Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2015., 09:19   #41
Pozdrav!

Ako kome treba pomoć iz:

-kemije
-matematike
-biologije
-fizike

za osnovne, srednje škole te fakultetske kolegije, slobodno se javite u PM.

Također, pripreme za upis na fakultet ili državnu maturu organiziram sukladno vašim željama i vremenu.

Završila sam PMF i imam preko 5 godina iskustva u podukama.
studenticaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 11:55   #42
Magistrica matematike iz Zagreba daje instrukcije iz matematike za osnovnu i srednju školu, kao i fakultete. Završila sam inžinjerski smjer matematike na PMF-u, a u osnovnoj i srednjoj školi redovito sam osvajala nagrade na državnim natjecanjima iz matematike. Imam prethodnog iskustva u davanju instrukcija, i to s uspješnim rezultatima.

Mjesto održavanja instrukcija po dogovoru.

Cijena instrukcija: 50 kn/60 min za osnovnu školu, 60 kn/60 min za srednju školu, 70 kn/60 min za fakultete

Zainteresirani neka se jave na PM.
Hermiona57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 19:21   #43
Pozdrav!

Ako kome treba pomoć iz:

-kemije
-matematike
-biologije
-fizike

za osnovne, srednje škole te fakultetske kolegije, slobodno se javite u PM.

Također, pripreme za upis na fakultet ili državnu maturu organiziram sukladno vašim željama i vremenu.

Završila sam PMF i imam preko 5 godina iskustva u podukama.
studenticaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 20:38   #44
Smile Prodajem priručnike za Državnu m.

Prodajem sljedeće priručnike za državnu maturu:
-BIOLOGIJA za maturu (PAVLICA, KUHAR,ĐIKIĆ),ELEMENT 100 KN

"Priručnik je namijenjen učenicima gimnazija i srednjih škola za pripremu državne mature iz biologije, a predstavlja sažetak četverogodišnjeg gimnazijskog programa iz biologije.Podijeljen je u cjeline prema nastavnom programu i obrazovnom ishodu. Svaka cjelina sadrži osnovne pojmove za ponavljanje te shematske prikaze i slike. Važniji pojmovi i definicije posebno su istaknuti.Uz svaku cjelinu nalaze se primjeri riješenih zadataka i način njihova rješavanja te zadaci za vježbanje.Na kraju priručnika nalaze se rješenja zadataka s objašnjenjem. Priručnik sadrži i dva ogledna primjerka testa iz biologije, sastavljena po uzoru na test na državnoj maturi."

-ENGLESKI za maturu,viša razina A ( BLAJIĆ, RUPČIĆ),ELEMENT 100 KN

"Ovaj priručnik napisan je tako da u potpunosti bude dostatan za pripremu državne mature iz engleskog jezika na višoj razini. Usklađen je s Ispitnim katalogom te detaljno prati sam ispit za višu razinu engleskog jezika.Priručnik sadrži gramatički podsjetnik s ciljanim gramatičkim cjelinama koje su potrebne za polaganje više razine, detaljna objašnjenja i upute za rješavanje svakog pojednog ispitnog zadatka, te niz od deset vježbi za svaki ispitni zadatak, uključujući pisanje eseja i zadatke za slušanje.Na kraju je dano pet završnih ispita koji imaju za cilj provjeriti usvojenost prethodnog sadržaja."


-MATEMATIKA NA DRŽAVNOJ MATURI 2.izmijenjeno i dopunjeno izdanje -osnovna razina(B) i viša razina(A) (Brleković,Noskov) ,Školska knjiga
uz priručnik se dobije knjižica sa izabranim zadacima iz prijašnjih ispita DM s rješenjima -90 KN

"Priručnik se sastoji od teorijskog dijela, riješenih zadataka s postupkom i bogatom zbirkom zadataka za obje razine (označeno bojama- razine)"


-KEMIJA NA DRŽAVNOJ MATURI (Dunja Nöthig Hus,Mirjana Mazalin Zlonoga), Školska knjiga

" Usklađeno s Ispitnim katalogom za kemiju- obrađena sva područja ispitivanja: tvari, agregacijska stanja i fizikalna svojstva tvari, otopine i topljivost tvari, građa atoma, kemijske veze, građamolekula i periodni sustav kemijskih elemenata: kemijska simbolika, stehiometrija i problemski zadatci, vrste kemijskih reakcija anorganskih i organskih tvari, energetski učinci kemijskih reakcija: brzina kemijske reakcije i ravnoteža: kiseline, lužine, soli i Bronsted-Lowryjeva teorija kiselina i baza, elektrokemija." 90 KN






Priručnici kvalitetno obrađuju svo gradivo potrebno za DM i olakšavaju učenje!
Za sve informacije možete mi se obratiti putem PM

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 17.09.2015. at 22:53.
lucijablabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 11:43   #45
Izrađujem tehničke narcte u AutoCAD-u i 3D modele u programskim paketima Solidworks, PTC Creo i Catia, za studente i srednjoškolce tehničkog smjera.
Ujedno izrađujem i proračune ako imate dobru dokumentaciju gdje mogu vidit šta Vam se u proračunima traži.

Cijena je po dogovoru ovisno o količini posla i kompleksnosti modela ili crteža.

