Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2017., 16:27   #21
Zoe leggins

Evo, drage cure, dokaz da je Zoe samo kopija, kao što se već pisalo o tome: http://www.gamiss.com/cheap/pants-le...tm_campaign=FB
Iste tajice za 5 do 10 dolara. Tipično za nas, kiti se tuđim perjem. Ja sam bila oduševljena kada sam prvi put vidjela Zoe tajice, naručila sam dva para i jedan mi je došao u krivoj veličini, a drugi par tajica bio je rasparan. Žalila sam se te su mi rekli da im moram vratiti tajice koje sam dobila i da će mi poslati nove. Bila sam užasno nanervirana, tražila sam povrat novca i nove tajice a ne da zbog njihove greške moram gubiti vrijeme i ići na poštu vraćati stare tajice te ponovno ići na poštu kad mi dođu nove, a ja nemam ništa od toga. No, oni su inzistirali na tome da im moram vratiti te stare i pitala sam ih kao u stilu, pa nije da ćete sada te tajice preprodati nekom drugom i nisu mi ništa odgovorili. Customer care jako loš, komunikacija na nivou osnovne škole, na poruke odgovaraju sporo. Za tu cijenu, govorimo o tajicama od 50 eura skoro, mogli bi biti uslužniji i ljubazniji. Htjela sam im ostaviti review na faceu, ali naravno, nemaju tu opciju.
Globetrotter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 16:37   #22
Quote:
Globetrotter17 kaže: Pogledaj post
Evo, drage cure, dokaz da je Zoe samo kopija, kao što se već pisalo o tome: http://www.gamiss.com/cheap/pants-le...tm_campaign=FB
Iste tajice za 5 do 10 dolara. Tipično za nas, kiti se tuđim perjem. Ja sam bila oduševljena kada sam prvi put vidjela Zoe tajice, naručila sam dva para i jedan mi je došao u krivoj veličini, a drugi par tajica bio je rasparan. Žalila sam se te su mi rekli da im moram vratiti tajice koje sam dobila i da će mi poslati nove. Bila sam užasno nanervirana, tražila sam povrat novca i nove tajice a ne da zbog njihove greške moram gubiti vrijeme i ići na poštu vraćati stare tajice te ponovno ići na poštu kad mi dođu nove, a ja nemam ništa od toga. No, oni su inzistirali na tome da im moram vratiti te stare i pitala sam ih kao u stilu, pa nije da ćete sada te tajice preprodati nekom drugom i nisu mi ništa odgovorili. Customer care jako loš, komunikacija na nivou osnovne škole, na poruke odgovaraju sporo. Za tu cijenu, govorimo o tajicama od 50 eura skoro, mogli bi biti uslužniji i ljubazniji. Htjela sam im ostaviti review na faceu, ali naravno, nemaju tu opciju.
Bez ljutnje, ali nikako nisi u pravu. Jasna stvar je da ćeš vratiti oštećenu stvar ako tražiš zamjenu. Bilo gdje, u bilo kojem shopu, bio on online ili fizička trgovina. Gdje bi spali kad bi svima slijepo vjerovali i slali nove proizvode?


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:07   #23
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje, ali nikako nisi u pravu. Jasna stvar je da ćeš vratiti oštećenu stvar ako tražiš zamjenu. Bilo gdje, u bilo kojem shopu, bio on online ili fizička trgovina. Gdje bi spali kad bi svima slijepo vjerovali i slali nove proizvode?


