Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 20:37   #61
Vidim da i drugi ostavljaju linkove pa evo link ukoliko se netko želi priključiti ovom odličnom programu: http://bit.do/b7kDk

No, ukoliko želite 10% bonusa na prvu uplatu, morate me kontaktirati.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:53   #62
Total Members: 230.382
Total Payouts: $24.586.196,66

Alexa Rank: 2994


Brojke dovoljno govore koji je najbolji program on line!!!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 08:18   #63
My 2 cents kak bi se reklo na temu revenue share kompanija:

Niti jedna, ali niti jedna kompanija nije dugoročno opstala jer jednostavno logički i matematički ovakav business model nije održiv.

Sad, neke nestanu nakon par dana, neke nakon par tjedana a neke nakon godinu dvije. Ono što je u svemu bitno da je 100% failure rate u svim business modelima kao što su revenueshare, hyips, cyclers itd. Been there done that.

Tako da niti ovo neće biti iznimka, samo je pitanje vremena.

Ovo je samo friendly warning od osobe koja je 6 figure earner u network marketingu/afiliate marketingu
Alexvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 15:03   #64
Prvo, svaka čast na tvojoj zaradi. Odlično, samo tako nastavi.

No, što se tiče MPA i Uday Nare mogao bih ti proturiječiti, no ne želim ulaziti u još jednu bemislenu raspravu.

Impresivne brojke se nastavljaju:
Total Members: 238,231
Payouts : $25.796.872,21
Alexa Rank: 2984
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 15:30   #65
Moti i dalje ko oni religijski fanatici.

Pa i MPA će kolapsat pitanje je samo kad, valjda je lik složio neki model koji se da održat na dulje od mjesec dana, tj očito je, al na kolko?

Mislim da je prekasno ikome da ulazi sad.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 11:25   #66
@melodic.haze
Nisi jedini koji se nada da će MPA otići u scam. Imaš raznih blogera koji o tome pišu već mjesecima, no MPA nekako gura dalje i redovito isplaćuje. Za razliku od drugih siteova, MPA je preživjela PayPalov nagli prestanak suradnje s RevShare programima, razne hakerske napade i sad gurue i leadere koji se nadaju kolapsu isključivo iz razloga što nisu unutra. No, MPA je najbolji program on-line htjeo ti to prihvatiti ili ne.

Nemoj samo gledati jednu stranu. Čuj što ima Uday i njegov tim za reći.

https://www.youtube.com/watch?v=nLdv...ature=youtu.be
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 16:54   #67
Ne nadam se ja ničem, odustao sam od tih piramidskih sranja jer možeš dobro proć samo ako:

- uletiš dovoljno rano s gro novaca (kom se riskira?)
- navlačiš druge ljude što sam radio sa paidvertsom pa smo svi zajedno popušili jer nismo ušli dovoljno rano. ne planiram više to prakticirat.

Al dobar si što je je, konstantno ignoriraš činjenice i overly si pozitivan, vjerujem da dosta ljudi popuši tvoju priču.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:26   #68
Moju priču?!

Pa pogledaj činjenice:
MPA redovito isplaćuju od travnja 2015. I isplaćeno je preko $26 milijuna! Ima skoro 240 000 članova. Admin je transparentan i aktivan kako u FB grupi tako i na Hangoutima. I turbo je sposoban. Da nije, site bi propao nakon onog s PayPalom ...

Definitivno, broj jedan zarade MPA je na kupnji AdPackova, no tu su još log-in ad, cash links, banner ads, text ads, withdrawal ads, PPC ads ... A, i usporedi cijenu tih reklama na MPA i dalje. I još pogledaj jel vidiš koje slobodno mjesto za reklamu. Pametni marketari kupuju te reklame zbog velikog broja članova, a Uday najavljuje i novi vid oglašavanja što znači da će te reklame biti još skuplje.

Iskreno mi je žao što si izgubio na Paidvertsu, no svaki site najprije ovisi o svome adminu, a uspoređivati Joa i Uday Naru nije baš pametno.

I ne, s forum.hr ne dolaze mi referali. Iskreno niti ne znam zašto ovdje još pišem kad većina naših ljudi bi zaradila milijune bez da uložene i jednu kunu.