Lijep pozdrav,
freakonleash
freakonleash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 12:39   #46
Pozdrav svima.
Ako ima netko volje da mi pomogne oko izrada seminarskog rada za sistemskog i mrežnog administratora nek mi pošalje poruku u inbox, thx
uniq123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 15:09   #47
Na području grada Zagreba, dajem instrukcije iz MATEMATIKE, za osnovne i srednje škole, i pripremam Vas za državnu maturu.
Studentica sam matematike na PMF-u, sa iskustvom u podukama.

cijena po dogovoru javite se u privatne poruke za daljne informacije.
__________________
neću gledati,kako vrijeme otima, ljubičaste oblake u tvojim očima.
D a n a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 17:16   #48
molim vas da mi pomognete trebala bi napisati jedan praktični primjer osnivanja d.o.o. ukoliko netko ima kakav prijedlog bila bih vam zahvalna
prijedloge slati na moju privatnu poruku
mylos1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 15:43   #49
Instrukcije iz hrvatskog za osnovnu i srednju školu, ispravak seminarskih radova i bilo što vezano uz gramatičku točnost teksta. Na području Dugava i Novog Zagreba.

Kontakt - PM
Kyfla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 08:21   #50
Molim da mi se netko javi na PP ako zna doraditi/napraviti ovaj esej kako profesorica hoće jer ja nemam više živaca:

http://www.fileconvoy.com/dfl.php?id...f38e2150184099

Ovo je komentar profesorice:

"Poštovani kolega xxx,

Pogledala sam vježbu. Vi ste ponovo priložili nastavnu pripremu, a ne analizu pripreme prema traženim kriterijima. Molim da još jednom pročitate upute za izradu vježbe i učinite ono što se traži."

Ovo su upute:
Predmet je Didaktika.
http://www.fileconvoy.com/dfl.php?id...ce80eca14142b1

Zahvaljujem
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 22:20   #51
Nemora čak biti dorada postojećeg, može nešto i sasvim novo jednostavnije, po vlastitom izboru, ali tehničke struke. Samo da prođe jer nemam ni živaca, niti vremena.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 19:14   #52
radovi

pomažem pri izradi svih radova
mylos1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.10.2015., 23:12   #53
Instrukcije iz anatomije

Tražim hitno instrukcije iz anatomije, plačam koliko želite po satu. Studentica sam Medicinskg fakulteta u Rijeci, tražim instrukcije iz anatomije. Tražim osobu koja bi mi pomogla u pripremi kolokvija i ispita da sa mnom ponovi gradivo i ispita me, cijena po dogovoru sami predložite ukoliko ste zainteresirani kolika bi bila cijena po satu. Instrukcije mi je preporučila starija studentica koja je uz pomoč instrukcija kako ona kaže položila anatomiju rekla je da joj je to puno pomoglo da ju je ohrabrilo i objasnila joj je ta cura anatomiju, to mi je svaki put preporučila kad smo pričale. Predložila mi je curu koja je njoj davala instrukcije ali ta je cura završila fakultet i sad je otišla a ja tražim nekoga tko bi mogao odvojiti malo vremena i pomoći mi da što uspješnije napravim to. Našli bi se dva ili četiri sata tjedno koliko bi vam odgovaralo u vremenu kad vam odgovara.
abcab is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.10.2015., 21:25   #54
Studentica treće godine Talijanistike daje instrukcije iz talijanskog jezika za osnovnu i srednju školu (moguće i za prve dvije godine preddiplomskog studija).

Lokacija: Zagreb
Cijena: 40 kn/1 h

Kontakt na PM!
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 11:54   #55
Izrada seminara, završnih, diplomskih radova

Sudent 5 godine strojarstva. Nudim usluge izrade ili pomoći pri izradi seminarskih radova, završnih i diplomskih radova. Usluge vršim za studente, srednjoškolce tehničkih i drugih usmjerenja. Konstruiranje u programskom paketu Catia, solidworks.

Kontakt PP.
Punish3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 12:43   #56
Apsolventica učiteljskog studija s engleskim jezikom

Dajem instrukcije iz engleskog (vrlo povoljno) za osnovnu i srednju školu, pomažem u bilo čemu vezano uz Učiteljski fakultet (instrukcije iz gitare, napraviti neki seminar ili prezentaciju, poslati pripreme i skripte- besplatno, itd.)

Slobodno se javite privatnom porukom
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:17   #57
Pomažem sa pisanjem radova, ppt-a i prijevodom

Pomažem sa pisanjem svih vrsta radova, te prijevodim engl -hrv, hrv - engl.

Cijena prijevoda : 20kn/str za rok iznad 3tj
25 kn/str za rok ispod 3tj

PPT : 5 kn/ slajd
Pomoć za sve radove : 15 kn/str ukoliko je iznad 3 tj
20 kn/str ispod 3 tj

Postoji mogućnost jeftinijeg dogovora ukoliko je rad/prijevod + ppt ili ako je više radova/prijevoda. Dogovor na pp.
teatk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 14:21   #58
pomažem pri izradi svih radova za sve škole i fakultete. Javi te mi se putem privatne poruke
mylos1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:04   #59
Pozdrav! Tražim osobu koja bi dala instrukcije iz njemačkog jezika za dvoje osnovnoškolaca (4. razred OŠ) kod nas kod kuće (Zagreb).
Kontakt na pp
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 18:06   #60
Nudim instrukcije iz Kemije (Organska, Biokemija, Opća), Matematike i Biologije.
Neka se javi kome treba, vrlo rado ću pomoći!
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.