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Gle, slikala sam im sve što sam dobila, nije bila riječ o muljanju i (ne)vjerovanju nego je bila riječ o tome da su imali nezadovoljnog klijenta. Ja isto radim s ljudima i trudim se maksimalno ugoditi svojim klijentima i znam da je to ponekad teško. Kada se desi neka pogreška s moje strane, uvijek ponudim neku vrstu kompenzacije za klijenta - ili u smislu popusta, povrata... ma bilo šta. Oni su se samo oglušili na primjedbe jer su im novci sjeli i ništa im više nije bilo bitno, a to nikako nije ijepo, pogotovo jer - ponavljam - riječ je o TAJICAMA koje koštaju 50 eura. Ako ja taj novac zaradim, a svi znamo da je novac danas teško zaraditi, i odvojim svoje vrijeme i novac u njihov proizvod, sorry očekujem da me se sasluša i da budem zadovoljna kupljenim. Kuiš
Globetrotter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:18   #24
Quote:
Globetrotter17 kaže: Pogledaj post
Kada se desi neka pogreška s moje strane, uvijek ponudim neku vrstu kompenzacije za klijenta - ili u smislu popusta, povrata... ma bilo šta.
Apsolutno jasna stvar, kad zezneš, lijepo bi bilo nekako se iskupiti, dati nekakav popust na sljedeću narudžbu ili nešto, tek toliko da se vidi da im je žao. Okej, loša poslovna politika.

Ali ovo što si očekivala da ostanu tajice s greškom kod tebe je suludo. Tko im može garantirati da neće kasnije neka tvoja frendica reklamirati te iste? Ne radi se o tebi, već ima ljudi koji će svaku priliku za prevaru iskoristiti. Na taj način se ogradiš od toga. Ti dobiješ nove tajice koje su bez greške i priča završena.

S tim da, nadam se da si se samo krivo izrazila kad si napisala da si tražila povrat novca i nove tajice.
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:42   #25
Ja imam 3 para, jedne kupila, 2 dobila. ne vrijede te pare
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:21   #26
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
Ja imam 3 para, jedne kupila, 2 dobila. ne vrijede te pare
Slažem se. Imam 2 para. Oboje kupljeni na saleu, da su efektne, jesu ali to je sve. Cjenovno koštaju kao nike, koji mi je vrhunski po materijalu (najviše dry fit)
Nema šanse da bi ih kupila po regularnoj cijeni.
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:24   #27
Evo htjela bih podijelit malo svoje iskustvo sa zoe za sve djevojke koje razmišljaju o kupnji. Prvo da naglasim, bila sam lude za zoe od kad sam ih prvi put vidjela.
I tako odlučim kupiti na saleu jedne prepredivne carmine leggings. Baš ono da se zaljubiš u njih. Platim ih na sniženju oko 280 kn, dakle cijena za koju na sniženju možeš bez problema kupiti tajice iz Nikeove running kolekcije, koje su po meni broj 1 po kvaliteti u redu sportskih tajica.
I tako su mi u pošti nakon par dana došle moje predivne tajice, a moje uzbuđenje je trajalo znate koliko? Ravno 2 dana! Išla sam se doslovno počešati po nozi i zanokticom zakačila materijal, i papa tajice! Ostala mi je rupica na njima jer sam ih malo zakačila zanokticom! Halo? 300 kn?!? Od čega ih radite, papira? I dobro ajd prebolim to, život ide dalje. Mjesec dana nakon idem se ustati sa stola i kako se dižem malo zapnem za stol, and guess what? Nova jeb*** rupica!!
I znate onda što se danas dogodi nakon malo više od 6 mjeseci nošenja tajica (kad kažem nošenja, mislim ne pre čestog nošenja, jer ih štedim, ne nosim ih svugdje i tako) naguzim se i skužim da su se svi šašovi na guzici razdvojili!!! A da ne pričam da su mi malo velike, tako da moja guzica stvarno nije imala veze s tim! (That sounded wrong)
Što vam mogu reći nakon ove moje tužne štorije? Ne kupujte zoe eto što. Lijepe su definitivno, efektne, ženstvene... Ali su i jedno veliko bacanje love. Ako netko u zoe ovo čita, a nadam se da će jednom pročitati, ili smanjite cijene tajica ili poboljšajte kvalitetu! Konkurencija će vas pojesti kroz par godina s ovakvim cijenama.
Da vas skroz ne obeshrabrim žene drage, ako su na nekom baš sniženju, kupite ih, što sad. Bit ćete sretne ravno dok vas prvi put ne začeše noga.
Daolen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:31   #28
baš sam ih htjela kupiti jer su sad na nekom presaleu u polleo sportu od 150-200 kn, ali bome ne dam ni toliko ako su takve
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 02:00   #29
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
baš sam ih htjela kupiti jer su sad na nekom presaleu u polleo sportu od 150-200 kn, ali bome ne dam ni toliko ako su takve
A ne znam, možda je samo taj model koji sam ja kupila tako loš, bilo bi mi drago kad bi još koja cura podjelila svoje iskustvo s (ne)kvalitetom pa da vidimo radi li se o modelu ili čitavom brandu. Jako su udobne, to je nedvojbeno, ali stvarno mislim da ne vrijede ni pola iznosa za koji se prodaju.
Daolen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 06:28   #30
Quote:
Daolen kaže: Pogledaj post
A ne znam, možda je samo taj model koji sam ja kupila tako loš, bilo bi mi drago kad bi još koja cura podjelila svoje iskustvo s (ne)kvalitetom pa da vidimo radi li se o modelu ili čitavom brandu. Jako su udobne, to je nedvojbeno, ali stvarno mislim da ne vrijede ni pola iznosa za koji se prodaju.
ZOE izgledaju lijepo, ali to je to
kvaliteta nula bodova, ti nisi prva čije iskustvo čitam a i vidjela sam nekoliko primjera kod frendica u teretani (razni modeli)
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:28   #31
ja imam rush model, isto kupljen na snizenju. tanke jesu, to stoji. ali meni su preudobne, uopce ih ne stedim i nisu se rastegle/iskidale ni nista. zapela sam nakon splitskom pm za neki kaktus/nesto i napravila sitnu rupicu. nije se rasirila ni nista od tada.
da se razumimo, definitivno ne vrijede punu cijenu ali na nekom snizenju cu sigurno kupit jos neke
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 01:33   #32
Imam također loše iskustvo s njihovim tajicama. I svaki put nasjednem i kupim nove; očito imam neki problem s njima

