Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2007., 22:30   #61
ovdje imaš par linkova

http://moja.opatija.net/restorani.asp
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 22:33   #62
gdje je najbolje ici ovog ljeta na jadranu? sto se tice nocnih izlazak i tuluma po cijele dane i noci?
plonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 22:35   #63
Quote:
La Havre kaže: Pogledaj post
Hvala na pokusaju ali nigdje nema cjenik..

Samo zelim znati koliko kosta jedna vecera u prosjecnom restoranu?
Koliko kostaju cevapi? i tako slicna brza hrana?
Nemam predstavu uopste koliko kosta.. cisto da se znam orjentisati.
Kod mene u gradu prosjecna vecera je oko 50eura po osobi. Koliko je to u Opatiji? Znam da vas ima dosta koji ste jeli po restoranima u opatiji pa dajte se javite
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 23:49   #64
Večer,
evo za početak preporučujem dva mjesta gdje ćete sigurno dobro i ne skupo pojesti, a to su Boćarija Opatija i restaurant pizzeria Ružmarin. To su dva mjesta u samom centru grada i koga god pitate znati će vas uputiti. I to bi spadalo u kategoriju prosječni restoran. (u boćariji su drveni stolovi, ako vas to ne smeta). Zatim imate još par pizzeria i još jedno mjesto za jela s roštilja i to kod hotela Admiral, a cijene su malo više nego u Boćariji.
U boćariji se mogu pojesti izvrsni ćevapi i slične stvari s roštilja, a cijena porcije ćevapa je 30 kuna, pommes frittes 8 kn, tako da za oko 100-ak kuna za dvije osobe možete dobro pojesti. A u Ružmarinu osim izvrsnih pizza (oko 35-40 kn) imaju i veliki izbor mesnih jela, a cijene su u rasponu od 40-70 kn za jedno jelo. Tako da za puno manje od 50 Eura možete sasvim dobro jesti i piti.
Ako ste više za ekskluzivu onda možete ići u restoran Bevanda i restoran Zelengaj ili na Voloskom (2 km od centra Opatije, ali spada pod Opatiju) u restoran Amfora ili Plavi Podrum. Za te restorane ne znam cijene, ali ako treba lako skočim pogledati.
A kada stižete u Opatiju i gdje odsjedate?
Lijepi pozdrav iz Opatije i ako što trebate, samo pitajte.
Duško
Opatija17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 17:01   #65
U Voloskom postoji jos i Le Mandrach uz dva predhodno navedena. Takodjer bih jos dodao i Kanetu kao mjesto gdje se moze dobro i relativno jeftino pojesti. Ima i Kukuriku u Kastvu (5-7 min. autom od Opatije - meni je sve to Opatija ). Neki hvale i Kameliju na slatini iako nisam tamo bio vise od 10-15 godina tako da ne znam reci kako je sad ...

Gotovo svi moji prijatelji se redovito "dave" u Bocariji jer je rostilj navodno odlican (ne jedem mesa sa rostilja pa ne znam) ali osobno to nikad ne bih nazvao restoranom ...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 03:58   #66
ne znam zasto meni je ta opatija,lovran i ta mjesta oduvijek privlacilo,bio sam u 051,qourum colors,ona dva kafica sto su jedan do drugoga capitano i hemigvej cini mi se
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 08:36   #67
mene zbog prekrasnih djevojaka iz zapadne Europe.

http://www.youtube.com/watch?v=LCSTF85EiQI
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 08:47   #68
Quote:
duchess kaže: Pogledaj post
Hvala na pokusaju ali nigdje nema cjenik..

Samo zelim znati koliko kosta jedna vecera u prosjecnom restoranu?
Koliko kostaju cevapi? i tako slicna brza hrana?
Nemam predstavu uopste koliko kosta.. cisto da se znam orjentisati.
Kod mene u gradu prosjecna vecera je oko 50eura po osobi. Koliko je to u Opatiji? Znam da vas ima dosta koji ste jeli po restoranima u opatiji pa dajte se javite
Teško ćeš naći cjenike na netu.
Za 50eura će se dvije osobe najesti i to u solidnom restoranu, a sa brzom hranom ćeš proći daleko jeftinije kao šta su ti već gore napisali.

