Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 08:21   #941
Quote:
cedrovina kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Tražim suputnika/suputnicu (1 do 2 osobe, ostalo je već premalo auto ) za roadtrip do Nordkappa i neko planinarenje na povratku.

Polazak bi bio 4./5.8. iz Zagreba, a povratak 21./22.8.

Okvirni plan putovanja je Zagreb - Stockholm - Nordkapp - Knivskjellodden (p) - Halti (p) - Lofoten - Alesund - Trolltunga (p) - Preikestolen (p) - Kjeragbolten (p) - Oslo - Zagreb

(p) je predviđena rekreacija na svježem zraku ali nije pod mus, tako da se sve može dogovoriti

Pa eto, inbox je otvoren
zavidim...prekrasna tura
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 13:21   #942
Bok,

Trazim jednu ili vise suputnica koja je zainteresirana za put do Bavarske i Minhena u 6. mjesecu

Toscana/Firenza/Milano isto dolazi u obzir.
Dinche is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 00:49   #943
Yo.

Ide li netko 10.6. u Skopje na festival Zdravo mladi ? Ne ide mi se baš solo, pa ako netko ima mjesto viška u autu ili da idemo bus/vlak/ne znam . M/ž svjedno
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:52   #944
Smile

Pozdrav, planiram volontirat u Portugalu u periodu 23.09. -14.10., vjerovatno negdje na jugu Portugala pa ako je netko zainteresiran pridružit mi se, moze i u jednodnevnom razgledavanju gradova, pošaljite privatnu poruku. Imam 27 god, cura sam iz Splita
Tabbyica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:21   #945
Pozdrav svima

S obzirom da radim u novoj firmi na godišnji mogu krajem 9. mjeseca, svi poznanici, prijatelji i rođaci su na moru u 7. i 8. mj.

Volim putovati po inozemstvu (moji frendovi baš i ne) i imam želju običi što više mjesta dok donekle imam financijske mogučnosti.
Prošlo ljeto obišao sam istočnu Europu izuzev Slovačke (Poljska, Češka, Mađarska) pa bi sada išao na sjever i/ili zapad, španjolska, svejedno.
Jedino bi htio ibjeći Munchen i Veneciju jer sam tamo bio više puta.

Slobodan sam oko 25.9. dva tjedna, pa ako netko ima želju otići bar na tjedan dana negdje može se slobodno javiti.
Osobno bi najradije do Londona/Amsterdama ali kažem, svejedno di izuzev Istoka EU.

M/Ž svejedno, imam 24 godina i iz Zagreba sam. Normalan, prosječno društven tip
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:16   #946
Ima li netko iskustva s traženjem suputnika preko stranice putoholičari-tražim suputnika?
rezonancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:03   #947
Quote:
rezonancija kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s traženjem suputnika preko stranice putoholičari-tražim suputnika?
Prevrti malo stranice pa ćeš naći. Plus, na samim Putoholičarima imaš rubriku iskustva s tražim suputnika.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:07   #948
Večer svima!

Dakle, traže se suputnik/ca/ici za 3 tjedna istraživanja Balija i okolnih otoka. Poželjno bi bilo da ste između 20-30 godina jer eto meni su 22 te bi datum polaska bio 18.11-09.12.

I znam da tražim iglu u plastu sijena, ali što je tu je...
ride away is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 17:11   #949
Znate li koja je dobra stranica za traženje suputnika - travel budya? Mislim na strane, jer su naše sve mrtve i prije ćete naći na smokvici partnere za samo-mazo igre. Neću ulaziti u polemike, ali to je moj dojam koje su mi brojne osobe potvrdili, bilo da se radi o putoholičarima, gdje ni nema puno oglasa, već uglavnom reklame za jeftine letove !

Kao prvo broj oglasa je relativno malen, dobro zlobnici će reći ima desetke oglasa, ali broj se eksponencijalno smanjuje kad recimo uzmete u obzir destinacije koje vas zanaimaju, recimo Europa, a ne Latinska Amerika, također velik broj ljudi tamo je ekipa u srednjim godinama koja traži suputnike za dalja putovanja, stanoviti broj oglasa odnosi se na couchsurfing, autostopiranja, možda se vama takav način putovanja ne sviđa; ženski oglasi su nažalost rodnodiskriminirajući jer osobe ženskog spola bez obzira koje su dobi zahtjevaju isključivo suputnice, nikako suputnike, valjda jel se boje da ne ide s njima bradati krkan koji bih ih mogao zaskočiti, zbariti ili nešto treće?

