Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2013., 21:29   #61
i koliko se da zaradit na tome?
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 16:23   #62
uff, kako je forum trul
pa dajte bananu čovjeku više, 9 postova čistog spama
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 22:00   #63
Question 123

jer mi mozes objasnit malo detaljnije o tome zarađivanju prek interneta,jer to mozda samo za starije ili kak vec, molio bih ako mozete manje koristit strucne izraze
bubicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 00:14   #64
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
evo da vam se i ja javim,ja ne zivim od toga,ali lagano bi mogao,ja zaradujem toliko da mogu zivjeti od toga,o cemu se radi?

gledam reklame na bux stranicama i zaradujem cente,to je malo novca,ali ako se uclanite na puno stranica,jako puno onda se moze

to uzima puno vremena?

naravno,registrirajte se na samo 12 stranica koje nude 0.0001$ po kliku i uzet ce vam 2 i pol sata ili tri dok si rekao keks,a zaradit ces mozda 10 centi ili malo vise
neisplativo?

pa kako onda zaraditi?

ono sto sam ja kao programer razvio je autobot ili autoclicker koji klika sam reklame,primjer,uclanim se na 300 ili 500 stranica (ja ih trenutno imam 1200) i kliknem start i moj autobot gleda reklame,dok ja bezbrizno surfam internetom

moj autobot je toliko pametan da izbjegava anticheat oglase,ili oglase koje moras gledat da bi bio kreditiran,on cak i gleda napgradne adgrid reklame u kojima mozete osvojiti 5$ dnevno,sve to na 1200 stranica,dnevno vrtim oko 50$ oduzevsi 20% scam koje se desavaju,ja jednostavno updateam stranice i registriram se na nove

uskoro planiram i prestat raditi i osloniti se iskljucivo na ovo,kad prijedem prag od 500 kn dnevno

eto,ako nekoga jos zanima nesto nek pita ovdje ili na privat

Da li me mozete kontaktirati,da pitam oko detalje?
nella2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 00:19   #65
Quote:
medenipesek kaže: Pogledaj post
Zarada koristeci Bing traziicu umjesto Googla. Bing u namjeri da pretekne Google place svoje lojalne korisnike za lojalnost u Amazon i drugim gift cards
Dakle, samo se treba registrirati i surfati umjesto Googleom -Bingom.
http://rexrk.com/?a=13090&c=19536&s1=

Kolika je zadrada na tome?
nella2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 13:36   #66
Quote:
nella2002 kaže: Pogledaj post
Kolika je zadrada na tome?
Nije ti to dostupno za Hrvatsku
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 00:05   #67
Da li je netko probao raditi preko http://Earn4Family.com/?share=8629 ?Ja sam se registrirala neki dan pa me zanima da li se stvarno isplaćuje novac za to! Oduvijek sam bila skeptična prema tim zaradama preko neta pa bi molila ako je netko imao iskustva. Hvala
mala-ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 15:44   #68
Smile ear4family

Quote:
mala-ivkica kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao raditi preko http://Earn4Family.com/?share=8629 ?Ja sam se registrirala neki dan pa me zanima da li se stvarno isplaćuje novac za to! Oduvijek sam bila skeptična prema tim zaradama preko neta pa bi molila ako je netko imao iskustva. Hvala
Earn4family je tek nesto novo na trzistu. Tako pise na netu, ali vec ima puno clanova?

Razmisljam i ja da se registriram, vi vec jeste! Javite nam kako ide?

Hvala
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 18:14   #69
Ako vas zanima zarada na raznim stranicama pošaljite mi privatnu poruku, da ne spamam
duc126d is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 14:27   #70
Thumbs up

Quote:
mlada1 kaže: Pogledaj post
Earn4family je tek nesto novo na trzistu. Tako pise na netu, ali vec ima puno clanova?

Razmisljam i ja da se registriram, vi vec jeste! Javite nam kako ide?

Hvala
Ok.. nema problema, javim za mjesec dana ako bude kakvih para
mala-ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 15:02   #71
citam te postove zarada,zarada,kako zaraditi preko interneta a da ne ulažem novce e pa nema toga to možete zaboraviti, a ove stranice sta je neobux,i to za 1 cent ROFL kidam se od smijeha,nema vam tu para probao sam masu tih stranica i nista samo cete izgubit živce klikajuci na reklame a neko lijepo zivi sta vi klikate
500SW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 01:02   #72
Na neobuxu s tim možeš izvuć 3-4$
e ja mislim da nemoš, nema toliko reklama da on klika.
nemožeš čak ni 1$ zaradit na dan!
cuki09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 01:04   #73
Quote:
500SW kaže: Pogledaj post
citam te postove zarada,zarada,kako zaraditi preko interneta a da ne ulažem novce e pa nema toga to možete zaboraviti, a ove stranice sta je neobux,i to za 1 cent ROFL kidam se od smijeha,nema vam tu para probao sam masu tih stranica i nista samo cete izgubit živce klikajuci na reklame a neko lijepo zivi sta vi klikate
to sam i ja mislio ali već sam 15 dana na neobuxu i zaradio sam 10$ ispunjavajući nekakve jednostavne questove tzv. minijobs!
cuki09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 23:37   #74
samo ti ispunjavaj ...
500SW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:48   #75
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
evo da vam se i ja javim,ja ne zivim od toga,ali lagano bi mogao,ja zaradujem toliko da mogu zivjeti od toga,o cemu se radi?

gledam reklame na bux stranicama i zaradujem cente,to je malo novca,ali ako se uclanite na puno stranica,jako puno onda se moze

to uzima puno vremena?