Nije ti ovo NL
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 16:15   #69
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
... 051,qourum colors,ona dva kafica sto su jedan do drugoga capitano i hemigvej cini mi se
Ostao je samo Hamingway od svega sta si nabrojao . A on se prosirio u meduvrmenu ...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 23:01   #70
Opatija opet gori!

http://ri.izlasci.net/?cat=gal&idc=67901
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:19   #71
U Opatiji ima previše srednjovječnih razuzdanih Njemica u potrazi za ''ljubavnom''avanturom s mladim i zgodnim lokalnim muškarcima

La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:21   #72
Quote:
La Havre kaže: Pogledaj post
U Opatiji ima previše srednjovječnih razuzdanih Njemica u potrazi za ''ljubavnom''avanturom s mladim i zgodnim lokalnim muškarcima

ajmo galebi sprehenzi dojc,ih habe ajne grose erekcion cvancih centimeter
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:48   #73
Riječki bend Let 3,čak je napisao jednu pjesmu o toj opatijskoj tradiciji staroj 130 godina.

http://www.youtube.com/watch?v=9vMopAvsdg0
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 16:34   #74
Quote:
La Havre kaže: Pogledaj post
U Opatiji ima previše srednjovječnih razuzdanih Njemica u potrazi za ''ljubavnom''avanturom s mladim i zgodnim lokalnim muškarcima

Još da je to Opatija!
Opatija17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 16:59   #75
Quote:
Opatija17 kaže: Pogledaj post
Još da je to Opatija!

to ti je slatina na havajima
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:33   #76
Quote:
duchess kaže: Pogledaj post
Mene interesuju prosjecne cijene rucka ili vecere u restoranima? Trazila sam cjenik bilo kojeg restorana ali izgleda ili ja pogresno trazim ili nista ne postoji na internetu (izgleda bit ce ovo prvo). Ako neko moze da pomogne? Cisto da se orjentiram koliko mi novca treba za hranu za 2 ljudi hvala


hm, u opatiji sam svako malo i nisam primjetila da su cijene vece nego u zg .. kava 9 kn .. rucak u normalnom restacu oko 250 (za dvoje).. imas hrpu pizzerija .. najbolje su u lovranu gdje su isto normalne cijene 35 kn pizza .. dakle nista specijalno .. e sad ako volis malo bolje klopati onda se spremi i na malo bolje cijene ono 500-700-1000 zavisi gdje ubodes .. ali to su ti dobra i razvikana mjesta gdje se ne jede svaki dan .. za tocnije informacije vidi tu na gastronomiji pod restoranima
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 16:20   #77
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 22:56   #78
kakav je hotel residenz? planiram tamo ici a nemam pojma.
marijana_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 21:00   #79
Hotel

Opatija ko Opatija predivna,

Hoteli im zastarjeli - jako.
Hrana dobra, cijene umjerene.

Ali kud god isli ni pod zivu glavu u Grand Hotel Adriatic (ako ocekujete nesto i putujete inace).

Dobijete hotel od 2 zvjezdice za cijeu pet. Ni pod razno.

Mozart, Imperial, znam da ih ima jos nekoliko su stvarno OK.
CroatiaChic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 10:46   #80
Quote:
CroatiaChic kaže: Pogledaj post
Opatija ko Opatija predivna,

Hoteli im zastarjeli - jako.
Hrana dobra, cijene umjerene.

Ali kud god isli ni pod zivu glavu u Grand Hotel Adriatic (ako ocekujete nesto i putujete inace).

Dobijete hotel od 2 zvjezdice za cijeu pet. Ni pod razno.

Mozart, Imperial, znam da ih ima jos nekoliko su stvarno OK.
Na ovo sam morao reagirat, Opatijski hoteli zastarjeli....htl Ambassador, 4 Cvijeta ( 4 zgrade ), htl Agava, htl Bristol, htl Astoria, htl Savoy, htl Mozart, htl Miramar, htl Millenij i dalje da ne nabrajam su hoteli kompletni renovirani prije 2-3 godine i ako si igdje putovao / putovala znat ces da su to jako dobri hoteli. Grand hotel Adriatic je iznimno dobar hotel sa 3 i druga strana sa 4 zvjezdice i lani ovorenim wellness centrom koji moze udovoljit najzahtjevnijim gostima zato molim te cut the crap i ne preporucuj Imeperial koji je uz Kvarner i Residens jedan od rijetkih u koji nije ulozeno nista od 80-tih godina...
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.