Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2014., 19:44   #41
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ooo, bome su ti lijepe

pitanje za svih - a što kažete da ja ipak uzmem taj 39, malo mi je knap, no ne neizdrživo ? kao da fali pola cm dužine a veće ne želim jer su ionako glomazne, noga bi mi u 40 izgledala ko barka
Ne bih ti preporucila, kad god sam uzela na knap, pogrijesila sam, od sada pola cm vece uzimam
Evo mojih najnovijih http://www.sportshop2go.com/shop/pro...ebc7ff2ceb.jpg
A ove planiram http://blog.kithnyc.com/2013/09/nike...-fashion-week/
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:43   #42
Damn...toga sam se bojala... hoćeš reći da ubijaju i žuljaju? mislim, ako je tkanina u pitanju, nadala sam se da će se malo raširiti (u dužinu )

Quote:
as asi kaže: Pogledaj post
Nisan cura,al nisu ni skliske
Slobodno ti sudjeluj i muški rod je pozvan da iznese mišljenje


Soul mate, sjedi 5 mislimo na tajice pod "gege"

I da, fora je u kombiniranju...evo još jedna slatka kombinacija

http://stylescrapbook.com/files/2013/06/STSC9005j.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje makyca : 03.10.2014. at 21:45. Reason: slika veća od 640 px, pogledati pravila pdf-a Moda
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:45   #43
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
ja ih isto imam vec 3 godine i iako ih nosim od prvog dana istina je da ih sad nosim jos vise nego tad jer je valjda oko naviklo da "idu na sve" .. kad san ih ja uzela (vani) nisu in bile kricave i neonske boje, a moje su neka cudna kombinacija u Hrv nikad nisu ni dosle.. trula visnja, crveno i neki mali dio narancasto neonsko

cili zivot se sporton bavin tako ni meni nije bauk izac u sportskoj opremi vani niti igdi, al vidim cesto po forumu da se ljudi zgrazaju na to.. ne idem s kilom sminke i umjetnim trepavicama (kako je u nas u st popularno) ni u izlazak pa tako ni na kavu al svakome svoje

meni air maxe recimo odlicno dodju kad kisa pada/ce padat a ja moram na posal..

iskreno receno, gumenjace ne volim, a ove timberlandice i ostalo sta mi oku "prihavatljivo" izgleda sve mi je promocilo..

kad kisa pada citav ured je u air maxama

svidja mi se sta je trend napokon nesto sta je udubno tako da sam ga objerucke prihvatila, al kad mi se nesto ne svidja ne bi prihvatila pa i da je najlipse na svitu tako da valjda sam prihvatila ovaj trend.. .D

jos da kazem da sam s istog puta, donila i mint starke (opcenito su mi starke dosta neudobne i natice mi noga u njima) i one prakticki stoje netaknute vec 3 godine.. imala sam nekoliko pari bijelih (jos u srednjoj, prije 10 god kad nisu bile TOLIKI HIT---> https://www.youtube.com/watch?v=BDZYbkuWyD0..) i njih sam iznosila bas dosta, a ove nikako da dodju na red od air maxa
e da, ja ih isto obučem po kiši iako imam i hunterice nekako uvik potegnem air maxice.
ali, moje su kožne sve okolo (kupljene vani prije 3 god) samo ono malo gore je krpeno a ove kričave gledam danas u dućanu, sve nešto krpeno i jadno. najbolje koje sam vidila je kao velur okolo. Jedino čisto crne i čisto bijele 90 su full koža a te nikog ne zanimaju. kričave su 90% krpa i lagane ( moje su baš osjetno teže)

Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Forza, mislim da misle na tajice al ja živim u slavoniji i mi tak ne pričamo pa ne bih bila stoposto sigurna

meni su air max prekrasne osobito na slikama koje je dark postavila.
fino sofisticirano i jednostavno, minimalistički, iskombinirano.
afrika paprika, sandre i sl. kombinacije mi ostavljaju jeftin i trešast dojam.

mene pri kupovini još jedino muči što nisam našla THE par koji bih htjela posjedovati i koji u mojoj glavi viče da sam to ja i da ih kupim.




kak ti gumenjače i timberlandice mogu promočit?
ja imam replay gumene i one klasične žute timberland i nema šanse da to promoči, osim ak nisu s greškom.