naravno,registrirajte se na samo 12 stranica koje nude 0.0001$ po kliku i uzet ce vam 2 i pol sata ili tri dok si rekao keks,a zaradit ces mozda 10 centi ili malo vise
neisplativo?

pa kako onda zaraditi?

ono sto sam ja kao programer razvio je autobot ili autoclicker koji klika sam reklame,primjer,uclanim se na 300 ili 500 stranica (ja ih trenutno imam 1200) i kliknem start i moj autobot gleda reklame,dok ja bezbrizno surfam internetom

moj autobot je toliko pametan da izbjegava anticheat oglase,ili oglase koje moras gledat da bi bio kreditiran,on cak i gleda napgradne adgrid reklame u kojima mozete osvojiti 5$ dnevno,sve to na 1200 stranica,dnevno vrtim oko 50$ oduzevsi 20% scam koje se desavaju,ja jednostavno updateam stranice i registriram se na nove

uskoro planiram i prestat raditi i osloniti se iskljucivo na ovo,kad prijedem prag od 500 kn dnevno

eto,ako nekoga jos zanima nesto nek pita ovdje ili na privat
Pazi ovo, napisao si na pocetku da zaradjujes da bi mogao zivjeti od toga.

De molim te objasni mi kako?
Ako imas danas 20 linkova koje trebas posjetiti , za svaku posjetu dobijes maksimalno $0.002, uzmimo u obzir da radis na 100 stranica, nemoguce je na 100 al eto cisto radi rasprave.

20x0.002 = 0.04
0.04x100 = $4 = 22.45 HRK.

Eto ti tvoja zarada, moras raditi na 100 stranica , i svaka od njih mora dnevno imati 20 linkova za posjetiti (obicno imaju oko 12) da bi zaradio 22 KN.

Samo se pitam kad ce se ljudi okaniti PTC sajtova i shvatiti da od toga nece nikad imati zaradu. Pa bar ne navlaciti druge na to.
__________________
[
Axnoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:51   #76
Quote:
500SW kaže: Pogledaj post
citam te postove zarada,zarada,kako zaraditi preko interneta a da ne ulažem novce e pa nema toga to možete zaboraviti, a ove stranice sta je neobux,i to za 1 cent ROFL kidam se od smijeha,nema vam tu para probao sam masu tih stranica i nista samo cete izgubit živce klikajuci na reklame a neko lijepo zivi sta vi klikate
Nemoj tako, na PTC sajtovima se dnevno moze zaraditi pa cak i $0.1.
Usput postoje stranice na kojima se moze zaraditi bez ulaganja.
Ali se radi Affiliate marketing, vecina ljudi to ne voli ili ne zna da radi. A sto se tice affiliate marketinga za sada je najbolji nacin zarade na internetu.
__________________
[
Axnoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:55   #77
Quote:
mala-ivkica kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao raditi preko http://Earn4Family.com/?share=8629 ?Ja sam se registrirala neki dan pa me zanima da li se stvarno isplaćuje novac za to! Oduvijek sam bila skeptična prema tim zaradama preko neta pa bi molila ako je netko imao iskustva. Hvala
Pa ako vec postavljas pitanje, i pravis se da ne znas. postavi bar kako treba link.
http://earn4family.com/
__________________
[
Axnoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 15:27   #78
Quote:
cuki09 kaže: Pogledaj post
to sam i ja mislio ali već sam 15 dana na neobuxu i zaradio sam 10$ ispunjavajući nekakve jednostavne questove tzv. minijobs!
pratim i neobux forum, pogledajte šta je jedan uspio zaradit
http://prntscr.com/286vie
pročitaj blog http://neobuxzaradaa.blog.hr/
cuki09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 15:29   #79
Red face

Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
evo da vam se i ja javim,ja ne zivim od toga,ali lagano bi mogao,ja zaradujem toliko da mogu zivjeti od toga,o cemu se radi?

gledam reklame na bux stranicama i zaradujem cente,to je malo novca,ali ako se uclanite na puno stranica,jako puno onda se moze

to uzima puno vremena?

naravno,registrirajte se na samo 12 stranica koje nude 0.0001$ po kliku i uzet ce vam 2 i pol sata ili tri dok si rekao keks,a zaradit ces mozda 10 centi ili malo vise
neisplativo?

pa kako onda zaraditi?

ono sto sam ja kao programer razvio je autobot ili autoclicker koji klika sam reklame,primjer,uclanim se na 300 ili 500 stranica (ja ih trenutno imam 1200) i kliknem start i moj autobot gleda reklame,dok ja bezbrizno surfam internetom

moj autobot je toliko pametan da izbjegava anticheat oglase,ili oglase koje moras gledat da bi bio kreditiran,on cak i gleda napgradne adgrid reklame u kojima mozete osvojiti 5$ dnevno,sve to na 1200 stranica,dnevno vrtim oko 50$ oduzevsi 20% scam koje se desavaju,ja jednostavno updateam stranice i registriram se na nove

uskoro planiram i prestat raditi i osloniti se iskljucivo na ovo,kad prijedem prag od 500 kn dnevno

eto,ako nekoga jos zanima nesto nek pita ovdje ili na privat
ako želite neku zaradu preko neta posjetite ovaj link
http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=309137
funkcionira i nije prevara za čudo
marinapoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 15:32   #80
Quote:
Axnoid kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, na PTC sajtovima se dnevno moze zaraditi pa cak i $0.1.
Usput postoje stranice na kojima se moze zaraditi bez ulaganja.
Ali se radi Affiliate marketing, vecina ljudi to ne voli ili ne zna da radi. A sto se tice affiliate marketinga za sada je najbolji nacin zarade na internetu.
probajte ovaj link za zaradu
http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=309137
marinapoli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.