzela nešto dodala i ovo kupujem ceh cca 750 kn a one na mene bezobrazno sve tri ovo vam je zadnji put..sve šta ste ostavili MORATE i kupiti..nikada više itd itd bla bla bla..ja u ŠOKU
ma zašto bi ja molim te lijepo MORALA kupiti pod OBVEZNO ono što sam neki dan probala,vidjela,ostavila?? tko je rekao da se MORA to baš TO uzeti?? dakle SRAMOTA za njih dakako...ostavljaš im lovu ,redovi ogromi,svi ostavljaju brdo novca,a one nezahvalne
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 15:27   #23
krpe u tom oliveru su opcenito smece, za jednokratnu uporabu, al kolko sam uspio zakljucit to vecini njihove publike ne smeta buduci da svaki mjesec kupuju po nekoliko majcica, imam takvog frenda, mani kaze da sam lud kad dam 1000Kn z majicu, a on kupi 10 jeftinih dok ja jos uvik ovu jednu nosim

sto se tice kvalitete, imam jednu majicu kratku, dobio sam je nisam kupio, to se raspada nakon 2 pranja, a novu je dobio, opcenito, otpad, radje cu dat 100€ za komad kvalitetne krpe pa nek je nosim 2 ili vise god, a i ne treba bit 100€, pa ni 50, moze se i jeftino kvalitetno nac, ponekad udjem u taj oliver eto tak da vidim da nema mozda nes zanimljivo, ali kad vidim materijal i kvalitetu izrade muka mi dodje, isto ko i new yorker, bio tamo sa prijateljem, ono koda sam na fensi-pazaru, same krpetine...bojim se uzet to u ruke da mi se ne raspadne, al opet svaka roba ima svog kupca jel, iako za te cijene koje za Hr djep nisu niske, trebalo bi se malo pazit i na kvalitetu
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 15:40   #24
ja mislila kupit kaput tamo a sad ne znam
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 15:43   #25
stara kupila jednu njihovu majicu pamučnu i sasvim je ok zasad, kvalitetnog izgleda, odmah mi se svidjela
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 16:27   #26
meni je lijpa njihova odjeća posebno za klince što kupujem ali nakon današnjeg dana razmislit ću hoću li više ući u taj dućan jer kažem prodavačice su bile ajme

nadam se da ovo čita i nekih njihov nadređeni
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 16:33   #27
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
nadam se da ovo čita i nekih njihov nadređeni
Nadam se da čita, pošto je ostavljanje robe sa strane prije sniženja e da bi ju netko kupio na sniženju, prekršaj.

Ontopic, imam dosta njihovih stvari i sve su odlične kvalitete. Samo ne živim u Hr i nijednu od tih stvari nisam kupila u Hr, tako da ne mogu suditi o kvaliteti proizvoda kod vas.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 17:25   #28
Već dvije godine stalno tamo nešto kupujem i u Austriji i u Sloveniji, a i kod nas i baš sam zadovoljna. Ništa se nije stisnulo u pranju, boje su ostale iste, printevi također, konci na svom mjestu...
Čitala sam ovaj topic još i prije i baš sam se iznenadila.
Netko je rekao da se valjda zna dogoditi da nešto od cijele kolekcije ne ispadne baš super,pa je očito netko imao peh kad je taj komad odjeće kupio.
Babydoll84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 18:43   #29
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
meni je lijpa njihova odjeća posebno za klince što kupujem ali nakon današnjeg dana razmislit ću hoću li više ući u taj dućan jer kažem prodavačice su bile ajme

nadam se da ovo čita i nekih njihov nadređeni
Jasno mi je da si ljuta ako si bili neljubazni, ali odlučiti ne kupovati nešto samo zato što su prodavači bili neljubazni mi je Meni su tete u TopShopu prilično neljubazne (možda nekome nisu, ja imam osjećaj da mene mrze ) ali me iskreno zaboli, kupujem tamo i kupovat ću, jer kupujem zbog robe, a ne zbog prodavača/ica.

ONtopic- ne znam kako mi (ili im) to uspijeva, ali ja nijednu stvar koju vidim u izlogu ne vidim u dućanu Zadnjih mjesec dana slinim za jednom torbom, napokon im počne sniženje (s jučerašnjim danom) i jučer dođem i torbe više nema. O sudbo huda A i mislim da sam to već rekla ranije na topiku, stvari su im skroz ok Niš spektakularno, ali ok za na posao, i meni se dosad ništa otamo nije ni raspalo ni razvuklo, dapače, prilično kvalitetna roba
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 19:48   #30
meni oni imaju jako dobre stvari, i uvijek si tamo nesto nadjem. volim s. oliver i imam dosta njihovih stvari. ne tlace me nikakve prodavacice , srecom. uzmem si kaj hocu i isprobavam. a da me tlace, odjebala bih ih na fini nacin. i dosta su mi kvalitetne njihove stvari. zapravo, onoliko koliko platis, toliko i dobijes.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 20:12   #31
Klincu (1 god) tamo kupujem dobar dio garderobe, ima dvije njihove jaknice, hlače, hrpu majica, šal, kapu....Do sad je sve u prvobitnom stanju.
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 12:19   #32
Quote:
FFE kaže: Pogledaj post
meni oni imaju jako dobre stvari, i uvijek si tamo nesto nadjem. volim s. oliver i imam dosta njihovih stvari. ne tlace me nikakve prodavacice , srecom. uzmem si kaj hocu i isprobavam. a da me tlace, odjebala bih ih na fini nacin. i dosta su mi kvalitetne njihove stvari. zapravo, onoliko koliko platis, toliko i dobijes.
Slažem se sa svim rečenim,Imam mnogo njihovih stvari i sve su peri deri
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 20:24   #33
gdje u zagrebu - centru grada ima dućana s.oliver?
Vienna_vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 21:48   #34
nije centar al vidio sam u importaneu jedan nedavno
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 21:51   #35
Quote:
Vienna_vg kaže: Pogledaj post
gdje u zagrebu - centru grada ima dućana s.oliver?
U Tkalči, na početku.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 03:05   #36
Meni je sve super, sve za pet
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 08:57   #37
Kupila sam jednom neku vestu, al mi i nije baš nešto dugo potrajala. Više se točno ne sjećam kako sam ju iznosila. Ugl, baš mi se tamo i stvari ne sviđaju previše.
fors@ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 17:06   #38
meni su njihove 4 majice imale rupicu od one zaštite protiv krađe.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 02:50   #39
ma koje bezobrazne prodavačice...trebate doći u Šibenik i upoznati preljubaznog prodavača...ljigavo ljubaznog...čovjeće kad te se taj uhvati ti ne da nemožes u miru pogledati robu nego ti on konstantno visi nad vratom i dosađuje...a ima tako iritantan osmjeh, rekla bi više retardiran i kad mi na izlazu kaže ''hvala, dođite nam opet'' dođe mi se izrigati. I sada prije nego što uđem u taj dućan provjerim je li on tamo da se slučajno opet ne susretnemo. Ma blažene bezobraznice, dolje ljigavci!!!
tereza_33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 15:37   #40
Ne znam šta ste se toliko razočarali u s.oliveru, ali meni je skroz osređnji. Koliko platim toliko i dobijem. Imam prilično robe od tamo i sve je više manje ok. Nešto bude bolje, nešto gore ali kad kupuješ u takvim dućanima sve je lutrija.
walk_of_life is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.