Kada sam ih prvi put vidjela online i na instagramu oduševila sam se. Stvarno djeluju drugačije, imaju metalik kombinacije s mrežom i cjenovno su mi djelovale jeftinije od recimo Nike, koji mi je izvan cjenovnih ranga (oni modeli koji mi se dopadaju) a i zato jer nisam mogla opravdati trošak posto sam do sada kupovala H&M ili Oysho, koji su mi domet.

Kada je došla nekakva rasprodaja ili akcija, kupila sam tri para. Ne sjećam se imena kolekcije, ali to su one crno-srebrne i bordo-crne s čipkom.
Prekrasne su uživo, materijal je nekakav high-Tech (ovo je moj subjektivan doživljaj), i djelovale su elastično.

super mi je bilo u njima vježbati. Mislim elastičniji su mi bile od H&M za 149 kn.

Međutim:
-izvukli su se konci na šavovima od trljanja torbice o tajice (onako ful je mucasto). Torbica nema nikakve konkretne razloge da to izazove. glatka je, plastificiran skaj tako da mi nije bilo očekivano ovo. Razumijeva bih čak da je bila brušene koza ili s nekakvim naborima.
- isto mi se dogodilo kod oba gležnja jer sam imala kratke čizme pa je došlo do nekakve mikro frikcije koja je tako napravila mucaste konce na šavovima
- u pranju (ručno) mrežica mi se malo deformirala, počela je stršati gumica od koje je rađena. Ne znam kako da opišem ali, iscufalo se. Definitivno ne izgleda ni približno kao novo. . Perem u hladnoj vodi.
- isto sam imala zanoktica slučaj. To mi je fakat diglo tlak
- isto me nije razveselilo kada su mi se izvukli konci/ nastale mucice na svim mjestima gdje je bilo opcenito trljanje: sportsku torbu nosim na istom ramenu pa mi je na boku/bedru izvuklo te mucice koje mi kvare dozivljaj - za tu cijenu, iako su bile na popustu, očekivala bih “savršen” materijal. One koštaju i po oko 400 kuna?! Zahvalna sam da nisam platila punu cijenu.