Uglavnom, nemam namjeru se s tobom raspravljati. Vrijeme će pokazati. Ukoliko ode u scam, ja ću izgubiti nešto malo novca što sam uložio, ti ćeš, vjerojatno, biti sretan jer si pogodio da je to sve smeće. Ali, što ako ne ode u scam ... MPA će meni isplaćivati ogromnu svotu na dnevnoj razini, a ti ćeš i dalje trubiti da to ništa ne valja i nećeš zarađivati ništa. Pozdrav.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:37   #69
Ti jednostavno ne možeš shvatiti ili se praviš glup da je NEIZBJEŽNO da stranica propadne, sajt radi dovoljno dugo jer su naučili ne biti prepohlepni, na greškama drugih sajtova, ali sajt KAD tad propada kao svaka piramida.

Koliko bi ti referala došlo da im kažeš pravu istinu, da će sajt kad tad prestati ali postoji šansa da izvuku zaradu ako pametno odigraju.

Ravno 0 referala.

Ja sam ogorčen na ovakve sajtove ne zato što su mene zajebali nego što sam nekoliko prijatelja zajebao jer se sve činilo idealno. Nikad više.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:20   #70
Ja poštujem i cijenim sve entrepreneure i ostale koji žele nešto više od ''ordinary 9-5 JOB''

I (barem meni) nije ni na kraju pameti nadati se da će nekome propasti business u koji je taj netko uložio nešto novaca, a još više vremena.
Svi smo jednom bili na tom početku i 99% nije učila na tuđim, nego na vlastitim greškama.

Isto tako i ja.

Pa isto tako i sad znam da ti imaš svoja uvjerenja i da MPA prezentira sve naj naj, ali nije uvijek tako kako kako kompanije i admini pričaju.

MAP (My Advertising Pays) sa sličnim biz modelom koji je isto tu već kolko, preko 3 godine, je isto počeo izmišljati sve i svašta nakon 2 godine, samo da smanji isplate na minimum. Em su ih amerikanci izbacili, pa su stalno imali neke padove sajta, pa V 2 dolazi, pa sad na kraju kolko čujem vele da ih je payment processor opljačkao pa da nemaju novaca za sharing revenue (YEAH RIGHT).

Sve je dobro until shit hits the fan, a onda sav trud, muka novac i vrijeme ode u propast.

Al jbg, valja se svi mi moramo opeći da naučimo lekciju koja skupo košta.
Alexvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:04   #71
Postavljate se sad tu prema meni kao da sam ja neki početnik. No, to je nebitno.

Ono što je bitno, da vi ne znate točno priču o MPA. Nego govorite da je to RevShare i da svi RevShareovi propadaju. I onda još govorite da je propao PV pa će i MPA, propao je MAP pa će i MPA ...

Istina, niti ni ja ne vjerujem da će MPA biti vječan, no pitanje je do kad će isplaćivati. Još mjesec, pet mjeseci, godinu, dvije ... I za mene, koliko ću si novca ja isplatiti? Koliko novca ljudi mogu zaraditi ako uplate danas? Vi kažete bježite od toga što dalje, ja kažem da je MPA, trenutno, najsigurniji način da se zarade novci on line. Opet kažem, vrijeme će pokazati tko je u pravu. A, duboko sam uvjeren da se daju zaraditi veliki novci u MPA.

Smatram da je ovo besmislena rasprava u kojoj teško može doći do nekog pobjednika. Ukoliko ima ljudi koji bi zaradili novce preko MPA neka me slobodno kontaktiraju. Ostali čekajte da ode u scam pa da možete napokon reći da ste bili u pravu.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:35   #72
Jebote ko da popa slušaš, samo melje melje, imajte vjere, konkretnih podataka nigdje, naravno do njih ne može doći iz očitih razloga.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 11:32   #73
Moje mišljenje da stvari nisu crno-bijele.

Revenue share zarada je moguća ali treba biti vrlo oprezan.

Iako je tema o MPA - svi rev shareovi su na istu foru.

Kao prvo nikome ne preporučavam uplaćivanje iznosa koji niste spremni izgubiti - nema nikakve garancije da ćete vratiti novac.