Cure koje imate air max, jesu li skliske?
je, tajice su gege
i problem je u tome šta ovde u st nitko ne zna očito nosit to sofisticirano i jednostavno nego su sve trešaste sa noktima, ekstenzijama i kričavim air maxama. Vidila sam jedan pokušaj sofisticiranog al je izašla tako u noćni izlazak pa mi je palo sve u vodu, za dan je bilo savršeno. I nisu bile neonske nego neke diskretnije.
e da, malo jesu skliske!
dark, nemoj knap ni manji broj. nike inače ima manje kalupe, mi svi doma moramo uzet veći broj kad kupujemo nike dok adidasovi su malo komodniji.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:59   #44
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Damn...toga sam se bojala... hoćeš reći da ubijaju i žuljaju? mislim, ako je tkanina u pitanju, nadala sam se da će se malo raširiti (u dužinu )
Ma nece se rastegnuti, prekolani sam kupila jedne isto tako tkanina i na knap, mislim rastegnuti ce se malo, ali jok, Nike se ne rasteze. Nosila ih neko vrijeme, ali uvijek imas taj osjecaj na knap, i kad si par sati u njima, fali ti pola cm. Te su bile 25 cm, ove su 25.5 cm i razlika je velika. U vecim mozes citav dan, a u onim na knap ubrzo postanes zivcana..i nije to to. Nike je najbolje znati u cm, onda ne mozes pogrijesiti. Nije to salonka da ide na knap. To sto tebi izgleda veca, nitko drugi nece primjetiti, a osjecaj je praaavi - kao da si na zraku.
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 01:13   #45
drage moje hvala na savjetima... sad još samo da nađem model koji mi paše

za cure iz st, mislim da nike shop u sklopu jokerovog roćkasa daje 30% popusta
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 01:47   #46
Koliko ta čuda od Nike air maxica mogu stajati najviše?
Mislim na ove manje robusne verzije, ne na one povišene.
Kao ove na slici koja je iz uvodnog posta:
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 02:09   #47
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
drage moje hvala na savjetima... sad još samo da nađem model koji mi paše

za cure iz st, mislim da nike shop u sklopu jokerovog roćkasa daje 30% popusta
I ako koga zanima nek produži malo dalje od Nike Shopa i desno od Mustanga ima dućan za tenisice u Jokeru koji ih prodaje, a znaju bit imat zadnje brojeve u pola cijene.

Meni su te Nike Air Max oku ugodne, ali za prave tenisice za dulje hodanje ili trčanje postoje tri puta bolje i nešto jeftinije tenisice od dotičnih.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 07:12   #48
Ljudi jel vi imate oči?

Ili volite taj kič?

Taman za Cajke.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 09:30   #49
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
je, tajice su gege
i problem je u tome šta ovde u st nitko ne zna očito nosit to sofisticirano i jednostavno nego su sve trešaste sa noktima, ekstenzijama i kričavim air maxama. Vidila sam jedan pokušaj sofisticiranog al je izašla tako u noćni izlazak pa mi je palo sve u vodu, za dan je bilo savršeno. I nisu bile neonske nego neke diskretnije.
e da, malo jesu skliske!
dark, nemoj knap ni manji broj. nike inače ima manje kalupe, mi svi doma moramo uzet veći broj kad kupujemo nike dok adidasovi su malo komodniji.
znači, tajice su gege, okej
a na boldano jedan veliki potpis.
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Ljudi jel vi imate oči?

Ili volite taj kič?