Da se razumijemo. Jednako ophodom s njima kao i s Oysho ili H&M i nikad mi se to nije dogodilo. Puno rotiran tajice tako da ne mogu reci da ih raubam. Pogotovo ove dvoje , H&M i Oysho,imam i neke tajice od 10 g starosti i nijedan konac mi se nije iscufao ili mi se na neki način raspale (malo jesu izgubile farbu ili svojevrsnu elastičnost ali su u odličnom stanju).

Ostavila sam im privatan komentar da mi je ovo s torbicom poprilično neočekivano i da je problem u tom pamučnim ili kakvom koncu ili da treba na drugačiji način izvest sav.

Na kraju sam pala i na predzadnjoj kolekciji i kupila si one sparkle ili kako već. One koje imaju šljokice dolje na nogavicama.
Te su ispale kvalitetnije ali me stvarno živcira da se izvlače konci čak i na materijalnu opcenito, gdjegod postoji trljanje: nije da strse konci nego nekako je iz profila mucasto, mini kuglicice koje se formiraju od trljanja na samoj površini. To bude kod nekvalitetnih majici (recimo H&M one od 50 kn pamučne kratki rukavi).

Nakon svega toga, kako je prolazilo vrijeme, donijela sam odluku da vise neću kupovati njihove stvari jer im materijali nisu durabni, koliko god da se radi “o našem proizvodu”, sto mi je uvijek kul, i ma koliko mi lijepo izgledale i stajale. Nije vrijedno tog novca. Imam ovih par, iznosit ću ih ali pukla ljubav.
Ne preporucam ih nikome. Osim ako je neki dobar popust pa da si kupe sebi za dušu, ali samoj si vise nikada neću kupiti.

Imam i jaknicu iz zadnje kolekcije, isto kupljena na pre-sale. Ona je ok. Jedina zamjerka, sto sam sama riješila sa stoperima, jest da vezice ulaze u kapuljaču odnosno u “vodilice” pa ih Non stop moraš izvlačiti jer su prekratke da bi napravio čvoriće na krajevima špage. Isto, metal na krajevima špage je ofrlje stisnut.
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 15:36   #33
također isto. i to ih kupila nedavno. da sam znala, ne bi ih uzimala.
imam nekakve ljubičaste i doslovno ali doslovno prvi dan sam imala mucastu crtu, onda sam razmišljala di sam zapela za neki čičak ili nešto...što je nemoguće. crne mi se još donekle drže, bar nemaju mucica po materijalu.
ovo je kao da sam selotejp zalijepila pa povukla pa su se očice izvukle. užas živi
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 17:04   #34
Imam jedne Zoe tajice, kupljene prije skoro tri godine.
Ok, lijepe za vidjeti, ugodne za nositi, ali nije to neka kvaliteta.
Šav na nogavici jednoj je davno ispao, a onaj laštik/ guma se nekako deformirao od pranja, plus imam dojam pod rukom da bi mogao i pukniti uskoro.
Kako ga i promijeniti?

Uglavnom, puno para za ništa posebnu kvalitetu.

Kako ih vi perete?
Ručno? U mašini?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 11:25   #35
Imam njihovih 4 tajica, 2 su stare dvije godine i na niti jedne nemam zamjerke. Perem ih u masini na 40 - program za sintetiku, nosim 4 puta tjedno (ok izmjenjuju se ali se sve cetiri peru svaka dva tjedna) i jedino sto se desilo je da su se jedne iznucale na koljenima ali to me niti ne cudi s obzirom na nacine treninga. Narucila sam jos 2 para na presaleu.

Ne znam za vas ali ja nisi niti jedne platila vise od nekih 180-200 kn jer su uvijek kupovane na akciji i mogu reci da kvalitetom ne odudaraju od Nikea ili Adidasa- ok ne mogu se mjeriti sa Nike tajicama koje kostaju 900 kn, ali su u istom rangu od onih koje kostaju po 500. I barem su jace squat proof za razliku od navedenih brendova. A da ne spominjem Nike pro koje su poluprozirne cim ih navuces na sebe - osim ako ne kupis broj vece.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 23:20   #36
Unhappy

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Imam njihovih 4 tajica, 2 su stare dvije godine i na niti jedne nemam zamjerke. Perem ih u masini na 40 - program za sintetiku, nosim 4 puta tjedno (ok izmjenjuju se ali se sve cetiri peru svaka dva tjedna) i jedino sto se desilo je da su se jedne iznucale na koljenima ali to me niti ne cudi s obzirom na nacine treninga. Narucila sam jos 2 para na presaleu.