Mi smo mala zemlja, zapravo dosta konzervativna. Nismo tako otvoreni zbog stila života, ne selimo u druge velike gradove zbog posla kao što je to stil života u velikm zapadnim zemljama. Volio bih prema tome naći neke korektne siteove koji se ne olaćaju, a nisu za dejtanje:

http://www.travel-buddies.com
https://www.triptogether.com/travellers/
https://www.lonelyplanet.com/thorntr...vel-companions

ako neko ima iskustva neko kaže. I molim zaista konstruktivnu raspravu!
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:01   #950
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Znate li koja je dobra stranica za traženje suputnika - travel budya? Mislim na strane, jer su naše sve mrtve i prije ćete naći na smokvici partnere za samo-mazo igre. Neću ulaziti u polemike, ali to je moj dojam koje su mi brojne osobe potvrdili, bilo da se radi o putoholičarima, gdje ni nema puno oglasa, već uglavnom reklame za jeftine letove !

Kao prvo broj oglasa je relativno malen, dobro zlobnici će reći ima desetke oglasa, ali broj se eksponencijalno smanjuje kad recimo uzmete u obzir destinacije koje vas zanaimaju, recimo Europa, a ne Latinska Amerika, također velik broj ljudi tamo je ekipa u srednjim godinama koja traži suputnike za dalja putovanja, stanoviti broj oglasa odnosi se na couchsurfing, autostopiranja, možda se vama takav način putovanja ne sviđa; ženski oglasi su nažalost rodnodiskriminirajući jer osobe ženskog spola bez obzira koje su dobi zahtjevaju isključivo suputnice, nikako suputnike, valjda jel se boje da ne ide s njima bradati krkan koji bih ih mogao zaskočiti, zbariti ili nešto treće?

Mi smo mala zemlja, zapravo dosta konzervativna. Nismo tako otvoreni zbog stila života, ne selimo u druge velike gradove zbog posla kao što je to stil života u velikm zapadnim zemljama. Volio bih prema tome naći neke korektne siteove koji se ne olaćaju, a nisu za dejtanje:

http://www.travel-buddies.com
https://www.triptogether.com/travellers/
https://www.lonelyplanet.com/thorntr...vel-companions

ako neko ima iskustva neko kaže. I molim zaista konstruktivnu raspravu!
Ja ne želim rasprave da odmah kažem Preko Putoholičara sam kao cura dva puta našla po dva muška suputnika (doduše sve se to dešavalo prošle godine) i postali su mi prijatelji za cijeli život te i dalje skupa putujemo i privatno se družimo. Istina je da se cure skoro nikad ne jave (čak niti na naše oglase gdje smo mi dvije cure tražile suputnike) ili se jave ali se na kraju ipak predomisle. Mislim da ih je strah i svakako su u manjini. Sve ovisi i o vremenu kada gledaš oglase i kako te sreća potrefi. Mi smo našle tih 4 dečka (2*2 putovanja) nakon valjda 100 debila koji su se javili tako da - nije lako. Ali neka te ne obeshrabri, može se. Eto, samo to Za strane stranice stvarno nemam iskustva niti moji poznanici pa ne mogu pomoći.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:02   #951
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
ženski oglasi su nažalost rodnodiskriminirajući jer osobe ženskog spola bez obzira koje su dobi zahtjevaju isključivo suputnice, nikako suputnike, valjda jel se boje da ne ide s njima bradati krkan koji bih ih mogao zaskočiti, zbariti ili nešto treće?
Ovo iskače iz gotovo svakog ženskog oglasa, po procjeni je većina i tako single,jer da su u paru išle bi sa tim parom, mogle bi upoznati čovjeka svog života, jedan zajednički interes, putovanja već imaju.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:51   #952
http://www.riopricesaputovanja.com/v1/trazim-saputnika/
veruda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:45   #953
Znam da su mi šanse male i nikakve, ali da li ima neka ženska osoba koja je zainteresirana za putovanje u USA preko agencije u prvoj polovici kolovoza 2018. (tada imamo kolektivni godišnji, sve ostalo mi je problem dobiti cca 15+ dana slobodno).

Našla sam 2 programa koja su mi zanimljiva i za koji mi treba suputnica za dvokrevetnu sobu.
Jedan je Samoborčekov (Velika američka tura, nisu još objavili polaske za 2018. ali trebali bi uskoro, kako su mi u agenciji rekli, program će biti isti kao i u 2017. godini), a drugi koji sam gledala je Kaiser Putovanja, program Američki san.
Gledam agencijske programe jer bih to plaćala na rate, mislim da mi je tako lakše zatvoriti financijsku konstrukciju
Inače imam 35 godina, putovala sam na daleke destinacije i u svom i u agencijskom aranžmanu, mislim da sam dosta prilagodljiva i ugodna suputnica.
Pa ako je netko zainteresiran, javite se
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 09:44   #954
Pozdrav, htjela bi putovati u Barcelonu negdje u 5.mj po dogovoru, pa ako ima neka zenska osoba zainteresirana (ja 24 god). Takodjer neka kraca vikend putovanja, na bliza odredista, npr.negdje na more, u Zagorje, do susjednih zemalja...javite se
Šarenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 15:16   #955
Obzirom da ima zasebna tema ja se unaprijed izvinjavam administratorima sto cu i ovdje postirati, ali tema kao tema nije bas uocena pa slabo da mi se ko javlja. Na ovoj temi je veca guzva pa da probam ovdje:

Postovani planinari!
Kao veliki ljubitelj planina, prirode mnogo volim da gledam emisije o preživljavanju na Diskavery kanalu, tako da sam došla na ideju da i sama sa grupom planinara nešto organizujem, nešto što ne bi baš bilo tako esktremno kao u tim emisijama, mislim, ne bismo jeli zmije, skakvce i slično, ali bismo krenuli put divljine sa šatorima, pa pravac na more. Moj prijedlog bi bio da putujemo iz Osijeka pa na dalje kroz Bosnu (jako dobro poznajem puteve i planine u BiH), sa ruksacima, šatorima i pješobusom. U Bosni možete da kampirate po planinama bez problema, stoga i predlažem kao polaznu tačku Osijek, da bismo stigli što prije u BiH da možemo bez problema raširti šator gdje hoćemo U slučaju loših vremenskih uvijeta, prenoćili bi u planinarskom domu negdje na planini.
Za ovaj put potrebna je što veća grupa planinara/putnika (ipak prednost dajem planinarima jer oni ovo mogu da izdrže za ostale ne znam), a put bi trajao od 1.7. pa do 15.8. Išli bismo jednim putem do mora, a vratili se drugim (sve pješke). Također nije važno hoćete li vi moći izdržati svo vrijeme (što ni za sebe ne garantiram), ali nije samo u pitanju izdržljivost već i životne obaveze, tako da u bilo koji termin možete "uskočiti" na par dana tj.koliko vi možete.
U slučaju da vas bude mnogo zainteresiranih, napraviću grupu na FB, gdje ćemo moći online razgovarati i dogovarati o svemu.
Fina ideja, samo treba realizirati.
Ja vjerujem, da je moguća.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 13:15   #956
Netko raspoložen za Barcelonu krajem 11., početkom 12.? Našla sam karte iz Dubrovnika za 66€ Imam 23 godine, ako je bitno
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 20:48   #957
Jednodnevni izleti

Hello ljudi, malo dižem temu
Jel ima itko zainteresiran za upoznavanje susjednih zemalja u smislu jednodnevnih izleda u Italiju/Sloveniju/Austriju/Njemačku/Austriju/BiH/Srbiju?
Tražim suputnika jer moji prijatelji nisu zainteresirani za putovanja, a sad stvarno ima odličnih ponuda, tipa za veneciju organizirano putovanje od 209 kn i tako dalje. Ako vas zanima malo razgledavanje gradova i malo lagani chat (tko zna mžad se i skompamo ) sam mi se javite tu ili u PP.
Malo da steknete dojam, cura sam, imam 21 godinu, iz Zga sam pa bi idealni polasci bili iz Zga, studentica sam.
Stvarno mi nije bitno kolko godina imate ni kojeg ste spola ni statusa, samo da imate volju i da si želite sami malo priuštiti noviizazova.
Hvala na čitanju i DA! Ako sami niste zainteresirani a znate nekog da je, dajte pliz proslijedite toj osobi
Novedies is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 17:42   #958
Stranice/aplikacije za planiranje putovanja

Bok! Da li mi može netko preporučiti neki web site gdje se može pronaći netko za putovanje? Drugim riječima, mjesto gdje oglasite period u kojem želite nekamo putovati/ljetovati/zimovati pa da vam se netko javi zbog zajedničkih interesa, podjele troškova i slično? Hvala
__________________
Princ
PRINC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 17:55   #959
Bok!
Netko za dolazak na more?
Tražim suputnicu za odlazak na more iza 14.08. To je period iza kojeg sam na god. odmoru, a igrom slučaja ispalo je da ili ću ići sam (draga je uhvatila krivine) ili moram sa svojih 36 god voditi frendove do čega mi baš i više nije.
Troškove putovanja i smještaja snosim ja, a sve ostalo je stvar dogovora. Mjesto biramo zajedno makar više volim južni dio Jadrana.
Za sve ostale detalje i eventualne predrasude slobodno mi se obratite u privatnoj poruci.
Hvala
__________________
Princ
PRINC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 16:23   #960
Quote:
PRINC kaže: Pogledaj post
Bok! Da li mi može netko preporučiti neki web site gdje se može pronaći netko za putovanje? Drugim riječima, mjesto gdje oglasite period u kojem želite nekamo putovati/ljetovati/zimovati pa da vam se netko javi zbog zajedničkih interesa, podjele troškova i slično? Hvala
Couchsurfing
TheLizardKing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.