Taman za Cajke.
no dobro maminjo, skužili smo već iz tvog prošlog posta da ne voliš air maxice, moš se sad maknut s teme
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 09:52   #50
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Koliko ta čuda od Nike air maxica mogu stajati najviše?
Mislim na ove manje robusne verzije, ne na one povišene.
Kao ove na slici koja je iz uvodnog posta:
mislim da ovo uopće nisu air maxice
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 10:42   #51
Te roze su free tr (trening) ako dobro vidim samo neznam koji model ima 3.0,4.0,5.0 , moje su te 5.0 ispale su me na popustu(asos) -600kn, a inace im je cijena oko 800-900 ovisi
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 13:42   #52
ja imam ove
i ove
super su mi ugodne, pogotovo 1.
__________________
...try walking in my shoes

Zadnje uređivanje Ani2306 : 04.10.2014. at 13:47.
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 15:06   #53
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
mislim da ovo uopće nisu air maxice
Nema veze, ne smeta najviše sam otvorila topic radi načina kombiniranja i da iznađem neki lijepi par za sebe

ovaj model bio je popularan među celebima http://3.bp.blogspot.com/-vBZHB4t7QI...ax+outfits.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 15:20   #54
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
mislim da ovo uopće nisu air maxice
I ja mislim Ove mi modelom čak i nisu loše, a Air Max su mi redom sve bzvz... Naj su mi njihove klasični i retro modeli, ovakve npr...



Eeee, i ja obožavam ovaj trend... Sad sam konačno in Kako će za kojih par mjeseci ovo biti passe opet ću biti seljanka Svašta
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:35   #55
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post

Taman za Cajke.
A koje tenisice su po tebi udobnije od air max, molim lijepo?

Cajka je prije svega stanje uma i nacin zivota, a ne sta si obula i obukla... po tvom komentaru prije bih rekla da si ti u toj skupini..
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:43   #56
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
ja imam ove
i ove
super su mi ugodne, pogotovo 1.
Odlicne,jedne i druge





Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
A koje tenisice su po tebi udobnije od air max, molim lijepo?
Adidas zx700,trenutno ih imam i mogu rec da su masu udobnije
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:45   #57
Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
A koje tenisice su po tebi udobnije od air max, molim lijepo?

Cajka je prije svega stanje uma i nacin zivota, a ne sta si obula i obukla... po tvom komentaru prije bih rekla da si ti u toj skupini..
Meni su moje normalne crno-bijele tenisice skroz udobne.

I ne zgledam s njima ko da sam iz Prnjavora.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:55   #58
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
mislim da ovo uopće nisu air maxice
Joj, pardon. Al dobro, jako su mi lijepe ipak.

Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
Te roze su free tr (trening) ako dobro vidim samo neznam koji model ima 3.0,4.0,5.0 , moje su te 5.0 ispale su me na popustu(asos) -600kn, a inace im je cijena oko 800-900 ovisi
Aaaa, hvala, hvala.

Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Meni su moje normalne crno-bijele tenisice skroz udobne.

I ne zgledam s njima ko da sam iz Prnjavora.
Ovo je tema za ljubiteljice takve obuće. Izvoli se maknuti ako ih ne cijeniš, onda očito nemaš što tražiti tu, a ako ti je baš do pljuvanja, idi na temu Mrzitelji cajki, ili gdje god.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:03   #59
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Joj, pardon. Al dobro, jako su mi lijepe ipak.



Aaaa, hvala, hvala.



Ovo je tema za ljubiteljice takve obuće. Izvoli se maknuti ako ih ne cijeniš, onda očito nemaš što tražiti tu, a ako ti je baš do pljuvanja, idi na temu Mrzitelji cajki, ili gdje god.


Ma ne, i ona ce k nama, vidis da trazi model, ali si nece jos priznati dok ih ne proba ))

Mozda ti se Pariz svidja ako ne volis Prnjavor http://www.sneakerfreaker.com/conten...is-Profile.jpg
__________________
Amor Vincit Omnia

Zadnje uređivanje LadyDanger : 04.10.2014. at 18:10.
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:27   #60
Ima li netko da je naručivao Air Max-ice s nekog provjerenog online shopa?
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.