Ne znam za vas ali ja nisi niti jedne platila vise od nekih 180-200 kn jer su uvijek kupovane na akciji i mogu reci da kvalitetom ne odudaraju od Nikea ili Adidasa- ok ne mogu se mjeriti sa Nike tajicama koje kostaju 900 kn, ali su u istom rangu od onih koje kostaju po 500. I barem su jace squat proof za razliku od navedenih brendova. A da ne spominjem Nike pro koje su poluprozirne cim ih navuces na sebe - osim ako ne kupis broj vece.

Jao čitam baš ovo nakon što sam imala još jedno "zoe ispljenje" i ne vjerujem. Uglavnom kupila sam na saleu oko 220 kn tajice, nekakve crne s rupicama na bedrama, ali ne klasicne rupice kao mesh njihov, nego bas bas puno malo vecih rupica jedne do druge i između mesh. I tako ful ih odlucim cuvat, pazim kad ih nosim vani da se ne trljaju od nista, na trening ih obucem jednom tjedno da ih stedim.... I onda ih idem jedno jutro obuc i kako ih potežem tako te mrtve rupice se RASTVORE I DOSLOVNO MI PUKNU TAJICE NA POLA, DOZIVLJAVAM SLOM PONOVO DOK OVO PISEM.... Poanta moje price je da ZOE treba podhitnoooooo nesto napravit s materijalom, pa tajice su predvidene za vjezbanje ne za gledanje ti mater.
I nadovezala bi se na ovo za Nike, kao osoba koja je radila u Nike-u i Adidasu, Nikeove mid class tajice (poliester-elastin) koje su daleko od Nikeovih top modela i orginalna cijena im je od 320-380 kn (dakle bez popusta) su za Zoe razina koju ce Zoe upitno ikad dostici. Za proziranje isto nema govora kod poliesterskih dri fit modela, ja vec godinama imam Nikeov model tajica od 350 kn i doslovno su uvijek iste, a s njima sam išla na sljeme, pada s bicikle, valjala se po blatu u Indiji itd.
Daolen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 15:23   #37
Quote:
catshroom kaže: Pogledaj post
ne, ali ovo je mail za sve upite: [email protected]

isto tako, ovo je facebook stranica na kojoj se moze vidjeti cijela kolekcija:
https://www.facebook.com/zoe.leggings
Takve sične crvene i plave nosim po ljeti kada se poveća gustoća ljudi u Rovinju pogotovo na party-ma i koncertima
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 14:07   #38
Quote:
Daolen kaže: Pogledaj post
Jao čitam baš ovo nakon što sam imala još jedno "zoe ispljenje" i ne vjerujem. Uglavnom kupila sam na saleu oko 220 kn tajice, nekakve crne s rupicama na bedrama, ali ne klasicne rupice kao mesh njihov, nego bas bas puno malo vecih rupica jedne do druge i između mesh. I tako ful ih odlucim cuvat, pazim kad ih nosim vani da se ne trljaju od nista, na trening ih obucem jednom tjedno da ih stedim.... I onda ih idem jedno jutro obuc i kako ih potežem tako te mrtve rupice se RASTVORE I DOSLOVNO MI PUKNU TAJICE NA POLA, DOZIVLJAVAM SLOM PONOVO DOK OVO PISEM.... Poanta moje price je da ZOE treba podhitnoooooo nesto napravit s materijalom, pa tajice su predvidene za vjezbanje ne za gledanje ti mater.
I nadovezala bi se na ovo za Nike, kao osoba koja je radila u Nike-u i Adidasu, Nikeove mid class tajice (poliester-elastin) koje su daleko od Nikeovih top modela i orginalna cijena im je od 320-380 kn (dakle bez popusta) su za Zoe razina koju ce Zoe upitno ikad dostici. Za proziranje isto nema govora kod poliesterskih dri fit modela, ja vec godinama imam Nikeov model tajica od 350 kn i doslovno su uvijek iste, a s njima sam išla na sljeme, pada s bicikle, valjala se po blatu u Indiji itd.
mislis na ove?: https://polleosport.hr/odjeca-i-obuc...lit-leggings-l

