Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2006., 18:18   #41
gužva,gužva i gužva
moj savjet idi iza Biokova,tj.na Vrgorac
 
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:32   #42
Profi, dignuo si temu staru godinu dana.
Pa da iskoristim priliku da napisem sto je na kraju bilo lani. Prema Peljescu smo isli tom nekom cestom s one strane i izasli smo na magistralu u Makarskoj. Nije bas da smo htjeli tuda, ali na izlazu s autoputa u St nije to bas sjajno 'objasnjeno'. Nije bilo guzve, ali nam se cinilo da se vozimo jako dugo. Na nazad smo isli po magistrali i za cas se dodje u St i nije bilo guzve u nasem smjeru uopce. Putovali smo petkom. Guzva je bila u Omisu prema jugu.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:31   #43
stvarno moram kupiti naočale.....
 
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 06:09   #44
Pitanje a one koji poznaju Trpanj...Da li jos uvek postoji hotel Faraon? Tamo sam letovala nekoliko puta, davno, davno...Jel bio jos neko skoro u Trpnju? Volela bih jos da se informisem...Takodje me zanima da li je neko bio u Strozancu? Nasa skola je tamo imala odmaraliste, zanima me sta se sa njim desilo, tj da li jos uvek postoji.
Skorpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:32   #45
ma trpanj ti je pun bosanaca

i ceha

tj. tako je bilo 80-ih. ja sam se kupala na ceskoj plazi, bilo mi je lijepo. ako ti dosadi, sjednes u auto i ides okolo
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:35   #46
meni je ston lijep.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:40   #47
Quote:
Putnik92 kaže:
Isplati li se pentrat na Sv. Iliju (da li je uopće pametno po ljetnim vrućinama)?
pa jedino uz nekog tko vec ima iskustva sa sv ilijom. ne bi bas preporucila da vrludas sam..nije to neko malo brdasce
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:50   #48
Quote:
emergence kaže:
pa jedino uz nekog tko vec ima iskustva sa sv ilijom. ne bi bas preporucila da vrludas sam..nije to neko malo brdasce
Tamo gore na groblju sam vidio oznake planinarske staze pa mi je palo na pamet...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:56   #49
Quote:
Putnik92 kaže:
Tamo gore na groblju sam vidio oznake planinarske staze pa mi je palo na pamet...
a kaj da ti kazem. kad si vec tako zagrijan odi
ja znam kaj su mi ljudi pricali u vezi sv ilije a i bome sam se nagledala tog brda

u svakom slucaju sretno

p.s. ma kak ti se da planinariti po toj vrucini :ljenčuga:
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 16:41   #50
Znaci, niko nista nece da mi kaze?! Ok...
Skorpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 22:31   #51
Quote:
emergence kaže:
a kaj da ti kazem. kad si vec tako zagrijan odi
ja znam kaj su mi ljudi pricali u vezi sv ilije a i bome sam se nagledala tog brda

u svakom slucaju sretno

p.s. ma kak ti se da planinariti po toj vrucini :ljenčuga:
Nisam baš tako zagrijan, samo pitam.

Ljeti je i meni draže more.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2006., 15:18   #52
trpanj je mrak mjesto...ljetujem tamo otkad znam za sebe jer mi je mama od tamo
nije neka luda zabava, ali idealno a odmor...ima prekrasne plaze, najljepsa plaza na svijetu je divna, negdje desetak kilometara od trpnja prema dubi, ima divno setaliste uz more i par kafica, jedan disko i to je to sto se nocnog zivota tice...
istina je da ima dosta bosanaca i ceha, ali meni ne smeta
sto se hrane tice ima par restorana gdje se moze dobro jesti
a peljesac je meni najnajnaj mjesto na jadranu
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 11:38   #53
Thumbs up trpanj, pelješac

prekrasno mjesto - malo, umiljato i ima dušu. bila sam dolje nekoliko ljeta za redom - skoro i ostala :-) Istina je da nema puno sunca. Plažice su OK - ima ispod hotela Faraon; pa betonska plaža do koje se dođe šetnicom oko mora, sad su nedavno i otvorili svoju web stranicu za detaljnije informacije: http://www.tzo-trpanj.hr/
prošlo ljeto sam bila u Orebići i ne može se mjeriti s Trpnjem. Uspon na sv. Iliju je opasan - tko planira neka ide obavezno u grupi, ponijeti vode, mobitel i javiti ljudima kod kojih ste odsjeli da idete na uspon. Skoro svako ljeto se netko izgubi gore pa se prema toj planini stvarno treba odnositi sa strahopoštovanjem - i iskusni i neiskusni planinari.
Korčula vam je također prekrasna i idealna za izlet.
__________________
mrvica-zg
mrvica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 12:11   #54
moraš pazit ak ideš na trajek ako ti se tak žuri jer sam ja išala prošlo ljeto sredinom 7 mj. na prvi trajekt u jutro i nije bilo mjesta ni na prvom, a ni na drugom pa sam opet išla okolo.
a di ti to ideš na pelješac?
__________________
mrvica-zg
mrvica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 15:41   #55
Kad već ima topic o Pelješcu...
Kak da od Splita dođem do mjesta na Pelješcu iz kojeg ide trajekt do Mljeta? Mislim da se mjesto zove PRAPRATNO ili tako nešto.
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 16:29   #56
ma od Sinja prema Cista Provo, zatim se spustis na Brela (Makarska) i dalje prema jugu - to ti je garantirano najkraca cesta - kakav Split!!! Uostalome, ne znam da li planiras autocestom do povise Splita ali ja starom cestom stignem za nekih 7-8 sati iz Zagreba do iza skretanja za Peljesac a autocestom sam isao jednom i nema sanse opet...
E da, nisam sve procitao ali ako se ide na neki trajekt pozeljno je doci 45+ minuta ranije jer petkom su dobre ljetne guzve a treba cekati barem 1h za slijedeci trajekt...(sto opet dode na isto )
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 01:22   #57
Ne znam za koga je prethodni post ali sam ja pitao kako da dođem od splita do pelješca?biti ću u splitu pa moram iz splita do pelješca pa do meljta...
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:38   #58
http://www.korculainfo.com/mljet/map...esac-ferry.gif
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 09:56   #59
pa od Splita do Peljesca ti je najbolje uz obalu i nista vise - guzve mozda budu ali opet ces prije stici nego da se penjes u brda pa se spustas nazad do mora... Znaci samo uz more, a na Peljescu je jedna cesta tako da nema muke;-)) A sto se tice trajekta, to ti nije problem, podi na jadrolinija stranice... E i da, ako ides posjetiti nacionalni park na Mljetu - 90 kuna ulaz sto ej previse stoga, kada dodes u luku, desno je ulaz u park a jedno 100-200 metara prije ulaza, povise puta, odnosno luke, skrenes pored kuca prema brdu i zacas si na stazi u parku...
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:38   #60

Hvala!

@ na mljetu ću biti tjedan dana. Iz Splita ne idem autom nego busom do negdje pa onda na mljet.
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.