Kao drugo - sve se svodi na referale - ako ih ne možete ili ne želite nalaziti onda mislim da se bolje ne upuštate u revenue share ili bilo koji drugi oblik pasivne zarade.

Kao treće - za koga je ova vrsta zarade? Za ljude koji rade na nekoliko projekata internet zarade pa će osim direktne zarade na revenue share sistemu reklamirati neke svoje druge projekte i na taj način ostvariti i indirektnu zaradu od spomenutog rev share programa.

Kao što je @Moti naveo, stranica ima preko 200k članova i normalno postoji izvjesna mogućnost da dobijete referale u neke druge programe.

Ja sam svojedobno radio u poznatom propalom trafficmonsoonu i dobio sam nekoliko dobrih referala za jedan MLM program i osim direktne zarade na tom rev share programu samo od tih nekoliko članova sam dobio višestruku zaradu u narednih pola godine u tom drugom programu.

Naravno ima puno rev shareova i mnogi odu u scam u samim počecima neki potraju godinama, a neki odu u scam nakon nekoliko dana, tjedana ili mjeseci.

Svakako dobro se propitajte i ako se odlučite u ulazak treba biti oprezan i sretno svima.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 15:53   #74
Ne nego su potpuno crno-bijele, sistem je jeb*na piramida koja će kad tad pokrasti novce dobrom dijelu ljudi na dnu i tu nema ikakve diskusije.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:32   #75
@melodic.haze, priznajem, ti si u pravu. Sve je to smeće!

No, kad MPA stvarno ode u scam, pitaj me koliko sam novaca zaradio. I koliko su moji referali zaradili. Zasad su svi u plusu ili na nuli (neki su se samo registrirali). Osim mene jer ja ganjam veliko.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 22:55   #76
Pa poanta je da ćeš ti koji si rano ušao zaraditi... al dio referala ćeš zajebati, kao i sve ljude na dnu piramide.

Jako amoralno promovirati, što se mene tiče.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 00:20   #77
Amoralno promovirati program koji je isplatio preko $26M?! Koji radi bez problema i kojeg vodi admin kojemu se svi dive?! Stvarno si sad pobjedio! Nemam odgovora na to.

O kojim referalima ti pričaš? Već sam ti rekao da ne dobijam referale preko forum.hr. Stvarno ne vidim poantu tvoga pisanja ovdje. Bez obzira ti pisao u ovome threadu ili ne, vjerojatno nitko se neće registrirati preko mene jer je ljudima pametnije klikati reklame za $0.0001, nego uložiti neke novce i probati ozbiljnije zaraditi.

Razlog moga pisanja je da malo oživi tema Internet biznis i da ljudi koji zarađuju on line objasne ljudima koji žele zaraditi preko interneta kako to učiniti. No, ovo tvoje trolovsko pisanje nebuloza tjera takve ljude da ne pišu ništa jer kome treba gubljenje vremena i živaca u ovakvim raspravama.

I za tvoju informaciju, još uvijek se može jako lijepo zaraditi u MPA. To bi i ti shvatio kad bi malo skupio više informacija o tome što je MPA i na koji način funkcionira. A, sad stvarno pozdrav! Piši što god te volja, nemam namjeru više gubiti vrijeme na takve kao što si ti.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:42   #78
Total Members: 248222
Payouts: $27.415.373,64
Alexa Rank: 2950

Postavljeno pitanje u fb grupi od MPA što čini MPA drugačijim od drugih programa. I sad hrpa komentara transparentnost, poštenje, prijateljski odnos... no, ono u čemu se svi slažu da glavna razlika između MPA i svih drugih programa je admin Uday Nara!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 19:40   #79
Dok neki razmišljaju jel MPA dobar za njih ili ne, jel sad kasno za ući, jel im dovoljno 2% dnevno ... Drugi masovno ulaze i zarađuju u najboljem programu koji se nudi na internetu. Preko četvrt milijuna ljudi je registrirano u MPA!!!

Total Members: 250.919
Payouts: $27.811.860,79
Alexa Rank: 2936
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 20:05   #80
Quote:
Moti kaže: Pogledaj post
MPA će meni isplaćivati ogromnu svotu na dnevnoj razini, a ti ćeš i dalje trubiti da to ništa ne valja i nećeš zarađivati ništa. Pozdrav.
BatmanBg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.