Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2015., 21:30   #41
Zna li netko kakva su pravila danas? Naime clan obitelji mi je zavrsio na bolnickom lijecenju (bez dopunskog osiguranja) i lijecnici su rekli da su dan/noc lezanja 2000kn. Sta to sada ispada ako je osoba u bolnici 10 dana da ce racun biti 20000kn? Plus pretrage i sve ostalo? Ili ce racun biti 2000kn bez obzira koliko si u bolnici? Nista vise nerazumijem osim da su postali nenormalni, pa cemu mi se ondam svaki mjesec odbijaju od place pusti novci ako nemam nikakva prava kao obicni osiguranik. Dalje ako se napravi polica dopunskog osiguranja, nakon koliko vremena ona vrijedi tj pocinje teci tj s njom se moze na bolnicko lijecenje? Bio sam na stranicama HZZO-a ali nista tamo nisam shvatio/pronasao.
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 22:43   #42
2000 je max iznos koji se u jednom dolasku moze naplatiti..a dopunsko vrijedi 15 dana od ugovaranja
hatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 08:39   #43
Imam isto upit vezan uz troškove.lezao sam 10 dana u bolnici i bio na operaciji. Jel će to onda sve biti 2000kn ili veći iznos?

Nisam napomenuo, ozljeda na radu je u pitanju

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 16.06.2016. at 18:12.
šaki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 18:09   #44
Ako je priznata ozljeda na radu, nema nikakvog plaćanja i nikakve participacije, sve ide na teret Hrvatskoh zavod za zdravstveno osiguranje zaštite zdravlja na radu. Napominjem, ozljeda na radu mora biti priznata, a ne samo da se dogodila ozljeda u tijeku rada. Dopunsko zdravstveno osiguranje tu je posve nebitno. Nećete platiti niti lipe za bilo što vezano uz liječenje priznate ozljede na radu!
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.