Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 12:01   #21
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Ali, ne znam kakve su cijene u ZG ali kod nas se već za 500 kuna mjesečno može osigurati osoba da dođe i izvede psa dok ste na poslu..
Pogledaj temu Šetači pasa. Ne ulazeći u ostale pojedinosti, nalazi se šetnja i za 15 kn po satu. Puta 20-ak radnih dana - to je 300-tinjak kuna mjesečno. Tako da ovo "već" i nije nešto.

P. S. No, kava vam je jeftinija, priznajem.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:10   #22
Hm...da...viš' u pravu si ali je valjda manja konkurencija ovdje pa i veće cijene..osim kave
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 17:55   #23
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
Nažalost, nisam još čula za odvjetnički ured(niti javnobilježnički)gdje bi to bilo dozvoljeno, tako da ja za svoje moram organizirati barem čuvanje da nisu same preko osam sati.
Jel smijem napisati tu ime javne bilježnice?
Ako ne - to je javna bilježnica na Kvatriću, dozvoljava dovođenje pasa u ured, a i ona sama ima prekrasne pse.
Ja sam joj rekla da bih kod nje radila i za minimalac, i manje od minimalca, samo da mogu pasice voditi na posao sa sobom

U firmi u kojoj radim mogu povesti psa na posao iznimno, npr.ako je bolestan pa ga trebam držati pod nadzorom ili nešto tako, svakodnevno mi nisu dozvolili iako sam sama u uredu, i uglavnom ne radim direktno sa strankama
__________________
...& found
::Lost:: is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:59   #24
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
O, pa to je super!
A kakva je politika tamo sa zaposlenicima, da li bi i oni smjeli dovesti pse ili to smije samo ona pošto je njezin ured?
To stvarno ne znam. Kaže da je jednom ga čak vodila na sud na raspravu jer ga nije imala kome ostaviti i cijelo vrijeme joj je bio pod nogama
Ma žena je genijalna, gdje god idu i on ide s njima i kad van putuju i na more i svugdje. Malome je upala žlica u med.
Leo 031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 04:44   #25
Lost i Leo to su stvarno super primjeri i pokazatelji da ide na bolje po ovom pitanju.
Iznenadilo me za odvjetnicu i JB, ali vidiš kako je to lijepo kad se ovako ugodno iznenadiš, svaka čast!
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 05:09   #26
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
Lost i Leo to su stvarno super primjeri i pokazatelji da ide na bolje po ovom pitanju.
Iznenadilo me za odvjetnicu i JB, ali vidiš kako je to lijepo kad se ovako ugodno iznenadiš, svaka čast!
Ide na bolje, da, ali jako polako. Ma samo da se oslobode predrasuda da pas smrdi, da će vršiti nuždu po uredu, da će lajati i skakati na stranke, i uništavati imovinu.
__________________
...& found
::Lost:: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 10:11   #27
Bok svima
Da malo refreshamo temu
Ima kakvih novosti, novih tvrtki itd

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk 2
__________________
ja
elrond83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 11:29   #28
Banka

Hajde da i to doživim. Banka u koju možemo sa psom:

Dokazni materijal:



Još samo da vidimo kakve uvjete poslovanja nude, pa Luna otvara račun.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 11:30   #29
ja imam kod njih kredit za auto stalno mi neke kamate stavljaju iako sam uredan platiša. ma sve su banke u kukiju
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 11:39   #30
Mi smo dog friendly tvrtka a cure su s nama jednom išle na FPZG na posao


Hali je zažvalila jednog profesora
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:28   #31
Frendica je radila u Purini i smjela je sa psom dolaziti na posao
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:54   #32
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Hajde da i to doživim. Banka u koju možemo sa psom:

Dokazni materijal:



Još samo da vidimo kakve uvjete poslovanja nude, pa Luna otvara račun.
Pa da, pisalo se o tome već na nekoj temi ovdje, koliko se sjećam forumašicu je zaposlenica zamolila da izađe jer je pas bio ''prevelik'', unatoč znaku.

Nego, mene zanima, jel se u bilo koju njihovu poslovnicu može sa psom ili samo u određene?
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:19   #33
Tvrtka susjed - sky link je apsolutno dog friendly, dva labradora su tamo gotovo dio inventara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:49   #34
Bella je bila nekoliko puta sa mnom na poslu cijeli dan, a još više puta je došla u posjet. Bilo bi to i češće, ali ured nam je unajmljeni kat zgrade jedne banke gdje je na ulazu u zgradu znak da je zabranjeno psima. Kako je manji pas, stavim je pod ruku i brzo hodam do naših prostorija
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 21:04   #35
MojPosao - dog friendly
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 21:15   #36
Ja za MojPosao čula da direktoru, a ni svim kolegama nije najdraže kada je pesek u uredu.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 21:30   #37
Quote:
thomary kaže: Pogledaj post
Ja za MojPosao čula da direktoru, a ni svim kolegama nije najdraže kada je pesek u uredu.
Ja iskreno to nisam čula
Peseki nisu u dijelu gdje dolaze klijenti i kandidati na razgovore.
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 22:19   #38
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ja iskreno to nisam čula
Peseki nisu u dijelu gdje dolaze klijenti i kandidati na razgovore.
Ma znam... Znam nekoga tko radi tamo...
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 22:29   #39
Quote:
thomary kaže: Pogledaj post
Ma znam... Znam nekoga tko radi tamo...
Možda toj osobi nisu peseki po volji pa kao direktor nije baš sretan
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 12:16   #40
Nisam u Hr, u Beogradu sam.
Moj muza moze da dovede naseg psa na posao, ali da ne bude bas svakog dana ceo dan. Najvise je bilo po 4 h 10 dana.

Ja radim od kuce,2 posla. Kada moram do kancelarije, mogu da ga povedem.U jednoj kancelariji je inace uvek macka, retko se seta po osatku firme.

Smeta mi sto nema pet frendli muzeja i bar neka apoteka.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.