Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2013., 19:45   #61
Quote:
cokolada_mljeko kaže: Pogledaj post
Hej, sorry što tu postavljam ovo pitanje, al tražim po netu i ne mogu pronac odgovor.

Zanima me za koliko bi od prilike trebala biti vidljiva neka uplata preko pošte na npr.neki račun u PBZ-u?

Jel moguce da im treba tjedan dana pa i više?
Jesi li slao/la paket s otkupninom?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 19:21   #62
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Jesi li slao/la paket s otkupninom?
Nisam slala nikakav paket, samo sam uplatila preko pošte određenu svotu na račun u banci.
cokolada_mljeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 22:24   #63
da me otvaram novu temu... znači, uskoro počinjem sa prodajom odjevnih predmeta na nekoliko stranica i zanima me da li moju poslati majicu/majice u onoj običnoj žutoj kuverti sa mjehuričima i da na nju naljepim običnu poštansku marku? max,težina bi bila pola kile
ili trebam plaćati onu pravu poštarinu?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 23:03   #64
u kovertu moze do 2 kg i to ide kao pismo, ali salji kao preporuceno

@cokolada_mljeko ma puno je tj dana
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 18:00   #65
Imam jedno pitanje o vračenim pošiljkama.

Naime, poslala sam paket za englesku 3.1. I nekidan mi je došla obavijest (donio poštar na vrata i morala sam platit 10kn da preuzmem kovertu) da je pošiljka vračena i nek si dođem po nju.

Naravno, bjesna sam.
Em sam platila 220 kn da se pošalje, em je trebalo preko 3mj da imam saznanje da je vračen nazad... Za paket kojem inaće treba 3-5 dana da dođe na adresu im je trebalo 3mj da ga vrate.

To je bio Božićni poklon sa zakašnjenjem jer i tako nisam imala novaca da poašeljm i kad sam napokon sklepala oni mi ga vrate

Da li se išta može po tom pitanju učinit?
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 00:52   #66
zanima me kad uđemo u EU oće li poštarine u slanje unutar EU-a biti jeftinije
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 01:02   #67
šaljem prvi put neki paket ,pa me zanima sa kakvim papirom mogu omotati taj paket? šaljem mobitel unutra
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 15:05   #68
Ulaskom u eu dali cemo slati pakete unutar eu po jeftinijim cijenama
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:14   #69
Pozdrav, zanima me dali iko zna ako falijem jedno slovo u adresi pri slanju, dal to znači da ima problema i neće znat gdje to slat? Jel mogu to ikako riješit? Tek sam sad vidio da sam nadodao jedno slovo viška u adresu.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:26   #70
mislim da ne bi trebalo biti problema, jer postari koji dostavljaju, manje vise znaju koje gdje, ako dostavljaju godinama pa se i nauce

i to ako fali neko slovo ili ima viska, pitanje da li bi netko i skuzio
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:29   #71
Ma čak sam na kovertu dobro napisao, nego sam slao pouzećem, i samo sam na oni kockasti papir potvrde i ja mislim na uplatnicu krivo napisao. Trebalo je bit Zavrtna, a ja sam napisao Zavrtina. Ostalo je sve točno.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 18:30   #72
Opet bi mi trebala vaša pomoć. Ako naručujem paket na adresu mog stanodavca, s njegovim imenom i prezimenom:
a) kako ću se potpisati dostavljaču (ili stavim napomenu u zagradu da je paket za mene?)
b) prevozi li HP velike pakete od po 2-3 kg i više direktno stanarima u zgradama ili poštar samo ostavi žutu ceduljicu i primatelj sam ide po paket (u tom slučaju bi moj stanodavac morao preuzeti paket umjesto mene )
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 18:53   #73
zatrazi paket na svoje ime i prezime i navedi adresu na koju hoces, da ti dode paket

sto se tice dostave, ne znam tko ti salje i kako

hpex dostavlja pakete, pa tako i posta (obican paket), al se to placa par kn vise i to placa inace posiljatelj, nije uvijek tako jer znaju i dostavljati pakete, bez da se ta usluga plati

ako ne bi stavila svoje ime za dostavu, ti taj paket neces moci ni pokupiti u posti, ako te slucajno postar ne nade kad bude dostavljao

i da zalijepi si prezime na kaslic, a mozes i na zvono, da te postar moze uopce naci na toj adresi


znaci postaru je samo bitno, da ima adresu, ime i prezime tvoje

Zadnje uređivanje yello : 30.08.2013. at 19:03.
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 21:26   #74
Hvala, ali ne mogu zalijepiti svoje ime jer kaslić dijelim sa stanodavcem, odnosno njemu tu dolazi neka pošta. Onda mi je bolje ne naručivati.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 21:34   #75
kako ne mozes??

nema mjesta ili sta??

kako ja mogu i masa drugih ljudi primati pakete godinama, bez obzira sto na kaslicu stoji prezime od stanodavca

sry al pravis frku bzvz
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 21:41   #76
kupi si kaslić onda

sve može kako je yello rekao, ako mislis da ne može, onda neka ti adresa bude tvoje ime prezime a u zagradi (kod stanodavca) problem riješen
e sad jedino ako se stidiš svojih paketa, onda je jedino opcija kupit kaslic ili kod primatelja (sebe) naves poste restante, bez adrese, samo poštanski broj, pa ces šetat do pošte
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 21:50   #77
kaslici kostaju

evo ja bi to napravio ovako da si mi ti stanodavac

bas mi pade na pamet, da kod mene na jednom kaslicu stoje 3 prezimena i nije nikakav problem, svi primaju postu u jedan te isti kaslic



Zadnje uređivanje yello : 30.08.2013. at 21:59.
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 22:17   #78
Mislila sam da na kasliću smije biti ime i prezime samo jedne osobe.
Ok, onda ću zalijepiti svoje ime i prezime, pa maknuti kada dostava stigne.
Nije ništa čega bih se sramila.

Hvala na pomoći.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 22:38   #79
ma nista

a ono kazem, postaru je jedino bitno da ima tog imena, gdje paket mora dostaviti

najbolje tako ona, stavis, pa maknes i kad budes opet trebala kaslic, samo zalijepis
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 12:56   #80
Hrvatska pošta i paketi...pomoć

Ne znam gdje da postavim temu, a hitno je.
Koliko dugo dolazi paket (cipele) relacija Slavonski Brod-Koprivnica ako je paket slan obično. Žena na šalteru tvrdi da će doći do petka, ali ja nisam optimistična zbog stalnih propusta HP-a.

Kakva su vaša iskustva? Pomagajte
Diorova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.