ne znam gdje si radila i to nije ni tema- kao netko tko se gotovo cijeli zivot bavi nekim od sportova i trenutno imam doma cca 15 tajica a istosila sam ih u svo zivotu barem duplo toliko odgovorno tvrdim da Nike svojom cijenom ne opravdava kvalitetu, a prvenstveno Nike Pro tajice. Adidas je mnogo kvalitetniji od Nike ali imaju manu da im se neke tajice sa vremenom razvuku sto kod Nike nisam dozivjela.

Ja do sada imam samo dvije zamjerke na ZOe i obje zamjerke su moja greska-
1. na ovo sto sam vec navela da su se jedne raznucale na koljenima i to opet nije pogreska tajica nego moja jer taj model koji ima prozirni mesh na koljenima nije za crossfit tj. vjezbanje gdje se ti doslovno bacas na pod dok radis marince itd. ili bilo koju drugu vjezbu koja se izvodi na koljenina.
2. uzela sam jedne tajice onako bez isprobavanja, nisam ih obkla na sebe valjda 6 mjeseci (zaboravila na njih) i onda kad sam ih isprobala skuzila sam da nisu bas pogodne za vjezbanje jer su slabo elasticne, a naravno racun nisam vise nasla da ih rekalmiram.
Ali ovo oboje navedeno je samo moj propust, a ne pogreska na proizvodu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 06:31   #39
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
mislis na ove?: https://polleosport.hr/odjeca-i-obuc...lit-leggings-l

ne znam gdje si radila i to nije ni tema- kao netko tko se gotovo cijeli zivot bavi nekim od sportova i trenutno imam doma cca 15 tajica a istosila sam ih u svo zivotu barem duplo toliko odgovorno tvrdim da Nike svojom cijenom ne opravdava kvalitetu, a prvenstveno Nike Pro tajice. Adidas je mnogo kvalitetniji od Nike ali imaju manu da im se neke tajice sa vremenom razvuku sto kod Nike nisam dozivjela.

Ja do sada imam samo dvije zamjerke na ZOe i obje zamjerke su moja greska-
1. na ovo sto sam vec navela da su se jedne raznucale na koljenima i to opet nije pogreska tajica nego moja jer taj model koji ima prozirni mesh na koljenima nije za crossfit tj. vjezbanje gdje se ti doslovno bacas na pod dok radis marince itd. ili bilo koju drugu vjezbu koja se izvodi na koljenina.
2. uzela sam jedne tajice onako bez isprobavanja, nisam ih obkla na sebe valjda 6 mjeseci (zaboravila na njih) i onda kad sam ih isprobala skuzila sam da nisu bas pogodne za vjezbanje jer su slabo elasticne, a naravno racun nisam vise nasla da ih rekalmiram.
Ali ovo oboje navedeno je samo moj propust, a ne pogreska na proizvodu
ali sportske tajice u kojima moraš paziti koje vježbe radiš?
to onda nisu sportske tajice

ZOE su za šminku...kava u gradu sa frendicama, prešetavanje....ne vježbanje
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 08:38   #40
Ja imam 4 komada njihovih tajica, ne stedim ih niti malo. Bacam se po podu u njima i perem u masini. Na jednima sam napravila rupicu na onom mrezastom dijelu kad sam zapela za kaktus. To je bilo prije 2 god i ni malo se nije ta rupica razvukla vise. Al definitivno su mi najbolje ove nove heart leggings, nisu tanke ko ove druge koje imam, visoki je struk a materijal savrseno udoban!
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.